DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Zalogowani - nigdy nieaktywni
Autor Wiadomość
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2013-01-24, 21:14   Zalogowani - nigdy nieaktywni

Pozwoliłem sobie zliczyć Osoby zarejestrowane na naszym Forum i nigdy się nie zalogowali . 22 Osoby , to po co było się rejestrować :?: Większość wątków można odczytać bez logowania , ale fotki są w tedy niewidoczne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Przypuszczam iż czytają bez logowania , tylko jak już masz konto to z niego korzystaj . :-(
 
 
cdpkaktus 

Imię: Rafał
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-01-24, 21:33   

hm a można zrobić tak by czytać treść tematów dopiero po zalogowaniu się ?
_________________
Pozdrawiam
Rafał
 
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-24, 21:48   

Nie, takich ograniczeń wprowadzać nie będziemy. Przerabiałem to już gdzie indziej i żadnych pozytywnych efektów takiego działania nie było. Wybrane działy są widoczne po napisaniu kilku postów i to wystarczy.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-24, 21:56   

Dokładnie mam to samo zdanie. Forum jest dla wszystkich a nie tylko dla wybranych.
 
 
A!icja 


Imię: Alicja
Pomogła: 4 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 895
Skąd: lublin
Wysłany: 2013-01-24, 22:02   

W sumie racja, jeśli nikt, by nie mógł zobaczyć, bez rejestrowania się co tu jest. To co by przyciągało ? Nikomu na ,,ślepo" nie chciałoby się rejestrować.

Wystarczy dać regułę, że jeśli ktoś się nie loguje przez X czasu, konto jest usuwane.
Taki cusik załatwi sprawę.
Pozdro
_________________
Bo widzisz drogie dziecko...
Tak już w życiu bywa,
że pies tonie, łańcuch pływa.
 
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-24, 22:06   

Na każdym forum takie konta były, są i będą. Przyjdzie czas, że i taki użytkownik się zaloguje, bo będzie chciał o coś zapytać, czymś się pochwalić czy po prostu podyskutować. A póki nie odczuwa takiej potrzeby i tylko czyta, to się nie loguje.
 
 
GACUŚ 
GACUŚ


Imię: Wiesiek
Pomógł: 4 razy
Wiek: 47
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 185
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-01-24, 22:27   

Wystarczy do takiej osoby wysłać wiadomość na priv np z życzeniami , linkiem do konkursu i ...itp , to żeby ją odczytać będzie musiała się zalogować .
Pozdrawiam
Wiesiek
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2013-01-24, 22:33   

Tylko :arrow: część działów jest niewidocznych :arrow: fotki - tu niema ich :!: brak oznaczeń że w danym dziale one są . Zróbcie informację dla tych nie zarejestrowanych i logowanych że po rejestracji ukażą się zdjęcia , aby ich zachęcić
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-24, 22:36   

Zdjęcia są widoczne dla niezalogowanych. Niewidoczne są jedynie załączniki (zdjęcia mogą być jako załączniki albo mogą być umieszczone na serwerze i dopiero w treści posta). Informacji takiej, tak myślę, zamieszczać już nie trzeba, właśnie to uczyniłeś ;)
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2013-01-24, 22:45   

Gacuś DOBRE !!!!!!!!!!!!! Tylko jeśli taki gość się nie loguje to i na mailu może wiadomość wykasować .

Przy rejestracji zrobić zastrzeżenie , jeśli ktoś przez rok się nie rejestruje to konto zostanie automatycznie usunięte .

Były miejsca gdzie się rejestrowałem po raz pierwszy i ostatni , bo coś potrzebowałem i tak dostałem amnezji gdzie to było i po co .
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7860
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-25, 09:41   

W ciągu dwóch tygodni miałem trzy telefony z prośbą o pomoc. Dwa od kobiet i jeden od faceta. Po opisie co i jak pytam się czy jest na forum zalogowany?
TAK
Pod jakim niciem
...
nic mi nie mówi i pytam, gdzie opisał(a) swój problem?
Mówi, że jeszcze ani jednego postu nie napisał(a) bo jest za śwież(a)-y w temacie i nie ma NIC do zaoferowania.
No ale już w tym dniu to się zmieniło ;-)
A co do tego, że się nie logują to tylko około i TYLKO 7 % - to pryszcz. Znam takie FORA, gdzie się w ostatnim czasie tabuny logowały co ani razu nie były potem na nim. Każdy mając dostęp do jakiegokolwiek FORUM może to sprawdzić. Wystarczy w statystyki wejść i liczyć.
Te kilka procent to część nowych startujących w materii i liczących we własne umiejętności lub też "wysłannicy szoguna"
Jak są zalogowani to mają dostęp do działów bez ograniczeń. A jak wiadomo co jakiś czas wszystko co na FORUM jest dla każdego bo po to jest FORUM. Tak było w okresie świątecznym - od 24.12.2012 do 2.01.2013 roku. Wtedy każdy mógł w MIKROSKOP czy CHOROBY wejść i zobaczyć z czym się to je lub swoje urojone ambicje podszkolić a z jakim efektem to sam niech się domyśla każdy
To FORUM jest jak już wcześniej pisaliśmy:
- dla każdego tego co ma, nie ma i ma zamiar dopiero w przyszłości mieć dyskowce
- dla każdego co opiera się na FAKTACH
- tu każdy startuje od zera w dorobku
- jest przyjazne dla ogółu i słowo przepraszam jest tu mile widziane
- nie ma i nie będzie tu wspominania negatywnego o innych FORACH z nazwy czy pisania o nieobecnych tez z nazwy
- tu nie ma dawania ostrzeżeń z kosmosu i karania za cokolwiek wymyślonego. Tu jest zawsze prawo wyboru i czas do namysłu nad tym co się napisało by ewentualnie to poprawić
- ma być czytelne i przejrzyste

Jedno co jeszcze wiem to mam wizję jak za rok będzie ono wyglądało i co wspólnymi siłami osiągnęliśmy. Na koniec nie podawać fałszywych danych, że się nie przypomina o aktywności i braniu czynnego udziału w tworzeniu tego FORUM. Ten watek powstały .. jest tego dobitnym przykładem
http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=232

Pewnie, że możemy jeszcze bardziej aktywizować ogół FORUM. Bo skoro powstaje watek
http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=460
i o coś proszę to jak grochem o ścianę przez ponad tydzień. Co można zrobić by się przekonać czy to FORUM jest warte grzechu na mapie innych FORÓW o tematyce nastawionej na dyskowce ale skierowanej jak zaznaczyłem na wstępie do każdego?

Co można?

Wiem!!!
Można co jakiś czas robić by FORUM było niewidoczne dla każdego w całości lub w części. Wtedy może się przełamiecie i zaczniecie bardziej się udzielać w rozbudowie tego WASZEGO FORUM
Może na pierwszy ogień na tydzień dział ... SZPITAL zamknąć w całości.

Podsumowanie takie!

Nie gadać dużo a brać się do ro bo ty
Gdyby połowa z tych ca dziś to przeczyta napisała w odzewie i założyła 1 - jeden ciekawy wątek na dowolny temat określony w regulaminach działów to by było cudnie jak w czasie objawienia w rzece złotego dyskowca :mrgreen:


na koniec zasady oglądania FORUM
1 - jesteś niezalogowany masz ograniczony dostęp do działów forum treści i zdjęć wszelakich
2 - jesteś zalogowany ale nie aktywny i masz ograniczony dostęp do działów forum treści i zdjęć ale w części
3 - jesteś zalogowany i się łąmiesz i masz mniej niż 4 posty to nie masz dalej dostępu do
http://discusforum.adamn.pl/viewforum.php?f=8
jak i
http://discusforum.adamn.pl/viewforum.php?f=10
4 - jesteś aktywistą co ma 4 i więcej postów i szalejesz na FORUM do woli czytasz piszesz i się nawet możesz na czacie pośmiać

Jak widać każdy ma wybór i znajdzie coś dla siebie ;-)
Gdyby każdy napisał 1 wątek w czym jest dobry - przykładowo w gotowaniu na cito jajecznicy to by może społeczeństwo ogólnie było zdrowsze :evil:
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10