DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Brown, Blue i Green discus
Autor Wiadomość
Luk_2_5 


Imię: Łukasz
Wiek: 35
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 443
Skąd: Ponętów Górny Pierwszy
Wysłany: 2014-11-09, 19:22   

A powiedz Roman bo Ty to już masz doświadczenie , ile mniej więcej kosztują takie ryby razem z transportem itd.... Pewnie tanio nie jest?
 
 
roh 
Ryby z Amazonii to moja pasja

Imię: Roman
Pomógł: 2 razy
Wiek: 62
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 502
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2014-11-10, 13:42   

Luk_2_5 napisał/a:
A powiedz Roman bo Ty to już masz doświadczenie , ile mniej więcej kosztują takie ryby razem z transportem itd.... Pewnie tanio nie jest?

Tutaj masz trochę racji, ale teraz ty czy każdy nny może już nabywać doświadczenia przy moim boku. Ja nabierałem sam, uczyłem się sam i przetarłem szlak. trzeba tylko iść moimi śladami. :-D :-D :-D
 
 
Mapet 


Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 143
Skąd: Chicago
Wysłany: 2014-11-11, 02:34   

roh napisał/a:
Jesteś chyba pierwszym, który, oprócz mnie, napisał prawdę o dyskowcu z odłowu. :-D :-D


Gdybym przy moich pierwszych miał przy sobie lekarstwo na bakterie i nie musiał bym na nie czekać, zapewne bym nie stracił żadnego dzikiego. :)
Reszta praktycznie jak przy innych rybach, jedyna rzecz jest bardzo ważna, kubeł zimnej wody za każdym razem jak ma się ochote nie wiadomo w jakim celu wkładać do nich łapy począwszy od aklimatyzacji po dalsze czynności.
A kubeł zmnej wody nie dla ryb a sobie na głowe, żeby ochłonąć, bez tego mogą trząść się ręce, nogi skakąc a tak człowiek przy wyciąganiu ryb z worka się uspokaja. :-)
No i troche trzeba je "olać" bo to nie jajka i jak da im sie dobrą wodę i żarcie to powinny sobie poradzić (oczywiście nie wykluczam sprawdzeń i leczeń na pasożyty).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9