|
Co to za robal |
| Autor |
Wiadomość |
jurasiga

Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy Wiek: 48 Dołączył: 20 Lis 2012 Posty: 1682 Skąd: Turek
|
Wysłany: 2015-02-04, 20:20
|
|
|
| a jak z mięsem ? znika ? |
_________________ Pozdrawiam Juras |
|
|
|
 |
Arek
Imię: Arek
Wiek: 46 Dołączył: 30 Maj 2013 Posty: 204 Skąd: Dębówka
|
Wysłany: 2015-02-04, 20:22
|
|
|
| wczoraj dostały i też tak znikło |
|
|
|
 |
Pawel M [Usunięty]
|
Wysłany: 2015-02-04, 20:23
|
|
|
płatków moje też żreć nie chcą - ale tylko 3 ich nie ruszają
granulat skubią wszystkie
a mięcho i żywe - wpiep....... wszystkie
więc nie jedzenie płatków nie musi być jakimś problemem - spróbuj innych pokarmów i napisz czy na wszystkim tak samo |
|
|
|
 |
jurasiga

Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy Wiek: 48 Dołączył: 20 Lis 2012 Posty: 1682 Skąd: Turek
|
Wysłany: 2015-02-04, 20:24
|
|
|
| Pawel M napisał/a: | | więc nie jedzenie płatków nie musi być jakimś problemem - spróbuj innych pokarmów i napisz czy na wszystkim tak samo |
Napisał
ja obstawiam wodę |
_________________ Pozdrawiam Juras |
|
|
|
 |
Arek
Imię: Arek
Wiek: 46 Dołączył: 30 Maj 2013 Posty: 204 Skąd: Dębówka
|
Wysłany: 2015-02-04, 20:24
|
|
|
| U mnie żarły wszystko nie było problemu mam je od pół roku teraz dopiero zaczyna się coś dziać |
|
|
|
 |
Arek
Imię: Arek
Wiek: 46 Dołączył: 30 Maj 2013 Posty: 204 Skąd: Dębówka
|
Wysłany: 2015-02-04, 20:31
|
|
|
| jurasiga napisał/a: | | ja obstawiam wodę |
w wtorek była podmiana 120l i jutro też zrobię podmianę to zobaczę |
|
|
|
 |
adamn


Imię: Adam
Pomógł: 69 razy Wiek: 67 Dołączył: 19 Lis 2012 Posty: 7490 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2015-02-05, 07:07
|
|
|
a jakie masz pH
w wodzie jest jakiś mleko
filtracja na taki zbiornik i takie ryby za mała.
Adam |
_________________ "Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 |
|
|
|
 |
Arek
Imię: Arek
Wiek: 46 Dołączył: 30 Maj 2013 Posty: 204 Skąd: Dębówka
|
Wysłany: 2015-02-05, 15:28
|
|
|
Ph między 6 a 6,5
Mleko raczej nie to wina podejrzewam że to od światła i kiepskiego aparatu
mam 1 filtr zewnętrzny ikola 450 czyszczony w wtorek i dwa aqla szuty 750 wewnętrzne
i 14 palet nic po za tym
I zauważyłem że dość często trzepoczą płetwami piersiowymi |
| Ostatnio zmieniony przez Arek 2015-02-05, 15:58, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
adamn


Imię: Adam
Pomógł: 69 razy Wiek: 67 Dołączył: 19 Lis 2012 Posty: 7490 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2015-02-05, 21:29
|
|
|
Weź mikroskop i sprawdź:
- skrzela
- zeskrobiny
- odchody
L U B
Dodaj pod drugiej gąbce do wewnętrznych.
Adam |
_________________ "Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 |
|
|
|
 |
Arek
Imię: Arek
Wiek: 46 Dołączył: 30 Maj 2013 Posty: 204 Skąd: Dębówka
|
Wysłany: 2015-02-06, 16:40
|
|
|
Witam, dziś na klapie pokrywy znalazłem taką dziwną galaretę
https://www.youtube.com/e..._id=RDCaF9IBlJY
wczoraj podniosłem filtr wewnętrzny pod lustro wody i dziś to znalazłem w miejscu gdzie chlapały bąbelki z filtra
powinno teraz działać |
| Ostatnio zmieniony przez Arek 2015-02-06, 18:08, w całości zmieniany 2 razy |
|
|
|
 |
adamn


Imię: Adam
Pomógł: 69 razy Wiek: 67 Dołączył: 19 Lis 2012 Posty: 7490 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2015-02-06, 17:52
|
|
|
galaretka to pewnie bakterie lub tworzywo reaguje z wodą. Fil nie działa bo prywatny.
Adam |
_________________ "Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 |
|
|
|
 |
nemo29
Imię: Lukasz
Wiek: 51 Dołączył: 10 Wrz 2014 Posty: 20 Skąd: Szczecin/Norwegia
|
Wysłany: 2015-02-07, 17:15
|
|
|
| Arek , cos dalej jest nie tak z linkiem . Wyswietla mi moje filmy na YT , a nie otwiera Twojego filmu . |
_________________ pozdrawiam
Lukasz |
|
|
|
 |
Arek
Imię: Arek
Wiek: 46 Dołączył: 30 Maj 2013 Posty: 204 Skąd: Dębówka
|
|
|
|
 |
adamn


Imię: Adam
Pomógł: 69 razy Wiek: 67 Dołączył: 19 Lis 2012 Posty: 7490 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2015-02-08, 13:05
|
|
|
a jaką masz wodę i czy coś do nie dodajesz? Pokrywa czasem nie nowa?
Adam |
_________________ "Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 |
|
|
|
 |
Arek
Imię: Arek
Wiek: 46 Dołączył: 30 Maj 2013 Posty: 204 Skąd: Dębówka
|
Wysłany: 2015-02-08, 13:09
|
|
|
Woda do podmian to odstany 24h kran + kwas solny, nic więcej nie dodaje
Ph 6 do 6,8
Kh 3
Gh 12
No2 0
No3 40
pokrywa jest od początku |
| Ostatnio zmieniony przez Arek 2015-02-08, 13:10, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|