DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitalnia
Autor Wiadomość
andzio65 

Imię: Andrzej
Pomógł: 4 razy
Wiek: 59
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 82
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2012-11-25, 13:35   

Całe szacowne grono wita Andrzej.
Mieszkam sobie cichutko w Tarnowie.
Akwarystyką zajmuję się od dziecka z kilkoma przerwami. Obecnie akwarium od ok. 20 lat przechodziło różne zmiany charakteru. Od 10 lat paletkarium i tak już pozostanie na wieki wieków ...... Hodowla palet, jak pewnie u większości z Was ze wzlotami i upadkami. Powstawało nowe życie, ale niejednokrotnie z różnych przyczyn kończyło się istniejące. No cóż, człowiek raz się rodzi .......... i raz umiera - rybcie też. :-(
Zawodowo pracuję - chyba do 67-miu lat :evil: - w największym przedsiębiorstwie w mieście, z wykształcenia jestem chemikiem w dziedzinie ochrony środowiska.
 
 
skaczacy 


Imię: Mateusz
Wiek: 37
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 7
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2012-11-25, 16:52   

Ja mam na imię Mateusz, jestem z Rzeszowa. Akwarystyką interesuję się od 2 klasy podstawówki. Obecnie mam akwarium 840l z paletkami. Oprócz tego interesuje się fotografią, elektroniką. Znam się dość dobrze na wszelkiej organizacji, imprez, konkursów itp. Zawodowo pracuje jako operator CNC, pracuje na pięcioosiowych centrach obróbczych.

Pozdrawiam serdecznie.
_________________
Fotografia Ślubna Rzeszów
 
 
 
pitek13 


Imię: Piotr
Wiek: 64
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 18
Skąd: Aleksandrów Łódzki
Wysłany: 2012-11-25, 18:59   

Witam wszystkich na imię mam Piotr mieszkam w małej miejscowości koło Łodzi w Aleksandrowie Łódzkim przygodę z akwarystyką rozpocząłem trzy lata temu mam zbiornik 250l a w nim paletki sześć sztuk.
pozdrawiam wszystkich
_________________
pitek13
 
 
 
Ruuteek 

Imię: Jakub
Wiek: 41
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-11-26, 00:40   

Witam wszystkich,
Nazywam sie Kuba i jestem rodowitym Wrocławiakiem a akwarystyką pasjonowałem się już od 10 roku życia, przez 10 lat. Potem w moim życiu nastał czas wzlotów i upadków(bankructwa) który zmusił mnie do przerwy w tym fantastycznym hobby.

Moje mieszkanko musiało czekać aż 4 lata na zbiorniczek pod który specjalnie wylewałem betonową ławeczkę i doprowadzenia kanalizacji.

Od roku ruszyłem z paletkami, ale dopiero ostatnio przekonałem się że lekko nie będzie...
Zajmuję się informatyką ze szczególnym upodobaniem w programowaniu w .NET
 
 
Mirek06 


Imię: Mirek
Wiek: 49
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 237
Skąd: Ciechów (dolnośląskie)-PL
Wysłany: 2012-11-26, 14:45   

Witam wszystkich miłośników tych pięknych rybek.Mam na imię Mirek pracuję i staram się jak najwięcej pojąć o tych rybciach.Przez dodany gratis w formie paletek zaczęła się moja przygoda w sierpniu 2012.Były upadki i wzloty ale się nie poddaję i staram się utrzymać je przy życiu.Mieszkam koło Środy Śląskiej (30 km od Wrocławia).
_________________
Pozdrowienia!!!
 
 
seba 

Imię: Sebastian
Wiek: 40
Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 11
Skąd: Głogów
Wysłany: 2012-11-26, 17:36   

Również witam Wszystkich pasjonatów tych pięknych ryb,choć już nie mam dysków,i powróciłem do żaglowców ,to wiem że znajdę tutaj cenne informacje.

Pozdrawiam seba
 
 
dav@2 


Imię: Dawid
Wiek: 45
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 85
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-26, 17:54   

to i ja się przywitam trochę późno ale lepiej późno niż wcale.Na imię mam Dawid akwarystyką zajmuję się od małego tj od 7 roku życia.Dyskowce zawitały u mnie w 2007 roku i tak już zostało.
 
 
sahaa25 
Marcin

Imię: Marcin
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 14
Skąd: Ĺťmigród
Wysłany: 2012-11-26, 18:41   

WITAM
mam na imię Marcin mam 32 lata mieszkam w Ĺťmigrodzie .
akwarium mam od dziecka pierwsze moje szkiełko miało20L ale piełem się w górę następnie 50L 100 L I od 2 lat mam 360l na większe miejsca brakło.
Jak chyba każdy przerabiałem głupiki mieczyki itd postanowiłem spróbować z paletkami i od roku mam je u siebie w akwarium
 
 
wojkamyk 

Imię: Wojtek
Wiek: 60
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-27, 08:45   

Witam
Na imie mam Wojtek , 49 lat od urodzenia Warszawa ,akwarystyką interesuje sie od ? {nie pamiętam} , dyskowce są u mnie od 4 lat , poza akwarystyką dużo czasu zabierają mi zawody wędkarskie {spławik}. Akwaria to 450 l i 170 l {od tygodnia 9 szt od Adama}. Pozdrawiam Wojtek
 
 
rafi337 

Imię: Rafał
Wiek: 43
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 46
Skąd: Limanowa
Wysłany: 2012-11-27, 10:42   

Witam wszystkich!!
Mam na imię Rafał,mam 31 lat,mieszkam w Słopnicach k.Limanowej a więc Młopolska.Z zawodu jestem ratownikiem medycznym etat,dyżury kontraktowe a wiec wiekszosć czasu spędzam w karetce :-/ .Akwarium mam od zawsze początki 20L obecnie 405L .....Dyski od 2 lat ,staram sie jak mogę-idzie różnie :mrgreen: !!!Pozdrawiam wszystkich!!!
 
 
Michurb 
Michurb


Imię: Michał
Wiek: 42
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 133
Skąd: Słupca-Golina
Wysłany: 2012-11-27, 10:51   

Witam mam na imię Michał mieszkam w małej miejscowości między Słupcą a Goliną. Akwarystyką zajmuje się odkąd pamiętam, kilka lat temu zacząłem czytać fora akwarystyczne i zakumkałem o co w tym wszystkim chodzi przyszedł czas na filtr RO,akwa 100=>160=>200=>240 i rozmnażanie skalarów (byłem bardzo zadowolony ) ale gdy zobaczyłem w realu palety u Marcina (maqp) to jakoś mnie zaczęło mocno ciągnąc w tym kierunku a później jeszcze Jurek (jurasiga) i od 4 mies po totalnym restarcie pływają u mnie dyski z Uniejowa które Marcin sam rozmnożył .Na tą chwilę 240l- 7szt. dysków, 240 syna welony i jeszcze kilka innych, krewetkarium z RC i puste szkło 450 które czeka . Z wykształcenia jestem ratownikiem medycznym i pracuje w zawodzie 7 lat.
_________________
Pozdrawiam Michał Urbaniak
Musi być źle ,aby później było dobrze :-)
 
 
jareks 

Imię: Jarosław
Wiek: 51
Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 1
Skąd: Kluczbork
Wysłany: 2012-11-27, 17:04   

Witam mam na imię Jarek.Mieszkam w Kluczborku woj. opolskie.Z zawodu jestem technĂ­kiem mechanikĂ­em.Akwarystyką interesuję się "od zawsze".Obecnie nie mam akwarium,ale cały czas chodzĂ­ mi to po głowie.
 
 
plakat 

Imię: Artur
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 135
Skąd: St. Albans
Wysłany: 2012-11-27, 17:52   

Witam wszystkich. Artur, mieszkam niedaleko Londynu, ryby hoduję od ponad 25 lat, dyski od 3 lat. Interesuje mnie w zasadzie tylko rozmnazanie ryb, nie mam żadnych zbiorników dekoracyjnych.
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2012-11-27, 19:03   

Cześć wszystkim . Na imię mam Jerzy potocznie Jurek dla przyjaciół i znajomych Juras , mieszkam w małej mieścinie Turku gdzie pracuje w zakładzie cieplnym a prywatnie dorabiam jako (kto zna ten wie ) .
akwarystyką zajmuje się od nie dawna choć trzymam rybki od 6 roku życia z dłuższymi lub krótszymi przerwami . Paletkami zacząłem zajmować się w 2002 roku i to trwało przez 5 lat po czym musiałem sprzedać wszystko co posiadałem z powodu ... . Obecnie powróciłem w 2009 roku i trwam z mniejszymi lub większymi sukcesami w trzymaniu tych pięknych ryb po dzień dzisiejszy
Zbiorniczki jakie posiadam to 375 L dekoracja , 100 L szpital , 30 L krewetki (córki )
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
dominik2 

Imię: dominik
Pomógł: 1 raz
Wiek: 26
Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 158
Skąd: Zielonka
Wysłany: 2012-11-27, 20:25   

Witam wszystkich forumowiczów. Nazywam się Dominik mam 15 lat i jestem uczniem trzeciej gimnazjum. Mieszkam w zielonce koło warszawy. Paletki trzymam od 4 lat.
Około rok temu rozmnożyłem paletki z powodzeniem ,od tamtej pory jeszcze dwukrotnie uzyskałem młode. Zbiorniki jakie posiadam to 350 L, 240 L i 120.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9