DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
próbki
Autor Wiadomość
michal.l 

Imię: Michał
Wiek: 40
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 578
Skąd: myślenice (małopolskie)
Wysłany: 2014-02-13, 13:40   

na chwilę obecną 3 z 4 ryb odeszły do krainy lepszych parametrów
_________________
sorry taki mamy klimat
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 69 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7490
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-02-13, 14:08   

macie napisane na tacy i jeszcze d.. dajecie. Po 2 dniach powtórkę zrobiłeś jak w każdym z przepisów napisane jest po 7-9 dniach.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
michal.l 

Imię: Michał
Wiek: 40
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 578
Skąd: myślenice (małopolskie)
Wysłany: 2014-02-13, 14:12   

wiem że dałem ciała zgubiło mnie słowo" teraz "
_________________
sorry taki mamy klimat
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 69 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7490
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-02-14, 10:36   

michal.l napisał/a:
.. widziałem jak by nawet wydalały tasiemca co dalej ???

napisałem "teraz powtórka" co jest w przepisie na FORUM jak byk napisane.

michal.l napisał/a:
teraz tj. po ilu dniach ?

napisałem "a nie napisane"
michal.l napisał/a:
a ok, :)

czytałeś i dałeś ciała.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
michal.l 

Imię: Michał
Wiek: 40
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 578
Skąd: myślenice (małopolskie)
Wysłany: 2014-02-14, 11:16   

dałem i nie mówię że nie ,temat będę ciągnął dalej o ile ta jedna wyjdzie na prostą
_________________
sorry taki mamy klimat
 
 
MICHALEK123 

Imię: Michal
Pomógł: 4 razy
Wiek: 56
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 579
Skąd: XX
Wysłany: 2014-02-19, 18:11   

Jak Michał wyszła ta rybcia?
_________________
Pozdrawiam Michał
 
 
michal.l 

Imię: Michał
Wiek: 40
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 578
Skąd: myślenice (małopolskie)
Wysłany: 2014-02-19, 19:02   

Jeszcze żyje :)
powoli dochodzi do siebie zaczyna pobierać pokarm
_________________
sorry taki mamy klimat
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 9