DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Rok działalności DiscusForum.adamn.pl
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-11-21, 19:46   Rok działalności DiscusForum.adamn.pl

Szanowni FORUMOWICZE

Jesteśmy już razem okrągły ROK.
Dokładnie rok temu

2012-11-21, 17:07 napisałem na tym FORUM swój pierwszy post

PIERWSZY POST NA FORUM - kliknij

jak wiadomo nie było łatwo i .. ale co było złego to mnie i chyba WAS nie interesuje.
Jeśli kogoś uraziłem ja czy Rafał to obaj za to przepraszamy. Jeśli nasze drogi z WAMI niekiedy się rozmijały to efekt tego, że my mamy cel do którego dążymy. Drobne spięcia były są i będą. Byle tylko było to zgodne z kulturą wypowiedzi i tym co to FORUM ma reprezentować.
Ci co są i działają na DiscusForum.adamn.pl
przestrzegają przy tym ZASAD i REGULAMINU tworzą to FORUM. Nikt i nic tego już nie zmieni.
Mimo zawieruchy jaka paiowała przez długi czas, gdzie na FORUM działy
MIKROSKOP
CHOROBY

były ponad 6 miesięcy nie dostępne dla każdego FORUM jakoś przetrwało i ma się całkiem (według mnie i Rafała) dobrze.
Zresztą samo założenie tego FORUM to był taki powiew namiętności. Telefon do Rafała a za 30 minut miałem cztery silniki do wyboru i po chyba godzinie FORUM dnia 19.11.2012 roku już było. Potem było ustalanie szaty graficznej i działów co jak wiadomo się z czasem rozrosły do tego co jest teraz.

Na dzisiaj FORUM statystycznie ma:
Nasi użytkownicy napisali 22529 postów, tematów 1240
Mamy 747 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: pawels_ee
To forum odwiedzono już 256190 razy.

Jak widać jak na roczne FORUM to jest chyba nieźle. Jesteśmy jak Boeing 747 dalekiego zasięgu.
Dziś zobaczycie już po części zmiany jakie będziemy starali się z Rafałem i WAMI wprowadzać na FORUM w celu jego uatrakcyjnienia. Byście traktowali je jak swoje i byli tu bo chcecie je tworzyć a nie z przymusu.

Co nastąpi na FORUM w najbliższych dniach, godzinach minutach:

1 - pojawi się urodzinowa szata FORUM
2 - FORUM zacznie działać już tak jak w przewodniku. Dlatego CI co mają wątki w galerii będą mogli korzystać z działów wiadomych.
3 - zmieniony zostanie kolor postów nieprzeczytanych
3 - pojawią się dwie dodatkowe ramki na KONKURSY nowe na górze dla:
Konkurs na najlepszy wątek miesiąca
Konkurs na najlepszą Galerię miesiąca
zasady pojawią się w stosownych tematach
4 - dokona się też etapami na próbę zmiana stylistyki graficznej FORUM. Jak WAM się spodoba zostanie ona wprowadzona na całe FORUM o ile nie zakłóci to dostępności do FORUM. Zaczniemy od działu DYSKOWCE a co i jak zobaczycie sami.
5 - będzie też większe uczestnictwo każdego z FORUMOWICZÓW przy współtworzeniu FORUM
Niżej wymienieni zostali pozbawieni zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami x.. przed niciem. Czyste konto od teraz.
Dino25
Nazer
multi
waldi162

dodatkowo termin przesuwam do końca miesiąca dla pozostałych. Kolejna nowość to nastąpią dalsze powroty nieobecnych na FORUM. Proszę nie stwarzać problemów bo od ich załatwiania jestem tylko i wyłącznie ja. Jeśli ktoś ma do kogoś uwagi to od tego jest priv czy mail.

Co FORUM przez ten rok osiągnęło? Ma chyba to co nie ma żadne forum o tej tematyce. Ma unikalne działy i unikalne tematy a co jeszcze będzie miało zależy już tylko i wyłącznie od WAS samych.
No i jeśli ktoś nie wie to FORUM na ZOO-Botanice we Wrocławiu zajęło pierwsze miejsce wśród wszystkich w kategorii PROFESJONALISTA. Za to każdemu z WAS i tym co włożyli swą cegiełkę w to przedsięwzięcie jeszcze raz serdecznie dziękuję.
No i dziękuje też Rafałowi bo mimo, że ma mały przychówek to się chłopina stara i orze jak może. Bez niego tego FORUM by nie było. Dziękuje też naszym technicznym co dbają o zaplecze techniki i myślą wiec są (Giencol i Andriu). A czy WAM się to FORUM podoba czy nie to inna beczka i ocena nie do mnie należy.
Czy to FORUM zachowało swoją odrębność i wyjątkowość też każdy sobie odpowie.
Mym celem jest zrobić to FORUM takie, że jak w nie wchodzę to nie widzę przy ostatnim poście koloru czerwonego bo to mnie osłabia osobiście. Dlatego nie będzie lekko bo nikt nie mówił, ze będzie i każdy się będzie musiał wykazać. A jak to w praniu wyjdzie.

Przypomnę na koniec, że FORUM posiada na dole
Shoutbox
gdzie można konwersować ile się chce z każdym. Przypomnę też, że FORUM jest na FB i za niedługi czas zmieni swe oblicze zgodnie z tym co przedstawia teraz. No i będzie FILM reklamowy o FORUM a lubi NAS już 191 osób.

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-11-22, 11:45   

Jak zauważyliście na stronie głównej FORUM pojawiło się uroczyste skończenie roczku jak też dwa miejsca na nowe KONKURSY. Ponieważ mam dobry dzień i nie chcę by na początku kolejnego roku działalności były zgrzyty to: DZIŚ Rafał zdejmie wszystkim co mają ostrzeżenia na FORUM a dostali je za łamanie:
zasad, regulaminu czy profil bez konsekwencji. Oczywiście jeśli ktoś ma profil niezgodny z tym co w REJESTRACJI zapisane to ma czas na jego poprawienie do dnia 15.12.2013 roku.
Po zdjęciu NIKT na FORUM takowych nie będzie miał i co rok to prorok będzie ;-)
Od dziś też FORUM ma na stronie startowej to co zapisane w przewodniku po FORUM. Na razie nie jest wymagana swoja GALERIA w działa MIKROSKOP i CHOROBY by tam mieć dostęp. To zrobi się z czasem. Miłego korzystania z zasobów FORUM
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10