|
próbki |
| Autor |
Wiadomość |
michal.l
Imię: Michał
Wiek: 40 Dołączył: 20 Lis 2012 Posty: 578 Skąd: myślenice (małopolskie)
|
Wysłany: 2014-02-13, 13:40
|
|
|
| na chwilę obecną 3 z 4 ryb odeszły do krainy lepszych parametrów |
_________________ sorry taki mamy klimat |
|
|
|
 |
adamn


Imię: Adam
Pomógł: 69 razy Wiek: 67 Dołączył: 19 Lis 2012 Posty: 7490 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2014-02-13, 14:08
|
|
|
macie napisane na tacy i jeszcze d.. dajecie. Po 2 dniach powtórkę zrobiłeś jak w każdym z przepisów napisane jest po 7-9 dniach.
Adam |
_________________ "Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 |
|
|
|
 |
michal.l
Imię: Michał
Wiek: 40 Dołączył: 20 Lis 2012 Posty: 578 Skąd: myślenice (małopolskie)
|
Wysłany: 2014-02-13, 14:12
|
|
|
| wiem że dałem ciała zgubiło mnie słowo" teraz " |
_________________ sorry taki mamy klimat |
|
|
|
 |
adamn


Imię: Adam
Pomógł: 69 razy Wiek: 67 Dołączył: 19 Lis 2012 Posty: 7490 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2014-02-14, 10:36
|
|
|
| michal.l napisał/a: | | .. widziałem jak by nawet wydalały tasiemca co dalej ??? |
napisałem "teraz powtórka" co jest w przepisie na FORUM jak byk napisane.
| michal.l napisał/a: | | teraz tj. po ilu dniach ? |
napisałem "a nie napisane"
| michal.l napisał/a: | a ok, :)
|
czytałeś i dałeś ciała.
Adam |
_________________ "Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 |
|
|
|
 |
michal.l
Imię: Michał
Wiek: 40 Dołączył: 20 Lis 2012 Posty: 578 Skąd: myślenice (małopolskie)
|
Wysłany: 2014-02-14, 11:16
|
|
|
| dałem i nie mówię że nie ,temat będę ciągnął dalej o ile ta jedna wyjdzie na prostą |
_________________ sorry taki mamy klimat |
|
|
|
 |
MICHALEK123
Imię: Michal
Pomógł: 4 razy Wiek: 56 Dołączył: 22 Gru 2013 Posty: 579 Skąd: XX
|
Wysłany: 2014-02-19, 18:11
|
|
|
| Jak Michał wyszła ta rybcia? |
_________________ Pozdrawiam Michał |
|
|
|
 |
michal.l
Imię: Michał
Wiek: 40 Dołączył: 20 Lis 2012 Posty: 578 Skąd: myślenice (małopolskie)
|
Wysłany: 2014-02-19, 19:02
|
|
|
Jeszcze żyje :)
powoli dochodzi do siebie zaczyna pobierać pokarm |
_________________ sorry taki mamy klimat |
|
|
|
 |
|
|