DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Koncerty i "concert photography"
Autor Wiadomość
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-01, 18:37   

Domisia napisał/a:
A Tori Amos chętnie zobaczyłabym live. Mam sporo jej płyt. Chociaż moim zdaniem tego typu muzyka sprawdza się najlepiej zaciszu domowym i w dobrych słuchawkach.


No i teraz już wiesz, dlaczego taką formę słuchania muzyki wybrałem ;-) dobry sprzęcik, dobre słuchawy, noc, położyć się na podłodze i słuchać ...
 
 
Domisia
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-01, 19:22   

Klayman napisał/a:
Domisia napisał/a:
A Tori Amos chętnie zobaczyłabym live. Mam sporo jej płyt. Chociaż moim zdaniem tego typu muzyka sprawdza się najlepiej zaciszu domowym i w dobrych słuchawkach.


No i teraz już wiesz, dlaczego taką formę słuchania muzyki wybrałem ;-) dobry sprzęcik, dobre słuchawy, noc, położyć się na podłodze i słuchać ...


dokładnie... i dobre wino w łapkę
Mnie jednak w takich okolicznościach przyrody towarzyszy ten cover M. Jacksona
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=epXN1eUkFGU[/youtube]
Można rzec, że jestem od tego wykonania uzależniona.
Na festivalu Bospop w zeszłym roku miałam okazję wysłuchać go live.


Do tej pory mam ciary.
No, ale słabość do CC mam, więc... :oops:
 
 
Domisia
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-01, 23:21   

Przez tego gościa i jego byłych koleżków złapałam bakcyla szarpidrutów. Jego grę rozpoznam wszędzie. Zobaczyć Slash'a live było jednym z moich szczenięcych marzeń. No i się spełniło, co prawda nie z Axl'em, ale z Myles'em Kennedy'm, którego też lubię za brzmienie Alter Bridge.
Wystąpili na Graspop Metal Meeting 2010. Fotki strzelane z ręki z kompaktu.












 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-02, 07:04   

A ten Kudłaty to kto ? ;-)

I jeśli ktoś mi powie, że nie można zrobić dobrego zdjęcia kompaktem, to niech popatrzy na Twoje fotki !
 
 
Mirek06 


Imię: Mirek
Wiek: 50
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 237
Skąd: Ciechów (dolnośląskie)-PL
Wysłany: 2013-03-02, 22:48   

ja też trochu już stary :-/ , człowiek słucha to co uwielbia , Esox ujął to w całym calu, jak otworzyłem ten temat i przypomniałem trochu inne dzieje to łezka poszła. Metallica,Slayer,King Diamond, Ministry,Faith no More,i wiele innych kapel nie zastąpi tego co jest dziś.Obserwując rynek muzy na oklep(Feel i inne gady powiem wam że nie chce mi się szukać poprawnej pisowni danego zespołu) jest to muza nijaka. Uwielbiam U2 I NIN (nine ich nails) super muza, w ogóle słucham wszystko z brzmieniem gitary tak już to jest :mrgreen: .
Teraz dużo muzy z klawiaturą ale jest git.Die Krupps i inne nie będę się rozpisywał bo godzinami bym pisał ale jak miałem 19 lat to się dzialo ;-)

I tak poważnie gdybym powiedział w odpowiednich czasach że mam na sobie gacie Slasha z Guns & Roses to sysko by moje było :lol: . Dziewczyny sikały i płakały jak leciał november rain.
_________________
Pozdrowienia!!!
 
 
Domisia
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-02, 23:19   

Mirek06 napisał/a:
Dziewczyny sikały i płakały jak leciał november rain.


Ja tam wolałam Welcome to teh jungle i Get in the ring :-P

Mirku raz w życiu zdarzyło mi się zniszczyć CD i było to CD Feel... Johan kupił to badziewie i kiedy chciał mi dokuczyć puszczał ja. Nie przeczuwał jednak, że wyzwala ona we mnie najgorsze instynkty... :evil:
Już nigdy więcej nie popełnił tego błędu 8-)
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 01:34   

Kolega kiedyś słuchał piosenek zespołu Ich Troje, to było w chwili leczenia jaskry ... była z tego niezła zabawa bo to nawet wykonywał ... tak przynajmniej opowiadał ;-)

Ogólnie jesteśmy zalewani badziewiem i to nie tylko z kraju ale i całego świata ... jak to kiedyś mój ojciec powiedział "wszedł na scenę, wypierdział jedną piosenkę i gwiadza ..." - koniec cytatu ;-)

Mirku, ja do tych tytułów, często zarzucałem Rise Against the Machine - a takie tam kolendy na rozstresowanie. Ale jakiś czas temu zupełnie mi przeszło i "złagodniał" mój gust muzyczny.

Załamałem się troszkę, jak mój syn (1,5 roku) żwawo zareagował własnym tańcem na piosenkę zespołu Gossip (tak ... szukałem nazwy żeby poprawnie wpisać ;-) ), ale z drugiej strony, niech ktoś mi powie, że roztańczony i rozśpiewany ponton na szpilkach nie robi wrażenia ;-)
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-03, 09:01   

Klayman napisał/a:
Rise Against the Machine

Piotrek , mógł byś troszkę mnie oświecić?????
pozdro.....
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 09:54   

A co tu Gienku oświecać ? Do tego co napisałem Mirek dorzucam jeszcze słuchane przeze mnie ... Jakieś konkretne płyty? Zachowało mi się 5 sztuk ;-) i czasem sobie powrócę do tego ale 2-3 płytki odsłuchane i znów do szafy na jakiś czas.
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-03, 11:14   

Myślałem że się domyślisz , jeśli to jest to o czym myślę to chyba w nazwie strasznego babola popełniłeś. Rise ??czy Rage???? ;-)
pozdro....
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 11:46   

No to powiem Ci najlepsze słowa, które może usłyszeć mężczyzna, od kobiety (mimo, że nie jestem kobietą choć patrząc na sejm, kiedyś może się to zmienić ;-) ) ... MASZ RACJĘ

Na swe wytłumaczenie ... zobacz o której to pisałem ;-)
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-03, 11:53   

Jeśli o RATM chodzi to i w malignie i pod wpływem niedozwolonych substancji to jestem
w stanie sporo powiedzieć , lubię ich bardzo . :-)
pozdro....
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 13:14   

A ja tam o nich dużo powiedzieć nie mogę, bo jakoś nigdy się nie interesowałem "plotkami" i nigdy nie czytałem o zespołach, prócz tego, że słuchałem ich muzyki i mi się podobała ;-) Jakimś fanatykiem nie jestem, ot taki zwykły słuchacz ... ;-)


A wracając do zdjęć koncertowych ... ;-) Dominiko, zdjęcia: ekstra ostrość, fajne pozy ... ale troszkę kadrowanie mi się nie podoba. To kawałek kapelusza przycięte, to gryf, to pół gitary ... jak obcinasz nogi, to albo tuż ponad kolanami, albo samo popiersie. "Obcięte stópki" nie wyglądają dobrze. Wiem, że koncert, scena wyżej, więc problem, że po prostu stóp nie widać. Wtedy tniesz delikwenta w pobliżu kolan ;-) tak mnie uczono przynajmniej i tak lepiej się ogląda zdjęcie. Poza tym szkopułem, czekam na więcej ! :-)
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-03, 14:12   

Klayman napisał/a:
nigdy się nie interesowałem "plotkami" i nigdy nie czytałem o zespołach

Na myśli ich muzykę miałem , sam łapki często ćwiczę na ich riffach i nie tylko .
Klayman napisał/a:
tak mnie uczono przynajmniej

czyli sztampa????? ;-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pozdro....
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 14:19   

gienierator napisał/a:
Na myśli ich muzykę miałem , sam łapki często ćwiczę na ich riffach i nie tylko .


Ja tylko biernym muzykiem jestem ;-)


gienierator napisał/a:
czyli sztampa?????


Ĺťadna sztampa tylko estetyka ;-) Jak tniesz same stópki to wygląda jak zwykła amputacja kończyny ... to tak, jak przycięcie płetw rybie ... ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9