|
Co to za robaczki |
| Autor |
Wiadomość |
rafikfi

Imię: Rafał
Wiek: 50 Dołączył: 27 Lis 2012 Posty: 168 Skąd: Buczek
|
Wysłany: 2013-07-09, 15:22
|
|
|
| Adam czyli nie ma się czym przejmować bo już myślałem że jakieś wiciowce się znalazły |
_________________ Pozdrawiam
Rafał |
|
|
|
 |
adamn


Imię: Adam
Pomógł: 69 razy Wiek: 67 Dołączył: 19 Lis 2012 Posty: 7490 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2013-07-10, 08:39
|
|
|
Relaks pełny.
Adam |
_________________ "Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 |
|
|
|
 |
rafikfi

Imię: Rafał
Wiek: 50 Dołączył: 27 Lis 2012 Posty: 168 Skąd: Buczek
|
Wysłany: 2013-07-14, 20:31
|
|
|
Witam rybki już po drugim leczeniu straty to 1 otosek i jeden kirysek z paletami też było kiepsko ale to już mój błąd podskoczyło mi ph i za bardzo przekwasiłem ale to twarde ryby i dały rade na chwile obecną wszystko jest ok no może oprócz mojego bólu pleców od noszenia beczek |
_________________ Pozdrawiam
Rafał |
|
|
|
 |
rafikfi

Imię: Rafał
Wiek: 50 Dołączył: 27 Lis 2012 Posty: 168 Skąd: Buczek
|
Wysłany: 2013-07-18, 18:30
|
|
|
Witam no i znowu sie zaczyna ryby zrobiły się płochliwe już nie wiem co mam robić załamka totalna wziąłem dzisiaj próbkę do badania i oto co w niej było powiększenie 100x
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bs5l0ltjpd0[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9TLX4V4Hza8[/youtube] |
_________________ Pozdrawiam
Rafał |
|
|
|
 |
adamn


Imię: Adam
Pomógł: 69 razy Wiek: 67 Dołączył: 19 Lis 2012 Posty: 7490 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2013-07-19, 11:22
|
|
|
no bo teraz masz już wiciowce i orzęski co mogą drażnić ciało ryby. A po leczeniu flora bakteryjna jest lekko upośledzona i staje się pożywką dla robali obcych.
Adam |
_________________ "Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 |
|
|
|
 |
rafikfi

Imię: Rafał
Wiek: 50 Dołączył: 27 Lis 2012 Posty: 168 Skąd: Buczek
|
Wysłany: 2013-07-19, 12:29
|
|
|
| Adam wczoraj już podniosłem temperaturę dzisiaj podam metro |
_________________ Pozdrawiam
Rafał |
|
|
|
 |
|
|