DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Paletki w Niemczech lub Holandii
Autor Wiadomość
Ryszard
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-23, 10:32   

Jak dotre , to zrobie moze kilka fotek i napisze pare slow na temat :)
 
 
robert
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-23, 10:49   

to jeszcze macie blisko lotniska we frankfurcie M. zarąbistą hodowlę EuropeDiskusCenter (lub jakoś tak) gość jest dostępny na FB ma też stronę, świetne zwłaszcza LSS i Spider Web.
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2013-03-23, 11:21   

robert napisał/a:
to jeszcze macie blisko lotniska we frankfurcie M. zarąbistą hodowlę EuropeDiskusCenter (lub jakoś tak) gość jest dostępny na FB ma też stronę, świetne zwłaszcza LSS i Spider Web.

Europa Discus Center a dokładnie jest w 65428 RĂźsselsheim, Hessen
 
 
Luca 


Imię: Łukasz
Wiek: 44
Dołączył: 16 Mar 2013
Posty: 48
Skąd: NIemcy, Straelen
Wysłany: 2013-03-23, 13:37   

Eh ode mnie jest to prawie 300 km :( więc odpada w dwie strony to jest 600.
 
 
Luca 


Imię: Łukasz
Wiek: 44
Dołączył: 16 Mar 2013
Posty: 48
Skąd: NIemcy, Straelen
Wysłany: 2013-03-23, 13:42   

Dyski ma naprawdę piękne :) az miło popatrzeć na takie rybki, tylko ile ich tam pływa w tych baniakach masakra.
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2013-03-23, 17:17   

Luca napisał/a:
Eh ode mnie jest to prawie 300 km :( więc odpada w dwie strony to jest 600.

Dużo?? a jak z kolegą jeżdżę po ryby i robimy po blisko 2000km to co mamy powiedzieć?? Ale jak chce się mieć ładne rybki to "coś za coś"
 
 
Luca 


Imię: Łukasz
Wiek: 44
Dołączył: 16 Mar 2013
Posty: 48
Skąd: NIemcy, Straelen
Wysłany: 2013-03-23, 20:17   

Powiem Ci, że masz wolę hehe :d 2000 km to napewno by mi się nie chciało :), w szczególności po 5-6 sztuk :D
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2013-03-23, 20:36   

Masz rację że po po kilka sztuk to się nie opłaca, kolega kupuje za kilka tyś "ojrasów" to wtedy się opłaca. Wybiera dla siebie te najładniejsze resztę sprzedaje żeby za paliwo się zwróciło.
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-23, 21:09   

toommaszeek napisał/a:
Masz rację że po po kilka sztuk to się nie opłaca, kolega kupuje za kilka tyś "ojrasów" to wtedy się opłaca. Wybiera dla siebie te najładniejsze resztę sprzedaje żeby za paliwo się zwróciło.


Ja jakbym jeździł po ryby dla siebie i wydawał na nie kilka tysięcy euro, to bym ich raczej nie sprzedawał :)
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2013-03-23, 21:54   

Łukasz, ale kolega kupuje jumbo, stąd tyle wydanej kasy. Te które dobiorą się w pary i podobają się jemu to je zostawia a resztę sprzedaje.
_________________
Adam jest The Best ;-)
 
 
Luca 


Imię: Łukasz
Wiek: 44
Dołączył: 16 Mar 2013
Posty: 48
Skąd: NIemcy, Straelen
Wysłany: 2013-03-30, 14:40   

Dominika, a więc palety juz kupione, chciałem Ci bardzo podziękować za namiary do Boba. Bob (handlarz) ma naprawdę bardzo ładne rybki, a poza tym bardzo miły, grzeczny i spokojny człowiek :). Ryby które u niego nabyłem to sam Stendeker kupiłem 6 sztuk w takich odmianach jak: Cobalt blauw 2 sztuki Pigeon blood blauw 2 sztuki, Pigeon blood rood 1 sztuka i Snake skin rood 1 sztuka. Ryby po wpuszczeniu do akwa z początku zachowywały się dość niespokojnie, ale to normalka po transporcie i wpuszczeniu do nowego zbiornika gdzie są tylko one, a wcześniej były w stadzie, po około dwóch godzinach ryby zaczynały niesmiało podpływać pod przednią szybę, ale w chwili gdy sie zbliżałem uciekały, nie dawałem im jeść, bo raczej by tego nie tknęły. W dniu dzisiejszym ryby są juz znacznie spokojniejsze, pływają po całym akwarium nie uciekają jak się do niego podchodzi, dostały drugi raz serducho pierwszy raz zjadły moge powiedzieć, ale drugi raz to juz znakomicie wtranżalały z tym, że jedna znich jest jak pies ogrodnika, wszystkie odgania od jedzenia i sama wcina oczywiscie jak juz ma dosc to troszke odpuszcza i reszta pospólstwa wtedy dopiero może sie najeśc do woli :).
_________________
Łukasz
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2013-03-30, 14:56   

Rybki pokarz za jakieś 2 dni jak będą już spokojne .
 
 
Luca 


Imię: Łukasz
Wiek: 44
Dołączył: 16 Mar 2013
Posty: 48
Skąd: NIemcy, Straelen
Wysłany: 2013-03-30, 15:03   

Jak się uspokoją i przeminie świąteczny czas to wtedy zasiąde przed akwa i strzelę pare zdjęć :).
_________________
Łukasz
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2013-03-30, 15:34   

Jasne będziemy czekać , zrób jeszcze mały opis co do wielkości rybek .
 
 
Domisia
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-30, 16:17   

Luca napisał/a:
Dominika, a więc palety juz kupione, chciałem Ci bardzo podziękować za namiary do Boba. Bob (handlarz) ma naprawdę bardzo ładne rybki, a poza tym bardzo miły, grzeczny i spokojny człowiek :). Ryby które u niego nabyłem to sam Stendeker kupiłem 6 sztuk w takich odmianach jak: Cobalt blauw 2 sztuki Pigeon blood blauw 2 sztuki, Pigeon blood rood 1 sztuka i Snake skin rood 1 sztuka.

Super, bardzo się cieszę! Mam nadzieję, że będą się chować bezproblemowo i cieszyć oczy :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9