DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Nagrody.
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7466
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-07, 08:42   

Mapet napisał/a:
adamn napisał/a:
Mapet za brak znajomości tego FORUM i przedstawianie nieprawdziwych insynuacji masz j.w.


Możesz Adamie łaskawco rozwinąć za co dostałęm tą miesięczną banicję i odpoczynek od forum?

Insynuacje? Cytowane przeze mnie posty były Wasze, więc kogo insynuacje? Moje? :lol:

Nie Adamie to nie ja zawiniłem tylko brakowało Wam argumentów i wtedy tak się ucisza takiego użytkownika. Jesteś nie pierwszej młodości, więc zapewne wiesz gdzie i kiedy takie metody były stosowane.
Regulamin znam i żadnego punktu nie złamałem, jak tak to pokaż mi łaskawco który (za który "pokutę" już odbyłem), nie dostałem, żadnego powiadomienia ani nic tylko od razu notatka: "Zostałeś wyrzucony z tego forum
Skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum jeżeli chcesz wyjaśnić tą sytuację.".

Nie ma tam żadnego wpisu, że użytkownik powinien znać całe forum, wykuć mam je od deski do deski i zrobisz mi sprawdzian, żeby to sprawdzić? :)


chyba oczywiste za co dostałeś bo to zostało w mym poście uwzględnione.
posty nasze a interpretacja WASZA vel Twoja. Konkurs organizował Bogdan (nigdzie nie napisałem, że to mój konkurs - warunki mego były jasne i czytelne) jest to na górze strony uwzględnione a ja się pod to nie podpinałem jak mi sugerujesz. Dodatkowo Twe sugestie o zysk ze sprzedaży kalendarza to już przegięcie.
Nieprawdą jest jakobyś nie został poinformowany o ostrzeżeniu bo :
- w mym poście do wglądu wyżej takowe i za co jest
- dodatkowo dostałeś powiadomienie na priva co SAM opisujesz.
Znów próbujesz mataczyć i interpretować swe poczynania.


Mapet napisał/a:

Chyba, że mieliście niezłe profity z kalendarza i to Wy się obraziliście że kalendarza nie będzie (innego wytłumaczenia nie mam). :-)


U Was tak się stało, zorganizowaliście konkurs, olaliście tych co podsyłali zdjęcia, nikogo nie poinformowaliście o przerwaniu konkursu, podpieliście się ze Swoim do Bogdana, który chciał dotrzymać słowa (pomimo tego że temat wcieło) a na koniec wygrane zdjęcie postawiliście na podium jako zwycięzca Waszego konkursu, ale bez nagród.



http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=13
a w nim
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1. Cenimy wolność słowa ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie używaj wulgaryzmów. Zachowanie kultury osobistej w dyskusjach jest największym priorytetem na forum. Swe wypowiedzi opieraj na faktach i doświadczeniu. Negowanie innych na forum bez podania szczegółów jest niedopuszczalne. O nieobecnych na forum się nie rozmawia
2. Posty celowo prowokujące konflikty z innymi użytkownikami forum będą usuwane przez administracje a ich autor może zostać ukarany zgodnie z regulaminem.

i

§8. Pozostałe.
5. Regulamin może być doprecyzowany w każdej chwili i bez uprzedzenia. Jego ewentualne zmiany wchodzą w życie od razu po ich opublikowaniu. Obowiązkiem użytkowników jest jego respektowanie. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia użytkownika z jego przestrzegania.

na koniec skoro masz te trzydzieści kilka lat i młody jesteś i
Mapet napisał/a:

Nie ma tam żadnego wpisu, że użytkownik powinien znać całe forum, wykuć mam je od deski do deski i zrobisz mi sprawdzian, żeby to sprawdzić? :)

ale jest to:
§8. Pozostałe.
5. Regulamin może być doprecyzowany w każdej chwili i bez uprzedzenia. Jego ewentualne zmiany wchodzą w życie od razu po ich opublikowaniu. Obowiązkiem użytkowników jest jego respektowanie. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia użytkownika z jego przestrzegania.

I od teraz ja jako ADMINISTRATOR będę zważał na Twą edukację.
Przeczytaj na spokojnie i zajmij się swymi rybami a nie mną bo stary jestem.
Jak czegoś nie wiesz pisz mi na priva chętnie Cię oświecę co i jak. A ponieważ czekan na krojenie to mogę być porywczy wtedy gdybyś mej rady nie wziął sobie do serca.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Mapet 


Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 142
Skąd: Chicago
Wysłany: 2015-02-07, 16:13   

adamn napisał/a:
posty nasze a interpretacja WASZA vel Twoja. Konkurs organizował Bogdan (nigdzie nie napisałem, że to mój konkurs - warunki mego były jasne i czytelne) jest to na górze strony uwzględnione a ja się pod to nie podpinałem jak mi sugerujesz.


Adamie nie tylko ja tak zrozumiałem co było pisane, więc to nie była tylko moja interpretacja. Szkoda,że nie umiesz "stanąć obok" i przeczytać Swoje posty tak jak by były kogoś obcego.
Następnym razem pisz mniej a zrozumiale i jak zauważyłeś pomimo tego, że jesteś administratorem warto czasami nie wcinać swoich 5 groszy (co bardzo lubisz) a potem jakieś kręcenia i wciskanie że to ktoś namieszał nie Ty i kończy się (jak w moim przypadku) daniem komuś ostrzeżeń.

adamn napisał/a:
Nieprawdą jest jakobyś nie został poinformowany o ostrzeżeniu bo :
- w mym poście do wglądu wyżej takowe i za co jest

Nie mogłem go odczytać, bo nie mogłem zalogować się na forum.

adamn napisał/a:
- dodatkowo dostałeś powiadomienie na priva co SAM opisujesz.
Znów próbujesz mataczyć i interpretować swe poczynania.


To nie było na pw-a tylko na stronie głównej, jak tylko ją odpaliłem i już nie mogłem się zalogować. I to był jedyny komunikat jaki wdziałem. Reszta forum była dla mnie ukryta.
Jedyny pw jaki dostałem od administracji to to że ostrzeżenie zostało mi zdjęte i mam przestrzegać regulaminu. :)
Więc jak widzisz to nie ja znów próbuje coś mataczyć i interpretować. :)
Nie znasz działania własnego forum? :)
Poproś Rafałka (w końcu wciąż jest siteadminem) niech da Ci ostrzeżenie, będziesz widział jak to działa. :)
Co do Rafałka nie widziałęm żadnej uwagi z Twojej strony o jego obrażaniu użytkowników. :roll: A złamał regulamin, więc trochę więcej równości na forum.
adamn napisał/a:
ale jest to:
§8. Pozostałe.
5. Regulamin może być doprecyzowany w każdej chwili i bez uprzedzenia. Jego ewentualne zmiany wchodzą w życie od razu po ich opublikowaniu. Obowiązkiem użytkowników jest jego respektowanie. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia użytkownika z jego przestrzegania.

Adam regulamin to nie jest całe forum więc co mi insynuujesz?

adamn napisał/a:
I od teraz ja jako ADMINISTRATOR będę zważał na Twą edukację.

Na moją edukację zważali moi rodzice, nauczyciele oras różni profesorzy na studiach.
Nauczono mnie nie iść ślepo jak owca za stadem czy koń z klapkami tylko szukać czego potrzebuję i wyciągać wnioski. Więc Twoje zważanie nie jest mi w ogóle potrzebne tym bardziej, że Ty nie uczysz, Ty próbujesz narzucić każdemu Swój tok myślenia.
Więc pomimo tego że jesteśmy młodzi (wg Ciebie) to tak już nie działa, może w podstawówce miało by to jakieś prawo bytu.
Adamie nie powinno być tak że Ty możesz łamać Swój regulamin a inni za to dostają baty.
Ty stoisz na jego straży Ty go przestrzegaj, nie przestrzegasz nie wymagaj tego od innych.
Takie rzeczy jak ujawnianie z kimś pw czy coś podobne nie powinno mieć Adamie w ogóle miejsca.
Szanuj Swoje słowa i to co sam napisałeś.

adamn napisał/a:
Przeczytaj na spokojnie i zajmij się swymi rybami a nie mną bo stary jestem.

Ty również i wyciągnij z tego wnioski, forum to nie wojsko, że wydasz rozkaz i każdy pójdzie ślepo, tutaj każdy może mieć swoje zdanie.
Moimi rybami nie muszę, wkładam tam ręce w ostateczności (przy podmianie czasami i nie zawsze, bo idzie tylko wąż) one same sie sobą zajmują.

adamn napisał/a:
Jak czegoś nie wiesz pisz mi na priva chętnie Cię oświecę co i jak. A ponieważ czekan na krojenie to mogę być porywczy wtedy gdybyś mej rady nie wziął sobie do serca.
Adam

W takim wypadku nie powinno zaglądać się na forum, bo można coś niepotrzebnie napisać, dać komuś ostrzeżenie...
Widzisz Adamie sam jestem moderatorem, jak mam zły humor nie zaglądam w moje działy, bo po co działać pochopnie jak można kogoś urazić niepotrzebnie, czy coś pomieszać. Może też tą zasadę weź do siebie i też czegoś się naucz, jak wiesz na to nigdy nie jest za późno.

Mapet
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7466
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-08, 12:43   

Mapet napisał/a:

Adamie nie tylko ja tak zrozumiałem co było pisane, więc to nie była tylko moja interpretacja. .... warto czasami nie wcinać swoich 5 groszy ....... daniem komuś ostrzeżeń.


Co rozumiecie i jak ja nie mam na to wpływu tak jak na to co kończyliście i gdzie. Kiedyś na 30 maturzystów 2-3 szło na studia a ilu jest teraz niech sobie każdy odpowie. Kiedyś we Wrocławiu było chyba 10 wyższych uczelni a ile jest teraz to niech sobie każdy odpowie.Wszystko dokładnie opisałem i to jest wykładnikiem a nie wasze domysły czy sugestie. Co do wcinania to już raz pisałem o Tobie (gdy Ci przyznawałem miesiąc) co by gdyby. I sam winieneś z tego korzystać a nie mi imputować. Wciąłeś się do tego masz brak znajomości FORUM i dostałeś co dostałeś.

Mapet napisał/a:


adamn napisał/a:
Nieprawdą jest jakobyś nie został poinformowany o ostrzeżeniu bo :
- w mym poście do wglądu wyżej takowe i za co jest

Nie mogłem go odczytać, bo nie mogłem zalogować się na forum.

no ni8e żartuj sobie. To za co i dlaczego każdy mógł i może zawsze na FORUM zobaczyć nawet bez LOGOWANIA czy REJESTRACJI. Wystarczy w zakładkę na dole "Ostrzeżenia użytkowników " te pod Kto jest na FORUM

Mapet napisał/a:

adamn napisał/a:
- dodatkowo dostałeś powiadomienie na priva co SAM opisujesz.
Znów próbujesz mataczyć i interpretować swe poczynania.


To nie było na pw-a tylko na stronie głównej, jak tylko ją odpaliłem i już nie mogłem się zalogować. I to był jedyny komunikat jaki wdziałem. Reszta forum była dla mnie ukryta.

było na stronie jak chciałeś się zalogować i TYLKO TY takowe miałeś widzieć. Inaczej dostałeś na priva. Do tego całe FORUM prawie cały miesiąc było otwarte dla każdego. Pomijam to, że z innego komputera mogłeś sobie to bez logowania zobaczyć bo chyba to wiesz. Kiedy zostało pozamykane częściowo to jest na FORUM napisane.

dalej nie będę cytował bo szkoda mego czasu:
gdzie jesteś moderatorem i jak działasz mnie nie interesuje
Trza było ze swych rad korzystać i nie urządzać pyskówek jako PIERWSZY. Pisanie zdrobniale(chyba wiesz kogo) i to po ileś razy imion osoby drugiej to już lekka przesada. Pisanie rzeczy z kosmosu o wy i ten tego to też lekka przesada bo od chyba dobrych 6 miesięcy to FORUM ma jednego ADMINISTRATORA którym jestem (zobaczyć na dole strony kto jest na czerwono). Co do wszystkich równo to o ile mnie wzrok nie myli osoba której nie ma na FORUM dalej jest ciągana przez Ciebie na wokandę a to znamionuje kolejne łamanie REGULAMINU (dalej brak jego znajomości).

§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1. Cenimy wolność słowa ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie używaj wulgaryzmów. Zachowanie kultury osobistej w dyskusjach jest największym priorytetem na forum. Swe wypowiedzi opieraj na faktach i doświadczeniu. Negowanie innych na forum bez podania szczegółów jest niedopuszczalne. O nieobecnych na forum się nie rozmawia


dalej gdybasz i dalej siejesz ferment. Nic się nie uczysz a miała być edukacja. Osoby wymienianej przez Ciebie już na FORUM nie ma a TY dalej swoje. Ba dalej jesteś na FORUM?

By Ci uratować d.. to na tym kończymy dyskusję w tym wątku. Od tej pory pisz o rybach i pasjach a to co ja, jak i kiedy mam robić zostaw sobie na privy do mnie.

ADMINISTRATOR Adam jedyny na tym FORUM.
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Mapet 


Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 142
Skąd: Chicago
Wysłany: 2015-02-08, 15:01   

Jak zawsze nadal starasz mi się udowodnić, że jednak to Ty miałeś rację i jesteś nie omylny Adam jedyny administrator tego forum...
adamn napisał/a:
chyba dobrych 6 miesięcy to FORUM ma jednego ADMINISTRATORA którym jestem (zobaczyć na dole strony kto jest na czerwono).

http://discusforum.adamn....ewprofile&u=647
A to kto? Św Mikołaj? Czy zbyś nie znał Swojego forum? :roll:

Znów brniesz w nicość. Nie możesz powiedzieć, że mam nieznajomość forum, bo tego nie wiesz.
I to są tylko Twoje domysły czy insynuacje. To że jesteś Administratorem to Tobie wolno?

adamn napisał/a:
Co rozumiecie i jak ja nie mam na to wpływu tak jak na to co kończyliście i gdzie. Kiedyś na 30 maturzystów 2-3 szło na studia a ilu jest teraz niech sobie każdy odpowie. Kiedyś we Wrocławiu było chyba 10 wyższych uczelni a ile jest teraz to niech sobie każdy odpowie.

Ja teraz nie studiuje więc powyższe co napisałęś w ogóle tu nie pasuje.
Ale idąc dalej to co napisałeś, czy negujesz w ten sposób wiedzę i doświadczenie aktualnych profesorów (ich liczba jest rónież większa). Ĺťe więcej nie znaczy, że gorsi jak za Twoich czasów. Poulacja również się zwiększyła... Obrażasz ludzi któzy aktualnie kończą studia.

Co do ostrzeżenia, nie żartuję, powiedziałem Tobie jak możesz najprościej sobie sprawdzić.
Nie czyściłem ciasteczek w przeglądarce, tif tez. :)
Adamie ja się nie pcham tam gdzie mnie nie chcą.
A to że mógłbym zobaczyć forum z innego komputera. :) Przepraszam Cię bardzo ale nie jesteś wybitną osobą, że logował bym się na innym komputerze żeby z Tobą sobie porozmawiać. Za dużo ode mnie oczekujesz. :roll:

§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1. Cenimy wolność słowa ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie używaj wulgaryzmów. Zachowanie kultury osobistej w dyskusjach jest największym priorytetem na forum. Swe wypowiedzi opieraj na faktach i doświadczeniu. Negowanie innych na forum bez podania szczegółów jest niedopuszczalne. O nieobecnych na forum się nie rozmawia

To co zaznaczyłem na czerwono jakoś tu nie widzę, bo nie ma wolności słowa we wszystkim co napisze doszukujesz się tylko aby mi dowalić ostrzeżenie, bo brak Ci argumentów i racjonalnego wytłumaczenia), Rafał (Rafałek - dla ludzi ze "specjalną" kulturą specjalne zdrobnienie) mnie obraził a nawet nie zareagowałeś.
Negujesz moją wiedzę, nieznajomość forum to nie jest, nie znajomość regulaminu (choć regulamin znam dobrze).
Dalaczego sam nie trzymasz się regulaminu?

Na tym kończę dyskusję z szanowną administracją, która nawet nie wie ile na jego forum jest Adminów (pod site@dmin - jasno widnieje tabliczka "admin") a mi wciska, że ja nie znam forum. :-)
Na tym opierało się ostrzeżenie jakie mi dałeś, więc jak to zastosujesz do własnej osoby szanowny Panie Adminie? :-)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7466
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-08, 19:44   

Mapet napisał/a:

§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1. Cenimy wolność słowa ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie używaj wulgaryzmów. Zachowanie kultury osobistej w dyskusjach jest największym priorytetem na forum. Swe wypowiedzi opieraj na faktach i doświadczeniu. Negowanie innych na forum bez podania szczegółów jest niedopuszczalne. O nieobecnych na forum się nie rozmawia

To co zaznaczyłem na czerwono jakoś tu nie widzę, bo nie ma wolności słowa

a gdzie łaskawco byłeś ze swymi czerwonymi tekstami i radami jak zadymę na FORUM i przepychanki słowne z nieobecnymi już na tym FORUM prowadziłeś. Gdyby Twój interlokutor był administratorem tego FORUM to czy był by dla Ciebie taki łaskawy jak wspomniany interlokutor?

Za co dostałeś wyjaśniłem. Link jaki podałeś nie ma imienia i jest tylko i wyłącznie od techniki co jest zaznaczone. Dostarczane jest z oprogramowaniem silnika FORUM. Ale jak widać TY znasz lepiej. Radziłem co masz robić ale jak widać dalej ciemnotę siejesz na FORUM.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Bogdan 


Imię: Bogdan
Wiek: 75
Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 55
Skąd: Jaroszowiec
Wysłany: 2015-02-09, 18:48   

Długo się zastanawiałem czy warto jeszcze w tej sprawie coś pisać, jak długo muszę tłumaczyć rzeczy oczywiste jednak myślę że warto i należy próbować.

Jak widzę cytowanie pw jest tutaj normalnością tak więc i ja to zrobię.
Napisałeś
Cytat:
Na swoim koncie masz ostrzeżeń: 1 o łącznej wartości: 6. Wartość po której użytkownik jest banowany to: 6



Przeczytałem kilka razy regulamin i takiej kary nie znalazłem natomiast znalazłem taki zapis

§7. Ostrzeżenia i ich konsekwencje.
Za każde złamanie regulaminu użytkownik może otrzymać ostrzeżenie o wartości 1

I cd. Pw jakie otrzymałem od Ciebie Adamie

Cytat:
Ostatnie ostrzeżenie dostałeś: Dzisiaj 20:50
Powód: zachowanie i pisanie niegodne vice prezesa klubu wszelakiego


Jak widać wyraźnie wymieniłeś tylko dwa (no na upartego w kolejnym cytacie można by się doszukać trzeciego ) wykroczenia więc dlaczego taka kara. No chyba że regulamin można tu interpretować dowolnie i zmieniać pod konkretną osobę.
Uzasadniając karę na mnie nałożoną „zgodnie” z regulaminem łamiesz go dwukrotnie.
Ja nie jestem vice prezesem klubu wszelakiego natomiast jestem wice prezesem Polskiego Klubu Miłośników Dyskowców
Jak widać obrażasz mnie i zarazem Klub z resztą na stronie forum też Kilkakrotnie to zrobiłeś

cd cytatu z pw

Cytat:
oraz brak zrozumienia słowa pisanego w tym REGULAMINU


Nie bardzo rozumiem jak można karać kogoś za to że czegoś nie rozumie moim zdaniem wypadało by to wytłumaczyć bo jak sam napisałeś kara nie jest za złamanie regulaminu tylko za brak zrozumienia.

Wracając do konkursu kolejny cytat z mojej wypowiedzi

Cytat:
Jednak żeby sprawy nie komplikować jeżeli zostanie wybrane zdjęcie roku niezależnie od forumowiczów przyznam dodatkową nagrodę dla najładniejszego zdjęcia i będzie to jeszcze jedna książka autorstwa A. Nowickiego

_________________
Adamie wyraźnie napisałem Jeżeli zostanie wybrane zdjęcie roku i nic tu nie piszę że organizuje konkurs.
Konkurs być może o tym nie wiesz jednak to Ty go zorganizowałeś a ja tylko przyznałem nagrodę.
Proszę zatem o usunięcie mojego imienia jako organizatora konkursu bo nim nie jestem i nie będę firmował czegoś czego nie zrobiłem i co w dodatku wzbudza wiele kontrowersji

Adam napisał

Cytat:
Kolejno napisałeś na początku tego wątku, że nie ma Twych postów co w domyśle sugeruje, że ADMINISTRACJA vel. ja sobie robię co i jak chcę. Sprawa Bogdan jest trywialna: nie ma bo wątek o tym był założony w dziale w którym każdy wątek powyżej 30 dni zostaje z AUTOMATU wywalony z FORUM (tak jak życzenia czy inne) w domyśle sugerowałeś, że ja coś knuję.


Kolejne matactwo z Twojej strony.
Nie napisałem że nie ma moich wątków tylko że ich nie mogę odszukać a to jest poważna różnica.
Cytat mojej wypowiedzi

Cytat:
Nie jestem pewny czy już pół roku minęło bo w żaden sposób nie potrafię odszukać postu w który to zobowiązanie napisałem


Natomiast na temat sugestii ( kolor niebieski ) odpowiem też Twoim cytatem

Cytat:
Co rozumiecie i jak ja nie mam na to wpływu…...Wszystko dokładnie opisałem i to jest wykładnikiem a nie wasze domysły czy sugestie.


Adam napisał

Cytat:
Ja uczynny uczeń jestem i z tych naj biorę przykład. Tyś Bogdanie3 mój guru słowny i ripostowy.


Jak widać Adamie nie jesteś zbyt pilnym uczniem skoro z całej mojej pisaniny najbardziej w pamięci utkwiło Ci g….. i tylko do tego potrafiłeś się z dużą precyzją odnieść a inne moje sugestie po prostu z ignorowałeś lub zinterpretowałeś tak jak Tobie to pasowało tz z daleka od prawdy.

Roh napisał

Cytat:
Próbujcie zmienić siebie i być na forum dla innych a nie po to by samemu zaistnieć. Ja złapałem się z Rafałem bo facet kłamał, pisał rzeczy sprzeczne, obrażał ludzi,


Jak widzisz Rohu tego samego dotyczy moja dyskusja z Adamem bo nakłamał bo mnie obraził bo pisze rzeczy sprzeczne z prawdą i żeby było jeszcze śmieszniej mnie za to ukarał zresztą przewidziałem to na początku dyskusji.

Adam Napisał

Cytat:
o tym co masz w d... masz miesięczną banicję i odpoczynek od tego FORUM


Wyszło mi Adamie że we Wrocławiu miesiące są nieco dłuższe Bo powiadomienie i bana dostałem 04 01 2015 natomiast anulowanie kary 05 02 2015 dodatkowo nadal nie mogłem się z domowego komputera zalogować na forum bo nikt mnie nie uświadomił ( a marny ze mnie komputerowiec ) ze powinienem usunąć ciasteczka
Można by tu jeszcze wiele nieścisłości wyszukać bo są praktycznie w każdej Twojej odpowiedzi jednak i tak wyjdzie że to ja namotałem ze to ja zrobiłem konkurs że to ja piszę niezgodnie z regulaminem i że całe zło to ja.
Myślę więc ze pozostaje mi tylko czekać na „ pomocną dłoń”
_________________
Szczęśliwi ci, których nie uczę.
Pozdrawiam Bogdan M
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 346
Skąd: Głogów
Wysłany: 2015-02-09, 22:33   

roh napisał/a:
Twój post Piotrek wzbudził we mnie odruch wymiotny.
Ja tak mam jak ktoś używa takich właśnie słów jak:
roh napisał/a:
rzucać rzadkim kałem.


Dziwię Ci się że Ci się nie cofa jak ktoś miesza każdego kto mu na drodze stanie z takimi właśnie :-? ..... fuj.

Bogdan napisał/a:
dodatkowo nadal nie mogłem się z domowego komputera zalogować na forum bo nikt mnie nie uświadomił ( a marny ze mnie komputerowiec ) ze powinienem usunąć ciasteczka

No ja też dopiero po takowym zabiegu weszłem tu i tak sobie czytam. I się śmieję bo to jest jak cyrk na kółkach. I dlatego pewnie będę tu zaglądał aby sobie humor poprawiać.

Bogdan napisał/a:
jednak i tak wyjdzie że to ja namotałem
No ale chyba nie jesteś zdziwiony? ;-)

Bogdan napisał/a:
Myślę więc ze pozostaje mi tylko czekać na „ pomocną dłoń”

Bogdan pytanie jest tylko czy jest sens?
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7466
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-10, 13:54   

Dziś krótko i tylko trochę cytowania co to niby człek nie wie za co dostał i znów mataczy. Ty Bogdan jesteś już któryś raz na wokandzie i szans na poprawę i przestrzeganie prawa jak widać dalej nie rokujesz

Bogdan napisał/a:

Powiem krótko mam to w d.... i zaraz po rozdaniu nagród idę z powrotem na urlop.
wtedy napisałem delikatnie co i jak bez podania FAKTÓW kim i gdzie jesteś. Może ułamek procenta czytającego to FORUM załapało o kogo chodzi i o jakiego vice prezesa. Chyba prawie nikt nie poczuł się obrażony, że takowego vice prezesa ma bo mi to się nie mieści w głowie by tak na obcym FORUM reprezentować inną społeczność. Zresztą około 30 członków kluby (do wglądu na stronie) brało udział w głosowaniu. Nawet nie wiem ile to jest w stosunku do całości KLUBU. FAKT CI pewnie załapali o kogo chodzi i mieli się okazję rumienić za Ciebie.
No ale skoro po miesiącu wakacji włazisz na FORUM z pierwszym postem jak wyżej to:

Bogdan napisał/a:

Ja nie jestem vice prezesem klubu wszelakiego natomiast jestem wice prezesem Polskiego Klubu Miłośników Dyskowców
Jak widać obrażasz mnie i zarazem Klub

teraz każdy wie, że jesteś vice prezesem Polskiego Klubu Miłośników Dyskowców i teraz każdy członek wymienionego kluby chyba się za Ciebie wstydzi i zastanawia się kto Cię wybierał na vice.

Za co ostrzeżenia dostałeś zostało Ci wyjaśnione. Nie jesteś zwykłym zjadaczem FORUM ale sobą reprezentujesz KLUB PKMD. Tak jak ja gdzie indziej to FORUM. Mozę dostać o wartości 1 ale w Twym przypadku każde moje cytowanie Ciebie to kolejne powody do ostrzeżeń. No i wcześniejszy temat mamy skończony a teraz pracujesz na nowe i dlatego:
1 - gdybym jak radzisz napisał pełną nazwę to byście mi TY i inni chyba :shock:
wydrapali i do gardła skoczyli. Wtedy bym złamał REGULAMIN tego FORUM. Który właśnie złamałeś. Trza było jak kilka razy próbowałem nawiązać współpracę (nie ma takowej w dziale o współpracy) i zachować się jak vice prezes a nie wykręcać się pismami i podaniami

§5. Reklama.
4. Reklamowanie innych forów dopuszczalne jest wyłącznie na zasadzie wzajemności (tj. na reklamowanym forum takie działanie nie może być zabronione). W przeciwnym wypadku odwołanie takie może zostać usunięte.

2 - nie rozumiesz i za to niby nie można a w REGULAMINIE jest zapis
§8. Pozostałe.
5. Regulamin może być doprecyzowany w każdej chwili i bez uprzedzenia. Jego ewentualne zmiany wchodzą w życie od razu po ich opublikowaniu. Obowiązkiem użytkowników jest jego respektowanie. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia użytkownika z jego przestrzegania.

3 - dlaczego wcześniej jak pisałem o KONKURSIE foto w którym dajesz nagrody jako FUNDATOR nie powiedziałeś czego innego a teraz chcesz by ze strony głównej to wypadło. Nie zająłeś stanowiska odmiennego co teraz prezentujesz. Nie ma tego w tym wątku. Toż to dla Ciebie jako fundatora nobilitacja. Trza było się na me sugestie zgodne z Twym pisaniem nie zgadzać a nie przyznawać nagrody

4
- dlaczego jak coś było ustalone w tym wątku co do FOTO i konkursu jaki chcesz zorganizować i czego wcześniej tyczył nagle ni z tego ni z owego mataczysz i drugi konkurs aktywności robisz. Nie wiesz czego chcesz.

5 - dlaczego w swym poście łamiesz REGULAMIN
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1. Cenimy wolność słowa ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie używaj wulgaryzmów. Zachowanie kultury osobistej w dyskusjach jest największym priorytetem na forum. Swe wypowiedzi opieraj na faktach i doświadczeniu. Negowanie innych na forum bez podania szczegółów jest niedopuszczalne. O nieobecnych na forum się nie rozmawia

6
- za ogół postawy jako vice prezesa w/w KLUBU. Od kogo jak od kogo ale od Ciebie starawego jak ja Bogdan trzeba więcej wymagać.

Jak z powyższego widać masz już całe 6 ostrzeżeń. Dziś dostaniesz 3 byś mógł się zapoznać a jutro kolejne tak by łącznie było 6. No i jako "pomocną dłoń" Ci podam tylko miesiąc miesiąc wakacji bo mam SZACUNEK dla KLUBU i ich CZŁONKÓW.

I teraz Piotrek ADMINISTRATOR współpracującego FORUM
Co napisałeś nadaje się na wiadomosci prywatne do danej osoby a nie by całe FORUM się zajmowało co sobie i kto do kogo czuje.
Co do
Więcek napisał/a:

Bogdan napisał/a:
dodatkowo nadal nie mogłem się z domowego komputera zalogować na forum bo nikt mnie nie uświadomił ( a marny ze mnie komputerowiec ) ze powinienem usunąć ciasteczka

No ja też dopiero po takowym zabiegu weszłem tu i tak sobie czytam. I się śmieję bo to jest jak cyrk na kółkach. I dlatego pewnie będę tu zaglądał aby sobie humor poprawiać.

no nie przesadzaj Piotrek a kto był 5 i 6 na FORUM i je przeglądał? To chyba różnica.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
Ostatnio zmieniony przez adamn 2015-02-12, 21:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7466
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-12, 21:47   

Dokonałem korekty w/w postu bo FAKTY mi się pomieszały odnośnie ilości głosów na Bogdana i procentów. Forum a klub to jak się okazało dwie różne rzeczy i ciała. Z tego powodu czuje się zniesmaczony, że tego nie wiedziałem i wprowadziłem FORUM w błąd stawiając Bogdana w krzywym zwierciadle. Za to go serdecznie jak stary człek PRZEPRASZAM.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
ratafia 


Imię: Katarzyna
Pomogła: 4 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 279
Skąd: Nowy Dwór M
Wysłany: 2015-02-13, 10:13   

adamn napisał/a:
tedy napisałem delikatnie co i jak bez podania FAKTÓW kim i gdzie jesteś. Może ułamek procenta czytającego to FORUM załapało o kogo chodzi i o jakiego vice prezesa. Chyba prawie nikt nie poczuł się obrażony, że takowego vice prezesa ma bo mi to się nie mieści w głowie by tak na obcym FORUM reprezentować inną społeczność. Zresztą około 30 członków kluby (do wglądu na stronie) brało udział w głosowaniu. Nawet nie wiem ile to jest w stosunku do całości KLUBU. FAKT CI pewnie załapali o kogo chodzi i mieli się okazję rumienić za Ciebie.
No ale skoro po miesiącu wakacji włazisz na FORUM z pierwszym postem jak wyżej to:

Bogdan napisał/a:

Ja nie jestem vice prezesem klubu wszelakiego natomiast jestem wice prezesem Polskiego Klubu Miłośników Dyskowców
Jak widać obrażasz mnie i zarazem Klub


teraz każdy wie, że jesteś vice prezesem Polskiego Klubu Miłośników Dyskowców i teraz każdy członek wymienionego kluby chyba się za Ciebie wstydzi i zastanawia się kto Cię wybierał na vice.


Bardzo przepraszam, ale czy to oznacza że przynależność do klubu jest powodem do wstydu ??? :cry:
Zatrzymałam na pamiątkę legitymacje członkowską Ojca i po Twoich słowa zastanawiam czy nie powinnam jej spalić.
Długo by sie zadtanawiać, kto i za co powinien się wstydzić!
Ostatnio zmieniony przez ratafia 2015-02-13, 10:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 59
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 894
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-13, 15:09   

Muszę chyba pomyśleć nad doktoratem s socjologii ,, zawiłe stosunki na forach społecznościowych" ;-)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7466
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-13, 16:15   

ratafia napisał/a:

Długo by sie zadtanawiać, kto i za co powinien się wstydzić!

ja już się wstydzę za to co czerwone. Jakie pisanie takie podejście. Ale to moje stare odczucia i co sobie zostawiasz a co spalisz w czasie ostrej zimy i kłopotów z opałem to Twoja sprawa i nam nic do tego.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-13, 17:12   

gienierator napisał/a:
Muszę chyba pomyśleć nad doktoratem s socjologii ,, zawiłe stosunki na forach społecznościowych" ;-)


HEHEHEHE to samo pomyślałam jakiś czas temu. Jakoś tak ostatnio 90% nowych postów dotyczy relacji międzyludzkich i ich wpływu na zdrowie ryb ;-) Co by nie powiedzieć celem przewodnim jest zdrowie ryb czyli jest OK. ;-)
Ostatnio zmieniony przez 2015-02-13, 17:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1682
Skąd: Turek
Wysłany: 2015-02-14, 00:02   

No i to by było na tyle cześć
Wiem że czasami też robiłem zadymy ale ku...... a nie takie . Nie mam zamiaru dalej brac w tum udziału . Czesć
_________________
Pozdrawiam Juras
Ostatnio zmieniony przez jurasiga 2015-02-14, 00:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
roh 
Ryby z Amazonii to moja pasja

Imię: Roman
Pomógł: 2 razy
Wiek: 63
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 500
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2015-02-14, 21:26   

Może by tak zamiast klapać klawiaturą pokazać swoje osiągi w jakiejś galerii. :mrgreen: :mrgreen:
To tutaj nikomu splendoru nie przydaje.
Myślę, że wszyscy macie racje i prawdę, ale każdy swoją i tak to zostawcie-bo żal d..ę ściska
Adamie nikt z PKMD nie wstydzi się tego vice prezesa--masz tutaj moją gwarancję-zrobiłem wywiad :lol: :lol:
Celowo użyłem hasła, ponieważ należę do klubu i jak widzisz nie wstydzę się tego. Ten dowód wymagał złamania regulaminu forum.
Ostatnio zmieniony przez roh 2015-02-14, 21:33, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13