DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Moje doświadczenia z Hecklami
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-25, 22:12   

Więcek napisał/a:
No to żeśmy sobie poczytali :-/ eh.....

jeszcze NIC nie zostało wywalone z FORUMa poprawiono dla lepszego wglądu atu jakieś obawy? Przecież nawet Robert nie zabrał drugi raz głosu czy mu moje tłumaczenie leży na sercu, czy też nie. Po co tak od razu zakładać, że coś zostanie wywalone?
mario939 napisał/a:
Pięknie (rób tak dalej szefie) !!!!!!! ;-)
Szefie Bez sensu -cudujesz
Mam na myśli że eliminujesz od siebie z forum osoby które handlują DYSCAMI. ;-)

:-/
nie wiem co napisać.
Mogę napisać, że szef to w spodniach a tu Adam i niby ja coś eliminuję?
EUREKA już wiem!!!
Pewnie chodzi CI o eliminację niezgodnych z REGULAMINEM ogłoszeń ... kurczę to Twoje ogłoszenie
co mimo mych próśb na FORUM, priva i czacie nie zostało przez kilkadziesiąt godzin poprawione.

mario939 napisał/a:
Sprzedam dyskowce różnych odmian barwnych: red turkusy,pigeony,malboro,browny.
Ryby są wielkości około 7-10cm
Cena za szt-40zł
W sprzedaży posiadam dorosłe osobniki wielkości 18cm -cena -130zł za szt.
Kontakt:697-913-417

i na te ogłoszenie mój dopisek
dostosuj ogłoszenie do
http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=137
to nie kot w worku ani nie księgarnia wysyłkowa.
Czas do następnego logowania
Adam
____________________
to CI na FORUM i na priva wysłałem a TY sobie kilka razy byłeś na FORUM i nawet na CZACIE klikałeś, gdzie też Cię ostrzegłem byś jak wzorzec zrobił w REGULAMINIE działu a TY olałeś. Czy myślisz, ze na tym FORUM koty w worku się będzie sprzedawać?
Czy myślisz, że na TYM FORUM mając tyle ryb do sprzedaży ile TY wstawiłeś nawet jednego zdjęcia nie można wstawić. NO chyba, że żyletki w akwariach i już padające z frędzlami a wtedy.. . muszę dbać o dobre imię tego FORUM. Może gdzie indziej takie ogłoszenie przejdzie ale tu zapewniam, Cię NIE.

za to, że nie zrobiłeś jak REGULAMIN i me prośby dostałeś o ile wiesz OSTRZEĹťENIE w sile nie 3 a 1. Zważ też, ze ostrzeżenia na TYM forum nie są widoczne by nie raziły w oczy
A ponieważ jątrzysz i to w kolejnym wątku toteż masz słowne na razie ostrzeżenie byś bardziej cedził słowa i swe posty. Bo pragnienia to jedno a FAKTY to drugie.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
robert
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-25, 22:39   

Adam usuń proszę wątek!!! tego regulamin nie zabrania? jesli jest OT masz obowiązek to usuwać!!! nie bedziesz na mnie wymuszał tego czego nie chcę!!

Dla ścisłości jednego z kolegów ja nie handluję rybami :)
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-25, 22:42   

Robert, regulamin pozwala na dzielenie wątków wielotematycznych, tj. wydzielanie offtopu do nowego wątku i przenoszenia jeśli trzeba do odpowiedniego działu. Co do usuwania wątków na życzenie, to też na ten temat w regulaminie jest parę słów napisane.
 
 
robert
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-25, 22:53   

Gieniu OT w wątku było Zdjęcie proszę usunąć je, a resztę przenieść do właśniwego wątku :-) i gitara gra Panie Moderatorze, a tak by the way to chyba wyręczają Cie koledzy w święta.

Powtarzam raz jeszcze jak będe chciał to wątek własny napiszę, jesli nie mam na to ochoty to uszanujcie to, to jest tylko i wyłacznie zwykła grzeczność, no chyba że komuną podchodzi to sorry ale sie wypisuję ja jestem z rodziny działaczy podziemia :mrgreen: :mrgreen:

Cytat:
Tak tu będzie. Zważ, że TY jako pierwszy swój post napisałeś i nikt Cię nie wywoływał do tablicy. Twoja treść przerosła Autora a to nie będzie miało tu miejsca.
Czytać każde sobie może jeden lepiej drugi gorzej

Adam wyjaśnij mi proszę jeszcze tą Twoją uwagę ale proszę w wersji dla słabszych i w normalnym polskiem a nie staropolskim, co to oznacza że;
- nie można odpwoiadać w wątkach i pisac na temat?
- nierozumiem co oznacza że moja treść przerasta autora? czy deprecjonujesz czyjąś wiedzę doświadczenie, czy ja w formie i treści kogoś uraziłem? nie było to moja intencją a tylko dodałem swój komentarz do ciekawego przemyślenia jednego z kolegów
- co oznacza że nie może byc miejsca na to że treś przerasta autora?
- do czego zatem jest forum czy nie do dyskusji?
Proszę o dokładną odpowiedz gdyż ja nie rozumiem Twoich przenosni, można idąc Twoją retoryką napisac "Co autor miał na myśli?"
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2012-12-26, 00:31   

adamn napisał/a:
jeszcze NIC nie zostało wywalone z FORUMa poprawiono dla lepszego wglądu atu jakieś obawy?

To ja napiszę tak: Bardzo sobie cenię wiedzę Roberta i wiem że ma nie małe doświadczenie z "dzikami". Można wnioskować to chociażby po fotkach na sąsiednim forum. Wg. mnie to najładniejsze dziki i akwa z dzikami jakie widziałem. A widziałem już kilka akwarii po kilka i kilkadziesiąt tysięcy litrów z dyskowcami. Lecz takie jak u Roberta tam nie pływały. Chciałbym jeszcze sporo się dowiedzieć od niego bo ma bardzo fajny styl wypowiedzi,łatwo przyswajalny.

Z drugiej strony regulamin ustalony przez administracje nie daje swobody wypowiedzi aby Robert mógł się wypowiadać w sposób jaki on chce. A regulaminu trzeba jakoś się trzymać . No i w ten sposób "popadli my w kałabane i czort karty rozdaje". Nie wiem jak z tej sytuacji patowej wyjść.


Podsumowując swoją wypowiedz mam nadzieję że będzie jeszcze nie raz okazja aby poczytać co Robert ma nam do przekazania.
Pozdrawiam i Wesołych Świąt.
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
robert
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-26, 00:49   

Piotrek pewnie że będzie................. :-)
Dzięki za miłe słowa
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2012-12-26, 00:55   

robert napisał/a:
Piotrek pewnie że będzie.................

Trzymam Cię za słowo.
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
robert
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-26, 01:31   

Piotr regulamin jest tak ogólny że szkoda słów moderator i administrator zrobi co chce cytuję w paragrafie 3 punkt 5 pisze "Forum to nie śmietnik a€“ jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. €No właśnie!€, €žZgadzam się z powyższym, nie zamieszczaj go. Uzasadnij swoje zdanie. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane bez ostrzeżenia (nie dotyczy działu Galeria)"
mowa o interpretacji moje wnosiły i nie smieciły, jedynie niepotrzebne zdjęcie, ale prośba jest jasna usunąć!!!
kolejne w punkcie 7. "Wątki wielotematyczne mogą być dzielone i przenoszone do odpowiednich działów forum a ich tytuły zmieniane"
znów nadinterpretacja poza zdjęciem wszystko w temacie.
Poczekam na Gienia aby to rozwiązał, a Adama jeszcze raz poproszę o wytłumaczenie swoich myśli.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-26, 07:30   

robert napisał/a:
Piotr regulamin jest tak ogólny że szkoda słów moderator i administrator zrobi co chce cytuję w paragrafie 3 punkt 5 pisze "Forum to nie śmietnik a€“ jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. €No właśnie!€, €žZgadzam się z powyższym, nie zamieszczaj go. Uzasadnij swoje zdanie. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane bez ostrzeżenia (nie dotyczy działu Galeria)"
mowa o interpretacji moje wnosiły i nie smieciły, jedynie niepotrzebne zdjęcie, ale prośba jest jasna usunąć!!!
kolejne w punkcie 7. "Wątki wielotematyczne mogą być dzielone i przenoszone do odpowiednich działów forum a ich tytuły zmieniane"
znów nadinterpretacja poza zdjęciem wszystko w temacie.
.

Robert widzę, że Cię ponosi jakieś zacietrzewienie i piszesz coś co nie jest oparte na FAKTACH!!
Wskaż mi kto i kiedy Ci pisał o punkcie 5? Kto i kiedy Ci [pisał o postach nie wnoszących NIC do tematu? Mnie interesuje punt 7 który w tym Twym przypadku ma rację bytu.
Wcześniej Ci pisałem tak:

"W REGULAMINIE (głównym) w paragrafie 3 jest wszystko opisane. NO i jeszcze jest regulamin tego działu

http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=202"

ponieważ Twoja wypowiedź w wątku Arka to nie kilka słów odpowiedzi - pytań - na jakiś temat dotyczący wątku (w tym przypadku wątku Arka) ale dokładny opis i jak widać Twoja historia dyskowców dzikich (notabene do dziś Arek nie odpowiedział czy twego chce) czy tego chcesz czy nie "przerosło"pierwszy post Autora bo to jego wątek i jego doznania. jak widać z tempa późniejszych wypowiedzi jego wątek zszedł na drugi plan.

Ponieważ jak CI już klarowałem -ale widać nie cytowałeś linka do regulaminu tego konkretnego działu - jest tam tak:
"W dziele tym możemy opisywać swe doświadczenia w utrzymaniu dyskowców pochodzących z odłowu a zwanych popularnie dzikimi. Mogą tu być opisane zarówno sukcesy i porażki jakie w czasie trzymania dyskowców były naszym udziałem. W przypadku niepowodzeń proszę o dokładną analizę objawów i ewentualne zdjęcia ryb zarówno tych najwcześniejszych jak i tych ostatnich.
Adam
"
ja napisałem swoje
Arek swoje
Jacek swoje
Marcin swoje

a TY odmieniec swoje u ARKA. Nie tak ma być na tym FORUM i nie tak będzie.

Na koniec cytat Twój:
"Uzasadnij swoje zdanie. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane bez ostrzeżenia (nie dotyczy działu Galeria)"
Robert czytaj przed wysłaniem co piszesz i nie wciskaj mi tego co cytuję.

Jeszcze raz ostatni napiszę:
dla czytelności FORUM, szybszego dostępu do wiadomości na nim zawartych które nie teraz a w przyszłości ktoś będziesz szukał i czytał Twoje posty wydzieliłem ZGODNIE z REGULAMINEM do osobnego wątku. Moja wizja funkcjonowania tego FORUM też się z tym pokrywa. I nie ma tu znaczenia z jakiej jesteś rodziny ;-) Dla mnie wszyscy startują od zera i nowa historie tworzą. Nie interesuje mnie przynależność i dotychczasowe dokonania czy też przejechane kilometry.
I nie szarp kolejny raz Gienka MODERATORA bo jak już pisałem nad nim jesteśmy MY dwaj :mrgreen: Młody stażem ale z czasem... :evil:

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
kixer 

Imię: Romek
Wiek: 34
Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Świdnica
Wysłany: 2012-12-26, 09:30   

w sumie ja doskonale rozumiem Adama (a nie za często mi się to zdarza :-D ) i zgadzam się z tym, bo temat autora "schodzi na drugi plan" i to prawda, ale wydzielanie postów na nowe watki bez zgody ich autora to slaby pomysł. myślę, ze warto by poprawić tą cześć regulaminu i znaleźć inne rozwiązanie.
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-26, 10:25   

kixer napisał/a:
wydzielanie postów na nowe watki bez zgody ich autora to slaby pomysł.

To norma praktykowana na wszystkich forach. Nikt nigdzie nie pyta piszącego, czy może wydzielić posta do nowego wątku. Posty (o ile nie spełniają prawnej definicji utworu) są własnością forum i to administracja forum może zdecydować, co się z nimi stanie...
 
 
robert
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-26, 10:29   

Cytat:

Na koniec cytat Twój:
"Uzasadnij swoje zdanie. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane bez ostrzeżenia (nie dotyczy działu Galeria)"
Robert czytaj przed wysłaniem co piszesz i nie wciskaj mi tego co cytuję.


Adam to nie jest mój cyctat, a wyrwany z kontekstu zdania TWÓJ REGULAMIN poniżej całość. Adaś pewnie nie doczytałes no chyba że tak chciałeś.
Cytat:

Piotr regulamin jest tak ogólny że szkoda słów moderator i administrator zrobi co chce cytuję w paragrafie 3 punkt 5 pisze
"Forum to nie śmietnik a€“ jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. €No właśnie!€, €žZgadzam się z powyższym, nie zamieszczaj go. Uzasadnij swoje zdanie. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane bez ostrzeżenia (nie dotyczy działu Galeria)"
mowa o interpretacji moje wnosiły i nie smieciły, jedynie niepotrzebne zdjęcie, ale prośba jest jasna usunąć!!!
kolejne w punkcie 7. "Wątki wielotematyczne mogą być dzielone i przenoszone do odpowiednich działów forum a ich tytuły zmieniane"
znów nadinterpretacja poza zdjęciem wszystko w temacie.
Poczekam na Gienia aby to rozwiązał, a Adama jeszcze raz poproszę o wytłumaczenie swoich myśli.





Cytat:
Twoja historia dyskowców dzikich (notabene do dziś Arek nie odpowiedział czy twego chce) czy tego chcesz czy nie "przerosło"pierwszy post Autora bo to jego wątek i jego doznania. jak widać z tempa późniejszych wypowiedzi jego wątek zszedł na drugi plan.

moje doświadczenie jest dużo większe niż tych kilka zdań.

Teraz to sprawdzięłm(11)nie pisałem w wątku Arka a Jacka i ten się zaraz wypowiedział ale w takim układzie zapytam raz jeszczeJacek pls o Twoje stanowisko czy w jakiś sposób wprowadziełm zamiesznie w Twoim wątku? czy deprecjonowałem Twoje doświadczenie?

Napiszę to kolejny raz moją intencją nie jest sprowadzanie nikogo na drugi plan i błyszczeć swoją wiedzą od tego są inni :mrgreen: , a tylko chciałem napisać swoje doświadczenie w genezie problemu z dzikimi, co oznacza że aby cieszyć sie ładną i w miarę zdrową rybą trzeba ją dobrze kupić i to tyle. Rafał podpuścił mnie ze zdjęciami (nie potrzebnie to zrobiłem) ale tu nie widzę aby z tym był problem.

Sami wskazaliście Ty i Rafał paragraf 3, jak dla mnie uzasadnienie do tej dyskusji mają dwa punkty 5 i przez Ciebie pisany 7, reszta to wypełniacz.. Nic mnie nie ponosi, tylko i wyłącznie nie zgadam sie z Twoją teroryką co oznacza że kolejny raz proszę o usunięcie mojego wątku który de facto jest wymuszeniem na mnie osobnej treści.

Cytat:
I nie szarp kolejny raz Gienka MODERATORA bo jak już pisałem nad nim jesteśmy MY dwaj Młody stażem ale z czasem...



Nie "szarpię kolejny raz Gienia" tylko bardzo cenię jego jako osobę i mam w pełni zaufanie do jego bezstronności, to Ty nie wtykaj mi tego czego nie napisałem!!

Kończąc sugeruj uszczegółowić regulamin, Andrzej też miał z Tobą niezłą wymianę zdań i to w pełni zasadną. Ja jestem kolejny co ma do tego zastrzeżenie, to może nie przypadek?

Adam to Twoje forum i zrobisz co chcesz, ale jesli będziesz miał regulamin nie w pełni precyzyjny to zacznie sie więcej tego typu dyskusji. Cenię Ciebie jako osobę i Twoje bogatę doświadczenie znamy się dość długo i wiele razy korzystałem z Twojej pomocy, ale narzucania/wymuszania Twoich pomysłów już nie będe tolerował. Pewnie za dużo napisałęm, pewnie za dużo mogę wiedzieć w jakieś materii i jednym czy dwoma zdaniami nie mogę tego opisać, stąd też ponawiam prośbę proszę usunąć wątek, ale w takim układzie proszę to zrobić na koniec dnia aby forumowicze mogli odnieść sie do mojego wywodu i jesli chcą skomentować ten fakt przenieśmy sie do innego działu.
Cytat:
Ostatnio zmieniony przez 2012-12-26, 11:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2012-12-26, 10:41   

Na swoim forum zmoknął bym wątek a Roberta poprosił o założenie nowego tak jak powinno być. Co by czytać i się uczyć. Ale że nie jestem u siebie to zobaczymy co Adam zrobi wszak sam powiedział
adamn napisał/a:
A ponieważ jesteśmy jeszcze nieopierzeni to są jakieś wpadki ale wszystko można naprowadzić na właściwe tory bez nieporozumień.

więc jest jeszcze co nieco do poprawienia i mam także nadzieję że ... bez nieporozumień się obejdzie. ;-)
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-26, 12:03   

Robert jak się rejestrowałeś to AKCEPTOWAŁEŚ REGULAMIN i punkty w nim zawarte jakie zostały Ci tu przedstawione. Co zawierają nie będę powtarzał bo zostało Ci to kilka razy klarowane. Co do nieszczęśnego cytatu to pisz tak by każdy zrozumiał a nie po czasie co i jak dopisujesz. Linka trza było wstawić tak jak ja je wstawiam.
Co do wątku nie Arka a Jacka .. FAKTYCZNIE masz rację .. tylko czemu mi wcześniej nie zwróciłeś uwagi, że to nie Arka a Jacka???
Nie byłoby tej dyskusji już dawno. Dlaczego ktoś spyta?
Przecież to tym bardziej zaciemnienie całości wątku jakże nowatorskiego, gdzie pierwszy raz na FORACH (a piszę już ileś lat) trafiono na Heteropolarie co udokumentowane zostało MIKROSKOPEM i FAKTAMI.
Dlatego też nie ma takiej możliwości teraz i pytań do Autora wątku czy chce Twoje opisy z dzikimi w swym czy te nie. Jego watek jest dla mnie BEZCENNY. Chyba na żadnym FORUM nie ma opisu jaki tu jest.
Co do usuwania wątku to nie widzę przeciwwskazań by jakieś prośby spełniać. Skoro tyle lat na różnych FORACH nie wywalałem ani jednego postu nawet szkalującego mnie to Twego też nie mam zamiaru wywalić.
Po pierwsze jest na temat działu.
Po drugie jest merytoryczny.
Po trzecie akceptowałeś regulamin i takie prawo mi przysługuje.
Po czwarte jest to zgodne z

http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=202

Ale mam propozycję i to nie żadne wymuszenie jak piszesz.
Napisz post całościowy, przemyślany i skomasowany ze szczegółami w nowym wątku to wtedy te niepotrzebną dyskusję (cały ten w którym interlokutorzy się wypowiadają) się wywali. Nawet temat możesz zmienić na nowy jaki chcesz. A jak chcesz zachować swe dokonania z hecklami dla siebie (bez dzielenia się na FORUM -TYM WŁAŚNIE) to trudno. Ale to jest dobry pomysł i postawa dla mnie muszę go przemyśleć a całości.
Jeśli ulegnę Twym zapędom to każdy będzie pisał, gdzie chce, co chce i jak chce i .. potem napisze jak TY.

Ponieważ nie mam w zwyczaju kończyć gdziekolwiek jakiejkolwiek dyskusji poprzez ZAMKNIĘCIE wątku przeto proszę kibiców z dala o wstrzemięźliwość a Roberta o podjęcie stosownej decyzji którą w tym wątku umieści by jasność nastała.
I nie jest to jakiekolwiek przymuszanie bo jak się logowało to ustalało się zasady tu panujące, które niestety na tym FORUM trzeba przestrzegać. Chyba bardziej prosto już nie da się tego wyjaśnić.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
bulet
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-26, 12:33   

Panowie święta są jeszcze więc proponuje łapka na zgodę browarek w rękę i wypić za zdrowie naszych dyskowców bo to one na tym forum są najważniejsze
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11