DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
nasze zainteresowania
Autor Wiadomość
krzycho56 
krzycho56

Imię: Krzysztof
Wiek: 68
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 31
Skąd: Opole
Wysłany: 2013-01-10, 16:36   nasze zainteresowania

Witam! Pragnę podzielić się ze wszystkimi jak odkryłem przypadkiem sposób na pozbycie sie stressu. W ostatnim czasie miałem problemy z bólem kregosłupa. Przypadkiem w czasie rehabilitacji mój rehabilitant przekazał i nagranie na DVD z ćwiczeniami JOGA. Na poczatku podchodziłem do wykonywania ćwiczeń bez emocji i specjalnego zaangażowania. Jednak po tygodniu bardzo mi się te ćwiczenia spodobały, że nie ma dnia abym je nie wykonywał. Rano kiedy się spieszę do pracy też znajdę czas na kilka ćwiczeń. Zachęcam wszystkich do zapoznania się z jogą to pomaga na stress. Krzysztof W.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-10, 17:17   

Ty nie zachęcaj bo nikt nie wie co i jak. Ty lepiej wstaw zdjęcia jak ćwiczysz i wtedy będziesz na FORUM tygodniowe kursy prowadził. I na początek coś łatwego by sobie czegoś FORUMOWICZE nie naciągnęli. A może jest jeszcze ktoś co też to stosuje to dawać i zdjęcia wklejać. ja też muszę się rozerwać bo ostatnio jakiś spięty jestem. Wiem wiem ktoś powie, byś się rozpiął ale yoga to jest to. I chyba temat trzeba zmienić by był czytelny dla każdego.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
krzycho56 
krzycho56

Imię: Krzysztof
Wiek: 68
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 31
Skąd: Opole
Wysłany: 2013-01-11, 10:03   

Witam! Jeżeli byliby zainteresowani do ćwiczeń Jogi to chętnie służę radą. Same zdjęcia raczej nie zachęcą. Mnie osobiscie zmobilizował film, na którym dziewczyny pokazują jak cwiczyć. Zaczyna się od prostych ćwiczeń a kończy sie na trudniejszych. Adam jezeli masz problemy z kręgosłupem to polecam.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-11, 10:15   

krzycho56 napisał/a:
dziewczyny pokazują jak cwiczyć


Ty to potrafisz namówić .... ;-)
 
 
nadzieja1985 
nadzieja1985

Imię: Robert
Wiek: 57
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 12
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2013-01-13, 23:10   

najlepsze- to grutowny rachunek sumiena ,generalna spowiedź
 
 
główny 
główny

Imię: Wojciech
Wiek: 47
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 4
Skąd: Prudnik
Wysłany: 2013-04-08, 18:41   

Ja osobiscie na stres polecam sport w każdej postaci,oraz spacery w moim przypadku z żoną.
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2013-04-08, 19:02   

Można tanecznym krokiem rybki karmić .
A ja to czekam na lepszą pogodę i na weekendy wypady na ryby robię .

Joga , nie próbowałem ale jak ktoś lubi lub ma ochotę spróbować - może być odprężające .
 
 
marzenas 

Imię: Ida
Wiek: 63
Dołączyła: 03 Mar 2013
Posty: 9
Skąd: Białystok
Wysłany: 2013-05-13, 19:28   

Podróże! To najlepszy granat na oderwanie się od rzeczywistości i nikt mi nie powie, że nie ma czasu, kasy, urlopu. jak jest pasja to reszta też się znajdzie. Ostatnio szarpnęłam się i wyjechałam na Wielkanoc do Kenii, dostałam po głowie maczetą na plaży koło Mombasy (na płasko:) - i ...zero stresu. Safari wszystko wynagrodziło:)
_________________
marzenas
 
 
marzenas 

Imię: Ida
Wiek: 63
Dołączyła: 03 Mar 2013
Posty: 9
Skąd: Białystok
  Wysłany: 2013-05-13, 19:37   

nadzieja1985 napisał/a:
najlepsze- to grutowny rachunek sumiena ,generalna spowiedź

Przećwiczyłeś? Ja raz poszłam do spowiedzi, zostałam potraktowana szablonowo, żadne to katharsis, zwykła procedura. Nie pomogło :evil: . Sauna bardziej pomogła.
chyba, że chodzi o inną spowiedź :roll:
_________________
marzenas
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9