DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Car audio i BMW
Autor Wiadomość
gfar 


Imię: Paweł
Wiek: 38
Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 126
Skąd: Krosno
Wysłany: 2013-03-22, 07:43   

Jak się bawić to sie bawić. Jak wiesz na co sie decydujesz to nie ma kompromisów, a to że inni "znawcy" stwierdzą, że "tym sie nie da jeździć" lub cos w tym stylu jest śmieszne. Całymi dniami i tak jeżdżę i pracuję innym autem (na felgach 14cali), więc jak wieczorem mam ochotę się przykleić do asfaltu to co komu do tego... :-P
Jeśli chodzi o e36 nie jeździłem jeszcze autem z którym człowiek tak "się zrasta" i tak czuje w zakrętach.
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2013-05-05, 12:59   

Wczoraj t.j. 4 maja odbyła się "Majówka z BMW" w Toruniu, pogoda dopisała więc uczestników jak i zwiedzających nie brakowało. Samochodów na moje oko było ok 600-800 sztuk. Prezentowane auta były od zabytkowych po najnowsze produkcje.
Moją uwagę zwróciły głównie zabytkowe auta oraz z serii M.
Nie zabrakło palenia gumy czy driftu.
Poniżej kilka fotek, przepraszam za ich słabą jakość ale aparat miałem ustawiony na tryb "macro"
300-stu konne E24 M635CSI z "BMW klub Kaliningrad" którego właściciel wygrał puchar chyba za najładniejszego M klasyka


Serwisant na rowerku, na żywo fajnie to wyglądało jak pedałował, ubaw był niezły :lol:


BMW E21 320i


Więcej fotek nie posiadam ponieważ pojechaliśmy dość późno bo dopiero ok 15-stej i już nie było ciekawych aut, mam kilka filmów ale w trybie marco i obraz jest kiepskiej jakości.
Było też piękne BMW E28 518i z Rosji, dużo aut wyjechało zanim przyjechałem na majówkę, jak kolega mi opowiadał i pokazywał fotki na swoim aparacie to serce ściskało... ehhh... w nast tygodniu będę u niego i wezmę jego fotki to coś znowu wrzucę.
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2013-11-26, 23:14   

toommaszeek napisał/a:
w nast tygodniu będę u niego i wezmę jego fotki to coś znowu wrzucę.

Coś długi ten tydzień ;-)

Ja się kiedyś szykowałem na BMW 3000 co stało w garażu bez pańskie od X lat , a z tego co wiem to wylądowało na szrocie , na aucie nie było kapki rdzy :evil: Papiery można było wyciągnąć ( odtworzyć ) w wydziale komunikacji , jestem sam na siebie wściekły ale to było jakieś 20 lat temu .
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2013-11-27, 11:10   

jab75 napisał/a:
toommaszeek napisał/a:
w nast tygodniu będę u niego i wezmę jego fotki to coś znowu wrzucę.

Coś długi ten tydzień ;-)

Akurat ten długi przypadł :mrgreen: Ciągle zapominam wziąć od niego fotki.
Ĺťałuj oj żałuj tej beemki 3000, teraz to już rarytasik i jest spoooro warta. Nie trzeba daleko szukać bo nasze rodzime auta typu Warszawa czy Syrena kiedyś można było kupić po cenie złomowej ba nawet jak się zabrało wrak z podwórka to za darmo ludzie kazali zabierać. A dziś?? Ceny Warszawy zaczynają się od kilkunastu tysięcy, Syreny od ok 8tyś. Ĺťeby wtedy człowiek wiedział że kiedyś będzie to tak cenne auto to bym wtedy kupił ile się da i dziś sprzedawał. Ale kto to wiedział że z auta które było w pewnym okresie czasowym pośmiewiskiem stanie się takie brzydkie kaczątko.
Ostatnio zmieniony przez toommaszeek 2013-11-27, 11:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2013-11-27, 22:45   

Wtedy się śliniłem na to auto , ale dałem sobie spokój , bo jeszcze jako uczeń zdawałem sobie sprawę że nie będę w stanie tego utrzymać mimo że to rarytasik już był na początku lat 90-tych . Tak więc okazja przeszła mi przed nosem i do dzisiaj wspominam .
Auto było w super stanie co jeszcze bardziej mnie drażni .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11