DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Duch amzoński
Autor Wiadomość
amba 

Imię: jarek
Wiek: 45
Dołączył: 05 Mar 2016
Posty: 69
Skąd: Woźniczna
Wysłany: 2016-05-31, 07:01   Duch amzoński

Witam.
Czy ktoś z was chodował ducha razem z paletkami? Wymagania w necie podają dość podobne i ryba ciekawa więc tak się zastanawiam czy nie dołażyć doobsady, ale wolałbym najpierw wysłuchać opini fachowców.
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2016-05-31, 08:26   

Z fachowcami to nie to forum ;-)
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
amba 

Imię: jarek
Wiek: 45
Dołączył: 05 Mar 2016
Posty: 69
Skąd: Woźniczna
Wysłany: 2016-05-31, 09:09   

No no nie bądź taki skromny :lol:
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2016-05-31, 09:16   

Jarek pływają u ludzi te ryby ale nie wiem czy to dobry pomysł , to żeruje w nocy i wydziela że tak to nazwę ładunki elektryczne . Ale jakk chcesz to spróbuj zawsze jakieś doświadczenie , tylko postaraj się porządnie odrobaczyc , zresztą o tym powinieneś wiedzieć 😉
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
MICHALEK123 

Imię: Michal
Pomógł: 4 razy
Wiek: 54
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 581
Skąd: XX
Wysłany: 2016-05-31, 17:09   

jurasiga napisał/a:
Jarek pływają u ludzi te ryby ale nie wiem czy to dobry pomysł , to żeruje w nocy i wydziela że tak to nazwę ładunki elektryczne . Ale jakk chcesz to spróbuj zawsze jakieś doświadczenie , tylko postaraj się porządnie odrobaczyc , zresztą o tym powinieneś wiedzieć 😉


:lol: :lol: :lol:

Dawaj go Juras pod grzałkę będziesz miał mniejsze rachunki he he.
Ktoś tu się spinał aby głupot nie pisać :-P

PS
fajnie rośnie, nic paletką nie szkodzi, jeżeli zdrowy to jak odkurzacz zeżre wszystko
Wada to szybko rośnie do 40 cm + , takiego miałem no już był za duży oddałem, no i gdy dorośnie może zjadać drobnicę
_________________
Pozdrawiam Michał
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2016-05-31, 17:43   

Michał czytales ty o tej rybie co kolwiek ? Jak pływa nocą to i palety płoszy a taki grzmot 40+ to na bank to robi . Zanim coś chcesz napisać upewnij się że druga osoba może wiedzieć co pisze ;-)

Ps. Z tym spinaniem i glupotach to mówisz o sobie , no ale ci nie wyszło , no cóż bywa nie lam sie.Nastepnym razem zerknij do wujka Google ;-)
_________________
Pozdrawiam Juras
Ostatnio zmieniony przez jurasiga 2016-05-31, 17:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-05-31, 17:46   

jurasiga napisał/a:
Z fachowcami to nie to forum ;-)

no proszę jednak odpowiedź została przedstawiona w sposób rzeczowy. Znaczy są FACHOWCY. Juras nie trać wiary bo ta czyni cuda.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
MICHALEK123 

Imię: Michal
Pomógł: 4 razy
Wiek: 54
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 581
Skąd: XX
Wysłany: 2016-05-31, 19:53   

jurasiga napisał/a:
Michał czytales ty o tej rybie co kolwiek ? Jak pływa nocą to i palety płoszy a taki grzmot 40+ to na bank to robi . Zanim coś chcesz napisać upewnij się że druga osoba może wiedzieć co pisze ;-)

Ps. Z tym spinaniem i glupotach to mówisz o sobie , no ale ci nie wyszło , no cóż bywa nie lam sie.Nastepnym razem zerknij do wujka Google ;-)


Czytałem i wyobraź sobie że wychowałem od 3,5 cm do 30 dokładnie, a jeszcze razem z paletami :shock: .
No i wiesz prądem ich nie raził.
A to na czerwono to co jest jak nie głupota kwadratowa w twoim wykonaniu gdzie jest tak napisane?
Coś się tobie popyliło z elektrolokacją he he

A co do nocnego płoszenia to taki sam mit jak ten co mówi że może być tylko jeden duch w akwarium he he
Masz rację wyguglować se możesz ale z pojmowaniem to już inna bajka

Na tym zakończę boś sens zgubił i ad person walisz to typowe dla Twej osobowości
_________________
Pozdrawiam Michał
 
 
amba 

Imię: jarek
Wiek: 45
Dołączył: 05 Mar 2016
Posty: 69
Skąd: Woźniczna
Wysłany: 2016-05-31, 20:04   

Dzięki za odpowiedź Przemyślę jeszcze sprawę nie ma co pochopnie po
dejmować decyzji
 
 
amba 

Imię: jarek
Wiek: 45
Dołączył: 05 Mar 2016
Posty: 69
Skąd: Woźniczna
Wysłany: 2016-05-31, 20:05   

Dzięki za odpowiedź Przemyślę jeszcze sprawę nie ma co pochopnie po
dejmować decyzji
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2016-05-31, 20:08   

Jasne Michałku jasne wszyscy widzieli twe poczynania i twe ryby więc wiedzą co i jak bylo u ciebie więc nie pajacuj

Ps . Masz. Dowody na swe słowa , jakieś foty co kolwiek ?

Tylko nie mów że to było zanim byłeś na forum bo klynkne
_________________
Pozdrawiam Juras
Ostatnio zmieniony przez jurasiga 2016-05-31, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MICHALEK123 

Imię: Michal
Pomógł: 4 razy
Wiek: 54
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 581
Skąd: XX
Wysłany: 2016-05-31, 21:01   

No w sumie lepiej marzyć o klękaniu gdy się leży porażony jak to pisałeś ("i wydziela że tak to nazwę ładunki elektryczne") he he klynkoojcie narody przed panem J.
Zobacz w mojej galerii, albo wiesz nie bo Ty wiesz najlepiej co i jak Jureczku niczym Kaszpirowski
_________________
Pozdrawiam Michał
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2016-05-31, 21:11   

A to co innego jest w opisie ?

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Duch_brazylijski

No ale ty się znasz lepiej , lepiej wiesz wszystko , tylko od kiedy ty taaki mądry jesteś ? Boże chroń nas przed takimi ludźmi . W śród indjan by cię Bystry Potok nazwali takiś bystry jest
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
MICHALEK123 

Imię: Michal
Pomógł: 4 razy
Wiek: 54
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 581
Skąd: XX
Wysłany: 2016-05-31, 21:19   

jurasiga napisał/a:
A to co innego jest w opisie ?

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Duch_brazylijski

No ale ty się znasz lepiej , lepiej wiesz wszystko , tylko od kiedy ty taaki mądry jesteś ? Boże chroń nas przed takimi ludźmi . W śród indjan by cię Bystry Potok nazwali takiś bystry jest


No to udowodniłeś że czytanie ze zrozumieniem to nie jest twoja mocna strona. I nie wzywaj Indian (nie indjan) no chyba że o co innego chodzi :mrgreen:

Powiedz mi gdzie tam jest napisane że zacytuję z Jurasa "i wydziela że tak to nazwę ładunki elektryczne"

He he parkiet blisko coraz bliżej
musisz doczytać o polu ładunkach a i prawo Coulmba sie przyda, albo popytaj mentorów
_________________
Pozdrawiam Michał
Ostatnio zmieniony przez MICHALEK123 2016-05-31, 21:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2016-05-31, 21:34   

To ty cztaj ze zrozumieniem pole elektryczne to co to jest twoim zdaniem ? No i twoim zdanie cały czas je wytwarzania tak ?
Ja pier dziu drugi bosaczek rozmnozyl se palety i krzaczek mega z niego się zrobił hahhaahhaha.
Jak poluje w nocy to wytwarza krótki ładunek elektryczny który wraca odbity do niego od ofiary , tak jak u nietoperzy . No ale ty to wiesz bo palety rozmnożyłeś . I to ja się personalnie dopiero.... hahhahahahaahahh Wyjd i nie wracaj boś kolejny co się upokarza na oczach innych

Ps . No ty to jesteś kolejnym przykładem że tam usłyszy a tu klepie , albo się pytasz innych co i jak , nie raz już z tobą tak było hehehheehe a może wy z bosakiem teraz duet tworzycie ?

Ps2 . Faktycznie porównując ciebie do Indian ublizylem im i obraziłem ich sory jeśli ktoś jest Indjaninem i porownalem go do Pana M
_________________
Pozdrawiam Juras
Ostatnio zmieniony przez jurasiga 2016-05-31, 21:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13