DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Moje akwarium
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-25, 17:17   

Wzorzec do pierwszego postu w wątku nie zawiera w sobie owej treści o ważności wątku jaką sarkastycznie (jam się tu tego doszukuję w Twym poście) wstawiłeś. A, że nie jest to Twój pierwszy post i w ani jednym chyba tego nie zrobiłeś tylko tu to nie do mnie pretensje o treści zapisane. Śmigaj kupuj i dawaj relacje na żywo.

No i sarkazm w kolejnym poście o treści "koledzy czy wam Adam N płaci ..." a ja dalej czekam na dziennikarską relację na żywo.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
darek68 
darek68

Imię: darek
Wiek: 55
Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 116
Skąd: wroclaw
Wysłany: 2013-03-25, 17:46   

Kolego z Katowic kup sobie ryby od kogo chcesz po25zł izacznij od leczenia jak Adam zaczoł trzymac dyskowce to podejrzewam ze my wszyscy na tym Forum mówilismy na księdza ZORRO
 
 
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-03-25, 17:50   

adamn napisał/a:
A, że nie jest to Twój pierwszy post i w ani jednym chyba tego nie zrobiłeś tylko tu to nie do mnie pretensje o treści zapisane.

Ale ja nie mam do Ciebie żadnych pretensji...Sam nie bardzo wiem skąd to się wzięło z tą ważnością wątku, jakiś błąd po prostu...
adamn napisał/a:
No i sarkazm w kolejnym poście o treści "koledzy czy wam Adam N płaci ..." a ja dalej czekam na dziennikarską relację na żywo.

Relację dziennikarską z mojego zakupu, czy mam przeprowadzić śledztwo ujawniające wydawanie przez Ciebie stówek?? :)
Zadałem pytanie odnośnie dwóch śląskich hodowli, a tutaj ktoś wyskakuje, że jak ryby to tylko od Ciebie.
Wiele czytałem o tym, iż ryby z twoich zbiorników są zdrowe i warte zakupu.
Lecz ja zadałem konkretne pytanie i innej odpowiedzi oczekiwałem
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-03-25, 17:59   

Kolego z Wrocławia, jakbym ja mieszkał w tym samym mieście to też bym taki cwaniakowaty był...
Swoje ryby pewnie kupiłeś od kolegi z Wrocka i twoja sprawa...
Ja natomiast słyszałem, że najlepsze ryby są od Stendkera z Niemiec, więc czemu nie jechałeś do Rajchu po ryby? Bez przesady panowie...
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2013-03-25, 18:05   

Nazer napisał/a:
Ja natomiast słyszałem, że najlepsze ryby są od Stendkera z Niemiec


Ja słyszałem że to też mogą być jajka niespodzianki :shock:
 
 
młody 


Imię: Arek
Wiek: 32
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 79
Skąd: Łosośniki
Wysłany: 2013-03-25, 18:10   

Jak slyszales ze tam sa najlepsze to po co pytasz jeszcze ludzi tutaj ? ja mam tez od Adama ryby i jestem bardzo zadowolony w olsztynie masz podobno tez jakiegos Pana ktory ma hodowle.
_________________
Pozdro Arek :)
 
 
 
darek68 
darek68

Imię: darek
Wiek: 55
Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 116
Skąd: wroclaw
Wysłany: 2013-03-25, 18:33   

JAakurat nie mam ryb od adama i to był blad a trzeba w czasie kryzysu rodzimy rynek wspierac a nie szkopa kase nabijac
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-25, 18:40   

Nazer napisał/a:

Relację dziennikarską z mojego zakupu, czy mam przeprowadzić śledztwo ujawniające wydawanie przez Ciebie stówek?? :)

tego ostatniego nie ogarniam .. i przypadkiem byś się nie zagalopował i inni w tym wątku to:
- nikt nie każe Ci relacjonować zakupu bo masz swój rozum i swe wyobrażenie o rybach.
- relacjonować samopoczucie zakupionych ryb i troskę o nie jeśli będziesz łaskaw to TAK.
- sam napisałeś pod tytułem wątku "Moje akwarium niech to będzie tygodnik" :)
No to baw się w dziennikarza i co tydzień postępy publikuj na FORUM. Zanim kolejny raz mi coś przypiszesz to kilka razy doczytaj zastanów się i wtedy dawaj klikaj.
Kolejne skakanie do gardeł zostanie potraktowane z należytym szacunkiem.

U W A G A

ja potrafię o siebie zadbać i nikt mnie w obronę nie musi brać. Człek tym się różni od małpy, że ma wolną wolę.
Tyle w temacie.
Wiesz już wszystko :evil:
Widzisz kolejną hodowlę niemiecką wymieniłeś z nazwy a ja NIC. Ciekawe jak by to się miało do mnie, gdzie indziej (czytaj inne FORUM):?:
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-03-25, 19:39   

adamn napisał/a:
tego ostatniego nie ogarniam ..

Wydajesz się inteligentną osobą Adamie, to pewnie łapiesz, że uśmieszek na końcu wypowiedzi oznacza, że wypowiedź jest w stylu żartobliwym...
Nie zamierzam galopować z moim słowem pisanym tutaj i nie uważam bym Ciebie Adamie, bądź kogoś innego obraził.
młody napisał/a:
Jak slyszales ze tam sa najlepsze to po co pytasz jeszcze ludzi tutaj ?
To też miało brzmieć z lekką nutą żartobliwości, tylko zapomniałem dodać buźki.
Co "ludź" to inna opinia...
Strasznie tutaj towarzystwo poważne, no ale ok nie po to temat powstał.
adamn napisał/a:
Kolejne skakanie do gardeł zostanie potraktowane z należytym szacunkiem.

Nie odczułem tutaj żadnego skakania do gardeł, ot dyskusja, z mojej strony z dużym przymrużeniem oka.
Co do samego wątku niestety nie mogę jeszcze dodać fotek akwarium, gdyż po wyparzeniu korzeni i ich wyszorowaniu, po zalaniu akwarium puściły trochę garbników do toni i mam lekkie BW :/
Rośliny po dezynfekcji lekko podupadły, ale myślę że się podniosą...
Co do samej formy tego wątku to nazwa tygodnik to dość umowna forma, gdyż będę starał się umieszczać regularnie wpisy, lecz znając siebie mogą nie być ze wskazaną częstotliwością :)
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
Askamadej
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-25, 19:46   

Ja powiem tak to co Stendeker wysyla do Francjii to zwloki nie Palety i nawet za darmo bym tego nie chciala... A co do ryb Adama to chyba wiekszosc ma racje ja jak bede w Polsce tez odwiedze slawna piwniczke a ryby czeka okolo 1400km wiec te 150 czy 300 to pikus, ale to tylko moje zdanie i kazdy moze robic co uwaza za sluszne. Pozdrawiam
 
 
Ryszard
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-25, 22:50   

Nazer nie obchodzi mnie za ile i gdzie kupisz ryby dla siebie , ale piszesz cos " poza tym moje pytanie odnosiło się do hodowli śląskich" , a czy Wroclaw nie lezy na slasku ? , a na jakim dopiero potem dodajesz :) Kup rybcie gdzie chcesz ,jak to nasz Eu-geniusz napisal Adama rybcie sa "BARDZO PALIWOZERNE" dlatego nie polecam :)
 
 
arczi.72 

Imię: Artur
Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 271
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2013-03-25, 22:53   

Nie wsadzaj kija w mrowisko :-x
Po co to Wszystkim :?:
_________________
Pozdrawiam
Artur
 
 
Ryszard
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-25, 22:59   

Nie wsadzam zadnego kija tylko prostuje to co napisal :) A na koniec mala podpowiedz tylko :)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-03-26, 12:25   

Ryszard napisał/a:
Nazer nie obchodzi mnie za ile i gdzie kupisz ryby.....

Piotrek żarciki to na czacie (jest na FORUM) ale nie na otwartej części i to poniżej pewnego pułapu. Dalej nie wiem co znaczyło ale co tam. Rysiek pisałem by się opamiętać no ale .. mnie nie obchodzi co kto gdzie i jak a ma być jak w rodzinie.No ale skoro uprzedzałem to wpierw łagodna perswazja zanim gniew oceanu się poczuje na sztormiaku.

Masz 24 godziny na stworzenie wątku na dowolny temat. Po tym czasie zrobię co należy. Temat prześlij na priva.

ADMINISTRATOR

na marginesie to spróbujcie na innym FORUM o dyskowcach napisać przykładowo tak
ryby od adaman z discusforum.adamn.pl wtedy zobaczycie co to są jaja święcone i gdzie wasze posty wędrują. No i kolorek czerwony w swoim profilu każdy zobaczy.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Ryszard
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-26, 12:48   

Mowisz i masz :) Ale ja napisalem prawde :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10