DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
leczenie robali w kolejnej odsłonie.
Autor Wiadomość
Dzwieku
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-26, 20:28   

a co to tam się rusza?? 1.00 do końca
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2013-03-26, 21:04   

Dzwieku napisał/a:
a co to tam się rusza?? 1.00 do końca


Zgaduj zgadula co ma czarne cętki i się rusza ??
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-26, 23:13   

Dzwieku napisał/a:
a co to tam się rusza?? 1.00 do końca


D. vastator
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7860
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-27, 10:59   

Łukasz napisał/a:

D. vastator

:-/ a czemu jak raz ten a nie jakikolwiek inny?
Ja nigdy nawet nie próbowałem pisać co za a tu takie oko :!:
przywra to przywra i nie trzeba rentgena mieć w oku. Stąd się biorą przekłamania
Adam. Do tego Juras biega jak poparzony i świeci po oczach i dokładnie nie widać bo przyciemnienia nie używa. A może to trzeci z kolekcji przywr. Juras widziałeś kiedyś jaja na niteczkach w skrzelach?
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-27, 11:13   

Juras, czy masz na nazwisko Hitchcock? Tak podbudowałeś napięcie tym filmem a tu ... na koniec maleństwo i to ostatnie 4 sekundy hehe

Przywra to przywra - póki co nie ma znaczenia jaka bo wszystkie raczej leczymy tak samo (w sumie ich nie leczymy, je zabijamy - język polski trudna język ;-) )

Juras, pofilmuj ją spokojnie i wtedy zobaczy się co to za dziad.
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-27, 11:51   

adamn napisał/a:
Łukasz napisał/a:

D. vastator

:-/ a czemu jak raz ten a nie jakikolwiek inny?
Ja nigdy nawet nie próbowałem pisać co za a tu takie oko :!:


Chciałem się pochwalić, że wiem jak brzmi łacińska nazwa daktylogyrusa - Dactylogyrus vastator ;-)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7860
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-27, 12:33   

to tylko jeden z wielu. A każdy może być na rybie. Do tego importy ryb z Azji i odłowu i mezalians jakich mało. Część ma nazwy od tego na jakiej rybie żyje. Różnica to dobry bardzo mikroskop i budowa elementów szkieletowych i aparatu czepnego. Dla każdego z nas niewyobrażalna.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2013-03-27, 16:03   

A czym Wy sie tak ekscytujecie :-/ Ryby leczone na przywry aniprazolem z dokładnościa jak w przepisie, może i jakaś została ja tylko wstawiłem film jak to wygląda po leczeniu a wy halo robicie . Teraz będę sie ograniczał do czytania bo tylko 3-4 osoby umieją coś mi doradzić a każdy inny czyta i krytykuje jak by u nich w akwariach super rybska zdrowe były .

adamn napisał/a:
Do tego Juras biega jak poparzony i świeci po oczach i dokładnie nie widać bo przyciemnienia nie używa. A może to trzeci z kolekcji przywr. Juras widziałeś kiedyś jaja na niteczkach w skrzelach?


Chciałem pokazać co widać na całym wycinku jaki pobrałem i niestety znalazłem tylko jedno ruszające sie stworzenie a nie trzy :-/ Do tego wszystkiego nic więcej nie widzicie na tym filmie tak ?
Adam nie nie widziałem jaj na niteczkach .
Skora dalej zamierzacie sie wdrążać co widziałem lub jak nakręciłem film to darujcie sobie albo ktoś powie co jeszcze widać albo zbędna dyskusja .
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-27, 17:00   

Co Ty się Juras wściekasz? Nikt tutaj nic nie skrytykował jeszcze :mrgreen:

Luźna ł...i koko dżambo.

Na filmie jeszcze bakterie ze śluzem, ale to już chyba wiesz od dawna.
 
 
weider
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-27, 17:06   

jurasiga napisał/a:
Teraz będę sie ograniczał do czytania bo tylko 3-4 osoby umieją coś mi doradzić a każdy inny czyta i krytykuje jak by u nich w akwariach super rybska zdrowe były .

Juras ... tylko...?, mi by starczyła jedna, z resztą przecież doskonale wiesz kogo masz słuchać, i szczerzę wątpię że wolałbyś czytać rady na innym forum :-D , jak myślisz?, zgodzisz się ze mną?.

Spoko, pan ryba być zdrowa ma :mrgreen: .
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-27, 17:08   

weider napisał/a:
jurasiga napisał/a:
Teraz będę sie ograniczał do czytania bo tylko 3-4 osoby umieją coś mi doradzić a każdy inny czyta i krytykuje jak by u nich w akwariach super rybska zdrowe były .

Juras ... tylko...?, mi by starczyła jedna, z resztą przecież doskonale wiesz kogo masz słuchać, i szczerzę wątpię że wolałbyś czytać rady na innym forum :-D , jak myślisz?, zgodzisz się ze mną?.

Spoko, pan ryba być zdrowa ma :mrgreen: .


Coś za coś :mrgreen:
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7860
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-28, 07:45   

Juras a może nowy wątek ;-)
Kurcze ktoś na FORUM jakiś czas temu pisał o jajach na nitkach w skrzelach i miał podesłać materiał i do dziś nie mam. A to taki ładny ciekawy robaczek.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2013-03-28, 15:47   

Adam nie kumam tego

adamn napisał/a:
Juras a może nowy wątek
Kurcze ktoś na FORUM jakiś czas temu pisał o jajach na nitkach w skrzelach i miał podesłać materiał i do dziś nie mam. A to taki ładny ciekawy robaczek.
Adam


Wątku juz żadnego nowego nie będzie a i wytłumacz proszę o co chodzi z tymi jajami na nitkach :-/ może czegoś nie pamiętam :-/
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
marzenas 

Imię: Ida
Wiek: 63
Dołączyła: 03 Mar 2013
Posty: 9
Skąd: Białystok
Wysłany: 2013-05-13, 19:55   

rakoczybartek napisał/a:
Witam, wczoraj ryby kąpały się w pratelu, w wodzie po 5 h było pełno białych farfrocli, które pływały w toni, leżały na dnie i obsiadły na rybach.
Widać rybom jest jakby lepiej, oddychają spokojniej, pływają ochoczo, oby się udało...


Ile tego pratelu dałeś na ile litrów wody - przypomnij proszę, bo forum zablokowane a ja mam po 2 miesiącach nawrót przywr i nie pamiętam ile leku!! help
_________________
marzenas
 
 
grigor 


Imię: Grzegorz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 89
Skąd: Wola Radziszowska
Wysłany: 2013-05-14, 10:17   

1 tabletka na 5 litrów wody
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 9