DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Ostatki na DiscusForum.adamn.pl
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-17, 13:49   Ostatki na DiscusForum.adamn.pl

Szanowni co to czytacie. Jak wiadomo założyłem to FORUM nie po to by udowadniać swoje racje i się użerać z tymi co to się dopiero zalogowali i w swych pierwszych postach skaczą do gardła mi lub komuś innemu. Ba wszyscy Ci co mają wakacje napisali łącznie kilka tematów a pretensje, że ja niedobry jestem z inwektywami pod mym adresem. Do tego Ci co są już dawno podają sprawy tyczące interlokutora i mnie a są sprzed kilku lat.
Czy jakiś temat zamiotłem pod dywan? NIE.
Czy jakiś post został usuniętu co godził w me dobre imię? NIE
gfar napisał/a:

Za każdym razem ryby w wiadrach z mętną wodą, ... Na naszych oczach pociąłeś próbkę ryb co kazałeś przywieźć i przywry wyszły bo głębiej nie grzebałeś po czym resztki denata wpadły Ci do akwarium z "handlówką"...
Zbanuj mnie na 999 lat, Twoje prawo, amen.

jak ktoś tylko w sobotę może to ja mając te kilka akwariów muszę swoje sprawy prowadzić. Traciłem swój czas na leczenie waszych ryb i diagnozy u mnie w piwnicy za co nie brałem ani złotówki a było wielu takich co to nawet dziękuje na odchodnym nie powiedzieli. A dlaczego kąpie i muszę siedzieć naście godzin na d.. przy mętnej wodzie to już pisałem. A efekty są jak wiadomo inaczej nie było by tej dyskusji i skakania do oczu. Co do próbki to już jakieś ponad sto osób swe ryby przywoziło i im je badałem za FREE i każdy z tych osób wie, że jak badam to rybę bezpośrednio z wora lub wiadra łapię nad ziemią pod oknem, gdzie stoi dyżurny mikroskop. Nie ma możliwości by padło wpadło do zbiornika bo są przykrywki a co do trupów to jak wiadomo ja same padaki oferuję i nie mam dyskowców a płaszczki. Jak ryba żyje to delikwent ją zabiera a jak chce się jej pozbyć do kibla to wpadała kiedyś do dyżurnego akwarium na dole pod ścianą z padłami różnymi sobie. No bo na czym mam ćwiczyć przepisy jak moje są zdrowe i przywr czy nicieni na oczy nie widziały. No i dlatego też moja zasada opisana w temacie o wyborze ryb "widziały gały co brały" tu ma zastosowanie i każdy łapie sobie ryby sam. Tu też łapane były samemu a że po dwóch latach dopiero ktoś ma pretensje to ... czemu nie na drugi dzień? Nikt nie został olany jak nawet sam wybierał i dał znać zaraz, że ryba ma feler. Jak się ryb nie potrafi samemu wybierać to się zwraca do znawcy.

No ale na tym już kończymy zabawę.



Mottem tego FORUM jest wątek

http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=906

i REGULAMIN

http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=13

dlatego też ja jako czujący się w obowiązku zachowania

Status quo

i gorejący w smutku, że nie potrafiliście docenić tego co macie na tym FORUM:
- wybór dyskowca widziany (jak ktoś nie potrafi sobie ryb wybrać to co tu robił przez ten cały czas)
- MIKROSKOP i identyfikacja gadów (jak ktoś myli nitkę z nicieniem czy wrotka z przywrą to co tu robił cały czas)
- choroby i leczenie (jak ktoś leczył po swojemu to co tu robił cały czas)
- żywienie i znaczenie różności w żywieniu (jak ktoś karmi żywym czy mrożonym żywym to co tu robił cały czas)
- woda dla początkujących i dla zaawansowanych (jak ktoś nie wie jaką ma wodę a mówi, że dobra a nigdy nie badał to co tu robił cały czas)
- dobór obsady do akwariów z dyskami (jak ktoś wpuszcza ryby różniaste bez kwarantanny to co tu robił cały czas)
- pomysłowego Dobromira i całą TECHNIKĘ w akwarium (jak ktoś dalej ma tło wewnętrzne w zbiorniku lub filtr zewnętrzny bez prefiltra czy podaje CO2 to co tu robił cały czas)
by każdy na forach był zadowolony i startował z tego samego poziomu. Po uwzględnieniu całości postów z ostatnich dni i treści z CZATA, gdzie to miast rozładować atmosferę są tacy co to tylko jątrzyć potrafią i zachowują się jak by to były ostatnie dni tej planety żegnają się z sobą nawzajem (ciekawy jest jeden co to zapomniał jak kilkadziesiąt dni temu po jego telefonie co to mu ryby padają jak kawki i zrobieniu co radziłem ryby ostałe uratował teraz pisze jak pisze). Skoro WY stajecie okoniem i się żegnacie to ja jako członek tegoż FORUM nie chcąc WAM stać na drodze też mówię PASSSsssssssssss.

Skoro FORUM nie działa jak w założeniach (MOTTO i REGULAMIN) to ja się z niego wypisuje. Skoro lubicie się babrać i skakać do :shock: to tu już tego nie będzie bo ja się pod tym nie podpisuję i tego nie firmuję swoją osobą. Ĺťyczę wam przystosowania się do tego co od teraz macie.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
jarko 

Imię: Jarek
Wiek: 43
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 78
Skąd: Radom
Wysłany: 2015-02-17, 15:56   

Dlaczego inni mają cierpieć za kogoś i nie mogą czytać forum?mam nabijać sobie posty głupimi komentarzami i kłótniami po to żebym miał dostęp?to jest chore jakieś..
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-17, 17:07   

Jarek , możesz nabijać ile wlezie a to i tak nic nie da , popatrz ile mam postów a też tylko tu mogę pisać. :-/
pozdro.....
ps. takie zjawisko nazywa się ,,odpowiedzialność zbiorowa"
 
 
jarko 

Imię: Jarek
Wiek: 43
Dołączył: 13 Gru 2014
Posty: 78
Skąd: Radom
Wysłany: 2015-02-17, 17:29   

To niech cierpią Ci co muszą.ja nie mam zamiaru odpowiadać za kogoś czyny i za to co mówi.
 
 
zibi 
zibi

Imię: Zbigniew
Pomógł: 1 raz
Wiek: 59
Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 229
Skąd: Głuchów Górny
Wysłany: 2015-02-17, 20:39   

Powiem tak ''''''''jak dzieci-jak dzieci :shock: włącznie z administratorem :-P
_________________
zibi
 
 
Luk_2_5 


Imię: Łukasz
Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 443
Skąd: Ponętów Górny Pierwszy
Wysłany: 2015-02-17, 22:24   

Dzieci to mało powiedziane. Ale co tam , ktoś najwyraźniej zamiast się zdecydować i skoro taki świat straszny i okrutny zlikwidować ten przybytek to zamyka działy moim zdaniem licząc na to że zostanie zalany wodospadem błagań o powrót stanu poprzedniego. Jak jednak mniemam forum nie zostanie zamknięte , to wtedy takie zabawy w edukowanie ludzi poprzez zamykanie działów nic nie da a tylko zniechęci ludzi. trzeba mieć trochę dystansu do wszystkiego a nie ciągle wszyscy strzelają fochami na prawo i lewo . Niby odchodzą , a zostają. Niby zamykają forum ale jednak nie. Za kilka dni emocje opadną i znając życie wszystko wróci do normy i zostanie niektórym urażona duma :-/
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-18, 10:47   

Ponieważ sytuacja się zmieniła to czas zmienić swe nastawienie. Od piątku będę niedostępny do odwołania bo idę na krojenie i do tego czasu FORUM będzie działało w takim stanie jak jest dzisiaj. Jak potem nie wiem. Jutro wszyscy co mają bany zostaną odblokowani by mieć czas na przemyślenia. Jeśli się komuś nie widzi pobyt na tym FORUM, gdzie się każdy sam rejestrował i akceptował REGULAMIN i ZASADY to wystarczy zgodnie z REGULAMINEM (tyczy zbanowanych jak i tych co im się nie widzi i piszą teksty jak ostatnie w tym wątku)
§8. Pozostałe.
3. Konto użytkownika może zostać usunięte w każdej chwili na prośbę użytkownika. W tym celu należy zwrócić się z prośbą do administratora.

tego dokonać w tytule priva wpisać:
Prośba o usunięcie konta
w treści swój
NIC

Tylko takie coś zostanie od ręki załatwione po mym powrocie na FORUM.
Od mego powrotu też nie będzie tłumaczenia czy wspominek sprzed lat czy po FAKCIE co to i jaki jestem ja feee. Nie będę też tłumaczył czy ostrzegał w nieskończoność. Nie będzie też automatycznego powrotu z urlopów osób posiadających BANY. Każda z osób by wrócić na FORUM po miesiącu będzie musiała to na privie do mnie uzasadnić wpisując w temacie priva:
Powrót
a w treści
NIC i krótkie swe przemyślenia w 1-2 zdaniach.
Kolejne ewentualne wyskoki będą kwalifikowały się podwójnie jako recydywa.
Jeśli ktoś nie czuje się na siłach by uczestniczyć w życiu tego FORUM i chce sobie wziąć urlop, strajkować, wakacje, odpocząć czy mnie nie lubi jako ADMINISTRATORA to zapraszam na priva
i w treści tematu jak napisane powyżej.
Jak będę się czuł na siłach przy pierwszym wejściu na FORUM po moim powrocie z krojenia załatwię wszystkie sprawy zgodnie z życzeniem. Od tej chwili macie pisać o rybach pasjach i zamiłowaniach.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9