|
PROĹBA O IDENTYFIKACJÄ |
| Autor |
Wiadomość |
bosak
Paletki są cudem natury

Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy Wiek: 40 Dołączył: 07 Lis 2013 Posty: 740 Skąd: Muszyna
|
Wysłany: 2014-04-21, 11:10
|
|
|
| Podłoże jest już ciemne pod akwa. Co z tymi "pognitymi płetwami" nie przejmować się tym? Obrzeża są czarne i widać ubytki. |
_________________ Paletki są cudem natury:) |
|
|
|
 |
darek68
darek68
Imię: darek
Wiek: 57 Dołączył: 28 Sty 2013 Posty: 115 Skąd: wroclaw
|
Wysłany: 2014-04-21, 13:52
|
|
|
| wez te ryby do kibla wlej i normalne ryby kup |
|
|
|
 |
Arek
Imię: Arek
Wiek: 46 Dołączył: 30 Maj 2013 Posty: 204 Skąd: Dębówka
|
Wysłany: 2014-04-21, 14:03
|
|
|
Darek fajne podejście do żywych stworzeń do kibla i po kłopocie |
|
|
|
 |
adamn


Imię: Adam
Pomógł: 69 razy Wiek: 67 Dołączył: 19 Lis 2012 Posty: 7490 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2014-04-22, 12:15
|
|
|
a kąpiel już była?
Adam |
_________________ "Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 |
|
|
|
 |
bosak
Paletki są cudem natury

Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy Wiek: 40 Dołączył: 07 Lis 2013 Posty: 740 Skąd: Muszyna
|
Wysłany: 2014-04-22, 19:18
|
|
|
Wysłany: 2014-04-14, 23:00
--------------------------------------------------------------------------------
Ryby po kąpieli w wiadrze trafiły do sterylnego. Mają 3- 4,5 cm. |
_________________ Paletki są cudem natury:) |
|
|
|
 |
bosak
Paletki są cudem natury

Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy Wiek: 40 Dołączył: 07 Lis 2013 Posty: 740 Skąd: Muszyna
|
Wysłany: 2014-04-22, 22:48
|
|
|
| Adamie kilka nadal nie przyjmuje pokarmu. Levamol dać do wody? Od drugiej już kapieli w wiadrze minęło 8 dni. |
_________________ Paletki są cudem natury:) |
| Ostatnio zmieniony przez bosak 2014-04-22, 22:48, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
adamn


Imię: Adam
Pomógł: 69 razy Wiek: 67 Dołączył: 19 Lis 2012 Posty: 7490 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2014-04-23, 12:33
|
|
|
Jak ryby są wielkie jakie są!
Jak ryby miały już dwie kąpiele i dalej kicha!
Znaczy, że zrobiłeś sobie niezłe badziewie do akwarium. W tak małych rybach teraz by trzeba jedną pokroić i zobaczyć:
- flaki
- skrzela
- płetwy
by dojść do wniosku, co im jeszcze jest. Potem
WNIOSEK
że szkoda Twych nerwów i straty czasu chyba, że się chce mieć 8 cm składające ikrę giganty smukłe jak osa.
Adam |
_________________ "Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 |
|
|
|
 |
bosak
Paletki są cudem natury

Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy Wiek: 40 Dołączył: 07 Lis 2013 Posty: 740 Skąd: Muszyna
|
Wysłany: 2014-04-23, 14:19
|
|
|
| Dzięki za szczera odpowiedź:) Jeśli któraś padnie zrobie sekcję. Jest gdzieś opis jak ją przeprowadzić samemu? A co z tymi, któr jedzą, robią normalne kupy i na dodatek sąsię agresywne w stosunku do reszty....? Można przyjąc, że kuracja zakończona sukcesem i przenieść je do ogólnego by nie zaraziły się czymś od tych, które nadal nie jedzą? |
_________________ Paletki są cudem natury:) |
|
|
|
 |
MICHALEK123
Imię: Michal
Pomógł: 4 razy Wiek: 56 Dołączył: 22 Gru 2013 Posty: 579 Skąd: XX
|
Wysłany: 2014-04-23, 23:16
|
|
|
Marcin jeżeli jedne mają to drugie też a że są silniejsze to objawów nie widać a;e mogą po jakimś czasie wystąpić no i wzrostu nie będzie lub bardzo mały.
Poświęć jedną zbadaj co napisane i będziesz miał pewność co leczyć czy leczyć w ten sposób może kilka wyjdzie.
Pozdrawiam |
_________________ Pozdrawiam Michał |
|
|
|
 |
bosak
Paletki są cudem natury

Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy Wiek: 40 Dołączył: 07 Lis 2013 Posty: 740 Skąd: Muszyna
|
Wysłany: 2014-05-03, 13:29
|
|
|
Zostały tylko 2, które nie jedzą i robią galaretkę. Pozostałe mają apetyt i zaczynają wracać do zdrowia. Po zbadaniu tych dwóch wyniki na zdjęciach i filmach:
http://youtu.be/3d7G-QGOtoQ
http://youtu.be/EtoK_vKhCi4
http://youtu.be/uNJDn7xbIs0
Co tam Adamie w nich siedzi na tym pierwszym filmie i je dręczy?
Na drugim filmie to coś ma długą wić i porusza nią jak batem. Co to jest?
Co przedstawiają zdjęcia 3, 4, 5. Abym na przyszłość już nie pytał i czy jest to zagrożeniem czy nie ma się tym co przejmować.
Jaką kurację zastosować dla tych dwóch? (pewnie jakaś ostateczną)
1.jpg pow. 100X |
 |
| Plik ściągnięto 1 raz(y) 97,86 KB |
2.jpg pow. 100X |
 |
| Plik ściągnięto 1 raz(y) 110,35 KB |
3.jpg pow. 100X |
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 107,16 KB |
4.jpg pow. 100X brak ruchu |
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 158,19 KB |
400x.jpg pow. 400X brak ruchu |
 |
| Plik ściągnięto 3 raz(y) 140,96 KB |
|
_________________ Paletki są cudem natury:) |
|
|
|
 |
adamn


Imię: Adam
Pomógł: 69 razy Wiek: 67 Dołączył: 19 Lis 2012 Posty: 7490 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2014-05-03, 17:45
|
|
|
wrotki
wirczyki
cyclidia
colpidia
euplotes
jaja tasiemca
Adam |
_________________ "Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 |
|
|
|
 |
bosak
Paletki są cudem natury

Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy Wiek: 40 Dołączył: 07 Lis 2013 Posty: 740 Skąd: Muszyna
|
Wysłany: 2014-05-03, 18:00
|
|
|
| sugerowane leczenie.... |
_________________ Paletki są cudem natury:) |
|
|
|
 |
jurasiga

Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy Wiek: 48 Dołączył: 20 Lis 2012 Posty: 1682 Skąd: Turek
|
|
|
|
 |
bosak
Paletki są cudem natury

Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy Wiek: 40 Dołączył: 07 Lis 2013 Posty: 740 Skąd: Muszyna
|
Wysłany: 2014-05-03, 18:23
|
|
|
| Leczenie Tasiemców. Przepis numer 5 kąpiel w wiadrze? Tak? |
_________________ Paletki są cudem natury:) |
|
|
|
 |
jurasiga

Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy Wiek: 48 Dołączył: 20 Lis 2012 Posty: 1682 Skąd: Turek
|
Wysłany: 2014-05-03, 18:28
|
|
|
| możesz też podać tabletkę do jedzenia 3-4 dni i też git |
_________________ Pozdrawiam Juras |
| Ostatnio zmieniony przez jurasiga 2014-05-03, 18:32, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
 |
|
|