DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Moje akwarium
Autor Wiadomość
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-03-26, 15:46   

adamn napisał/a:
ale nie na otwartej części i to poniżej pewnego pułapu.

Czyli mój topic jest poniżej pułapu, jak i moje wypowiedzi tego forum??
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-26, 15:59   

Nazer napisał/a:
Czyli mój topic jest poniżej pułapu, jak i moje wypowiedzi tego forum??


Wydaje mi się, że nie o topic chodzi ale o same wypowiedzi, aby ich poziom nie schodził do poziomu, jaki można czytać na 2-giej stronie tego tematu. Piotrek, to gdzie kupisz ryby, będzie Twoje. Mam nadzieję, ze dobrze trafisz i nie będziesz miał takich problemów jak miało wiekszość z nas a dział choroby będziesz odwiedzał z czystej ciekawości. Ogólnie życze powodzenia w hodowli tych pięknych ryb (choć zachowań jakie reprezentują nie powiedziałbym, że ciekawych ;-) ). Gdybyś miał problemy, zauważył dziwne zachowanie - wiedz, że na tym forum możesz zawsze liczyć na pomoc.

Nie mniej wszystkim biorącym udział w dyskusji polecam zaparzenie melisy czy waleriany ;-)
 
 
GACUŚ 
GACUŚ


Imię: Wiesiek
Pomógł: 4 razy
Wiek: 47
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 185
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-03-26, 16:30   

adamn napisał/a:


na marginesie to spróbujcie na innym FORUM o dyskowcach napisać przykładowo tak
ryby od adaman z discusforum.adamn.pl wtedy zobaczycie co to są jaja święcone i gdzie wasze posty wędrują. No i kolorek czerwony w swoim profilu każdy zobaczy.
Adam


Adam nie jest tak źle , bo np na discusforum na którym masz czerwonego banana chłopaki polecają Twoje dyskowce i jakoś posty nie wyleciały i ostrzeżeń czerwonych też nie widać . A posty pisano 2013-03-09 o 16:39 , 2013-01-08 o 23:31 , 2012-11-19 o 22:38 , 2012-11-19 o 17:06 , 2012-11-18 o 17:23 , ...w temacie z ankietą "Dobra hodowla Paletek poszukiwana" . Co prawda nie podają nazwy Twojego forum a piszą o Adamie z Wrocławia . Ilu jest Adamów we Wrocławiu to ja nie wiem bo ja znam tylko jednego :mrgreen: .
Pozdrawiam
Wiesiek
 
 
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-03-26, 18:08   

Od tej pory niech dyskusję będą na temat, na który wątek powstał...
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-26, 19:01   

Nazer napisał/a:
adamn napisał/a:
ale nie na otwartej części i to poniżej pewnego pułapu.

Czyli mój topic jest poniżej pułapu, jak i moje wypowiedzi tego forum??

nic nie rozumiesz jak widzę. Pytałem wcześniej o cytat
Nazer napisał/a:

Relację dziennikarską z mojego zakupu, czy mam przeprowadzić śledztwo ujawniające wydawanie przez Ciebie stówek?? :)

napisałeś "Ciebie stówek" i potem, że to buźka była a ja tam buźki nie widzę a dokładnie cytuję. Pisz FAKTY a nie zasłaniaj się żarcikami bo na tym FORUM nawet wątku o żarcikach nie ma a co dopiero działu.
Ten cytat i ta Twoja odpowiedź nie mieści się w FAKTACH.
Jedź kupuj ryby wstawiaj zdjęcia i opis co tydzień.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-03-26, 22:32   

adamn napisał/a:
:)

o tą buźkę chodziło i jest nawet w twoim cytacie mojego tekstu...
Nie ważne od teraz tylko o zbiorniku ok?
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-27, 10:41   

Ikonki na FORUM są na żółto (jak piszesz post to z lewej strony) a nie jakieś takie coś wstawił. Dla mnie to omcknięcie się palca na klawiaturze.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-03-27, 19:38   

No tak są ikonki, ale każdy w miarę ogarnięty użytkownik jakiegokolwiek forum powiedziałby ci że te omsknięcie palców po klawie to oznaczenie uśmieszku. Może dlatego że jesteś pół wiekowym facetem i obecne realia internetu do ciebie nie trafiają...
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-28, 08:02   

Nazer napisał/a:
No tak są ikonki, ale każdy w miarę ogarnięty użytkownik jakiegokolwiek forum powiedziałby ci że te omsknięcie palców po klawie to oznaczenie uśmieszku. Może dlatego że jesteś pół wiekowym facetem i obecne realia internetu do ciebie nie trafiają...

:-/
zaczynasz stąpać po cienkim lodzie. Ale z uwagi na realia FORUM i internetu dam Ci szansę ale kolejnej nie będzie. Zważ co i jak piszesz i trzymaj się zasad na TYM FORUM a nie internetowych.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-04-01, 10:07   

dziękuję za taką łaskawość z twojej strony, lecz nie wiem po co ta ostatnia szansa skoro nie złamałem regulaminu... Może wyjaśnisz drogi Adamie?
Wesołych świąt
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-01, 11:06   

Przeczytaj co napisałem i co cytat zawiera Twój i zrobisz co uważasz.
Zima jeszcze lód może wytrzyma ale nie długo.
Do mnie mogą różne rzeczy nie trafiać z racji na wpół wiekowego faceta nieobytego z internetem. A co trafi do Ciebie trafi zależy tylko od Ciebie.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
johnny 
johnny


Imię: mariusz
Wiek: 47
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 194
Skąd: gravesend
Wysłany: 2013-04-05, 06:14   

Ja tu po wiedze , jakies przyklady , porady, nowinki itd. A tu...Wymiencie sie panowie numerami i walka na smsy.Taka propozycja. Jest normalna sprawa ze Adam po czesci laczy forum z biznesem, po czesci z pasja zycia , ale nikogo nie zmusza do kupwania u Niego jak i do logowania sie na forum. Pozdrowionka. Spadam szukac innych opisow z ktorych sie czegos naucze
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9