DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
100 000 wejście na FORUM
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-15, 13:40   100 000 wejście na FORUM

Miło albo i nie miło mi zakomunikować,z ę wczoraj między godziną 19.15 a 19.30 miał miejsce przełomowy przypadek trudny do wytłumaczenia na DiscusForum.adamn.pl
Dziś wchodzę i widzę co

Nasi użytkownicy napisali 15103 postów, tematów 848
Mamy 536 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: kubason915
To forum odwiedzono już 101302 razy


WNIOSKI
mając na uwadze ostatni tydzień i to co się działo i jakie postawy prezentowali do wczoraj (zaznaczam do wczoraj bo to jest mój pierwszy zajaw na FORUM dzisiaj ale nie ostatni co mogę zagwarantować)

stwierdzam, że w ciągu 18 godzin na FORUM było 1302 wejścia. Biorąc pod uwagę, że całe nie funkcjonuje jak należy i rak je toczy od środka i zaraza gnilna to ja chyba nie wiem na jakim FORUM jestem i jakie z Rafałem założyłem. Jeśli ktoś myśli, że logując się i pisząc w pierwszym swym poście czy też po kilku miesięcznym uśpieniu posta łamiącego wszystko to co miało, jest i będzie być znakiem rozpoznawczym tego FORUM to .. ja na to nic nie poradzę.

Forum o dyskowcach to piszcie o dyskowcach.

Forum o akwarystyce to piszcie o akwarystyce.

Forum o innych zainteresowaniach to piszcie o innych zainteresowaniach.

Forum o technice pod kątem "Zrób to sam" to czytajcie i wdrażajcie. To nie czasy, gdzie ja by ogrzać zbiornik to szklaną rurkę w kształcie litery "U" solanką zalewałem i dwie elektrody w korku wkładałem z kablem. To jest XX1 wiek a nie zaścianek akwarystyki i postawy jak z czasów najgorszych dla naszego kraju. Każdy tylko patrzy na czubek swego nosa a ten .. zasmarkany. Każdy zamiast tonować wypowiedzi poprzednika i zawracać mu UWAGĘ (to nic nie boli i nie kosztuje) to swymi wypowiedziami i wtrętami dolewa oliwy do ognia.

Forum gdzie ma być FAKT i MERYTORYKA to tego się trzymajcie.

Forum, gdzie każdy zaczyna od ZERA i .. to niech w przyszłości każdy weźmie sobie do serca jeśli takowe posiada.

Do czasy uprawomocnienia się i rozpoczęcia działania przez RADĘ FORUM postawy niegodne członka tego FORUM co swym imieniem "adamn" FIRMUJĘ przejdą do przeszłości.

Na koniec pomyślcie sobie co by było, gdyby FORUM działało jak ma działać i jak będzie działać w przyszłości.
Pomyślcie sobie też czy jesteście tu z własnej woli i chcecie posiąść wiadomości o dyskowcach, akwarystyce, ... pasjach i czymkolwiek co tyczy opiekuna dyskowców lub też tych co mogą się w przyszłości nimi stać.

Jak szukacie zadymy, chcecie tu czyścić brudy z innych FOR, gdzie jesteście czy też załatwiacie tu swoje porachunki to zapewniam WAS na to przyzwolenia nie ma i nigdy nie będzie. Dopóki w nazwie FORUM jest "adamn". Chyba , że się właściciele zmienią - Rafał też ( a była okazja ale jak widać wszystko po staremu - NOWEMU nastało). Z tego też powodu 100 000 wejścia na FORUM dziś ostatni dzień powrotu do przeszłości. Idę w inny wątek zaczynać nową ERĘ i świetlaną przyszłość. Czy dla wszystkich i dla kogo będzie kolejne 200 000 zależy tylko od WAS.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-16, 13:38   

Dziś po znieczuleniu wchodzę na FORUM o dyskowcach i akwarystyce i co widzę? Ano to, ze na FORUM, gdzie prawie wszystko zablokowane wskutek wiadomych doznań przez niespełna 24 godziny nastąpiło to:
- nasze FORUM na FB polubił już 100 przyjaciel. Zaznaczam, że profil tam jest tak ustawiony, że Ci co lubią w pierwszej kolejności lubią mnie. Dopiero jak trafi na stroną FORUM to wtedy FORUM też. Muszę to zmienić i z Rafałem pogadać bo już mi się zawaliło wszystko i świat stoi otworem. Mnie nie musi nikt lubić bo mi wystarczy jak polubi stronę FORUM, gdzie miało być o dyskowcach a jest o..
- Nasi użytkownicy napisali 15189 postów, tematów 852
Mamy 537 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: kebodiscus
To forum odwiedzono już 103033 razy

no to są kolejne jaja b o w niecałe 24 godziny mamy ponad 1700 logowań. Niech mi ktoś wytłumaczy bo jakoś nie jarze? Jak można w ciągu takiego czasu tyle mieć wejść na FORUM? Jak można nie pisząc o dyskowcach mieś tyle odsłon?

Teraz z drugiej strony: gdyby tak pisać o dyskowcach i akwarystyce to wiecie ile by było wejść? Chyb więcej bo nie powie nikt, że loguje się by takie paszkwile i opluwanie czytać. Najmłodszy ma 13 lat a najstarszy ponad 80. I komu mamy dawać przykład?
Jeśli interesuje WAS opluwanie to nie ma problemy. Zrobi się FORUM pod nazwą

sensacje.adamn.pl
Rafałowi to 5 sekund zajmie pewnie. Może też inna część członu pierwszego powstać. Przykładowo:
- jazgot
- utarczki
- brak zasad
- wilczestado
- i wiele innych do których doda się stały człon:
adamn.pl
Wtedy to pewnie do 3 000 dojdziemy. Ile wiedzy ile wejść :idea:
Jak chcecie PUDELKA to tam sobie piszcie.
Ktoś mi w pierwszym poście zarzucił, że ludzie tu są bo z innych FORÓW pozabierałem wątki o leczeniu i mikroskopie? Skoro wątków nie ma a poczytność rośnie to chyba nie jest to prawda świnta a g.. prawda.
Przecie jak by tak było to by w taki kanał nikt się nie pchał. Nawet ja ze wstrętem dziś wszedłem co mnie czeka i tu piszę pierwsze swe przemyślenia. Co dalej czas pokaże. Każdy SAM się logował nikt nikogo nie zmuszał. Jeśli ktoś szuka poklasku to chyba mu się epoki pomyliły. By sprawdzić po kiego każdy się tu logował zrobimy pewien EKSPERYMENT pedagogiczny:

Od dziś do odwołania dział SZPITAL Ten mój co to niby dlatego tu wszyscy są zostaje zamknięty. Ja się też wstrzymuję z wszelkimi radami w tej materii. Jedyne co to mogę ewentualnie na dole w dziele Rodzinnym moje chore ryby leczyć i rozpoznawać co im jest..

Ktoś też napisał, że ja założyłem to FORUM by zebrać materiał na książkę i potem je zawiesić. Niezłe zważywszy, ze rybami zajmuję się już prawie 50 lat a dyskami ponad 31. Co wiem, co mam i do czego w tym doszedłem to nawet jasnowidz nie da rady odgadnąć. Dzięki informacjom tego FORUM
DiscusForum.adamn.pl
wiecie co poznałem nowego? Technikę w wydaniu naszych fachmanów od niej:
- Andriu
- Giencol.

Po ostatnim tygodniu wiem, że nie było warto sobie d.. tym zawracać.
Poprzez EKSPERYMENT zobaczy się kto jest czego wart. Tyczy też mnie.

Dla mnie zamknąć z Rafałem FORUM to jak napisać na smartfonie słowo
ZAMKNIJ
i już to jest. Gdyby na tym FORUM był ktoś inny niż Rafał (co odpowiada za informatykę silniki, skrypty i inne tam tego co ja nawet nie usiłuje ogarnąć bo od tego jest ON RAFAŁ. To smród jaki powstał w ostatnim tygodniu już by nie dał się opanować. A ponieważ jest ON i jestem ja to nie ma opcji takiej byśmy razem nie dali rady tego zrobić. Jakie to będą koszty i ofiary to już inna sprawa.

Rafał dzięki CI za to co dotychczas robisz dla FORUM

Takiej fachowości, terminowości i dyspozycyjności nie ma i nie było na ani jednym FORUM.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Trev 


Imię: Jurek
Wiek: 48
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 120
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-04-17, 08:37   

Adamie, ja sądzę że wielu użytkowników (ja także się do nich zaliczam) czeka po prostu na zakończenie tej niezbyt przyjemnej akcji i w międzyczasie kilka razy dziennie wchodzą na forum, żeby zobaczyć czy wreszcie widać koniec słownych potyczek.
Ze swojej strony mam nadzieję, że niebawem zakończycie etap "oczyszczania i karania" rzeczywiście zasłużonych i na forum powróci jednak przyjemna atmosfera sprzed tego incydentu.
Sądzę że dalsze rozdmuchiwanie problemu przyniesie więcej strat niż korzyści wszystkim zainteresowanym, a pośrednie karanie wszystkich użytkowników (poprzez blokady działów) jest stosowaniem odpowiedzialności zbiorowej.
Jeśli to możliwe to byłbym Ci wdzięczny za próbę uspokojenia i stonowania atmosfery na forum bo razem z Rafałem jesteście to w stanie łatwo (choć nie dla wszystkich w przyjemny sposób) zrobić, a jak pokazują ostatnie dwa dni doszliście do chyba słusznego wniosku, że wszelkie "gangreny" należy wycinać w zarodku nie czekając aż obejmą cały organizm ;-)
Jeśli do tego dorzucicie możliwość obrony dla osób ukaranych (niekoniecznie na forum, sądzę że wystarczy na PW) to zarówno Wy jako twórcy i nie tylko merytoryczni przewodnicy forum będziecie spać spokojniej, ale i wszyscy użytkownicy będą czuli się tu o wiele lepiej.
Nikogo tym postem nie usiłuję ani bronić, ani oskarżać - proszę tylko o przemyślenie czy taka opcja nie zadziałałaby kojąco na skołatane nerwy zarówno Wasze jako administracji jak i skołowanych już nieco użytkowników (zwłaszcza tych, którzy w żaden sposób nie byli zamieszani w te niepotrzebne i niezbyt miłe potyczki słowne).
I na koniec dzięki za odblokowanie całego kompendium wiedzy :-)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-05-17, 11:12   

No to mamy równy miesiąc od rozpoczęcia EKSPERYMENTU PEDAGOGICZNEGO. Czas już go podsumować.

Przypomnę tylko, że został ON wprowadzony jak kilkoro FORUMOWICZÓW zarzuciło mi, że są oni tu tylko dla tego, że na FORUM są moje przepisy leczenia ryb i jest dział MIKROSKOP. Gdyby nie one to by tu p[ies z kulawą nogą nie zaglądał. No i by to sprawdzić od tamtego dnia czyli 16.04 działy:
- MIKROSKOP
- SZPITAL
jakie są jedyne i niepowtarzalne na FORACH akwarystycznych zostały zamknięte na AMEN
N ową chwilę było tak:
- Nasi użytkownicy napisali 15189 postów, tematów 852
Mamy 537 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: kebodiscus
To forum odwiedzono już 103033 razy


na teraz jest tak (trzeba uwzględnić chroniczną niechęć do pisania i wypowiadania się na FORUM a tylko obserwację czy adamn złamie się czy też będzie jak w pierwszych dniach funkcjonowania FORUM?)
- Nasi użytkownicy napisali 16851 postów, tematów 938
Mamy 555 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: budzik__86
To forum odwiedzono już 151077 razy


EUREKA działy zablokowane a FORUM przez 30 dni działa i statystyki logowań pokazują, że:
- napisano ponad [b]1500 postów
- ponad [/b]80 nowych tematów
- logowano się ponad 48 000 razy

WNIOSKI:

pokażcie mi FORUM na dzień dzisiejszy, gdzie ma takie statystyki a nie ma na nim tego co niby miało przyciągać tylko dla tych działów. Mit został obalony z kretesem. Pokażcie mi FORUM które nie potrzebuje jakichś tam robaków, botów czy u-botów by sobie frekwencję zawyżyć? Czyta chęć odwiedzenia tego FORUM została. I teraz jeśli chcecie wiedzieć ile dokładnie się do nas oprócz logowania podpinało jako GOŚCIE bez aktywności i identyfikacji to zapraszam do zapoznania się z zdjęciami.

Niżej zestawienie z trzech miesięcy co pokazuje każdego co zagląda na stronę z różnych IP. logowanego i Gościa

wizyt
234065


odsłon
4105150


ilość stron na wizytę
18,2




Kolejne co pokazuje dane z całego miesiąca od dnia 17.04. Co widzimy? Ano to, że dziennie po ponad 30 000 wejść na FORUM mamy. Tyle wejść a działy są zablokowane.



Najsmutniejsze z tego to dzień 9.04 który miał ponad 90 000 odsłon i wejść na stronę. Zapewniam WAS, że taki dzień już się nie powtórzy chyba, że będzie tyczył tego od czego jest TO FORUM. Przypomnę tematyka tego FORUM to AKWARYSTYKA i dyskowce oraz pasje każdego co miał, ma i będzie miał te piękne ryby.

Dlatego też skoro upadło stwierdzenie, że jesteście tu dlatego tylko, że tylko tu są działy MIKROSKOP i CHOROBY opisane wzorcowo to mniemamy z Rafałem, że jesteście tu po to by czerpać z tego FORUM wiedzę i by mieć dostęp do unikatowych działów jakie tylko na tym FORUM są opracowane i dalej będą z WASZĄ pomocą czy się komuś podoba czy też nie. Nie łamać się LOGOWAĆ i REJESTROWAĆ i korzystać całej bazy materiałów jakie są na FORUM dostępne. Wystarczy tylko przestrzegać zapisów jakie każdy AKCEPTOWAŁ lub AKCEPTUJE. Tu nikt nikogo nie ugryzie nie opluje i wdepcze w ziemie bo mu się tak podoba i lewą nogą dziś wstał.

JUTRO o 21.30 dział:
- CHOROBY
- MIKROSKOP

wznowi swoją działalność i dostępność w taki sposób by każdy jeszcze RAZ się wgryzł w zagadnienia tam przedstawiane.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9