DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Nagrody.
Autor Wiadomość
Bogdan 


Imię: Bogdan
Wiek: 75
Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 55
Skąd: Jaroszowiec
Wysłany: 2014-12-19, 21:04   Nagrody.

Nie jestem pewny czy już pół roku minęło bo w żaden sposób nie potrafię odszukać postu w który to zobowiązanie napisałem jednak nadchodzi koniec roku i obiecane nagrody czas rozdać.
Przypominam że jest to książka o dyskowcach autorstwa A Nowickiego i pokarm DISCUSFOOD nowość na naszym rynku.
Myślę ze dobrym rozwiązaniem będzie przyznanie tych nagród tym, którzy najbardziej przyczynili się do rozwoju tego forum oczywiście z wyłączeniem adminów.
Proszę zatem o podawanie nazwisk
Czyje nazwisko do końca roku będzie miało najwięcej powtórzeń ten wygra.
_________________
Szczęśliwi ci, których nie uczę.
Pozdrawiam Bogdan M
 
 
Luk_2_5 


Imię: Łukasz
Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 430
Skąd: Ponętów Górny Pierwszy
Wysłany: 2014-12-20, 07:54   

Jeśli nie liczyć adminów , to moim zdaniem jurasiga i alegumis najbardziej przyczyniają się do rozwoju forum ;-)
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-20, 09:14   

Ja uważam, że każdy wnosi tu coś od siebie a tym samym przyczynia się do rozwoju forum. Może, więc losowanie ;-) Z drugiej strony o ile dobrze pamiętam to miały to być nagrody w konkursach i chyba fotograficznym bo ten Bogdanie wskazałeś jako najbliższy Twemu sercu.
Ostatnio zmieniony przez 2014-12-20, 09:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bogdan 


Imię: Bogdan
Wiek: 75
Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 55
Skąd: Jaroszowiec
Wysłany: 2014-12-20, 15:18   

alegumis napisał/a:
Ja uważam, że każdy wnosi tu coś od siebie a tym samym przyczynia się do rozwoju forum. Może, więc losowanie ;-) Z drugiej strony o ile dobrze pamiętam to miały to być nagrody w konkursach i chyba fotograficznym bo ten Bogdanie wskazałeś jako najbliższy Twemu sercu.


Czy każdy? Tu bym polemizowal a jeżeli już to na pewno nie wszyscy jednakowo.
I wlasnie dla tych co dla rozwoju tego forum a tym samym akwarystyki zrobili najwięcej przeznaczone są te nagrody.
A dlaczego tak? bo mija rok a nagrody ,które obiecałem nie zostały wykożystane i nie chcę aby ktoś powiedział potem obiecanki cacanki. :-)
Konkurs fotograficzny faktycznie jest najbiższy mojemu sercu i Ty to zapamiętałeś a ja nie, jednak jak pisalem wczesniej nie mogę odszukać tych postów gdzie o tym pisałem.
Jednak zeby sprawy nie komplikować jeżeli zostanie wybrane zdjęcie roku niezależnie od forumowiczów przyznam dodatkową nagrodę dla najładniejszego zdjęcia i będzie to jeszcze jedna książka autorstwa A. Nowickiego
_________________
Szczęśliwi ci, których nie uczę.
Pozdrawiam Bogdan M
 
 
bosak 
Paletki są cudem natury


Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 740
Skąd: Muszyna
Wysłany: 2014-12-20, 16:10   

Bogdan napisał/a:
zdjęcie roku

Gdzie je kierować? Ile zdjęć można nadesłac?
Bogdan napisał/a:
Proszę zatem o podawanie nazwisk
Czyje nazwisko do końca roku będzie miało najwięcej powtórzeń ten wygra.

jurasiga
_________________
Paletki są cudem natury:)
 
 
 
roh 
Ryby z Amazonii to moja pasja

Imię: Roman
Pomógł: 2 razy
Wiek: 63
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 500
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2014-12-20, 16:15   

Bogdan napisał/a:
alegumis napisał/a:
Ja uważam, że każdy wnosi tu coś od siebie a tym samym przyczynia się do rozwoju forum. Może, więc losowanie ;-) Z drugiej strony o ile dobrze pamiętam to miały to być nagrody w konkursach i chyba fotograficznym bo ten Bogdanie wskazałeś jako najbliższy Twemu sercu.


Czy każdy? Tu bym polemizowal a jeżeli już to na pewno nie wszyscy jednakowo.
I wlasnie dla tych co dla rozwoju tego forum a tym samym akwarystyki zrobili najwięcej przeznaczone są te nagrody.
A dlaczego tak? bo mija rok a nagrody ,które obiecałem nie zostały wykożystane i nie chcę aby ktoś powiedział potem obiecanki cacanki. :-)
Konkurs fotograficzny faktycznie jest najbiższy mojemu sercu i Ty to zapamiętałeś a ja nie, jednak jak pisalem wczesniej nie mogę odszukać tych postów gdzie o tym pisałem.
Jednak zeby sprawy nie komplikować jeżeli zostanie wybrane zdjęcie roku niezależnie od forumowiczów przyznam dodatkową nagrodę dla najładniejszego zdjęcia i będzie to jeszcze jedna książka autorstwa A. Nowickiego

Ja ze swojej strony dołożę do tej książki za fotkę roku, dzikiego dyskowca wielkości 10 cm z Peru.
 
 
Bogdan 


Imię: Bogdan
Wiek: 75
Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 55
Skąd: Jaroszowiec
Wysłany: 2014-12-20, 16:31   

bosak napisał/a:

Gdzie je kierować? Ile zdjęć można nadesłac?


Zdjęcie roku wybiera się ze zdjeć, które wcześniej zostały wybrane zdjęciami miesiąca.
Tak więc nic nie trzeba nadsylac tylko admin musi zrbić ankietę ze zdjęc, które wczesnie uznano za najlepsze.
_________________
Szczęśliwi ci, których nie uczę.
Pozdrawiam Bogdan M
Ostatnio zmieniony przez Bogdan 2014-12-20, 16:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-21, 09:39   

W takim razie Juras
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1682
Skąd: Turek
Wysłany: 2014-12-21, 10:49   

alegumis ;-)
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7466
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-12-21, 18:38   

Bogdan napisał/a:
Nie jestem pewny czy już pół roku minęło bo w żaden sposób nie potrafię odszukać postu w który to zobowiązanie napisałem jednak nadchodzi koniec roku i obiecane nagrody czas rozdać.

Bogdan skoro TY nie znalazłeś czegoś takiego (wcześniejsze Twe deklaracje jak opis) to i ja w Twych 45 postach tego nie ujrzałem. Znaczy .. tego nie było na tym FORUM. Może na innym tak ale nie tu. NO ale skoro deklarujesz chęci nagradzania w tym czym jesteś dobry to nie jakieś tam pomocne dłonie czy wkłady własne ale czyste żywe zdjęcia nadesłane na FORUM. Dlatego też do 28.12.2014 roku należy kto chce podsyłać zdjęcia do mnie na priva. Ja zrobię z tego wątek i TY jako fundator wyłonisz i rozdzielisz nagrody według uznania
Zdjęcia posdyłać na maila w formacie jak największym bez kadrowania i obróbki z podaniem w temacie

ZDJĘCIE Bogdan i tytuł zdjęcia.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1068
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2014-12-21, 20:12   

ex aequo alegumis, jurasiga
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2014-12-21, 21:05   

adamn napisał/a:
Znaczy .. tego nie było na tym FORUM


Było na pewno i wątek nazywał się kto co może i był założony przez Ciebie Adamie w celu zebrania nagród na konkursy. Ja również się oferowałem z książką o dyskowcach i dwiema porcjami zarodowymi dżdżownic i doniczkowca co również jak Bogdan podtrzymuje. Spieraliśmy się w nim również o wiadomych autorów książki, dodatkowo Jola oferowała swoje prace a Bogdan dodał jeszcze pokarmy. Jestem pewien na sto procent.

Przyznam, że się trochę pogubiłem, wiem iż są ważniejsze sprawy na głowie, ale jeszcze nie rozstrzygnięto żadnego konkursu a już mamy kolejny :-/ Co ze zdjęciem miesiąca i kalendarzem będziemy się w to bawić w tym roku? Jeszcze raz podkreślę, że są ważniejsze sprawy jednak może możemy się w to jakoś włączyć i pomóc Np zamieszczać zdjęcia do konkursu lub w jaki kiedykolwiek inny sposób.
 
 
Bogdan 


Imię: Bogdan
Wiek: 75
Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 55
Skąd: Jaroszowiec
Wysłany: 2014-12-21, 21:50   

adamn napisał/a:
Bogdan napisał/a:
Nie jestem pewny czy już pół roku minęło bo w żaden sposób nie potrafię odszukać postu w który to zobowiązanie napisałem jednak nadchodzi koniec roku i obiecane nagrody czas rozdać.

Bogdan skoro TY nie znalazłeś czegoś takiego (wcześniejsze Twe deklaracje jak opis) to i ja w Twych 45 postach tego nie ujrzałem. Znaczy .. tego nie było na tym FORUM. Może na innym tak ale nie tu. NO ale skoro deklarujesz chęci nagradzania w tym czym jesteś dobry to nie jakieś tam pomocne dłonie czy wkłady własne ale czyste żywe zdjęcia nadesłane na FORUM. Dlatego też do 28.12.2014 roku należy kto chce podsyłać zdjęcia do mnie na priva. Ja zrobię z tego wątek i TY jako fundator wyłonisz i rozdzielisz nagrody według uznania
Zdjęcia posdyłać na maila w formacie jak największym bez kadrowania i obróbki z podaniem w temacie

ZDJĘCIE Bogdan i tytuł zdjęcia.

Adam


Liczyłem na cud i się przeliczyłem. :-(
Myślałem ze przynajmniej teraz obędzie się bez rozruby, którą zawsze sprytnie prowokujesz a potem winę zwalisz na mnie.
Jednak rób jak uważasz, mnie chodzi tylko bym rozdał obiecane nagrody.
Z tego co wiem zdjęcie roku wybiera się zawsze z pośród wcześniej wybranych zdjęć miesiąca ale skoro uważasz ze trzeba inaczej to proszę bardzo jak jaśnie pan admin sobie życzy.
Proszę Cię tylko o jedno, nie próbuj ze mnie robić sklerotyka i idioty , który nie wie co i gdzie pisze.
Na szczęście są tu też inni co to pamiętają.
Zrobiłem sobie przerwę w pisaniu na tym forum jednak widzę że nic się nie zmieniło, nadal gdzie coś napisze tam zaraz pojawiasz się Ty i starasz się mnie prowokować.
Powiem krótko mam to w d.... i zaraz po rozdaniu nagród idę z powrotem na urlop.
_________________
Szczęśliwi ci, których nie uczę.
Pozdrawiam Bogdan M
Ostatnio zmieniony przez Bogdan 2014-12-21, 21:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7466
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-12-23, 15:59   Re: Nagrody.

Bogdan napisał/a:

Liczyłem na cud i się przeliczyłem. :-(
Myślałem ze przynajmniej teraz obędzie się bez rozruby, którą zawsze sprytnie prowokujesz a potem winę zwalisz na mnie.
...
Powiem krótko mam to w d.... i zaraz po rozdaniu nagród idę z powrotem na urlop.

Nie wiem co mam napisać Bogdan? Ja stary Ty jeszcze bardziej stary i niby ten sam język ale jakieś inne wizje mroczne mamy. Zwłaszcza odnośnie cudów? Jak mówił kiedyś do mnie jeden kardynał : "panie Adamie cudów nie ma .. o przepraszam a jednak niekiedy się zdarzają" - koniec cytatu.
Kolejno napisałeś na początku tego wątku, że nie ma Twych postów co w domyśle sugeruje, że ADMINISTRACJA vel. ja sobie robię co i jak chcę. Sprawa Bogdan jest trywialna: nie ma bo wątek o tym był założony w dziale w którym każdy wątek powyżej 30 dni zostaje z AUTOMATU wywalony z FORUM (tak jak życzenia czy inne) w domyśle sugerowałeś, że ja coś knuję.
Nawet nie wnikałem w treści Twej wypowiedzi potwierdziłem coś napisał z podaniem daty KONKURSU przez Ciebie organizowanego z nagrodami i jeszcze Ci źle. To Bogdan jest cud mały ale jest.
Teraz znów piszesz o rozróbie? Bogdan, gdzie ja takie coś sugeruję nawet w domyśle? TY jednak jak Rejtan klatę do przodu wypinasz i odgrażasz się kolejny już któryś raz, że nie będziesz już pisał. Kogo to interesuje Bogdan? Chcesz to pisz nie chcesz to nie pisz mi to jest tak obojętne jak to co masz w d.. jak piszesz i kto Ci to w nią wsadził. Od tego nie jest to FORUM a proktolog. Nie moja broszka ani nikogo z FORUM słuchać o Twych boleściach. Przez te Twe coś w d.. już nawet na czacie niektórzy słabej postawy piszą teksty podobnej treści.

Ĺťyczę Ci Bogdan na te święta byś wyszedł z sobą na prostą ze zdrowiem i boleściami i dokonał trafnego wyboru zdjęcia jakie niebawem się ukażą na FORUM. Zdjęcie to trafi na stronę startową FORUM w odpowiednie miejsce na kilka miesięcy.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Bogdan 


Imię: Bogdan
Wiek: 75
Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 55
Skąd: Jaroszowiec
Wysłany: 2014-12-23, 22:17   

adamn napisał/a:

Bogdan skoro TY nie znalazłeś czegoś takiego (wcześniejsze Twe deklaracje jak opis) to i ja w Twych 45 postach tego nie ujrzałem. Znaczy .. tego nie było na tym FORUM. Może na innym tak ale nie tu.
Adam


Cytat:
Sprawa Bogdan jest trywialna: nie ma bo wątek o tym był założony w dziale w którym każdy wątek powyżej 30 dni zostaje z AUTOMATU wywalony z FORUM (tak jak życzenia czy inne) w domyśle sugerowałeś, że ja coś knuję.


Adam to może się zdecydujesz było ,nie było, czy automat wywalił.
A swoją drogą dziwne to że wątek o nagrodach i ich sponsorach po miesiącu jest usuwany bo nie wszyscy jak widać mają dobrą pamięć.
_________________
Szczęśliwi ci, których nie uczę.
Pozdrawiam Bogdan M
Ostatnio zmieniony przez Bogdan 2014-12-23, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14