DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
odławiane...tzn
Autor Wiadomość
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2013-10-10, 22:59   

Adaś , czytałem i wiem że delikatnie nagiął pewne słowa lub troszkę bardziej i nie jedna OSOBA mogła poczuć się urażona , ale CZŁOWIEK często jest gorszy od tego konia z klapkami na oczach i nikt tu tego nie zaprzeczy :-(
Każdy może różne słowa odebrać jak chce , każdy z nas pisząc może mieć coś innego na myśli niż osoba odbierająca , a często nie chodzi nam o to żeby KOMUŚ ubliżyć lub KOGOŚ urazić i zaraz wspominać o REGULAMINIE , dyskutujmy , a jak w każdej dyskusji każdy może inaczej interpretować przekaz innych .
Nie bądźmy aż tak sztywni i spróbujmy zrozumieć innych co chcą wyrazić .
Każdy ma coś na myśli , a nie zawsze przekaże to w zrozumiały sposób dla innych . Może odbiegłem troszkę od tematu , ale nadal chodzi mi o słowo REGULAMIN , które jest tu za często używane .
Pozdrawiam
Jacek
 
 
Mirek06 


Imię: Mirek
Wiek: 49
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 237
Skąd: Ciechów (dolnośląskie)-PL
Wysłany: 2013-10-11, 06:03   

We Wrocławiu dziecko też ma kasę , tylko czy podoła wyzwaniu po zakupie paletki :-/ razem z rodzicami.Czepiam się akurat tych rybek bo takie jest to FORUM!!!. Wydaje mi się że każdy kto chciał to swoje powiedział i luzik
_________________
Pozdrowienia!!!
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-10-11, 11:05   

Jacek ja tam nie jestem sztywny a giętki po ostatnich grzybach. Każdy ma u mnie swoje trzy grosze do napisania. Każdy ma przestrzegać tego co akceptował przy REJESTRACJI. To chyba nic trudnego. A jak ktoś za bardzo zaczyna odbiegać od ZASAD to trzeba go przywołać do porządku. W tym wątku kilka osób poczuło się urażonych co wypowiedzieli w swych postach. AUTOR potem przeprosił za te konie i klapki i co tam jeszcze. Teraz taka UWAGA:
gdyby tego nie zrobił przed mym postem

johnny napisał/a:
Sorki za konie nie myslalem źe tak to bedzie odebrane. Nie miałem takiego zamiaru jeszcze raz przepraszam faktycznie tak to wyszlo :oops:

to już na wejściu by miał przed niciem x..... A tak tylko zwróciłem uwagę co i tak znów nic nie dała. Skończyły się czasy, że każdy czuje się tu jak na innych FORACH i wszystko mu wolno.
Jacek dalej czekam na FAKTY (tyczy 1 do 4 gdzie słowo pada) a nie złażenie z tematu i kolejne myśli twórcze.
No a AUTOR wątku niech odniesie się w FAKTACH do nowego wątku jak prosiłem.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
johnny 
johnny


Imię: mariusz
Wiek: 47
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 194
Skąd: gravesend
Wysłany: 2013-10-11, 14:57   

Adam drugi raz przytaczasz moje słowa.Jeszcze raz powiem że poprostu żle ubrałem myśli w słowa I jeszcze raz przepraszam jak Was uraziłem.Ta wypowiedż tyczyła się wyłącznie reakcji Artura I kolejny raz potwierdzę iż w moim przypadku nie są to fantazje, temat jest związany z dyskowcami I nikt mi nie zabroni tu pisać, chodziło o to że z wypowiedzi Artura można wyciągnąć wnioski iż zabraniając mi pisać I każąc pisać gdzie indziej to On łamie regulamin I w przenośni, zakłada mi klapki na oczy jak koniowi,Adam jeżeli tak ma być to FAKt jedyne takie forum na świecie.Dalej jeżeli forumowicze nie przyjeli przeprosin I mają dosyć,to jak sam Zauważyłeś jesteśmy w UE,mało tego panuje demokracja, więc walnijmy temacik; wywalamy,nie wywalamy Johnnego jak wyjdzie wywalamy to się sam zawijam I po sprawie nie Musisz walić x banów itd,Adam nie widzę problem,za to widzę inne podejście Twoje.Czy naprawdę Musisz tyle razy to przytaczać?Mówisz że się ratafi czepiłem, absolutnie się z tym nie zgodzę I tyle.UE I demokracja Twoje słowa zobaczymy jak forumowicze to odbierają. Pisałeś że to nasze forum, nie ma ADMINÓW itd, może teraz potwierdzisz swoje słowa,Pozdrawiam I daj odpocząc grzybom bo nic na następny rok nie zostanie ;-)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-10-12, 08:10   

johnny napisał/a:
Adam drugi raz przytaczasz moje słowa.Jeszcze raz powiem że poprostu żle ubrałem myśli w słowa I jeszcze raz przepraszam jak Was uraziłem.Ta wypowiedż tyczyła się wyłącznie reakcji Artura I kolejny raz potwierdzę iż w moim przypadku nie są to fantazje, temat jest związany z dyskowcami I nikt mi nie zabroni tu pisać, chodziło o to że z wypowiedzi Artura można wyciągnąć wnioski iż zabraniając mi pisać I każąc pisać gdzie indziej to On łamie regulamin I w przenośni, zakłada mi klapki na oczy jak koniowi,Adam jeżeli tak ma być to FAKt jedyne takie forum na świecie.Dalej jeżeli forumowicze nie przyjeli przeprosin I mają dosyć,to jak sam Zauważyłeś jesteśmy w UE,mało tego panuje demokracja, więc walnijmy temacik; wywalamy,nie wywalamy Johnnego jak wyjdzie wywalamy to się sam zawijam I po sprawie nie Musisz walić x banów itd,Adam nie widzę problem,za to widzę inne podejście Twoje.Czy naprawdę Musisz tyle razy to przytaczać?Mówisz że się ratafi czepiłem, absolutnie się z tym nie zgodzę I tyle.UE I demokracja Twoje słowa zobaczymy jak forumowicze to odbierają. Pisałeś że to nasze forum, nie ma ADMINÓW itd, może teraz potwierdzisz swoje słowa,Pozdrawiam I daj odpocząc grzybom bo nic na następny rok nie zostanie ;-)

kurcze czytam i nie wiem czy na tym samym FORUM piszemy?
Ja po swym pierwszym poście NIC do Ciebie nie miałem a stwierdziłem coś na przyszłość byś zważał na ZASADY i REGULAMIN. Jak widać kolejny raz walisz mijając się z FAKTAMI jakie przedstawiasz niby te właściwe.

Piszesz o Arturze ale w wątku taki nie występuje. Jest Rafał ktory napisał to
Rafal napisał/a:
A co zmieni usunięcie wątków z forów? Pisz do importerów tych ryb, żeby ich nie sprowadzali. Oni na forach się nie reklamują, robią to na faceboooku czy na swoich stronach internetowych. Co masz zamiar z tym zrobić? Może pisać do dostawców usług internetowych o blokowanie takich stron? ;-)
To samo tyczy każdej innej ryby, którą kupić można z odłowu, nie tylko dyskowców.

gdzieś Ty tu wyciągnął wnioski, że Ci ktoś zabrania pisania na tym FORUM? Ĺťe coś sobie wymyśliłeś to Twoja sprawa i nie jest to FAKT mający odzwierciedlenia w FAKTACH na tym FORUM co wyżej Ci przedstawiłem.
Chcesz by Cie wywalić? Jeszcze się nie zdarzyło bym ja czy Rafał kogoś z FORUM wywalił jak tego SAM nie chciał i nie napisał oświadczenia stosownego jak stoi w REGULAMINIE jaki już CI kolejny raz przedstawiam.
Pomijam to, że piszesz niezgodnie z zasadami języka bez spacji, bez sprawdzania tekstu, że Cię niekiedy ciężko zrozumieć o co Ci chodzi. W tym poście też lecisz ciurkiem i nie dbasz jak się ma na FORUM pisać co też jest w REGULAMINIE opisane szczegółowo. Znaczy kolejny raz masz wszystkich gdzieś bo nie stosujesz się do tego co tu obowiązuje. Nie wiem czy wiesz ale są fora, gdzie za pisanie nie po POLSKU dostaje się ostrzeżenia.

johnny napisał/a:
Pisałeś że to nasze forum, nie ma ADMINÓW itd, może teraz potwierdzisz swoje słowa,Pozdrawiam I daj odpocząc grzybom bo nic na następny rok nie zostanie ;-)

jak ja tak pisałem to chyba jakiś głupi byłem bym wszystko na pastwę losu i FORUMOWICZÓW zostawił. Masz 24 godziny na to by coś napisał przytoczyć:
- w jakim to wątku było (link)
- dokładny cytat mej wypowiedzi by ciało stało się FAKTEM a nie pomówieniem i dalszymi konsekwencjami.



Moja rada doczytaj TEMAT kilka razy a zwłaszcza co Ci pisałem ;-)
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
roh 
Ryby z Amazonii to moja pasja

Imię: Roman
Pomógł: 2 razy
Wiek: 62
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 502
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2013-10-15, 07:12   

Johnny,chciałbyś zjeść jajko nie obierając go ze skorupki. Założę się, że nie masz pojęcia czy odłów 100 ton dyskowca rocznie jest dla Amzonii gospodarką rabunkową czy też nie. Nie widzę nigdzie aby ekolodzy pisali o tym, że populacja tej ryby jest zagrożona. Tym tematem dosyć precyzyjnie zajmuje się brazylijski IBAMA. Bardzo często jakieś rejony są wyłączone z odłowu na sezon lub nawet kilka. NP w ubiegłym sezonie nie można było kupić dyskowca z Cuipeura i Santa Isabel, ten sezon jest zamknięty dla Bara Mansa i Jacarecappa. Itd itp. Ĺťeby zająć się tematem trzeba mieć chociaż podstawową wiedzę na temat ekosystemu i działań po stronie instytucji chroniących Aamzonię. Taką wiedzą dysponują tamtejsze władze i ochroniarze środowiska i ja czy inny ixiński sprowadzający dyskowce z Amazonii, nie jesteśmy w stanie zagrozić takiemu ekosystemowi. Inna sprawa to miejscowi kłusownicy i sposoby odłowu i "eksporterzy", którzy dbają o dolary a nie ryby, ale aż tak głęboko ani ty ani ja nie możemy nic zdziałać(jedyną rzeczą, którą ja mogłem zrobić to wysłać parę słów i fotek do Brazylii -do ministerstwa ochrony środowiska--nawet nie wiem czy ktoś to poczytał, ale dwóch eksporterów nie ma już na rynku-niestety w to miejsce pojawiło sie z dziesięciu innych)i żadne usuwanie tematów na forum nic tu nie pomoże. To tylko takie bla, bla, bla.
 
 
johnny 
johnny


Imię: mariusz
Wiek: 47
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 194
Skąd: gravesend
Wysłany: 2013-10-15, 12:00   

No I super ja nie twierdzę Romku że się znam ale właśnie o takie wypowiedzi chodzi no przecież napisane jest, że każdy jakieś zdanie ma ,a Ty Masz doświadczenie w tej materii no I fajnie że się wypowiedziałeś I przybliżyłeś , więc może wiesz coś na temat; exporterów z GREEN CERIFICATE,lub też hodowców azjatyckich z różnymi certyfikatami , o jakich można poczytać na ich stronach I nie tylko,Wiesz interesuje mnie różnica pomiędzy zakupem ryb z hodowli posiadającej certyfikat I hodowli bez certyfikatu,znalazłem kilka kontaktów z takimi hodowcami,exporterami z Azji,nawet dzwoniłem do dwóch no I zdziwiła mnie cena :shock: ,a I odmiany przepiękne .Pozdrawiam
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-10-15, 12:29   

Mariusz czas już minął a odpowiedzi na postawione pytania nie dostałem ja ani całe FORUM. Co do hodowli azjatyckich to nie płacisz za ryby a za wodę. Jak przejdą Ci małe to co z tego wyrośnie jeden najwyższy tylko wie. No i na co ten certyfikat z hodowli azjatyckiej jest podobnie jak z odłowu. Może na to, że ryba jest czysta i objęta opieką weterynaryjną. Jeśli tak to czysta kpina.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
johnny 
johnny


Imię: mariusz
Wiek: 47
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 194
Skąd: gravesend
Wysłany: 2013-10-15, 14:53   

O losie Adam nie bede już tego ciągnął dalej ,nie ma sensu odniosłeś się do języka gdzie sporo osób wcześniej tak robiło I upomień nie ma...Za błędy , niezrozumiałe treści jak I ortografię ,pomijanie liter, powinieneś upomnieć 40 procent forumowiczów włącznie z sobą,Adam forum to nie Twoja klasa , ja nie jestem Twoim uczniem. Nie ma sensu się sprzeczać coś udowadniać bo Ty jesteś adminem , jak pokazałeś nie raz, Twoje zdanie się liczy I niczyje inne. Jak powiedziałem jeżeli Masz szacunek do ludzi I formowiczów to choć raz możesz postąpić jak zaproponowałem wcześniej.OK Adamie nie ciągnijmy tego dalej,zrób jak założyłeś na początku I tyle ,pozdrawiam. :evil:
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-10-15, 17:10   

Mariusz nie fantazjuj kolejny raz i nie złaź z tematu. Ty nic nie musisz proponować bo co i jak ma być zostało już raz napisane. Miałeś na pytania odpowiedzieć i wątek z postem, moim wskazać by FAKTY podeprzeć treścią, że niby ja (jak pisze to Twoja sprawa i mi NIC do tego i mimo, że o tym pisałem w Twym przypadku dalej masz to w d.. i piszesz tak samo).

johnny napisał/a:
Pisałeś że to nasze forum, nie ma ADMINÓW itd, może teraz potwierdzisz swoje słowa,..

teraz potwierdź namacalnie by słowo ciałem się stało i FAKTY a nie gdybanie było przedstawiane, że coś napisał to prawda. Masz ostateczny czas do następnego logowania od teraz. Idąc za Twoją radą zrobię potem co należało zrobić już dawno.

johnny napisał/a:
jak powiedziałem jeżeli Masz szacunek do ludzi I formowiczów to choć raz możesz postąpić jak zaproponowałem wcześniej.OK Adamie nie ciągnijmy tego dalej,zrób jak założyłeś na początku I tyle ,pozdrawiam. :evil:


Szacunek mam dla każdego jeśli postępuje zgodnie z tym co respektował, akceptował i przestrzega tego co ma byc znacznikiem tego FORUM. Innej drogi nie ma i nie będzie.
Całe FORUM jest mi bliskie jak trzecie dziecko. A, że z Tobą jeszcze prowadzę dysputę to znaczy, że zależy mi na ładzie i składzie. No ale TY dalej swoje i co ja mam robić?
Czas do jutra logowania jest czasem ostatecznym.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
johnny 
johnny


Imię: mariusz
Wiek: 47
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 194
Skąd: gravesend
Wysłany: 2013-10-16, 14:43   

Oj Adam Adam ja to się mam z Tobą :mrgreen: nie mam tyle czasu żeby szukać igły w stogu sianka rób jak uważasz I tyle no :evil: na koniec tylko powiem że szacun za wiedze o rybach,ale do ludzi to mógłbyś się troszkę zmienić :roll: bo nic agresywnego ani obrażliwego z mojej strony nie wyszło ;-) I walcz z hamstwem a nie z ciekawością forumowicza :roll:
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-10-16, 18:51   

Mariusz nic do Ciebie nie mam ale oprócz chamstwa jak napisałeś co mam walczyć walczę też z pisaniem co się chce i jak się chce. W Twym przypadku ma to miejsce bo piszesz o mnie coś co nie ma odzwierciedlenia w FAKTACH. A FAKTY co jak i kiedy na FORUM to masz na skanie.
Jak widać


johnny napisał/a:
Pisałeś że to nasze forum, nie ma ADMINÓW itd, może teraz potwierdzisz swoje słowa,..

to FAŁSZ i nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości a to już łamanie wiadomo czego. Ponieważ kilka razy Cię prosiłem byś potwierdził swe słowa i kilka razy doczytał swe posty dlatego też za sianie fermentu na FORUM masz trzy ostrzeżenia ważne przez jeden tydzień. Rafał jak będzie wstawi Ci x przed niciem co jest równoznaczne z brakiem dostępu do:
- FORUM i zasobów
- czatem
Jak minie tydzień proszę do mnie na priva przypomnienie podesłać to CI ostrzeżenia zostaną zdjęte. Teraz przemyśl swoje postępowanie i masz na to 7 dni (to ewenement bo pierwszy raz ma miejsce na FORUM)
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-10-24, 19:51   

Czas 7 dni minął i ostrzeżenie zostaje jak pisałem zdjęte. Dobrze, że mam dobrą pamięć.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10