DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitalnia
Autor Wiadomość
endriu 

Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 26
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-12-18, 19:08   

Witajcie

Mam na imię Andrzej, mieszkam obecnie w Częstochowie, akwarystyką zajmuję się od dawna a dyskowcami zaraziłem się od kolegi jakiś trzy miesiące temu . Do tej pory zajmowałem się e-lkami (zbrojniki typu l-201 l-66 l-46 i innymi ) i innymi popularnymi rybkami
 
 
Hipo 

Imię: Krzysiek
Wiek: 41
Dołączył: 21 Gru 2012
Posty: 105
Skąd: Jaroslaw
Wysłany: 2012-12-21, 11:19   

Witam, melduje sie Krzysiek.
Moja przygoda z wodnyn swiatem zaczela sie jak mialem 8lat, od tej pory zawsze towarzyszy mi jakis kawalek zbirniczka. Zaczynalem jak chyba kazdy - mieczyki, gupiki, molinezje. Przygody i przezycia zwiazane z rozmnazaniem.

Pozniej przyszla pora na pielegnice, mialem akary blekitne i pielegnice severum, teraz obecnie od maja 2011 mlode dyski.
_________________
375l higieniczny
6discus
 
 
kostek454@vp.pl
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-21, 15:14   

Witam wszystkich, mam na imię Andrzej. Akwarystyką ponownie zająłem się 3 lata temu. Powrót zacząłem od biotopu Malawi. A od 8 miesięcy zaraziłem się dyskowcami.
Pochodzę i mieszkam w Ĺťaganiu (lubuskie) po ... latach spędzonych w mundurze teraz znalazłem czas by zająć się swoim hobby. Myślę że podołam.
 
 
braczynska 

Imię: Beata
Dołączyła: 21 Lis 2012
Posty: 10
Skąd: Lubuskie
Wysłany: 2012-12-21, 15:58   

Cześć ,
jestem Beata. Dyskowcami zajmuję sie od około 3 lat a wcześniej tak jak większość z Was Tanganiką. Mam jeszcze małe krewetkarium, którym aktualnie włada moja 8 letnia córka.
Mieszkam w małej wsi Zdroisko koło Gorzowa Wielkopolskiego w Lubuskim.
"Od czasu gdy mam akwarium, mój mąż ma wiecej czasu dla siebie" :shock: :mrgreen:
 
 
konsi 


Imię: Tomek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 74
Skąd: Strzelce krajeńskie
Wysłany: 2012-12-21, 17:15   

Siema.
Mam na imię Tomek. Od dwóch lat z różnym skutkiem jestem paletkomaniakiem.Tak jak Beata pochodze z lubuskiego , mieszkam koło Gorzowa do Zdroiska mam rzut beretem a mieszkam w Strzelcach Krajeńskich :-) .Już nie długo startuje z nowym projektem :-D
 
 
Sebastian 

Imię: Sebastian
Dołączył: 21 Gru 2012
Posty: 24
Skąd: Nysa
Wysłany: 2012-12-21, 17:20   

Witam.
Sebastian z Nysy.Akwarystyka od młodzieńczych lat.Potem 240l z dyskami.Z przyczyn nie zależnych ode mnie likwidacja.
Jednak to jest silniejsze.....wracam powoli do tematu ;-) .
 
 
Dorota 

Imię: Dorota
Dołączyła: 15 Gru 2012
Posty: 4
Skąd: BYSTRZYCA
Wysłany: 2012-12-22, 18:53   

Witam , mam na imię Dorota , paletki zagościły u mnie rok temu choć fascynowały mnie odkąd pamiętam , na dzień dzisiejszy posiadam kilka sztuk które dość dobrze się mają dzięki panu Adamowi którego nie znam a myślę że poznam . Jestem temu człowiekowi bardzo wdzięczna , czytając jego posty , bez zadawania zbędnych pytań udało mi się uratować moje pupile przed klęską . Panie Adamie tu i z tego miejsca na samym początku w pierwszym poście dziękuję bardzo panu , jest pan wspaniałym człowiekiem z przeogromną wiedzą którą przekazuje nam pan tu wszystkim .
_________________
DOROTA
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-22, 19:09   

To tylko w kwestii formalnej. Doroto, na forum nie ma Pan, Pani, zwracamy się tutaj do siebie per Ty - to tak na przyszłość ;-)
 
 
UserTech
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-23, 18:16   

Odświezam na bardziej aktualny układ pikseli w avatarze :mrgreen:
 
 
rafi_1984 

Imię: Rafal
Wiek: 39
Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 182
Skąd: Lublin
Wysłany: 2012-12-23, 20:15   

Witam
Chciałem sie ze wszystkimi przywitać
Mam na imie Rafał i mieszkam w Lublinie.
Mam 28 lat i właśnie startuje z akwa 510l z paletami.
Jeśli jest ktoś z Lublina kto chciałby sie powymieniać doświadczeniami na temat tych pięknych ryb zapraszam z info na priv :)
Pozdrawiam
 
 
minor20
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-23, 20:19   

Witam wszystkich
 
 
ilo2 


Imię: Rafał
Wiek: 49
Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 17
Skąd: podkarpacie
Wysłany: 2012-12-23, 20:24   

Witam! Chciałem się przedstawić :) Mam na imię Rafał, mieszkam na podkarpaciu i hoduję sobie paletki od jakiś 3 lat. W tym roku udało się rozmnożyć i aktualnie walczę z choróbskami.
Plan na rok 2013 - zbiorniczek 1200l :mrgreen:
_________________
akwa 1160l, porodówka 120l, sterylniak 120l
 
 
.at
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-24, 10:02   

Witam Arek z Białej Podlaskiej. Hoduję palety od 7 lat , posiadam trzy zbiorniki 680l,240l,90l . I mikroskop .
 
 
DonFrye 

Imię: Tomasz
Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1
Skąd: Aylesbury
Wysłany: 2012-12-27, 01:47   

Witam
Mam na imię Tomek. Pochodzę z Chojnic, a mieszkam w Aylesbury.
Jestem posiadaczem zbiornika około 300l z paletkami (obecnie w nieciekawej kondycji).
Akwaria z rybami były ze mną od małego chłopca po dzień dzisiejszy. Paletki są ze mną od roku.
Pozdrawiam.
 
 
gfar 


Imię: Paweł
Wiek: 38
Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 126
Skąd: Krosno
Wysłany: 2012-12-27, 13:20   

Witam witam. Mam na imię Paweł, mieszkam w Krośnie (więc mam wszędzie daleko po dyski :-/ ). Z wykształcenia jestem mgr inż. rybactwa i ochrony środowiska, a z zawodu początkującym przedsiębiorcą ;-) -w branży niezgodnej z wykształceniem niestety.
Rybami w szkle zajmuję się od mniej więcej od 12. roku życia co dałoby już ładne 15 lat gdyby nie przymusowa przerwa (paradoks) na moje ichtiologiczne studia.
Dyski na stałe u mnie od 1,5 roku. Aktualnie u mnie sporo akwariów, jestem na etapie przebranżowiania się z małych zbiorników które mi zostały po innych rybach na odpowiedniejsze dla naleśników. Powoli też żegnam się z innymi gatunkami co nie jest proste i trwa... Pierwszy przychówek dyskowców po wielu niepowodzeniach pływa od wigilii i mam nadzieję że już nie przestanie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9