DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Humor
Autor Wiadomość
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-06, 18:54   

Otwarte jest, bo jest wolny wybór - dzięki temu można zdecydować czy chcemy czata czy wątek z humorem. Patrząc na aktywność - chyba to drugie ;)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7859
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-06, 19:12   

Chyba piszę nie po naszemu. A skoro nie rozumie FORUM jak ma być to jedna linijka czatu mniej od dziś. Zamiast 17 linijek ulega zmniejszeniu do 16.

U W A G A teraz będzie żart

Kazdy żart linijki czatu wart.
ale się ubawiłem :mrgreen:
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Ryszard
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-06, 22:14   

Adam zamknij prosze to i bedzie po klopocie . Na jaka pogode mamy sie wzajemnie denerwowac . Moze sie okazac , ze sa wsrod nas osoby , ktore robia to specjalnie , a wtedy wszyscy za to bedziemy odpowiadac.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7859
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-07, 06:38   

To FORUM ma być fachowe a każdy świadomy tego co w nim zameszcza. Tym się różnimy od małpy. Nie jest powiedziane, że następna próba to kolejna linijka czatu. Jest wiele możliwości na które każdy się zgadzał akceptując REGULAMIN.
Taki żarcik:ja nigdy nie wiem co mnie czeka z rana.
Kawa czy śmietana na FORUM.

Ma być tak by dobro FORUM było dobrem NAJ.... dla każdego forumowicza. dziś mi podłączają internet to ruszę z kopyta i nie będzie czasu na żarciki. Każdy są cegiełkę stworzy na tym FORUM.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-24, 14:22   

Z uwagi na coraz lepsze zachowanie, większą aktywność i przestrzeganie REGULAMINU przywracamy utraconą w przeszłości linijkę na CZACIE
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2012-12-24, 14:59   

...
_________________
Pozdrawiam Juras
Ostatnio zmieniony przez jurasiga 2012-12-24, 21:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7859
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-24, 15:21   

jurasiga napisał/a:
http://swir.us/list-do-swietego-mikolaj.

ponieważ dziś wigilia i mam imieniny i FORUM ma już ponad miesiąc to chyba żeśmy się z Rafałem pospieszyli. Chyba też za wcześnie wczoraj byłem z całego FORUM zadowolony. Mnie nie interesują jednostki a całe FORUM. Ty łamiesz zasady wspólnego istnienia.
Juras w wigilię się nie pije i nie nadwyrężą mojego zdrowia ponad miarę dopuszczalną. Nie radzę w przyszłości sprawdzać mojej cierpliwości. Jak chcesz lub ktoś chce się pobawić w podchody to proponuję do mnie priva napisać. Tu podałeś w Święta dla niektórych ważne i tradycyjne bo każdy je obchodzi linka. Aż się zniesmaczyłem ile wulgaryzmu i błędów w mowie polskiej tak się znajduje.
Ponieważ jestem ugodowy to mam dwa wyjścia:
1 - strzelić CI za łamanie zasad i REGULAMINU
2 - zgodnie z tym co było wcześniej uciąć nie jedną a teraz dwie linijki czatu
3 - strzelić i uciąć takie dwa w jednym

Wybieraj Juras
jak czat się nie sprawdza to tylko powiedz :evil:
Możecie pisać tu bez czatu.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7859
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-24, 15:30   

w jednym filmie było tak: "jedynkę wybierz panie"
Jak jeszcze jeden telefon mi przeszkodzi w uczcie to nie ma zmiłuj. Zemsta będzie chińczyka. Ja dziś Świętuje i reszta też niech tak zrobi i o tym dniu pamięta na przyszłość.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2012-12-24, 15:56   

adamn napisał/a:
Juras w wigilię się nie pije


Co to tej wypowiedzi to nie musisz mnie obrażać nie pije w święta a i nie pisze po pijaku na forum jak to czynił wiesz kto więc nie życzę sobie takich wywodów na mój temat a jak chcesz mnie obrażać to pisz na priv
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7859
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-24, 19:34   

jurasiga napisał/a:
adamn napisał/a:
Juras w wigilię się nie pije


Co to tej wypowiedzi to nie musisz mnie obrażać nie pije w święta a i nie pisze po pijaku na forum jak to czynił wiesz kto więc nie życzę sobie takich wywodów na mój temat a jak chcesz mnie obrażać to pisz na priv

Juras to nie było po pijaku? Znaczy na trzeźwo?
Juras to znaczy, że nawet moje usprawiedliwienie (Twego postępku haniebnego) co do stanu trzeźwości (jako obrońcy z urzędu) nie miało wpływu bo pisałeś na trzeźwo. Na trzeźwo w taki dzień jak ten nie masz umiaru. Forum czytają małoletni a Ty w tym linku o h.. co jak każdy wie pisze się ch.. o k.. i innych tam takich a ja durny CI dałem jedno tylko? Na klatę miałeś przyjąć a nie dyskusję jak inni prowadzić na forum co ich miałeś zapewne na myśli. Juraz przecie pisałem CI na priva byś podjął decyzje i odpowiedziałeś, że 1 wybierasz. Dlaczego wtedy nie byłeś taki hardy?. A teraz jakieś insynuacje?
Juras nie trza drążyć bo się pogrążasz. Masz już dodatkowa 1, Myślałem , że będziesz miał godność i swój link wywalisz bo miałeś czas a TY nic. Piszesz o obrażaniu. Juras TY wszystkich na FORUM obraziłeś w tym dniu tym nieprzemyślanym linkiem Link jest i dalej jestem zniesmaczony.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10