DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak oswoiÄ? m??ode Paletki
Autor Wiadomość
Krzysztof Stelmach 


Imię: krzysztof
Wiek: 44
Dołączył: 06 Lut 2017
Posty: 90
Skąd: Bergheim
Wysłany: 2018-11-28, 23:50   Jak oswoiÄ? m??ode Paletki

Witam Mam ryby od 8 do 10 cm od miesiÄ?ca . Problem mam taki ??e nie mogÄ? podejsc do akwarium , czy przejsc obok niego, bo ryby zaraz siÄ? chowajÄ? do rogu. I po chwili wychodzÄ? jak by nic. Dwa dni temu obruci??em akwa ty??em do okna bo stwierdzi??em ??e mo??e swiat??o dzienne je stresuje. Niestety nie to jest przyczynÄ? . WiÄ?c proszÄ? o jakie?? sugestie . Mam akwa 240l samo szk??o.
parametry wody : PH 6,7 kh 2 No2 i tu troche mam skok??w jak karmie du??o mieskiem to mam do 0,1 , jak ma??o to do 0,25 i nawet do 0,0. Oko??o trzech tygodni temu wymieni??em kube?? na eheima 4 do 600l na wlocie mam dodatkowo filtr narurowy z watÄ? , bo my??la??em ??e mam za ma??Ä? filtracjÄ?. Ale widocznie baniak nie dojrza??y, co dziwne/ bo ma chyba ju?? z 3 miesiÄ?ce . Na poczÄ?tku robi??em dzienne podmiany wody ze wzglÄ?dy na podwyszone poziom no2 . Po tygodniu zmieniszy??em karmienie i podmiany wody i dodawa??em s??l niejodowanÄ? przez tydzie?? . Od dw??ch tygodni staram siÄ? mniej wody podmieniaÄ? i mniej karmiÄ?, w tygodniu to co drugi dzie?? podmiana ok??o 10l przy czyszczeniu dna . Od dwych dni dzwig??em temp. z 28 na 30ale nadal to samo ryby nadal p??ochliwe troszkÄ? mniej p??ochliwe sa popo??udniu ,a z rana sÄ? do??Ä? mocno p??ochliwe , a?? sam siÄ? bojÄ? podchodziÄ? do akwa by daÄ? im miÄ?sko . Juz nie wiem co robiÄ?, ju?? czyta??em ru??ne fora i jedno co mo??e to powodowaÄ? to podwyszone no2. ProszÄ? o porady pozdrawiam Krzysiek.
Ten post jest mojego autorstwa skopiowane z innego forum. Od napisania tego postu mine??o ju?? prawie dwa tygodnie i nadal bez zmian .Jedynie co to NO2 ma??e skoki.
Na g??rÄ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9