DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Nagrody.
Autor Wiadomość
roh 
Ryby z Amazonii to moja pasja

Imię: Roman
Pomógł: 2 razy
Wiek: 63
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 500
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2015-01-03, 11:40   

Rafal napisał/a:

Przepraszam, nie ogłosiłem bo uznałem, że dla każdego średnio rozgarniętego forumowicza będzie oczywiste,

Jak widzisz na załączonym obrazku Twoje słowo nie znaczy nic. Raz obrażasz wszystkich takim zdanie aby za chwilę napisać, ze przecież ty to nie , bo skąd i jak????????????? :-( :-( :-( :-(
Administrujesz tym forum a zachowujesz się jak mniej niż przeciętny użytkownik, bierz odpowiedzialność za swoje słowa albo ----a z resztą nie ważne.
Ostatnio zmieniony przez roh 2015-01-03, 11:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 59
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 894
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-01-03, 11:43   

Ale się wątek rozwinął ;-)
Fajna prawidłowość , czym bardziej wątek nie o rybach a o ,,polskich zaletach " tym większa frekwencja. ;-)
pozdrawiam....
 
 
roh 
Ryby z Amazonii to moja pasja

Imię: Roman
Pomógł: 2 razy
Wiek: 63
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 500
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2015-01-03, 11:58   

Taka jest nasza mentalność Gieniu, ale nie uważam za prawidłowe odpuszczanie gościowi, który "pluje ludziom w twarz" a później twierdzi, "że to deszcz padał"
To chyba nie ten poziom dyskusji.
Pozdrawiam
 
 
Pawel M
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-03, 12:01   

roh napisał/a:
I tak Panowie blablabla, blablabla, blablabla,a użykowników od tego z pewnością nie przybedzie :cry: :cry: :cry: :-(


jedno mądre zdanie w temacie :lol:
ja jestem tu "nowy" a jak widzę to jakiś stary spór - ch...a wiem o co chodzi ale dyskusja się rozkręciła ciekawie

pozdrawiam i spadam
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-03, 12:05   

roh napisał/a:
Jak widzisz na załączonym obrazku Twoje słowo nie znaczy nic. Raz obrażasz wszystkich takim zdanie aby za chwilę napisać, ze przecież ty to nie , bo skąd i jak?????????????

Roman, Ty też masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? W którym momencie obraziłem wszystkich forumowiczów? Jestem przekonany, że dla większości było to oczywiste, że konkurs nie jest kontynuowany - i ich to porównanie nie dotyczy. Bo przecież sobie sami z Adamem, w tajemnicy przed resztą forumowiczów nie wybieraliśmy co miesiąc zdjęć. Urażone moimi słowami czuć się może te kilka osób, które tego nie zrozumiały. Albo, co bardziej prawdopodobne, zrozumiały tylko udają głupka, żeby trochę zamętu na forum zrobić.
Ostatnio zmieniony przez 2015-01-03, 12:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1682
Skąd: Turek
Wysłany: 2015-01-03, 12:20   

Moi drodzy dziękuję wszystkim za gratulacje za wygrany konkurs który organizował Bogdan w tym wątku

Mam nadzieję że będzie więcej organizowanych takich konkursów ;-)
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 59
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 894
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-01-03, 12:50   

:-) :-) :-) :-) :-) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-03, 13:24   

Juras najszczersze gratulacje ;-)

gienierator napisał/a:
Ale się wątek rozwinął ;-)
Fajna prawidłowość , czym bardziej wątek nie o rybach a o ,,polskich zaletach " tym większa frekwencja. ;-)
pozdrawiam....


Będzie na co głosować w konkursie wątek miesiąca ;-)

Mam pytanie może się wypowiedzą Ci co zdjęcia wysyłali, bo po za Aśką to nie wiem czy ktoś się wypowiedział a to te Osoby powinny czuć się najbardziej pokrzywdzenie.
Ostatnio zmieniony przez 2015-01-03, 13:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
roh 
Ryby z Amazonii to moja pasja

Imię: Roman
Pomógł: 2 razy
Wiek: 63
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 500
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2015-01-03, 13:42   

Rafal napisał/a:

Roman, Ty też masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? W którym momencie obraziłem wszystkich forumowiczów?

To jest ostatnia wypowiedź w temacie-temat mnie nie dotyczy-chodzi o fakty i branie odpowiedzialności za to co się pisze---, proszę przełóż mi na mój język zdanie
Przepraszam, nie ogłosiłem bo uznałem, [b]że dla każdego średnio rozgarniętego forumowicza[/b] będzie oczywiste,
Traktuj, że jestem ten mniej niż średnio rozgarnięty-bo nie docierają do mnie twoje argumenty--jakiekolwiek by one były.
Ostatnio zmieniony przez roh 2015-01-03, 13:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-03, 13:48   

A na to ze jesteś mniej niż srednio to ja juz nic nie poradzę. I nadal nie rozumiem, dlaczego z tego powodu, ze Ty jako mniej niż srednio rozgarnięty poczules sie urażony stwierdzasz, ze obrazilem WSZYSTKICH forumowiczów. Ja jestem przekonany, ze większość jest jednak bardziej rozgarnięta.
 
 
roh 
Ryby z Amazonii to moja pasja

Imię: Roman
Pomógł: 2 razy
Wiek: 63
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 500
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2015-01-03, 14:06   

Rafal napisał/a:
A na to ze jesteś mniej niż srednio to ja juz nic nie poradzę. I nadal nie rozumiem, dlaczego z tego powodu, ze Ty jako mniej niż srednio rozgarnięty poczules sie urażony stwierdzasz, ze obrazilem WSZYSTKICH forumowiczów. Ja jestem przekonany, ze większość jest jednak bardziej rozgarnięta.

Jako mniej rozgarnięty jeszcze trzy zdania tylko. Połamałeś moje poczucie znajomości psychologii. Do dzisiaj byłem przekonany, ze takich tekstów, które kilkakrotnie przytaczałem używają tylko ludzie o niskim poziomie inteligencji. Chyba się myliłem :lol:
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-03, 14:42   

No widzisz, człowiek uczy się całe życie.

roh napisał/a:
To jest ostatnia wypowiedź w temacie

Bierz odpowiedzialność za to co piszesz i nie rób po raz kolejny z gęby cholewy.

Inna sprawa, że Ty jesteś najmniej odpowiednią osobą do pisanie w temacie o konkursach. Już raz rybę jako nagrodę główną w konkursie wysłałeś, jak ona wyglądała wielu widziało a kto nie widział to sobie znajdzie. Chyba pozostaje się cieszyć, że teraz się wycofałeś w ostatniej chwili, bo znów wstyd na całą Polskę mógłby być.
Ostatnio zmieniony przez 2015-01-03, 14:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Aicha 

Imię: Aska
Wiek: 39
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 290
Skąd: Sainte Genevieve des Bois
Wysłany: 2015-01-03, 15:14   

Tutaj zawsze mialo sie ludzi za idiotow i chyba nigdy sie to nie zmieni, reguly zmieniaja jak im pasuje z nas robia debili i chca zeby mieli tu wiecej ludzi buahhaha smiac tylko sie chce fotke i tak powinni wybrac forumowicze a Bogdan z grzecznosci zaproponowal dodac nagrode, jakos ku.... nie pamietam zebym jako forumowicz glosowala w takowym konkursie moze tu tez zrobicie ze mnie totalna idiotke i napiszecie ze takie glosowanie bylo? I nie wazne czy bylo dwa zdjecia trzy czy dwanascie glosowanie powinno sie odbyc takie jest regulamin konkursu!!! Wiec Rafal skoncz pieprzyc bez sensu bo kazdy widzi ze obraziles swoja wypowiedzia ludzi, a mnie to juz widze ze nazwales ponizej przecietnej... Wypowiadam sie bo mam prawo i jesli bralam udzial w konkursia to domagam sie regul jak zawsze a nie zmiany jak i kiedy wam sie podoba!
 
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 548
Skąd: PL
Wysłany: 2015-01-03, 15:25   

Hahaha , fajnie się to czyta , a jeszcze lepiej nie uczestniczy i nie szarpie nerwów .
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-03, 15:26   

Finał roczny nie mógł się odbyć, bo zgodnie z regulaminem zdjęcia na które przeszły z edycji miesięcznej do grudniowego finału miały iść do kalendarza na 2015 rok. Zdaje się, że rok ma 12 miesięcy (chyba że coś się ostatnio zmieniło i o tym nie wiem?), więc potrzeba było co najmniej 12 zdjęć do finału. Odbyły się tylko 3 edycje miesięczne konkursu, więc nawet biorąc po 3 najlepsze zdjęcia nadal brakowało.
Ostatnio zmieniony przez 2015-01-03, 15:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16