|
Białe kropki na płetwach |
| Autor |
Wiadomość |
Ĺukasz [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-20, 13:55
|
|
|
| W wiadrze będzie taniej. Do 10 litrów można wsadzić 12 sztuk, albo do dwóch wiaderek. |
|
|
|
 |
Damiano

Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 24 Lis 2012 Posty: 77 Skąd: Luboń
|
Wysłany: 2012-12-20, 14:12
|
|
|
| a jak utrzymac temp w wiadrze przez 6godzin? oblozyc styropianem? |
|
|
|
 |
Ĺukasz [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-20, 14:17
|
|
|
Ja wkładam grzałkę i termometr.
Czasami lubi też ph podskoczyć do góry więc warto co jakiś czas zmierzyć odczyn i go zredukować w razie potrzeby. |
|
|
|
 |
Damiano

Imię: Damian
Wiek: 38 Dołączył: 24 Lis 2012 Posty: 77 Skąd: Luboń
|
Wysłany: 2012-12-20, 14:20
|
|
|
| ok dzieki ale zapomnialem ze mam jeszcze akwa 35l i chyba zrobie to w nim |
|
|
|
 |
Ĺukasz [Usunięty]
|
Wysłany: 2012-12-20, 14:31
|
|
|
| Rób jak uważasz. |
|
|
|
 |
Piwowar
Imię: Arek
Wiek: 54 Dołączył: 29 Lis 2012 Posty: 53 Skąd: Opole
|
Wysłany: 2012-12-20, 17:32
|
|
|
| adamn napisał/a: | | Piwowar napisał/a: | Podepnę się pod temat
|
w wypindolił TY już CO2
Adam |
co2 wypięte od kilku dni
czy moje rybki też potrzebują tej kompieli? |
|
|
|
 |
adamn


Imię: Adam
Pomógł: 69 razy Wiek: 67 Dołączył: 19 Lis 2012 Posty: 7490 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2012-12-20, 17:43
|
|
|
masz akwarium dziewicze i zasada jedna! Nie psuj co masz. A jak chcesz coś zrobić to włóż łapy do rękawiczek. Jedne rośliny miałeś z akwarium. Ale to pryszcz.
Adam |
_________________ "Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 |
|
|
|
 |
Piwowar
Imię: Arek
Wiek: 54 Dołączył: 29 Lis 2012 Posty: 53 Skąd: Opole
|
Wysłany: 2012-12-20, 17:51
|
|
|
| adamn napisał/a: | masz akwarium dziewicze i zasada jedna! Nie psuj co masz. A jak chcesz coś zrobić to włóż łapy do rękawiczek. Jedne rośliny miałeś z akwarium. Ale to pryszcz.
Adam |
To mam sobie pogrzebać np w spodniach a nie w akwarium |
|
|
|
 |
gienierator


Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy Wiek: 60 Dołączył: 20 Lis 2012 Posty: 894 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2012-12-20, 19:38
|
|
|
| Piwowar napisał/a: | | spodniach a nie w akwarium |
Często bywa to zbawienne dla akwarium ( czasem i dla właściciela)
pozdro...
ps . od tygodnia powinienem podmienić wodę ( termin mijał)
ale właśnie w końcu to co mam zaczęło na potęgę w pary się dobierać
i powoli zaczynam wiedzieć kto jest kto. |
|
|
|
 |
nanakara
Imię: Rafał
Wiek: 45 Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 29 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2013-01-01, 21:00
|
|
|
| Piwowar napisał/a: |
Czy poradziłeś sobie z tymi białymi kropkami?
|
Troche sie zmniejszyla ilosc tych plamek ale nie zniknely calkiem. Do wody dodalem soli w ilosci łyżka na 10l. Musze kupic sól bo mi sie juz skonczyla- orientuje sie ktos gdzie mozna dostac we Wrocławiu takowa? |
|
|
|
 |
adamn


Imię: Adam
Pomógł: 69 razy Wiek: 67 Dołączył: 19 Lis 2012 Posty: 7490 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2013-01-02, 10:55
|
|
|
Carrefur
Adam |
_________________ "Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 |
|
|
|
 |
endriu
Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Gru 2012 Posty: 26 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: 2013-01-02, 20:51
|
|
|
| ja ostatnio kupiłem sól w opakowaniu 3kg. tą co poleca Adam w Auchan |
|
|
|
 |
nanakara
Imię: Rafał
Wiek: 45 Dołączył: 05 Gru 2012 Posty: 29 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2013-01-02, 21:40
|
|
|
| Dostałem dziś sól w Carrefur w galerii dominikańskiej (zostało jeszcze jakieś 5 worków po 3 kg jakby ktoś potrzebował). Wymieniłem 70% wody i sól w ilości jak wyżej. Zobaczymy za jakiś czas co to się będzie działo. |
|
|
|
 |
ksywa
Imię: Damian
Wiek: 41 Dołączył: 25 Lis 2012 Posty: 74 Skąd: Dębica
|
Wysłany: 2013-01-06, 17:07
|
|
|
Jeśli sól to niejodowana z Carrefoura z kopalni soli "Kłodowa S.A."
Nie zauważyłeś jakby twoje paletki miały przyspieszony oddech? |
|
|
|
 |
|
|