DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Plugin Tapatalk
Autor Wiadomość
GeGo 

Imię: Grześ
Wiek: 35
Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 27
Skąd: Stadtallendorf
Wysłany: 2013-09-02, 14:47   Plugin Tapatalk

Jak wiadomo dziś prawie każdy lub większość posiada smartfony gdzie często od razu ma się internet wszędzie gdzie się chce autobus, pociąg, szkoła czy praca itd.

Dziś właśnie w pracy pisałem z telefonu i troche jakby mnie szlak trafil co chwila powiększać ekran by dobrze przycisnąć itd.

więc ja jestem z propozycją by Forum dodać do bazy tapatalk bo w tejże właśnie aplikacji owego forum nie znalazłem a wiem że to o dużo wygodniejsze bo korzystam z tapatalk na forum motoryzacyjne i jest świetne... nie trzeba tak dużo transferu korzystać niż normalne forum...

Czymż jest Tapatalk? Otóż, jest to plugin pozwalający nam na wygodniejsze przeglądanie forów na iOS/Androidzie. Jako, iż nam się oba systemy popularyzują dość szybko wnoszę o instalację pluginu Tapatalk, procedura jest naprade prosta, wystarczy ze admin zainstaluje plugin, a forum bedzie dostępne dla programu tapatalk, któy jest chyba najpopularnieszą przeglądarka do forow na androidzie/iOSie

i tu kieruje moją prośbę do administracji by mogli właśnie coś w tym kierunku działać..
prawdopodobnie tu:

http://tapatalk.com/activ...lugin=vbulletin

jest plugin tapatalk który trzeba dodać do skryptu forum czy jakoś tak :P

aplikacje tapatalk między innymi można pobrać tu:

klik ----> Tapatalk PL
Ostatnio zmieniony przez GeGo 2013-09-02, 14:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-02, 16:11   

Nie ma takiej możliwości, bo ten plugin nie wspiera silnika phpBB2 modified by Przemo (opieram się na informacjach znajdujących się na oficjalnej stronie tapatalka). Także nie ma technicznej możliwości zainstalowania tego pluginu na tym forum.
 
 
GeGo 

Imię: Grześ
Wiek: 35
Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 27
Skąd: Stadtallendorf
Wysłany: 2013-09-02, 16:13   

no nic szkoda a już myślałem że w pracy będę miał łatwiej :P
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-02, 16:18   

Niestety, dopóki forum będzie na tym silniku działało, nic z tym zrobić się nie da. A znów zmieniać silnik forum który póki co dobrze się sprawdza tylko dlatego, żeby jeden plugin zainstalować, też jest bez sensu.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-09-02, 19:47   

W pracy to się pracuje dla dobra ogółu a nie na necie siedzi i tym FORUM ;-)
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
GeGo 

Imię: Grześ
Wiek: 35
Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 27
Skąd: Stadtallendorf
Wysłany: 2013-09-02, 19:51   

Pracuje pracuje ;)
mam tak że i moge pracować i przed sobą telefon zeby cos na necie zaglądać
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-09-02, 20:15   

No jak tak to owszem do ro ;-)
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
GeGo 

Imię: Grześ
Wiek: 35
Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 27
Skąd: Stadtallendorf
Wysłany: 2013-09-02, 21:32   

czy mi się wydaje czy na forum traci sie albo nie pokazują się niektóre litery czy tylko ja tak mam? czasami jakaś końcówka wyrazu albo nawet krótki wyraz całkiem znika ??



jak dam edytuj to pisze normalnie "mam przed sobą telefon żeby coś na necie zaglądać"

a jak na zdjęciu widać to tego nie ma i od Adama pisze "owszem do ro"
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2013-09-02, 22:05   

U mnie wszystko jest ok.
_________________
Adam jest The Best ;-)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-09-03, 10:37   

GeGo napisał/a:
czy mi się wydaje czy na forum traci sie albo nie pokazują się niektóre litery czy tylko ja tak mam? czasami jakaś końcówka wyrazu albo nawet krótki wyraz całkiem znika ??

Obrazek

jak dam edytuj to pisze normalnie "mam przed sobą telefon żeby coś na necie zaglądać"

a jak na zdjęciu widać to tego nie ma i od Adama pisze "owszem do ro"

nic się nie traci a "do ro" to chyba każdy wie, że jest skrótem słowa do roboty. Ja ich często używam ;-)
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
johnny 
johnny


Imię: mariusz
Wiek: 47
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 194
Skąd: gravesend
Wysłany: 2013-09-03, 12:08   

Paluszki przy grube Grzes?Tablecik sobie spraw ;-) prawie za darmo rozdaja :mrgreen:
 
 
GeGo 

Imię: Grześ
Wiek: 35
Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 27
Skąd: Stadtallendorf
Wysłany: 2013-09-03, 14:41   

też posiadam galaxy tab 2 10.1 ale do pracy będę go brał a na samsungu galaxy s4 to wszystko małe bo forum nie jest przystosowane do wersji mobilnej :P

ok więc Adamie Ty pisząc "do ro" pisałeś w skrócie ale i tak mi słwa się tracą jak na zdjęciu widać przedewszystkim ze słowem "telefon" czasami na forum czytam to mam np ać ów ale nie ma początków ale już zmieniam przeglądarkę i może tam będzie wszystko ok
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-09-04, 11:45   

mniemam, że jak słowo jest na FORUM a u Ciebie coś znika to może kwestia oprogramowania (uaktualnienia) czy też języka?
Tak tylko myślę.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12