|
KONKURS na zdjęcie miesiąca LUTEGO |
| Autor |
Wiadomość |
Avti

Imię: Łukasz
Wiek: 39 Dołączył: 21 Lis 2012 Posty: 63 Skąd: Wąbrzeźno
|
Wysłany: 2013-02-26, 15:58
|
|
|
| Nr 1 |
|
|
|
 |
darek68
darek68
Imię: darek
Wiek: 57 Dołączył: 28 Sty 2013 Posty: 115 Skąd: wroclaw
|
Wysłany: 2013-02-26, 16:40
|
|
|
| nr1 |
|
|
|
 |
GACUŚ
GACUŚ

Imię: Wiesiek
Pomógł: 4 razy Wiek: 49 Dołączył: 29 Gru 2012 Posty: 180 Skąd: Bydgoszcz
|
Wysłany: 2013-02-26, 17:05
|
|
|
| nr 3 |
|
|
|
 |
Regus
Imię: Roman
Wiek: 48 Dołączył: 30 Gru 2012 Posty: 19 Skąd: Antwerpen
|
Wysłany: 2013-02-26, 17:54
|
|
|
| Nr 2 |
_________________
 |
|
|
|
 |
toommaszeek
Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy Wiek: 45 Dołączył: 25 Lis 2012 Posty: 1068 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: 2013-02-26, 18:54
|
|
|
| Nr 2 |
|
|
|
 |
Dun
Imię: Marek
Pomógł: 1 raz Wiek: 43 Dołączył: 20 Lis 2012 Posty: 388 Skąd: Otwock
|
Wysłany: 2013-02-26, 18:58
|
|
|
| nr 4 |
|
|
|
 |
terecha1
mariusz
Imię: mariusz
Wiek: 51 Dołączył: 10 Gru 2012 Posty: 22 Skąd: starachowice
|
Wysłany: 2013-02-26, 19:10
|
|
|
| nr 4 |
|
|
|
 |
weider [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-02-26, 19:19
|
|
|
| Nr. 1. |
|
|
|
 |
robert [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-02-26, 19:24
|
|
|
| 4 , |
|
|
|
 |
Więcek
Pasjonat
Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz Wiek: 47 Dołączył: 20 Lis 2012 Posty: 346 Skąd: Głogów
|
Wysłany: 2013-02-26, 19:38
|
|
|
| Nr. 4 |
_________________ ''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,
A.Einstein. |
|
|
|
 |
jacekfora
Imię: Jacek
Wiek: 45 Dołączył: 21 Lis 2012 Posty: 93 Skąd: Kozy
|
Wysłany: 2013-02-26, 19:54
|
|
|
| nr 3 |
|
|
|
 |
tomek80

Imię: Tomek
Wiek: 45 Dołączył: 24 Lis 2012 Posty: 15 Skąd: Września,Psary Wielkie
|
Wysłany: 2013-02-26, 20:12
|
|
|
| nr 4 |
_________________ Pozdrawiam Tomek |
|
|
|
 |
alex

Imię: Ola
Wiek: 55 Dołączyła: 06 Sty 2013 Posty: 362 Skąd: Jenin k/Gorzowa Wlkp
|
Wysłany: 2013-02-26, 20:23
|
|
|
| nr 4 |
|
|
|
 |
bibel7

Imię: Paweł
Pomógł: 1 raz Wiek: 46 Dołączył: 01 Gru 2012 Posty: 251 Skąd: Luboń
|
Wysłany: 2013-02-26, 21:30
|
|
|
4 |
_________________ Pozdrawiam Paweł
 |
|
|
|
 |
pati
Imię: Patryk
Dołączył: 20 Lis 2012 Posty: 29 Skąd: Sosnowiec
|
Wysłany: 2013-02-26, 21:38
|
|
|
| Nr 4. |
|
|
|
 |
|
|