DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
To normalne??
Autor Wiadomość
Łukasz116 

Imię: Łukasz
Wiek: 19
Dołączył: 13 Lut 2021
Posty: 14
Skąd: Wojciechów
Wysłany: 2021-05-05, 11:42   To normalne??

Witam,
W ostatnich dniach pierwszy raz udało mi się przeprowadzić udane tarło. Ryby podchodziły do tarło już ósmy raz w akwa ogólnym, średnio raz na tydzień, kilka razy były przecinki. W zeszłym tygodniu spróbowałem przenieść parkę z już wyklutymi przecinkami do jedynego dostępnego zbiornika który stał pusty (Kórnik 64l) i o dziwo po powrocie z weekendu majowego w poniedziałek ( przenosiny w czwartek) zastałem około 40-50 rybek siedzących na starych (super euforia bo próbowałem tak z innymi parkami i się nie udawało). Dzisiaj mija szósta doba od wyklucza. I ok, nie ma w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że wczoraj po południu (4 dni od wyklucia) stare podeszły do tarła w tym zbiorniku z maluchami. Czy to normalne? Nie słyszałem o takim przypadku szczerze. Niestety zdjęć nie umiem dołączyć, są za dużym plikiem, wyskakuje że maksymalny to 512 kb.
 
 
nowykristof 

Imię: Krzysztof
Wiek: 47
Dołączył: 26 Kwi 2019
Posty: 10
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: 2021-05-06, 09:19   

Był już taki temat omawiany. Jak para stwierdzi, że to co ma jest niewystarczające, to robi dokładkę. Tylko się cieszyć, że taka obrotna.
 
 
bosman213 

Imię: Marcin
Wiek: 40
Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 442
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2021-05-06, 22:44   Re: To normalne??

Łukasz116 napisał/a:
...Niestety zdjęć nie umiem dołączyć, są za dużym plikiem, wyskakuje że maksymalny to 512 kb.
trzeba zmniejszyć jakość/rozmiar zdjęcia tak by zajmowało 512 kb i wrzucasz. Chętnie by my zobaczyli co tam Twoje za dogrywkę robią ;-) 60l to dość małe akwarium w sumie się dziwię, że ich w takim stres nie dopadł i że podeszły do tarła muszą być zdeterminowane.
_________________
"Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie"
Albert Einstein
 
 
Łukasz116 

Imię: Łukasz
Wiek: 19
Dołączył: 13 Lut 2021
Posty: 14
Skąd: Wojciechów
Wysłany: 2021-05-07, 07:54   

Ikry już nie ma ;). Wydaje mi się teraz, że to tylko samica składała, a samiec w ogóle nie zapładniał.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9