DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Znafca jest wśród NAS
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-20, 16:31   

:-/
nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Dziś Aśka dostała z
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.

na tydzień do pełna za chamstwo i brak kultury piśmiennej o godzinie 15.02 i (patrzaj CZATA)

Siadła myślała, myślała i pomyślała jak tu mnie dowalić, gdzie indziej i BINGO wątek o rybach których nie kupować. Wstawia tam zdjęcia. Zdjęcia ryb sprzed 3 lat zaraz po wpuszczeniu. Ciekawe czemu 3 lata Aśka czekała by mi wywalić te zdjęcia i laurkę dopisać jak mogła w tym wątku

http://discusforum.adamn....?t=1406&start=0

na samem początku to opisać ale nie napisała same superlatywy (czytać od początku wątek). Zdjęcia i filmy wstawiała i wszyscy byli och i ach w tym Aśka. Ba nawet z tych ryb co je po 3 latach wstawiła miała małe z pary parchów i też było och i ach i jak teraz widzę

patrzaj tu
http://discusforum.adamn....r=asc&start=120

Gdy ostatni Aśka dostałą ostrzeżenie za taki zam paragraf to zdjęcia wszystkie z wątku tego usunęła no a teraz mnie szkaluje. Aśka (wiem że czytasz z rozżaleniem) byś się okopała to Twe poczynania śmiechem mnie ogarniają i spływają jak deszcz po łysej kobyle.

I teraz taka refleksja: gdyby były ryby co je Aśka sama wybierała do d.. to znając jej naturę już by mi 3 lata temu gardło wyszarpała do kręgów szyjnych. Nie pisała by ona i inni i ja, że ryby są best jak w tem wątku.

No a jak teraz do tego doszłaś to chyba czytałaś wątek o wyborze ryb i dałaś ciała boś po 3 latach g.. wybrała
http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=36

Z pozdrowieniami dla niespełnionej i niedocenionej
Do zobaczenia za tydzień.
Jak kogoś kręci takie zachowanie jak Twoje to nie moja sprawa i nie me kręcenie ale jak nie potrafisz mieć godności i przyznać się do winy to już mamy problem. Znaczy TY masz problem bo całe życie przed Tobą. No i możesz sobie założyć FORUM tematyczne, gdzie będziesz administratorem wtedy dopiero pokażesz klasę a całą reszta podobnych Tobie będzie dopiero zadowolona. Smutne to ale prawdziwe.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-21, 10:04   

Ponieważ na drugim FORUM akcja z padłami się rozwija a administracja ma głęboko w poważaniu całość wspomnianego forum. Nie piszę tam ale jestem zalogowany (wiec jestem a do tego co rusz jak nie urok to sraczka i mnie się do tablicy wywołuje) bo zostałem wywalony na amen ze tegoż forum (kpina i śmiech na sali)
jak napisano w uzasadnieniu:
-za obrażanie użytkowników mimo upomnień
jak żyję i piszę jeszcze NIKT na ani jednym FORUM nie został przeze mnie obrażony. Nikt nie wskazał też słownictwa co się nie kwalifikuje do publicznej wizualizacji w ani jednym mym poście co można poszukać w archiwach. Gdyby ktoś takowe obelgi siane mymi palcyma znalazł to proszę dostarczyć i opublikować a wtedy to FORUM jest jego gratis już za godzinę

-za propagowanie swojego forum mimo braku zezwolenia
ja nie musiałem propagować bo to inni co mieli rozum robili na forum. No i wskazać trza by było link, gdzie takowe miejsce i fakty miały uzasadnienie. To takie łatwe dla mnie to dla innych chyba też

-za celowe sianie fermentu na forumja fermentu nie musiałem siać bo ferment na forum trwa do dzisiaj chodź nie piszę tam już lata całe a jak było tak jest. Ba jest jeszcze większe bagno co sami forumowicze to wskazują i o tym piszą. Wystarczy czytać od góry pierwsze wątki. Ilość opluwań i postawionych piw to nie wymierność jakości forum

-za rozsyłanie pw do użytkowników oczerniających forum - za to przewinienie wartość ostrzeżenie = 3
to jest niezłe. Przecie nie trzeba nic rozsyłać bo czarno na białym każdy widzi jakie bagno kto gdzie robi i za czyim przyzwoleniem. Można bluzgać każdy każdego i do woli szargać kogokolwiek za to co kto co napisze A wzajemna adoracja to jest to czego jest najwięcej.
Zero reakcji administracji i wyrywania bolących zębów bo by nikt nie zaglądał i nikt nie pisał. Szkoda, że ne mam dojścia do privów wtedy forumowicze wszelacy na wszystkich forach by się dowiedzieli kto kupował hurtowo moje padła jak pisze Aśka i kto je rozprowadzał jako Stendkerowskie ryby za cenę 3x wyższą niż moja. Ba a jakie chwytliwe nazwy oferowano? Sam bym takowych nie wymyślił. A fachmani je łykali jak karp koi granulat w sadzawce. No ale nie mój cyrk nie moje problemy.


Dlatego też dziś się upodliłem i zaglądnąłem na owe forum i co mam powiedzieć? Każdy orze jak może i jest, gdzie jest.
Powodem mej wizyty był paszkwil (na wspominanym wizytowanym forum) uciśnionej i niewinnej Aśki co to jak jej na priva napisałem nieprawidłowości (by pisała prawdę i przedstawiała FAKTY) to na CZACIE zaraz k.. i ch.. poleciały z jej strony.
To wlazłem pokopałem i poszukałem me padła co je Aśka po 3 latach krytykuje a inny klakierzy jej wtórują podsycając ogień do wypalającego się zarzewia. Niżej macie wybrane zdjęcia moich padeł co to były fee i nie takie jak się okazało po trzech latach ale wcześniej po zakupie już każdy w tym Aśka się nimi zachwycał. Ba ani jedna nie padła jak to u padeł winno być a Aśka miała z tych ryb dwie pary i do tego masę małych. Możecie sobie prześledzić tępo wzrostu i jak w rzeczywistości wyglądały ryby na starcie i jak potem. Szersza relacja z opisem Aśki jest w jej wątku o emigracji. Ja tu tylko wstawiłem część scrinów moich ryb co Aśka padłami nazwała. Nie są one ciurkiem bo by stron zabrakło w wątku Proszę zwrócić uwagę na ważne daty pokazujące tępo wzrostu ryb. Zapraszam do wątku Aśki o emigracji na forum bo jest jak jest i każdy orze jak może.



To są FAKTY i nawet ch.. i k.. nie wniosą tu nic nowego. I teraz by nie było że sztuka dla sztuki. Jak Aśka dokona stosownej korekty i wstawi w wątek oczerniający nie mnie bo mi to powiewa ale moje ryby (dziś się zbuntowały i powiedziały, że ikry nie zniosą zanim Aśka n ie zrobi korekty swej wypowiedzi) to jak pisałem w uzasadnieniu za 6 dni zostanie odwieszona z 5 ostrzeżeń. Może to nastąpić dopiero po korekcie swej wypowiedzi. No i jakieś słowo przepraszam miałam przykładowo ciche dni by się przydało lub też miałam migrenę i nie wiem co i jak pisałam.
Każdy by chciał mieć takie padła co ich Aśka nie chciała po 3 latach. Na 8 ryb ani jedna nie padła ani jedna nie stanęła we wzroście i z tego były 2 pary dające małe.


NO a jak już zobaczyliście sobie scrina i wątek cały Aśki to wiedzcie, ze ma ona i miała pikne ryby a jej pigeon blood był do pewnego czasu niedościgniony na forach. Tak jest i teraz z liniowanymi rybami.
Aśka jestem z Tobą bo masz mniej lat niż moje córki dlatego daję Ci szansę kolejną. Jam Ci nie wróg Aśka. A było tak pięknie niewinny mój priv do Aśki z delikatną sugestią.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-22, 15:35   

Gdyby wiedział, że tak będzie to bym sobie d.. nie zawracał privami i prośbą no ale skoro wczoraj nie przemówiły FAKTY do niżej wymienionej i niedocenionej to teraz lepiej niech usiądzie bo jeszcze się coś stanie i walnie o glebę na odległość. Teraz krucjatę jakąś organizuje bidna.

Miast prosto zrobić to dalej brnie z kłamstwami

co mamy? gdyby tak uznać to za jedną z trzech prawd to:



""Jako że Adaś na swoim forum dalej pisze kłamstwa tak więc wyjaśnię każdemu sytuację szczurów ze zdjęć, żeby było jasne, zamówiłam przez kogoś 30 ryb od Adama On nie wiedział gdzie jadą więc otwieram przesyłkę a tu surprise same szczury jak zasial na 30 ryb tylko 8 było jako takich, reszta została zabita bo nawet za darmo bym komuś tego nie dała, później niby jako zadośćuczynienie Adam wysłał znów przez kogoś 5 ryb, 5!!!! Za 22 które nie nadawały się do niczego, z tych 5 ryb jedna była ślepa i padła po kilku dniach dwie następne nie rosły, czyli tylko dwie jako takie, więc jeśli ktoś ma jaja niech napisze guru z Wrocka na jego forum że jest klamca i tyle, ja mam bana więc ode mnie dostał SMS dowód mam że piszę prawde
Co do ryb które wstawił na zdjęciach i pisze ze miałam je za darmo to tak nie było płaciłam za ryby po 50 zł od sztuki a za kropkowane 60zł od sztuki, dwa szaraki dostałam za darmo a nie wszystko jak On to na[/b]pisał.... Przepraszam kropkowane były po 70zł od sztuki, mąż mi przypomniał więc..."

co czerwone ważne dla każdego a najbardziej piszącego no bo skoro to jedna z trzech prawd to:
niżej sms Aśki i moja odpowiedź sugestywna



I teraz rozłóżmy w/w post Aśki:
""zamówiłam przez kogoś 30 ryb od Adama On nie wiedział gdzie jadą więc otwieram.."
znaczy jak? Zamówiłaś przez kogoś te co pokazałaś i masz pewność, że to moja piwnica? Jakaś kpina ja nie wiedziałem Ty zamówiłaś a ktoś Ci g.. niby przesłał?


"" później niby jako zadośćuczynienie Adam wysłał znów przez kogoś 5 ryb, 5!!!! ."
kolejna kpina bo jak nie wiedziałem to jak mogłem 5 dać rekompensaty? Przecie u mnie ZASADA obowiązuje i każdy wie:
- każdy wybiera ryby SAM a skoro ktoś niby brał to łąpał lub pokazywał która ma być. A jak się nie znał to do kogo pretensje. NO ale darujmy sobie te dywagacje bo ten co niby Ci je brał jako moje to z mą piwnicą nie miał styczności i zobacz jeśli to ktoś z FORUM czy w tym czasie nie miał małych zdechlaków z brakami. Skasował Cię za swoje padła a wcisnął CI żę to moje. Co TY bredzisz? Zresztą Ci co brali osobiście moje padła mówili, że tu i tu są moje ryby co je sprzedają ... tylko tak zrobiłem:shock:


""e dostał SMS dowód mam że piszę prawde
..."
trzeba dodać moim zdaniem a co i jak za chwilę.


"i pisze ze miałam je za darmo ..."
kolejny badziew bo jak się kilku zdań nie potrafi doczytać i zrozumieć to co ja mogę? Napisałem co i jak w smsie a TY dalej swoje. Pokaż w w/w postach gdzie napisałem że masz ryby za darmo to Ci FORUM przekażę a sam zniknę w nicość.

Gdyby takie cosik miało miejsce to byś TY i inni mnie na forach wszelakich zagryźli na drugi dzień po odbiorze ryb. Tętnicy bym nie miał i śledziony też a bez tego kibel by mnie i moje padła czekał. No bo skoro 3 lata się czeka to czemu nie od razu dowalić do pełna? A gdzie na forach jest ślad po tej kpinie i padlinie co tylko 8 dobrych a reszta eutanazja. Jeśli piszesz prawdę a nie g.. prawdę to ten co CI ryby dowoził i niby u mnie brał to cię zrobił w bambuko a jak brał przykładowo to dyletant i pretensje bo widziały gały co brały.

A teraz F A K T Y.
Aśka z brzuchem i mężem zawitała do mej piwnicy dnia 20.04 2013 roku i brała:
2 erupcje
2 SW
2 WL SS
2 RW
i jest to jak w mordę tyle ryb co pokazuje w wątku paszkwilowym i swoim o emigracji.
Kto ją zna niech policzy kiedy dzieciątko się urodziło i co piszę to prawda. Dowód namacalny Zresztą dowód pisany do wglądu. Dodatkowo pisze że ja bluzgam? No a jak mam nie bluzgać (bluzgi jak mawiał jeden profesor pozwalają dobitnie podkreślić wagę sytuacji) pewnie,z ę bluzgałem bo kiedyś Aśka była w RADZIE FORUM i jak mnie nie było dwa dni zrobiła sobie jazdę na CZACIE. NO to jak miałem tego nie wypunktować w cztery oczęta lub też telefonicznie? No ale nie to co tu na CZACIE się działo ostatnio z jej udziałem. Nie wklejam by nie było cenzury internetu w sieci. Mnie nigdy nikt na forach wszelakich nie wskazał,z ę piszę słowa wiadome jakimi Aśka fechtuje jak na olimpiadzie fachmanka.
21 maja 2013 roku Aśka ma problem z rybami (chyba, że to nie Ona pisze). Pisze, że to ryby moje i jest ich 8


w międzyczasie podsyła mi zdjęcia i filmu do wykorzystania swoich ryb niżej


30 IX Niżej jest dobre. Zwłaszcza ostatnie zdanie. Polecam no i od tego czasu zacząłem się przyglądać i patrzyłem jak statek tonie


9 X śle zachwycona wcześniejszymi zapytanie czy mam ryby (a podobno miała już z mej piwnicy jak sieje ferment gdzie indziej brać?


11 X śle maila z opisem och i ach mych ryb i ze zdjęciami co widać


12.X śle wynurzenia och i ach, że ryby .. zresztą sami doczytajcie jakie miała okazy i w jakim czasie (no a podobno to padła)



To są FAKTY a nie oszczerstwa. NO ale z uwagi na Twój młody wiek jak napisałem wcześniej:
przepraszam mnie na forum w watkach a dodatkowo (to po smsie) zakłądasz nowy wątek pod tytułem:

Przeprosiny Aśki dla adaman



i tam wiesz co napisać. Wtedy dopiero wrócisz na FORUM oi zostaną Ci zdjęte ostrzeżenia do widomego stanu.

Dzięki Twym namowom zobaczę dokładnie co kto i kiedy o mnie pisał. Pisać jak kogoś nie ma to jak mawiał Łukasz stykać się z Brutusem. Każdy zostanie z czasem rozliczony a jak wygląda czystość FORUM t niebawem zobaczycie.

Jeśli by komuś wpadło coś jeszcze gdziekolwiek pisać o mnie sprzed lat niech się już okopuje. Mam serdecznie dość tego, co ryby potrafią z człekiem zrobić jak je się trochę tylko liźnie. Pamiętajcie ryby dziś są a jutro ich może nie być. Gorzej jak człowiek jest a jutro go nie ma.
Jeśli ktoś twierdzi, że oferuje lub sprzedaje czy przywozi moje ryby to jest to jedna z prawd: g .. prawda.Miłego dnia bo mi się już odechciewa tego gnoju jaki robią ciągle Ci sami co tylko potrafią z klakierami współgrać i żadna siła ich nie zmieni. NO to może czas zmienić forum i nie zatruwać innych? A co się stanie z takim forum to już kilka przerobiłem. Jak będę miał ochotę to opiszę .
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
jacek@3333 

Imię: jacek
Wiek: 35
Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 2
Skąd: z krainy oz
Wysłany: 2016-09-22, 16:38   

adam gdybyś miał choć odrobinę HONORU to powinieneś się już dawno ZBANOWAĆ
 
 
labam 

Imię: Michał
Wiek: 46
Dołączył: 06 Lip 2016
Posty: 21
Skąd: LDZ
Wysłany: 2016-09-22, 18:56   

Na poważnie przygodę z dyskami zacząłem jakiś rok temu i prawda jest taka że nigdzie w sieci nie mogłem znaleźć informacji które kilka razy pomogły uratować moje ryby a tutaj one są i wystarczy skorzystać z funkcji szukaj i wszystko można znaleźć, wchodzę na to forum codziennie i aż białko ścina się w oczach kiedy czyta się pretensjonalny ton ludzi którym już chuj wie o co chodzi.

Sam kiedyś prowadziłem forum co prawda o zupełnie innej tematyce ale ludzi którzy psuli atmosfere i gadali bzdury traktowałem po równo i w jedyny możliwy sposób dlatego mam dla Ciebie Adamie jedną propozycję - wypierdol z hukiem, z miejsca wszystkich którzy niszczą to co sam stworzyłeś i włorzyłeś tyle pracy i niech spierdalają tam skąd przyszli.

To forum to na prawdę wielka kopalnia wiedzy o dyskach i na prawdę niema sensu przejmować się opiniami ludzi którzy najnormalniej w świecie Ci zazdroszczą i na siłę stworzyli jakiś wielki pakt żeby zniszczyć Ciebie i co za tym idzie to miejsce.

Adamie rób dalej to co robisz bo robisz to dobrze a wszystkim pretensjonalnym płaczkom polecam zakup tego specyfiku:

http://allegro.pl/masc-na...5794770337.html

Pozdrawiam.
 
 
Larsson 

Imię: Samson
Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 4
Skąd: Gatka
Wysłany: 2016-09-22, 20:33   

Ty Adas chyba myślisz ze wszyscy interlokutorzy to czytać ze zrozumieniem nie potrafią
Z tego co napisałeś to z 30 ryb 7,8 jest jako takich znosnych średnia zajefajna.
A zpomnialem dla kolegi labam do takie tabsy Niepie.......ok Max polecam
_________________
Mądry człowiek uczy się od każdego głupi wie wszystko.
"Zwei Din­ge sind unen­dlich, das Uni­ver­sum und die men­schliche Dum­mheit, aber beim Uni­ver­sum bin ich mir nicht ganz sicher"
Ostatnio zmieniony przez Larsson 2016-09-22, 20:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-23, 09:10   

jacek@3333 napisał/a:
adam gdybyś miał choć odrobinę HONORU to powinieneś się już dawno ZBANOWAĆ

I kto to mówi?
Ten co w świecie fantazji w krainie Oz żyje?
Ten co ma kolka kont?
No to teraz banowanie:

§2. Profil użytkownika.
1. W profilu znajdują się pola oznaczone jako obowiązkowe i dobrowolne.
2. Pola obowiązkowe, które każdy powinien mieć wypełnione to: Imię, Skąd (miejscowość zamieszkiwania), Płeć i Data urodzenia.
3. Wszystkie pola w profilu winny zawierać dane zgodne ze stanem faktycznym.
4. Niewypełnienie obowiązkowych pól profilu będzie traktowane jako łamanie regulaminu i karane zgodnie z jego zapisami.

3. Pisanie na forum i na shoutboxie.


§8. Pozostałe.

7. Tyczy FORUMOWICZÓW posługujących się nickiem używanym na tym FORUM a piszących na innym o podobnej tematyce. Swą postawą powinni identyfikować się ONI z TYM FORUM i na innych stosować te same postawy i zasady jakie tu obowiązują. Jak nas widzą tak nas piszą. Każde złamanie tych zasad na innym FORUM przez forumowicza będącego zarejestrowanego na TYM FORUM pod takim samym nickiem będzie traktowane jak łamanie zasad i REGULAMINU tego FORUM.

masz do pełna i do odwołania.

teraz trochę post po postem będzie bo bardziej czytelne kto co i za co.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-23, 09:22   

labam napisał/a:

To forum to na prawdę wielka kopalnia wiedzy o dyskach i na prawdę niema sensu przejmować się opiniami ludzi którzy najnormalniej w świecie Ci zazdroszczą i na siłę stworzyli jakiś wielki pakt żeby zniszczyć Ciebie i co za tym idzie to miejsce.

Adamie rób dalej


Mimo trafnych sugestii rozumiesz co i jak. Na przyszlość jak się napisez coś nie tak to można szybko poprawić posta do tego służy EDIT. NO a teraz masz wiesz za co


§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.

1. Cenimy wolność słowa ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie używaj wulgaryzmów. Zachowanie kultury osobistej w dyskusjach jest największym priorytetem na forum. Swe wypowiedzi opieraj na faktach i doświadczeniu. Negowanie innych na forum bez podania szczegółów jest niedopuszczalne. O nieobecnych na forum się nie rozmawia

delikatnie na tydzień boś priva przysłał.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-23, 09:26   

Larsson napisał/a:
Ty Adas chyba myślisz ze wszyscy interlokutorzy to czytać ze zrozumieniem nie potrafią
Z tego co napisałeś to z 30 ryb 7,8 jest jako takich znosnych średnia zajefajna.
A zpomnialem dla kolegi labam do takie tabsy Niepie.......ok Max polecam


A gdzie ja tak pisałem? Wskaż to Cię odwieszę jako niewinnego?

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-23, 10:08   

Mówiłem,z ę bezie bolało. Nie podsyłać mi na stracenie kobiet bo je z natury delikatnie traktuje. N O ale Aśka wczoraj daje popis. Zróbmy analizę jeśli kto wie co to takiego:


Co tu mamy? Asa twierdzi teraz - zaznaczam teraz, że ryby dodatkowe 5 sztuk SAMA odbierała


wcześniej twierdziła, że ktoś 5 sztuk znów jej ktoś dostarczył (ale tajemnica a ja nic nie wiedziałem) wiedziałem nie wiedziałem wielka kpina Aśka bom się już zgubił


Dostawała przez umyślnego a teraz sama te same odbierała? Nie jarze?
Uśmierciła od razu 22 sztuki bo były fee ale wczoraj już wali zdjęcie ale o tem później. Ba 2 dni nie rosły i do kibla. Jak ryba ma w 2 dni urosnąć się pytam? U mnie nawet tego nie ma by ktoś zauważył wzrost i jakie oko Aśkja miała nie rośne to kibel.




niżej mataczenie bo skoro te dobre a te inne to gdzie one są aaa...... w 24 h do kibla trafiły od razu jak piszesz o eutanazji.



Aśka wstawiła zdjęcie niby moich szczurów ryb (nie ważne jakie ryby ale ważne jakie zdjęcie). B ato te co od razu miały eutanazję. To miały czy nie miały?


wystarczy sobie kliknąć w zdjęcie i powiększyć (ba to ryby co już nie żyły bo od razu eutanazja je czekała) i co mamy?
28 sztuk (na zdjęciu) ryb co nawet ja mogę stwierdzić, że mogą być moje bo są OKI. To nawet dyletant nie podważy. Czyli tak z 30 8 dobrych a reszta padła? To jak się te 28 uchowało, że widać i są dorodne i nawet szukają pokarmu a i płetwy i kształt OKI. Nie siedzą w kącie i są z przodu przy świetle. Aaaaaaaaaaaaaaa śiatło? Moje jak by te były to by spierdzielały od światłą pod filtr czego dowody są na FORACH wszelakich w pierwszych dniach po wpuszczeniu. Ciemne - nie. Poskładane płetwy - nie. Gdyby takie ryby ktoś dostawał cały czas to by nie było problemu



a i jeszcze jedno: macie skrina i maile chronologicznie od niej. Wystarczy wskazać który to twierdzi o nieprawidłowości a ja zrobię tak:
- otworzę ten folder jaki Aśka wskażę i cały czas będę swe klikania śledził nagrywać i otwierając folder w jakości HD by nie było, ze jakieś brakujące sekundy w nagraniu.
I jeszcze jedno jak się ryby do mleka daje i mleko ma w zbiorniku to do konia pretensje, że płetwy nie takie. A jakie jeśli już (tu pikne a miały być cięte nożyczkami). Ba a gdzie te padła? Ni ma czy już wydobrzały?



Gdyby taki stan miał miejsce, że komuś padła wysłałem (Aśce) to by mnie lata temu zżarła od środka.
A to zdjęcie ze skrzelem to już gdzieś chyba widziałem tak jak te zbiorniki ale to mi wieje osobiście. Moja propozycja dla Ciebie dalej aktualna boś kobita mała ale zadziorna z tym że bez własnego zdania bo dajesz się innym prowadzić jak na sznurku.

I na koniec jak kto ma rozum to wie jak było i nie należy osądzać Aśki, że się dała wkręcić innym w skakanie do gardła i walenie tych zdjęć. A z opisem to się już bidna sama pogubiła. Dałem za darmo nie dałem za darmo były dostarczone sama odbierała to te czy inne lub uśmiercone od razu i pływające w zdrowiu jak tu.

Mimo, że to nie moje ryby bo by od razu od światła szukały ciemnego czy waliły w szyby to są jakie są i każdy to widzi.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
Ostatnio zmieniony przez adamn 2019-05-05, 16:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-24, 07:54   

Ponieważ kobieta (moje dla niej to za mało) wykształcona, wielka ciałem, kulturalna władająca językiem ojczystym w sposób tak miły dla wszystkich tak mi d.. obrabia to, bym ostatki honoru jak ktoś mi wytknął, że go nie mam zachował to co następuje:
- pokrzywdzona Aśka co jej ryb nie wysyłałem nie łapałem i nie pakowałem wskażę termin odwiedzin u mnie świty w skład której wejdą:
- gienierator vel Gienek jako najbardziej chyba na forach obiektywna osoba, którz trzeźwo myśłi
- łapacz ryb czyli osoba co była i dostarczał jej ryby o czym ja nie wiedziałem i do tego odbierała gratisy 5 sztuk za padła 22 sztuki (a czemu nie wszystkie jak było coś nie tak) - t5o jakiś laik bo skoro padaki wybrał i sam łapał i oglądał to nawet karpia na święta nie poinien dostarczać do schroniska dla zwierzą
- trzecia osoba dowolnie dobrana przez Aśkę.

Nie będzie to trudne bo są od dzisiaj do jutra Targi ZOO Botanika 2016. Proste jak drut udupić adaman vel mnie do jutra do czasu zakończenia targów. Czyli termin od taraz do zakończenia targów tylko AKTUALNY.

Nie jest też trudne skontaktowanie się bo skoro:
............................. niżęj cytat z forum ......
ORAZ
Dziwi mnie, że osoba która ów ryby od Adama dla niej zamawiała (Aśka wtedy z Adasiem miała kosę), dała wcisnąć taki shit. A wiem kto to był i sądząc po postach tej osoby to nie jest jakiś koleś z pierwszej łapanki, a ponadto znał Adama nie od dziś.
...................................... koniec cytatu.........
Adam ryb Aśce nie wysyłał a co kto łapie mi wieje. To jak z jednym dzwoni umawia się przychodzi a ja widzę małolata. Jest sam pyta się jaka cena mówią a On kilkadziesiąt chce. Qn wyciąga forsę i kładzie a ja na to ryby Ci złapię. ON że nie bo się zna i sam sobie wybierze. Jak tak to wybieraj. Powiedziałem by oglądał w akwarium (nawet oświetlenie załączyłem przenośne) w siatce i w worku. Zrobił i po złapaniu nawet pomagał pakować ryby. Trzeba przyznać znafca ten młodzieniec był. Ja w tem wieku bym się zdał na doświadczenie


a nie na swe ego mizerne ale nic mnie nie zdziwi jak 2 lata temu na ZOO Botanice 5-7-8 latkowie odpowiedzieli mi na kilka pytać o dyskowcach i zrobiłem tak :shock:

No a skoro ja znam dyletanta co ryby wybierał i potem jeszcze braki 5 (czemu nie 22) dobierał i ten mnie zna to co za trudność. Zbieracie się i telefon do mnie Gienek czy też dyletant zapoda i za 30 minut jestem w piwnicy i:
- do tego czasu Aśka na drugim forum wstawi kiedy ten znafca był u mnie po ryby (dokładny termin jak też, kiedy ryby padła dostała (zrobi to jak dostanie telefon od znafcy, że są u mnie)
- przyjeżdżają wpadamy do piwnicy otwiera ze mną laptopa i mogą sprawdzić moją pocztę do Aśka (poczta jest w scrinie już pokazywanym)
- potem oglądamy zeszycik i kilka wpisów komu kiedy ryby i za ile wepchnąłem (mam takie coś od zarania dziejów i nie jest to maszyna a od ręki pisane by wiedzieć kto kiedy i jakie dostał)
- termin ma być w granicach po terminie (bo jak wcześniej dostałą by padła to by drugi raz nie właziła do rwącego potoku) czyli pod 9 X 2013 aż do 9 06 2015 gdzie w tym okresie była kosa jak napisane bo nie ma śladu kontaktu mailowego




otwieramy zeszyt i szukamy wpisu ręcznego (każdy dyletant zobaczy że to odręczne i z dopiskami co i dlaczego)
Termin w mym zeszycie ma się tylko różnić 1 dzień od dostawy i tego co napisze przez drzwiami Aśka (tyle starcza na dostarczenie ryb do Francji.
Jeśli to będzie miało potwierdzenie w FAKTACH to:
- od ręki zostanie wpis na FORUM walnięty, że AdamN to (tu wymienić alfabatycznie wszelakie epitety pod moim adresem kto zna
- ja przekazuję od ręki hasła do FORUM a znafca co Aśce niby moje ryby wybierał zmieni moje hasło na takie jakie mu poda (TAJNIE bo to tajny agent od dostarczania takiego bym nie wiedział, ze to moje ryby dla Aśki)
- na zakończenie jeśli pozwoli zrobię wpis i podziękuję za współpracę WSZYSTKIM WAM i zapadnę się w czeluść Tartaru.
- FORUM jest opłacone do listopada 20 (podam numer umowy i kontakt z dysponentami serwera). Trzeba się przygotować na straszne pieniądze by takim czymś dyrygować. Jakieś 3400 na rok. NO ale Aśka to będzie potrafia bo kobieta ma to coś: czar urok kulturę i wykształcenie a jaki giętki język. A jakie podejście do starszych i młodszych miodzio lodzio.
Tak wiec czas start
- wyznaczony termin
- wyznaczona historia wizyty dyletanta

wtedy się okaże jaka siermięga była u mnie i takie padła Aśce wybrała

Na dziś FAKTY to takie, że Aśka serwuje stek kłamstw i oczernia mnie wszędzie. BO jak ja nie widziałem i nie łapałem i nie reklamowałem to jak? We łbie Ci się pomieszało? Pokazanie jednej ryby z innego akwarium niż te okazy przedstawione (powiększ zdjęcie i kształtne okrągłe płetwy właściwe i kolory i pokrywy skrzelowe (to tylko 1/30 całości) ale ta woda co mleko przypomina mleko. W takiej to w tydzień można się przewieź. Jak się składa REKLAMACJĘ to trza było jak ja postąpić:
- zdjęcia
- filmy od ręki
http://discusforum.adamn....p?p=49682#49682

Ba a jakie g.. małe filtry ma znafczyni akwarystyki - takie to jako filtry do kawy się nadają a nie do zbiornika z dyskami co ich 15 siedzi i winny żreć na okrągło. Ale co ja tam ZNAWCA jestem jak Aśka ma swoich takich co jej ryby wybierają niby.

NO ale skoro już za kilkadziesiąt godzin nie będę adminem tego FORUM a Aśka to już nie będę od teraz się udzielał i pisał. Kto co i jak to na priva maila i telefon a nie przez znafce i nie będę dawał kolejnych na dziś BANÓW.

MÓJ ostatni post na TYM FORUM bo nie będzie już moje a znafczyni.
Kulturę to się ma albo się nie ma.
Szacunek to się do innych ma albo się nie ma.
Jeden kamieniem walnie a reszta w amoku jak sfora gończych na polowaniu.
Nakręcanie spirali chamstwa obłudy i tego co na żadnym forum o byle jakiej tematyce nie powinno się znaleźć.
No i jeszcze ta tęsknota za krajem? Jak się tęskni to się nie jedzie i d.. sobie nie zawraca. że tak czy owak.
By wiedzieć jak polować trza mieć coś pod kopułką
Adam już niedługo były administrator tegoż FORUM adamn.pl(ale nazwy nie zmienicie :mrgreen: )
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
apollo19825 


Imię: Rafał
Wiek: 41
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 155
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2016-09-24, 13:14   

ci co wyjechali po kilku dniach nie rozumieja znaczenia POLSKICH słow . może dlatego taki galimatias. wiecie czasy z angielskiego CZY INNEGO JĘZYKA itp moga się mylić z było bedzie KTO CO JAK itp... :shock:
_________________
Początkujący. Ale ambitny.
Ostatnio zmieniony przez apollo19825 2016-09-24, 19:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-26, 09:24   

apollo19825 napisał/a:
ci co wyjechali po kilku dniach nie rozumieja znaczenia POLSKICH słow . może dlatego taki galimatias. wiecie czasy z angielskiego CZY INNEGO JĘZYKA itp moga się mylić z było bedzie KTO CO JAK itp... :shock:

To po części się chyba zgadza bo Aśka mi wysłała SMS-a że nie będzie jechała 1300 kilometrów bo ma ważniejsze sprawy !
A kto i gdzie jej kazał jechać. Miała wyznaczyć dwóch zaufanych w tym znafce i wskazać datę co niby ja jej wysyłałem a nie wysyłałem jak głoszą FAKTY. I by było po kłopocie FORUM by było jej od wczoraj. No a do tego straszy mnie papugami, że się za mnie zabiorą!. Do tego znafca się do dziś nie ujawnił. Polecam jeśli mówimy o papugach zaznajomić się z ich środowiskiem w Niemczech gdzie mają stałą populację.
A jak mówimy już o paragrafach to zaznajomić się z

art. 212 kodeksu karnego
art. 216 kodeksu karnego

a potem dawać się wpuszczać w kanał przez innych co się za plecami chowają i godnosci nie mają.
Ponieważ modne są motta czy cytaty to chyba nie podważycie tego co światły umysł głosił a Albert Einstein się zwał:

"Zdro­wy rozsądek to zbiór up­rzedzeń na­bytych do osiem­naste­go ro­ku życia"
jakze wymowne i prawdziwe stwierdzenie to jak z "mlekiem matki wyssane"

"Wy­bit­ne umysły są zaw­sze gwałtow­nie ata­kowa­ne przez mier­no­ty, którym trud­no pojąć, że ktoś może odmówić śle­pego hołdo­wania pa­nującym przesądom, de­cydując się w za­mian na od­ważne i uczci­we głosze­nie włas­nych poglądów"

nic dodać nic ująć wystarczy fora czytać i śledzić co i jak

"Je­dynym rozsądnym spo­sobem wycho­wania jest od­działywa­nie włas­nym dob­rym przykładem, a jeśli nie można inaczej - od­straszającym przykładem"
nic dodać nic ująć jak mawiają niektórzy.

Zaistniałej tu sytuacji nie będę już komentował bo to by FORUMOWICZOM tegoż FORUM uwłaczało. Tyle na teraz a pierwsze decyzje niebawem bo idę czytać forum. Oczywiście powie ktoś mogłem to robić wcześniej ale co się odwlecze to nie uciecze.

Adam dalej panujący ADMINISTRATOR
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-26, 14:44   

No to czas zacząć wyliczankę. Przeczytałem trochę drugie forum i:

U W A G A:
Każda osoba co ma BANA może w przyszłości wrócić na TO FORUM dopiero po przeprosinach (Forumowiczów czy też opluwanych za prezentowaną wcześniej postawę) na każdym forum na jakim pisze. To dlatego, ze opinie są przekazywane wszędzie a ludzie to nie tylko na jednym forum skrobią.
I teraz co następuje:

bosak
- Marcin masz 2 ostrzeżenie z
§8. Pozostałe.
7.
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
a w efekcie BANA do odwołania za. Jesteś forumowiczem co miał już kilkadziesiąt razy dawane ostrzeżenia i to jak wdać NIC nie dało bo kotlety odgrzewane już na tym FORUM były już 1,5 roku temu sadzone sprzed ponad roku wtedy do tyłu. NO to teraz trzy lata.
http://discusforum.adamn....er=asc&start=45
ten z 2015-01-19, 16:04
a Ty je serwujesz gdzie indziej tam gdzie mnie nie ma. Dziękuję za uwagę Marcin. I nie próbuj podchodów jak gdzie indziej z kolejnymi kontami tam może to uleci ale tu niestety nie.

Bill3 - Adam
nie znasz mnie i na oczy mnie nie widziałeś a opinie o mnie walisz takie, że aż zajady mi wylazły w kącikach ust. Jak tam administracja na to oczy przymyka to inna sprawa. Do tego do innych jesteś (sam wiesz jaka wysika kultura Tobą przemawia) i za to masz 4 ostrzeżenia a w efekcie BANA do odwołania. Tobie nie dziękują za współpracę boś nic sensownego nie napisał i nie wniósł na to FORUM ale polecam Ci maksymę A.E. o wieku.
§8. Pozostałe.
7.
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.

Na dziś wystarczy a jutro kolejni do tablicy zostaną wywołani.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-27, 09:09   

Dziś kolejni zostaną pozbawieni przywileju korzystania a tego FORUM.

Będzie krótko bo nawet nie mam już siły wyjaśniać co i jak :evil: Wszystko już wcześniej zostało opisane.

jab75 - Jacek
§2. Profil użytkownika.
2.
3.
4.

§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1.
2.
8.
9.

§6. Utrzymanie porządku na forum.
3.

§8. Pozostałe.
2.
7.





Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12