DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak Twoi bliscy odbierają Twoja pasję.
Autor Wiadomość
artikon 

Imię: Artur
Wiek: 49
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 19
Skąd: Rejowiec
Wysłany: 2013-09-20, 19:04   

Ja swojej żonie przedstawiłem to tak: w tym wieku facet to albo włóczy się po knajpach, albo chodzi na (cenzura ;-) ) albo ma hobby. Zapytała: a jakie Ty masz hobby? Odpowiedź... :-) .. I tak zostało.. (ze zmianą zbiornika na większy też nie ma problemu)
_________________
Największą potęgą człowieka jest siła jego wiary....
 
 
A!icja 


Imię: Alicja
Pomogła: 4 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 895
Skąd: lublin
Wysłany: 2013-09-20, 19:36   

Po wyjeździe do Wrocławia, moja mama załamała ręce :mrgreen:
_________________
Bo widzisz drogie dziecko...
Tak już w życiu bywa,
że pies tonie, łańcuch pływa.
 
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2013-09-20, 20:03   

Alicja a my załamujemy ręce jak czekamy za Twoją relacją :-D
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-09-20, 20:39   

Moja mówi tak:
po co TY się na forum tym udzielasz. Po kiego Ci to? Niech im ryby padają, kupują drugie i te im też padną. Jak nie umieją korzystać z rad to muszą mieć twardą d....
Tak dosadnie mówiła ale do ZOO-Botaniki 2013. Teraz trochę zmiękłą i mówi, ze chyba wiem co robię.
ba nawet ryby na wystawie w akwarium jej się podobały ale .. zawsze uważała i uważa, ze blu diamont to jest to. Chyba czas do nich wrócić by połówkę zadowolić.
Dlatego też jeszcze się trochę ze mną pomęczycie do czasu aż stracę cierpliwość co może być trudne do uzyskania.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
marutti 

Imię: Przemek
Wiek: 48
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 67
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2013-09-27, 11:19   

U mnie był problem z większym akwarium, żona nie zgadzała się na nie, mam 200 l, ale w końcu postanowiłem że kupię i stoi obecnie 300 l. Na więcej pozwolić sobie póki co nie mogę. Co prawda jeszcze 300 setka nie zalana, ale pracuję nad tym. :lol:
 
 
adam1977 


Imię: Adam
Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 759
Skąd: Pajęczno
Wysłany: 2013-10-17, 20:14   

Dobry temat :-D
U mnie akwarium było od podstawówki, najpierw ramowe 96l a później 112l.
Ĺťonie, a wtedy jeszcze dziewczynie, zawsze się podobało, duże skalary :mrgreen:
Jak po ślubie przeprowadziłem się do małego mieszkanka to zawsze stało gdzieś 25l, ale razem planowaliśmy w nowym domu duże akwarium, nawet miejsce specjalne zrobiłem na narożne. Jednak po roku od przeprowadzki padło na zwykłe prostokątne i na bardziej widocznym miejscu. Z wielkością nie miałem problemu bo miało być 300l ale zawsze byliśmy zdania, że jak kupić to od razu konkretnego coś, i stoi 450l choć miejsce mam na jakieś 1000l bo ściana na której stoi ma 4m :-D :lol: więc może kiedyś :shock: 8-) :roll:
 
 
 
alii 

Imię: Anida
Wiek: 57
Dołączyła: 10 Gru 2012
Posty: 44
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2013-10-18, 09:15   

Jestem żoną, ale to ja w domu mam "zarazę" akwarystyczną. Mąż jest kochany i nigdy nie krytykował mojej pasji. Postawił tylko warunek - ma być akwarium z roślinami. Ostatnio widząc mnie na forum o paletkach mówi : to może kup sobie te rybcie jak tak je kochasz.
Już dawno moje 275 l zrobiło się za ciasne, ale ponieważ stoi w otworze między dwoma pomieszczeniami to nie może być większe. Bardzo ubolewam nad tym.


I jeszcze:od ok roku moja chrześniaczka się zaraziła i też założyła akwarium. Już myśli, że
60 l to mało.

Kobiety nie zawsze są te be.

Pozdrowienia Anida
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2013-10-18, 10:28   

gienierator napisał/a:
,,Siwa" poznała środowisko tych ,,zboków" to się nawróciła . ;-)
pozdro...

Dzięki Gieniu.
Ja swojej powiedziałem, albo wódka albo akwarium. Rodzince mówię że lepiej zaglądać w kieliszek niż w akwarium.
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-10-18, 11:02   

Z tego co pamiętam ze zlotów to jedno w drugim nikomu nie przeszkadzało. ;-) :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2013-10-18, 11:15   

No trzeba jakoś sobie radzić.
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
andziabrodzik21 
andziabrodzik21

Imię: Angelika
Dołączyła: 26 Sty 2021
Posty: 9
Skąd: Szamotuły
Wysłany: 2021-01-28, 23:11   

U mnie było tak- najpierw 25 l i gupiki- prezent od wujka dla Syna . :evil: wtedy zaczęliśmy czytać internety i czytać . Spodobało nam się i jak już wykończyliśmy nasze pierwsze m to w zgodzie uznaliśmy, że sciana w sypialni jakaś taka pusta -250l stanęło :-) potem 350l :mrgreen: - kilka lat później przeprowadzka - remont generalny mieszkania po rodzicach i propozycja na moje narzekanie (szafka plus akwarium razem miały 160 więc musiałam wchodzić na krzesło)i mężu wymyślił że w ścianę między salonem a sypialnią wstawimy niższe a dłuższe :)i tak mam 200*40*60 :mrgreen: na niskim stelażu elegancko obudowane. :mrgreen:
oprócz tego 2*112 l i 60l i właśnie małż siedzi w Pyrzowicach i rozrysowywuje mi regał na zbiorniki i książki (bo uwielbiam czytać). Nie mogę narzekać bo nie marudzi prawie w ogóle :-P zbudował mi belkę led - i jak wróci ma zrobić dwie następne do 112.
Więcej wyzywał na psa a potem na kota :mrgreen: no i jak gdzieś na wakacje jedziemy to zawsze szuka czy w okolicach są jakieś rybaria do oglądania :)
_________________
andziabrodzik21
 
 
HeavenHome 

Imię: Jan
Wiek: 45
Dołączył: 08 Cze 2021
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-06-08, 10:18   

Moja żona powoli przekonuje się do mojej pasji. Jak dobrze pójdzie, myślę, że za około 2 lata stanie się taką samą zapaloną akwarystką, jak ja :) Trochę to musi niestety potrwać, bo moja luba na wszystko potrzebuje czasu :)
 
 
arcadia 

Imię: Arcadia
Wiek: 33
Dołączyła: 10 Lut 2022
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-02-10, 18:27   

Moja pasja akwarystyką trwa od dzieciństwa. Zaraził mnie dziadek. Wszyscy, którzy mnie poznawali akceptowali mnie razem z pasją. Tak było z mężem, a dzieci też są już zarażone, więc wszystko jest ok.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9