DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe akwarium
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-01, 10:38   

Ponieważ dziś dzień 1.01 nowego 2013 roku i dziś też miała miejsce ABOLICJA toteż proponuję niektórym doczytać co napisali by ich przypadkiem niespodzianka nie dopadła jak termin zostanie przekroczony. Co tu się przestrzega to jak się nie pamięta to użyć funkcji SZUKAJ
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-03, 12:55   

Heres napisał/a:
adamn napisał/a:
na priva skan dowodu osobistego


:shock: :shock: :shock: Chyba kogoś powołania minęły ,CV też podesłać ?
Dajcie spokój dziewczynie ,bo normalnie przypał co niektórzy robią .


ponieważ termin minął i nowy rok trzeba rozpocząć dosadnie by w przyszłości NIC i NIKT nie zakłócał spokoju tego FORUM i by spełniło się zadość słowom zapisanym e REGULAMINIE

http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=13

a w nim szczególnie zapis:
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1. Cenimy wolność słowa ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie używaj wulgaryzmów. Zachowanie kultury osobistej w dyskusjach jest największym priorytetem na forum. Swe wypowiedzi opieraj na faktach i doświadczeniu. Negowanie innych na forum bez podania szczegółów jest niedopuszczalne. O nieobecnych na forum się nie rozmawia
2. Posty celowo prowokujące konflikty z innymi użytkownikami forum będą usuwane przez administracje a ich autor może zostać ukarany zgodnie z regulaminem.

Już teraz powinienem NIC nie pisać skoro to czytelne i proste dla każdego i AUTORA też. Ale co tam pierwszy i ostatni raz rozwinę myśl.
Skoro Autor napisał co napisał i to w pierwszym swym poście na TYM FORUM (czemu nie tu przykładowo)
http://discusforum.adamn....p?t=80&start=75

a od razu wali po nerkach i łamie co łamie i do tego nie zwraca na wątpliwości ADMINISTRACJI w tej materii (patrz poprzedni mój post) to co ja mogę?

Gdyby było napisane dokładnie jak w mym poście
adamn napisał/a:
na priva skan dowodu osobistego (by zdjęcie było widać i imię reszta zamazana i owo zdjęcie wstawia do profilu)


ale gdzie tam wyrywa się cześć z tekstu i insynuacje jakieś się FAŁSZYWE przedstawia na FORUM. Dodatkowo się pisze o powołaniach i CV? Ja nie wiem kto co i z kim ale pisanie tak jak przedstawiono to nijak ma się do FAKTÓW i REGULAMINU. Do tego jakieś przypał użyty?
Heres napisał/a:
adamn napisał/a:
na priva skan dowodu osobistego



A ponieważ zdjęcie jest w profilu i imię też w profilu (co jest dozwolone) to niestety ale muszę spełnić swój obowiązek. I dlatego

za łamanie REGULAMINU i to w pierwszym poście na TYM FORUM masz Paweł (byłeś dziś i nie poprawiłeś trudno)
Dzisiaj 9:12 (Minut: 1)
(............123 host)


OSTRZEĹťENIE o wartości jak na pierwszy raz 1 a nie 3

Oczywiście może ono zostać zamienione na "pracę użyteczną na rzecz tego FORUM" - jakiś ciekawy TEMAT jaki sam wybierzesz lub ja mogę jeśli jesteś zainteresowany (muszę widzieć Cię w przywitalni by coś określić) podesłać.

Jak jesteś zainteresowany to zapraszam na priva.

A co i kto jest wilgotną paletka to jak Jessica Alba będzie chciała to skoryguje co napisała i wtedy poznacie właściwą .. AUTORKĘ tego wątku. Który notabene wzbudził lekkie podniesienie ciśnienia krwi niektórych o zawał doprowadził a poczytność wątku chyba przebiła wszystko co było napisane w jednym dniu.

Co będzie w okolicach 1.04 strach pomyśleć.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Ząbiak 

Imię: Przemek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 127
Skąd: New Ross, IRL
Wysłany: 2013-01-05, 17:13   

Adam, a może Paweł "Heres" i Adrianna "Wilgotna Paletka" to ta sama osoba... Być może się mylę lecz z ciekawości śledzę temat i tak nagle ni to z gruchy ni z pietruchy pojawia się "Heres" i pisze "w obronie" wyżej wymienionej?? Od tak sobie. Kto nowy, kto się zarejestrował na forum dopiero, co włącza sie do takiej dyskusji??? Moim skromnym zdaniem Ktoś kto w niej uczestniczy pod innym nick'iem.

Jeśli się pomyliłem to z góry przepraszam.
_________________
Moje marzenie... Amazonia :)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-05, 18:59   

Ząbiak napisał/a:
Adam, a może Paweł "Heres" i Adrianna "Wilgotna Paletka" to ta sama osoba... Być może się mylę lecz z ciekawości śledzę temat i tak nagle ni to z gruchy ni z pietruchy pojawia się "Heres" i pisze "w obronie" wyżej wymienionej?? Od tak sobie. Kto nowy, kto się zarejestrował na forum dopiero, co włącza sie do takiej dyskusji??? Moim skromnym zdaniem Ktoś kto w niej uczestniczy pod innym nick'iem.

Jeśli się pomyliłem to z góry przepraszam.


- Po pierwsze gdybać każdy może ale na tym FORUM liczą się FAKTY. Należy zapomnieć jak i co było, gdzie indziej. Nie ma takich porównań i nie będzie.

- Po drugie każdy może się włączać do dyskusji w jakimkolwiek momencie byle było to zgodna z FAKTAMI i REGULAMINEM. Niekiedy jeden post wart 100 innych. Zależy tylko jak treściwy.

- Po trzecie nie interesuje mnie i NAS wszystkich (znając motto tego FORUM) zdanie (nawet moje) nie poparte FAKTAMI. Tu w 100% takiej zbieżności nie ma. Jest to swego rodzaju pomówienie i mijanie się z prawdą co sprzeczne jest z w/w. czynnikami. Jest co innego ale o tym może jak sprawę się załatwi. Musze się FACHOWCA w materii spytać. Każdy może błądzić, każdy ma wybór. Jak już kiedyś pisałem wolę forum aktywne, gdzie jest miła atmosfera i fachowość poparta FAKTAMI. Jest też coś co nazywa się "spontanem". I mam nadzieję, że takie to FORUM dzięki WAM będzie.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-05, 20:06   

adamn napisał/a:
Jak już kiedyś pisałem wolę forum aktywne, gdzie jest miła atmosfera i fachowość poparta FAKTAMI. Jest też coś co nazywa się "spontanem". I mam nadzieję, że takie to FORUM dzięki WAM będzie.


Amen ! ;-)
 
 
Ząbiak 

Imię: Przemek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 127
Skąd: New Ross, IRL
Wysłany: 2013-01-05, 20:08   

adamn napisał/a:
I mam nadzieję, że takie to FORUM dzięki WAM będzie



...ale czy będzie (jest) dzięki Tobie?

Na wstępię chciałby zaznaczyć że Twoja reakcja na mój niniejszy
post będzie tylko potwierdzeniem tego co zamierzam napisać.
A czy moje konto zostanie zablowkowane czy ukarane ostrzeżeniem
jest bez znaczenia.
Nie udzielam się zbytnio na TWOIM forum lecz dość aktywnie je
czytam i przeglądam. SZorstkość i oschłość Twych wypowiedzi jest
zdumiewająca. Nigdy niespotkałem się ze słowami uznania czy też
pochwały z Twojej strony w stosunku do Innych, nie ważne w jakim
temacie. Z drugiej strony można zaobserwować jak bardzo starasz się
wywyższać na tle Innych ( FAKT). Pokazać jaki to Jesteś SUPER.
W żadnym wypadku nie śmiem kwestionować Twojej wiedzy, choćby ze względu
że moja jest niewielka jeśli chodzi o pielęgnacje tych ryb (kolejny FAKT).
Administrator forum powinien rządzić forum "twardą ręką" w sytuacjach
które tego wymagają (FAKT). Natomiast Twoje wypowiedzi, zamykające się
często w pół słowach czy też w pół zdaniach (o oschłości i szorstkości
już wspomniałem wyżej), lub wręcz przeciwnie... ostre wywody na kilkanaście
zdań mające na celu ( w mojej opinii) tylko zniżenie osoby do której
są kierowane do rozmiarów maleńkiej "mrówki"..., są bardzo często nie
na miejscu lub przedstawione w niestosownej formie. (FAKT)
A czy Administrator nie powinien być tym który na forum nie tylko sprawuje władze
ale również wprowadza miłą i ciepłą atmosferę? To Ty jako ADMINISTRATOR powinien
jako pierwszy o to zadbać a potem wymagać od innych.
Co do argumentu którym się posłużyłeś odnoszącego się do wolności słowa
i wypowiedzi na forach ( i nietylko ) to odpowiedz, ale nie mnie, tylko sobie
czy na TWIOM forum takie zasady panują... czy też jest "wolność słowa wg. adamn".

Na konieć chciałem tylko dodać że moja powyższa wypowiedź nie miała na celu obrażenie
Ciebie. Jesteś osobą starszą ode mnie, a odnoszenie się z szacunkiem do wszystkich
z którymi mam kontakt zawsze stało u mnie na pierwszym miejscu. Skutek dobrego wychowania (FAKT).

Pozdrawiam
Przemek.
_________________
Moje marzenie... Amazonia :)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-06, 07:52   

Ząbiak napisał/a:
adamn napisał/a:
I mam nadzieję, że takie to FORUM dzięki WAM będzie



...ale czy będzie (jest) dzięki Tobie?

Na wstępię chciałby zaznaczyć że Twoja reakcja na mój niniejszy
post będzie tylko potwierdzeniem tego co zamierzam napisać.
A czy moje konto zostanie zablowkowane czy ukarane ostrzeżeniem
jest bez znaczenia.
Nie udzielam się zbytnio na TWOIM forum lecz dość aktywnie je
czytam i przeglądam
. SZorstkość i oschłość Twych wypowiedzi jest
zdumiewająca. Nigdy niespotkałem się ze słowami uznania czy też
pochwały
z Twojej strony w stosunku do Innych, nie ważne w jakim
temacie. Z drugiej strony można zaobserwować jak bardzo starasz się
wywyższać na tle Innych ( FAKT). Pokazać jaki to Jesteś SUPER.
W żadnym wypadku nie śmiem kwestionować Twojej wiedzy, choćby ze względu
że moja jest niewielka jeśli chodzi o pielęgnacje tych ryb (kolejny FAKT).
Administrator forum powinien rządzić forum "twardą ręką" w sytuacjach
które tego wymagają (FAKT). Natomiast Twoje wypowiedzi, zamykające się
często w pół słowach czy też w pół zdaniach (o oschłości i szorstkości
już wspomniałem wyżej), lub wręcz przeciwnie... ostre wywody na kilkanaście
zdań mające na celu ( w mojej opinii) tylko zniżenie osoby do której
są kierowane do rozmiarów maleńkiej "mrówki"..., są bardzo często nie
na miejscu lub przedstawione w niestosownej formie. (FAKT)
A czy Administrator nie powinien być tym który na forum nie tylko sprawuje władze
ale również wprowadza miłą i ciepłą atmosferę? To Ty jako ADMINISTRATOR powinien
jako pierwszy o to zadbać a potem wymagać od innych.
Co do argumentu którym się posłużyłeś odnoszącego się do wolności słowa
i wypowiedzi na forach ( i nietylko ) to odpowiedz, ale nie mnie, tylko sobie
czy na TWIOM forum takie zasady panują... czy też jest "wolność słowa wg. adamn".

Na konieć chciałem tylko dodać że moja powyższa wypowiedź nie miała na celu obrażenie
Ciebie. Jesteś osobą starszą ode mnie, a odnoszenie się z szacunkiem do wszystkich
z którymi mam kontakt zawsze stało u mnie na pierwszym miejscu. Skutek dobrego wychowania (FAKT).

Pozdrawiam
Przemek.

Ponieważ minęła już połowa czasu jaki jest w dyspozycji każdego a zbytnio nie mam czasu teraz na pisanie boi mam obowiązki od 8.00 przeto by ukrócić spekulacje i dywagacje w temacie oraz by FAKTOM jakie przytaczasz stało się zadość. Zadość musi się też niestety stać z zapisem REGULAMINU i ZASADAMI tego FORUM. Dlatego też tylko zajmę się kilkoma wyróżnionymi w kolorze czerwonym sentencjami. Do reszty się nie odniose bo te pierwsze wystarczą. Ponieważ jesteś zalogowany na FORUM od 25 listopada 2012 roku to mniemam,z ę do Ciebie każdy i ja więcej powinien wymagać co do prezentowanych FAKTÓW jakie przedstawiłeś i słów jakie głosisz.
Myślaółem, że po moim pierwszym poście się zreflektujesz i zrozumiesz bo był chyba najbardziej czytelny i bez konsekwencji na jaki mnie było stać. Teraz jednak bym go napisał tak:
skoro Piotrek - Heres w swej wypowiedzi (cytował nie będę bo jest dalej w tym wątku) mija się z prawdą i nie opiera się na FAKTACH do tego fałszywie oskarżą i wprowadza w błąd to Przemek - Ząbiak zrobił dokładnie to samo co ON. Skoro jeden ostrzeżenie to drugi też winien dostać. Ty jeszcze snujesz jakieś fałszywe nie poparte FAKTAMI domysły na ogólnym FORUM. Jak chciałeś się swą sugestią czy przemyśleniami podzielić to na priva trzeba było pisać. Znaczy winieneś już dostać ostrzeżenie i zamiennik jak Piotrek. Może by kolejnej wtopy z Twej strony nie było. I niżej kolejne mijanie się z FAKTAMI ale TY widzisz, że masz rację. To cię oświecę.




Twoja reakcja na mój niniejszy
jak napisałem moja reakcja teraz to widzę i tu MASZ całkowitą rację była zbyt łagodna. Skoro dostał jeden to drugi winien dostać dokładnie to samo z tym samym tekstem

ukarane ostrzeżeniem raczej zawsze się przychylam do proś i widzę, że dotarły w głębi duszy do Ciebie wątpliwości jakie miałeś po mym pierwszym poście. Dobrze, ze klatę wypinasz i chcesz ostrzeżenia by była za takie samo taka sama

aktywnie je czytam i przeglądam tyle jesteś i jakoś nie widać byś wiedział co piszesz i czytasz oraz co przedstawiasz o czym za chwilę

Nigdy niespotkałem się ze słowami uznania czy też pochwały
jak się takie coś głosi to trzeba wszystkie moje posty doczytać (ja Twoje czytałem) i dopiero coś głosić bo się można minąć z FAKTAMI jakie to szczególnie z lubym namaszczeniem głosiłeś wcześniej. Ale co tam nie trzeba wszystkich (bo by chyba trudno zliczyć i ich ilość większa by była od Twych postów i ilości) a wystarczy ostatnie kilka dni w tym wczorajszy. Niżej kilka wątków, gdzie niby JA ADMINISTRATOR tak szkalowany w Twym poście nie napisałem w ani jednym swym poście słów pochwały. Tylko usiądź wygodnie byś nie spadł z fotela po tym co przedstawię:

1 wątek wczoraj napisany
na długo przed Twoją odpowiedzią

http://discusforum.adamn....php?p=4971#4971

chyba nie ma NIC bardziej pochwalnego jak zauważenie czyjegoś wkładu na FORUM i propozycja bym sam w samouwielbienie nie wpadał a pokazać co kto inny z FORUM potrafi na zewnątrz. Czyż nie jest to dbanie nie o siebie a o całe FORUM. To ile osób tam wymieniłem (chyba bardziej się nie da pochwalić czyjejś pracy). Bez komentarza

2 wątek kilka dni powstały

http://discusforum.adamn.pl/viewforum.php?f=8
dotyczący tasiemców i komu go dedykuję? To nie jest wuróżnienie i nobilitacja?

3 wątek kilka dni temu powstały

http://discusforum.adamn.pl/viewforum.php?f=8
o stułbi dedykowany małolacie Alicji

Zobacz to tylko kilka dni i jeden DZIAŁ MIKROSKOP i tyle WYRÓŻNIEŃ a TY piszesz, że FAKTEM jest jakoby ja nigdy w swym ani jednym poście kogoś nie pochwalił.

To nie FAKTY a kolejne łamanie ZASAD i REGULAMINU na tym FORUM

ponieważ termin minął i nowy rok trzeba rozpocząć dosadnie by w przyszłości NIC i NIKT nie zakłócał spokoju tego FORUM i by spełniło się zadość słowom zapisanym e REGULAMINIE

http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=13

a w nim szczególnie zapis:
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1. Cenimy wolność słowa ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie używaj wulgaryzmów. Zachowanie kultury osobistej w dyskusjach jest największym priorytetem na forum. Swe wypowiedzi opieraj na faktach i doświadczeniu. Negowanie innych na forum bez podania szczegółów jest niedopuszczalne. O nieobecnych na forum się nie rozmawia
2. Posty celowo prowokujące konflikty z innymi użytkownikami forum będą usuwane przez administracje a ich autor może zostać ukarany zgodnie z regulaminem.


Dlatego też przychylając się do Twej prośby uzasadnionej jak widać masz
OSTRZEĹťENIE o wartości jak na pierwszy raz 1 a nie 3

Oczywiście może ono zostać zamienione na "pracę użyteczną na rzecz tego FORUM" - jakiś ciekawy TEMAT jaki sam wybierzesz lub ja mogę jeśli jesteś zainteresowany (muszę widzieć co potrafisz) podesłać.

Jak jesteś zainteresowany to zapraszam na priva.

ADMINISTRATOR dbający o ład skład poszanowanie bliźniego i całe FORUM z każdym jego członkiem
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Ząbiak 

Imię: Przemek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 127
Skąd: New Ross, IRL
Wysłany: 2013-01-06, 10:44   

Ząbiak napisał/a:
Na wstępię chciałby zaznaczyć że Twoja reakcja na mój niniejszy
post będzie tylko potwierdzeniem tego co zamierzam napisać.


Ząbiak napisał/a:
ostre wywody na kilkanaście
zdań


W tym miejscu powinieniem wkleić Twój powyższy post ale szkoda zajmować miejsce.

adamn napisał/a:
Dlatego też tylko zajmę się kilkoma wyróżnionymi w kolorze czerwonym sentencjami. Do reszty się nie odniose


A co z resztą?? Czy prawda w oczy kole...?? No właśnie... przykre.

adamn napisał/a:
gdzie niby JA ADMINISTRATOR tak szkalowany w Twym poście nie napisałem w ani jednym swym poście słów pochwały. Tylko usiądź wygodnie byś nie spadł z fotela po tym co przedstawię:


1. Chyba nie znasz znaczenia słowa "szkalowany"... a powinieneś, patrząc na charakterystykę i styl Twych wypowiedzi , żeś człek wykształcony

2. Cytat z pierwszego link'a: Twoje słowa

adamn napisał/a:
Artur nie wiem czy wiesz ale łamiesz REGULAMIN a za to surowe kary czekają


adamn napisał/a:
jeszcze raz i nie ma zmiłuj


No... niezła pochwała... jak na sam początek. Z tego co widać użytkownik chciał tylko odnieść się z szacunkiem do "Pana Adama"...?? Ale co tam


adamn napisał/a:
Oczywiście może ono zostać zamienione na "pracę użyteczną na rzecz tego FORUM" - jakiś ciekawy TEMAT jaki sam wybierzesz lub ja mogę jeśli jesteś zainteresowany (muszę widzieć co potrafisz) podesłać.

Jak jesteś zainteresowany to zapraszam na priva.


Zapraszam na priva??? A co to znaczy. Czyżbyś znaczenia kolejnego słowa nie znał jakim jest "FORUM"

Już nie pierwszy raz to czytam w Twoich postach. Czy forum nie jest dla Wszystkich??

adamn napisał/a:
Jak jesteś zainteresowany to zapraszam na priva.


Nie. Nie jestem zainteresowany.



Teraz dla poparcia swych słów... Ogólnie na FORUM (nie na priva) proszę o zablokowanie i usunięcie mojego konta z TWOJEGO forum.

Wszystkim Innym Użytkownikom dziękuje za wspólny czas. ( tylko i wyłącznie na tym FORUM oczywiście).
_________________
Moje marzenie... Amazonia :)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-06, 14:48   

Ząbiak napisał/a:


A co z resztą?? Czy prawda w oczy kole...?? No właśnie... przykre.


skoro nie chcesz na priva odpowiedzieć i masz rację to FAKT niech każdy widzi co i jak to odpowiem tu. A priv był w znaczeniu wyboru tego co potrafisz w kontekście tematu wątku (ale skoro piszesz tu dalej szkalując i siejąc popłoch w szeregach forumowiczów) a nie jakiejś randki w ciemno w mniemaniu. Co do wątpliwości Twych i cytatu to cała reszta też mogła by być opisana jak powyższa moja wcześniejsza. Tylko po co? By udowodnić, że napisałeś co napisałeś bez odzwierciedlania w FAKTACH. Ĺťe ujdzie bezkarne pisanie o kimkolwiek bez FAKTÓW. Czemu teraz FAKTAMI nie operujesz a sloganami? Piszesz o prawdzie co kole w oczy? Ale jaka ta prawda bo są trzy:
- świnta prawda
- też prawda
- g..no prawda.
Pisanie o niby FAKTACH co w niwecz się obracają?
Ta pierwsza moja uwaga tylko zwracała Ci uwagę na niestosowne zachowanie na TYM FORUM. Miałeś czas na poprawienie swego posta nawet jak napisałeś swą tyradę pod mym adresem. A TY co? Nic kolejna tyrada i usunięcie swego konta. Jak by chodziło o ścisłość to wpierw winieneś przeprosić :
- Heresa
- całe FORUM
- no i chyba mnie.
Kultura tego wymaga czyli ADMINISTRATORA
To byś pokazał klasę a TY co? Tu nie będzie zadymy i podchodów pod kogokolwiek. Inaczej słowa Twe nijak mają się do FAKTÓW. A jak już byś przeprosił (dwóch Ci jeszcze zostało) to wtedy nie ma sprawy jak dalej chcesz by konto Twe usunąć to wtedy czemu nie. Odchodzisz z klasą a nie zostawiasz po sobie niesmaku jaki czuję.

I na koniec tylko cytat
"Z tego co widać użytkownik chciał tylko odnieść się z szacunkiem do "Pana Adama"...?? Ale co tam "
jeśli ten wcześniejszy Twój post to wyraz szacunku to chyba inaczej postrzegamy owe słowo jakie użyłeś. Widać dwa światy nas dzielą i ja jeszcze nie dorosłem do Twojego poczucia szacunku prezentowanego na FORACH. Do mnie szacunek a do HERESA inwektywy nie poparte FAKTAMI? To ja jako Adam nie chce takiego szacunku kosztem innych (Heres) na FORUM
Ponieważ dalej drążysz i siejesz ferment niezgodny z duchem tego FORUM i mym wyobrażeniem kultury przeto masz już dwa OSTRZEĹťENIA.

A na priva co w materii usunięcia konta to jest zapis w REGULAMINIE

§7. Pozostałe.
rów.
3. Konto użytkownika może zostać usunięte w każdej chwili na prośbę użytkownika. W tym celu należy zwrócić się z prośbą do administratora.


Więc jak nie trafi do Ciebie na spokojnie co tu miało miejsca i dalej będziesz uważał się za tego co mu niesłusznie zwrócono pierwszym razem UWAGĘ delikatną bez OSTRZEĹťENIA, to wystarczy wysłać wiadomość do ADMINISTRACJI. Na dole ikonka druga z lewej - kliknij i pisz w temacie napisz
Usunięcie KONTA Ząbiak
Porządek w papierach musi być
Administrator
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Ząbiak 

Imię: Przemek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 127
Skąd: New Ross, IRL
Wysłany: 2013-01-06, 21:38   

Z powyższym tekstem się zapoznałem. Odniosłem się do niego... i zainteresowani (y) wiedzą.

Jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony lub zniesmaczony moimi powyższymi wypowiedziami w tym temacie to przepraszam.
Nadmieniam iż nigdy me wypowiedzi nie miały na celu obrazy lub poniżenia innch użytkowników tego forum.
Były jedynie wyrażeniem moich spostrzeżeń ( być może mylnych lub nieuzasadnionych )

Przemek.
_________________
Moje marzenie... Amazonia :)
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-06, 22:32   

Luźna łyda.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-07, 13:12   

Jak widać konsensus można jednak uzyskać i to bezboleśnie ;-)
Dlatego też jedno niechlubne dane zdejmujemy na dalszą owocną współpracę w materii krzewienia znajomości o dyskowcach i wszelakich ustrojstwach z nimi związanych. Szybko przyszło szybko zeszło ;-)
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Andrzej B 
dyskowce.com.pl

Imię: Andrzej
Wiek: 45
Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 111
Skąd: gościcino
Wysłany: 2013-01-09, 07:57   

Tyle tu wszystkiego i nie wiem czy pisać na pytania w poście o zbiornik gdzie co jak i tak dalej.........
Napiszę bo może się przyda nie tej to innej osobie w kwestii zbiornika. Sam szukałem szklarza który wykona dla mnie zbiornik z kominem i sumpem. Szukałem i szukałem aż ktoś dał mi namiar na Przemka W. którego nie trzeba przedstawiać :mrgreen: . Do rzeczy w skrócie: wykonał zbiornik z kominem i przelotami jak chciałem podobnie sumpa i towar dostarczony pod dom kosztował o wiele taniej jak u rodzimych szklarzy. Wykonanie super a szlify perfekcja. Z opinii wielu osób i ja byłem zadowolony. Ostatnio ma też szafki na stelażach. Tak jak ryby od Adama mają swoją renomę tak i zbiorniki Przemka też. Nie jet to reklama ale pomoc w cennej informacji bo wiem jak trudno w dobrej cenie zamówić komplet i mieć pewność że towar sprawdzony. Wiem że dużo osób z forum zamówiło zbiorniki i jest zadowolona. Jak admin będzie uważał że info godzi w regulamin to niech to usunie choć moim zdaniem forum przegląda się aby takie informacje czytać.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-14, 11:40   

Ponieważ zainteresowany przychylił się do sugestii (lepiej późno niż wcale) to cofamy co daliśmy i zamieniamy to na sensowny wątek

http://discusforum.adamn....p?p=11883#11883

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10