|
Muzeum Kolejnictwa Kościerzyna |
| Autor |
Wiadomość |
alegumis [Usunięty]
|
Wysłany: 2014-04-26, 09:30 Muzeum Kolejnictwa Kościerzyna
|
|
|
Witam
Może Kogoś zainteresuje i przy okazji pobytu na Kaszubach odwiedzi Muzeum Kolejnictwa w Kościerzynie, gdzie można na świeżym powietrzu obejrzeć sporą ekspozycję starych parowozów i nie tylko.
1.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 1 raz(y) 175,83 KB |
2.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 2 raz(y) 204 KB |
2a.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 162,14 KB |
3.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 155,17 KB |
3a.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 1 raz(y) 275,9 KB |
3b.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 5 raz(y) 187,01 KB |
4.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 1 raz(y) 184,05 KB |
4a.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 220,01 KB |
5.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 1 raz(y) 213,61 KB |
5a.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 2 raz(y) 141,88 KB |
|
|
|
|
 |
alegumis [Usunięty]
|
Wysłany: 2014-04-26, 09:34
|
|
|
cd
6.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 2 raz(y) 217,19 KB |
6a.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 5 raz(y) 178,91 KB |
7.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 2 raz(y) 179,41 KB |
7a.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 5 raz(y) 235,59 KB |
8.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 1 raz(y) 203,89 KB |
8a.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 199,22 KB |
9.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 2 raz(y) 190,01 KB |
9a.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 114,8 KB |
10.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 201,41 KB |
10a.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 2 raz(y) 186,46 KB |
|
|
|
|
 |
alegumis [Usunięty]
|
Wysłany: 2014-04-26, 09:38
|
|
|
i jeszcze ostatnia porcja
11.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 2 raz(y) 203,7 KB |
11a.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 5 raz(y) 173,48 KB |
12.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 2 raz(y) 211,38 KB |
12a.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 2 raz(y) 202,71 KB |
13.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 2 raz(y) 189,13 KB |
13a.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 159,96 KB |
14.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 270,51 KB |
14a.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 4 raz(y) 328,9 KB |
15.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 2 raz(y) 169,14 KB |
16.jpg
|
 |
| Plik ściągnięto 1 raz(y) 202,52 KB |
|
|
|
|
 |
|
|
 |
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Wersja do druku
|
|
| |
 |
DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach |
 |
|
| Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11 |
|
|