DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Admin techniczny
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-03-28, 13:27   Admin techniczny

W nawiązaniu do wątku

https://adamn.pl/discusforum/viewtopic.php?t=2221

i za namową Forumowiczów zgiąłem się wpół i FORUM oprócz miejsca na FB ma też swoją grupę na FB, gdzie jest już 350 osób.

https://www.facebook.com/...ef=group_header

I teraz by łatwiej było dla każdego surfować po tych elementach i zdobywać wiedzę jako podstawę do egzystencji dysków w akwarium muszę się posiłkować pomocą w zakresie TECHNICZNYM co do różnych tam takich zagadnień jakie dla mnie są obce. Dlatego też od dzisiejszego dnia na

DiscusForum.adamn.pl


została przydzielona

FUNKCJA administratora technicznego

Raphael jest nim od dziś i ma takie uprawnienia

Admin Techniczny


będzie odpowiadał za skład ład i czytelność jak też byśmy wszyscy szli z duchem czasu i z postępem technicznym jaki w sieci się coraz zmienia. A postęp do wiedza a wiedza to zdrowe dyskowce. W wolnej chwili przedstawi w tym wątku co ulegnie postępowi zarówno na FORUM jak i na FB. Wysłucha też WASZYCH propozycji co byście chcieli zmienić czy unowocześnić Forum, stronę na FB czy grupę na FB tak by zarówno ja stary jak i Wy byście z tej zmiany zadowoleni a ryby zdrowe i wesołe..

teraz Ci co są na FORUM a nie są na nowej grupie walić drzwiami i oknami i się dopisywać a ja każdego zatwierdzę :-D bo tego wymaga przynależność do grupy. zasady tam i tu są takie same bez wyjątku.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Raphael 
Admin Techniczny

Imię: Rafał
Wiek: 43
Dołączył: 28 Mar 2019
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-03-28, 15:46   

Witam, z tej strony Rafał - będę tutaj 💪 adminem technicznym 💪 (w wolnym czasie poprawianie funkcjonowania i działania forum).

O mnie w dużym skrócie: Od bajtla zajmuje sie akwarystyką, papugami, terrarystyką (agamy brodate, różnego kalibru owady, pająki, kilka akwariów od mieczyków, ryb labiryntowych, skalarów po dyskowce ostatecznie (te dały mi na tyle popalić że aktualnie startuje na nowo od 120). Kiedyś do tego wszystkiego trenowałem na siłowni i Taekwondo. Od xx lat siedzę w IT, na dziś dzień wolnym czasie uwielbiam uciekać na Motocyklu (Yamaha XV 1900 Midnight Star), z wyżej wymienionych tematów zostały mi papugi i legwan czerwony, z akwariami na nowym lokum będę zaczynało pomału. Aktualnie kąpię 120litrowe akwarium w perhydrolu, w nim będę chciał mieć głównie akwarium roślinne z drobnymi rybami i krewetkami - oderwanie podczas pracy przy pc.


Moim głównym zadaniem będzie usprawnienie forum odnośnie działania jak i wyglądu (aktualny cel to wersja mobilna). Pierwsze poprawki będą widoczne w większości już teraz (naprawa błędów powstałych poprzez wejście na forum z facebooka. Widoczny dla większości błąd w postaci treści: 🔥 Hacking attempt 🔥. Wdrożymy też poprawnie działający 🔥 ssl, oraz jak wcześniej wspomniałem za jakiś czas szablon który będzie 🔥 responsywny. Moim dodatkowym zadaniem będzie pomoc w pozycjonowaniu forum - na to jednak składa się wiele czynników których kluczowe są w/w błędy/poprawki. Jeśli macie do mnie jakiekolwiek pytania lub propozycje zmian piszcie śmiało.


Pozdrawiam i życzę miłego dnia  .
Ostatnio zmieniony przez Raphael 2019-03-28, 15:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11