DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
KONKURSY stałe na FORUM
Autor Wiadomość
maksservice 

Imię: Maksymilian
Wiek: 40
Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 8
Skąd: Poznań
Wysłany: 2012-12-31, 18:49   

bibel7 napisał/a:
Kochani tylko BÓG wie kiedy będzie koniec świata[/quote] Bo wiara góry przenosi,powodzenia :!:
_________________
Pozdrawiam Maksymilian
 
 
ratafia 


Imię: Katarzyna
Pomogła: 4 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 309
Skąd: Nowy Dwór M
Wysłany: 2013-01-01, 01:14   

Ryszard napisał/a:
troszeczke rozmsmieszyla mnie wypowiedz Kasi :-) . Wielu z Was ma podobne do niej zdanie o Adamie

Ryszard, myślisz że gdybym poważnie traktowała ten wymyślony konflikt z Adamem, to by mnie tu widzieli.
Jeśli tego jeszcze nie wiesz to Ci powiem że kobiety potrafią być uparte i mściwe.
Ja nie mam specjalnych powodów, poza drobiazgami żeby tak postępować.
Myślę nawet, że w bezpośrednim kontakcie znaleźlibyśmy wspólny język z prostej przyczyny, po prostu lubię ludzi bezpośrednich nie owijających w bawełnę.
A inne zdanie w jakiejkolwiek kwestii może mieś każdy, nawet jeśli jest niekoniecznie zgodne z ogólnie przyjętym trendem.
PS. Na razie jednak, skoro niektórym z tym dobrze, może i tak zostać, że Kaśka nie lubi Adama, a Adam Kaśki :-D
 
 
bibel7 


Imię: Paweł
Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 252
Skąd: Luboń
Wysłany: 2013-01-01, 10:27   

Witajcie w nowym roku wszystkiego naj naj. 8-) A taką miałem wielką ochotę na Adamowe rybki ,szkoda :oops: GRATULACJE ALICJA.
_________________
Pozdrawiam Paweł
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-01, 10:54   

Ogłaszam wyniki
K O N K U R S U
na koniec ŚWIATA

1 - małolata Alicja (kilka dni jej nie ma i jaki spokój na czacie)
A!icja napisał/a:
Jak to koś ładnie nazwał
,, dopóki w człowieku jest cząstka człowieka- świat nie zginie "
- Nie znasz dnia ani godziny :-)


G Ł O S Ó W ....................8 jak dobrze policzyłem po nocy

2 - bibel 7
bibel7 napisał/a:
Kochani tylko BÓG wie kiedy będzie koniec świata.Mam nadzieję że się nie spóźniłem, ale nie było mnie. :-(


G Ł O S Ó W .....................7 j.w.

Ryby do odebrania od ręki.
WINNER
Alicja

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
cdpkaktus 

Imię: Rafał
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-01-01, 18:25   

Alicja gratki :-)
_________________
Pozdrawiam
Rafał
 
 
 
A!icja 


Imię: Alicja
Pomogła: 4 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 895
Skąd: lublin
Wysłany: 2013-01-03, 18:24   

adamn napisał/a:
kilka dni jej nie ma i jaki spokój na czacie

Heheh wróciłam, by mącić spokój :-P
jaka miła niespodzianka :-)
Dziękuję Wam bardzo
Pozdro
_________________
Bo widzisz drogie dziecko...
Tak już w życiu bywa,
że pies tonie, łańcuch pływa.
 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-11, 14:44   

małą korekta wyobrażeń i skóry na niedźwiedziu dzielonej. Alicja wygrała nie 10 bo tego NIKT nie trafił a .....co było potem napisane tak
"I teraz CLOU KONKURSU na KONIEC Świata:
ponieważ przepowiednia się nie sprawdziła to niech FORUM wybierze NAJBARDZIEJ trafną wypowiedź co powala na kolana a zwycięzca dostanie 5 ryb do wyboru gratis wielkości do 7 cm."

czyli nie 10 a 5 ryb. Kolejny raz potwierdza się ma teza, że nie czytacie co napisane. I nie interesują mnie układy będzie jak napisane.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-12, 19:07   

Jak niektórzy zauważyli z lewej miejsce jest już zajęte przez zdjęcie grudnia. Z prawej natomiast dalej rok nam się przypomina byśmy wiedzieli jak stare są nasze ryby. Ale to do czasu aż zostanie ogłoszony KONKURS na wiadomości z zakresu FORUM i pielęgnacji dyskowców. Przypomnę, że będzie on tylko w wyznaczonym terminie dla tych co będą na FORUM w określonym dniu i godzinie. Będzie to Quiz nie cotygodniowy bo każdemu by się znudził a raz w miesiącu. Reszta odnośnie punktacji trzech pierwszych miejsc i zwycięzcy roku i nagrody bez zmian.
Proszę już ostrzyć klawisze i być w gotowości :mrgreen:
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-09-30, 10:31   

By uatrakcyjnić tematy i treści FORUM mam takowe przemyślenia (do dopracowania) by oprócz dwóch dotychczas funkcjonujących KONKURSÓW zrobić kolejne dwa:
- KONKURS na temat miesiąca (założony w danym miesiącu do dnia 25 i biorący udział w glosowaniu ogółu)
- KONKURS na GALERIĘ miesiąca (założona w dziale od początku istnienia FORUM)

Uszczegółowienie co jak i kiedy w osobnym wątku jak znajdzie się publiczna akceptacja FORUMOWICZÓW.

Co ja uważam:
- temat miesiąc a będzie preferował twórcze myślenie (nie tylko branie bez dawania i patrzenie z boku) w danym miesiącu i ciekawe tematy za które będzie piedestał jak teraz zdjęcie i wszystko wiem.
- temat Galerii będzie preferował zmiany jakie ktoś co wątek założył poczyni w danym miesiącu i podzieli się na FORUM. Temat ma żyć a nie umrzeć z chwilą jego napisania. Nie wszystko co opisywane musi być piękne i ładne. Ważne są metamorfozy i zdobywanie doświadczenia z tego FORUM.
To teraz czekam na WASZE głosy?
Chyba, ze ktoś ma coś innego wartego powstania

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-11-10, 20:21   

Ponieważ jest nieźle i robi się sielanka to w tym miesiącu zostanie ogłoszony kolejny KONKURS o tematyce:

Galeria miesiąca

Ma on na celu uaktywnienie tych co są w podziemiu i opuszczają się w aktualizacji swych wątków. Jak tez propagowanie akwarystyki estetycznej i miłej dla oka.
Ocenie będzie podlegało to wszystko co zostało napisane przez AUTORA w danym miesiącu KONKURSOWYM
Zgłaszanie kandydatur będzie podobnie jak zdjęć a głosowanie też takie samo.
Zwycięzca trafi na piedestał na gorze FORUM jak też jego watek trafi na miesiąc do Przewodnika po FORUM

http://discusforum.adamn....p?p=23862#23862
do tematyki
Galeria miesiąca

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9