DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na FORUM
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-11-26, 16:39   Zmiany na FORUM

Niebawem na FORUM nastąpią zmiany w sposobie korzystania i wchodzenia w poszczególne działy. By do niektórych się dostać będzie trzeba wcześniej napisać co najmniej jeden post w dowolnym wątku. Ma to zachęcić do aktywnego pisania a nie czekania i obserwacji. Do innych przykładowo będzie można wejść po napisaniu 10 postów.
Nastąpią też zmiany w tematach zgodnie z wolą ogółu. Niech moc będzie z WAMI :!:
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2012-11-26, 17:08   

Ĺťeby się nie okazało że ludzi będą bzdury pisać . Weź pod uwagę osobę która dopiero zaczyna z Paletami , niema doświadczenia i co zamiast czytać to będzie o pogodzie pisał żeby mógł się dostać do paru wątków . Moje pierwsze posty zacząłem pisać tydzień temu , a na forum jestem już dwa miechy . Weź poprawkę na to , że są osoby które lubią czytać dla własnych informacji nawet wtedy jak nie mają problemów to z daną wiedzą są w stanie coś zapobiegać gdy się one zaczną .
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2012-11-26, 17:09   

Ewentualnie niech się tylko przywita . Ten jeden post i dość .
Ostatnio zmieniony przez jab75 2012-11-26, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Igor 


Imię: Igor
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-26, 17:09   

Ja też jestem "czytaczem", ale 10 postów sensownych to chyba nie jest żadne wyzwanie ;)
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-26, 17:12   

Przedstawić się - to już pierwszy post. Pokazać zbiornik w galerii, i mamy kolejny. Pewnie pojawią się komentarze i pytanie, więc jeszcze kilka będzie, jak się na nie odpowie. I już dużo do wymarzonych dziesięciu brakować nie będzie ;)
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2012-11-26, 17:15   

Z jednej strony TAK , ale są zapaleńcy którzy kupują i dopiero myślą . Ja też się na Dyski napaliłem i klęskę poniosłem mimo tego , że od dziecka miałem akwaria (z przerwami ) .
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-26, 17:24   

Ale nikt nie napisał, że całe forum będzie miało takie ograniczenia. Wybrane działy. A Ci którzy najpierw kupują a później myślą, też pomoc uzyskają w dziale dostępnym dla wszystkich i dzięki postom napisanym tam zdobędą dostęp do działów do tej pory dla nich zamkniętych.
 
 
sahaa25 
Marcin

Imię: Marcin
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 14
Skąd: Ĺťmigród
Wysłany: 2012-11-26, 18:27   

witam
proponuję aby dostęp do działów był uzależniony od czasu spędzonego na fdorum lub systematycznego logowania się
ale to tylko moja propozycja tez należę do tych co czytają
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-26, 20:05   

Nie rozumiem czym się martwicie? 10 postów, to idzie jak z bicza strzelił.

Forum dla użytkowników - użytkownicy dla forum :)
 
 
cdpkaktus 

Imię: Rafał
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-11-26, 20:08   

No chyba , że za jakiś czas poprzeczka zostanie podniesiona :-P
_________________
Pozdrawiam
Rafał
 
 
 
marek2222 
Marek

Imię: Marek
Wiek: 47
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 14
Skąd: Ĺťydowo
Wysłany: 2012-11-26, 20:18   

Moim zdaniem też nie powinno być takich ograniczeń chyba że na dział galeria itp. które nie mają wpływu dla świeżego paletkowicza który dopiero próbuje założyć akwarium.
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2012-11-26, 20:19   

Łukasz napisał/a:
użytkownicy dla forum :)
No właśnie.
Poza tym trzeba iść na jakość a nie na ilość. ;-) :-P
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2012-11-27, 01:38   

Czytając zdobywasz wiedzę , a jak coś już będziesz wiedział to łatwiej o coś zapytać .
To jak z małymi dziećmi cały czas pytają co to jest , a do czego to służy .
Człowiek rodzi się głupiutki , a umiera głupi . Takie jest moje zdanie . A to , że większość tutaj osób ma jakieś doświadczenie ( mniejsze lub większe ) to dajcie takiemu nowicjuszowi się rozwijać . No chyba , że chcecie założyć nowy wątek i co drugi post czytać totalne bzdury , albo odpowiadać np.; piszesz jakiej metody leczenia zastosować pratelem ................... , a nowicjusz ; a co to jest pratel . PUNKT dla nowicjusza . A ty odpisujesz co to jest i do czego to służy . Nowicjusz zadaje kolejne pytanie , a co to jest skrzelowiec i jak to wygląda . 2 PUNKT dla nowicjusza . A ty zakładasz kolejny wątek , bowiem jest on już na 3 strony , a ty dalej się nic nie dowiedziałeś . Nie zmuszajcie ludzi do czegoś czego nie chcą . itd.itd.itd. :-x
:shock: :evil:
Jak zostaną sami mądrzy i doświadczeni na FORUM , to będziemy pisać o naszych urlopach , albo nie wiadomo o czym . ;-)
Ostatnio zmieniony przez jab75 2012-11-27, 01:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-27, 01:41   

No dobra. Ale napisać cześć w przywitalni (1 post) i pokazać swój zbiornik bądź ryby w galerii (2 post) to chyba nie jest zbyt wygórowane wymaganie?
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2012-11-27, 01:51   

Jasne . Przywitaj się . A jak ktoś jeszcze niema AKWA to co , będą ściagać z neta , albo wstawią fotke wypasionego MALUCH 126 p . :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11