DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
KONKURSY stałe na FORUM
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-24, 09:18   

pjotjek napisał/a:
Adam, ja mam Twoją fotkę, która według Ciebie nadaje się na awatar :mrgreen:

podeślij zobaczę co i jak.
Co do zjazdu to już dawno pisałem, ze będzie na klepisku a i chętny na chmielowy trunek degustowany w gronie 66,666666666666666666% administracji się znalazł.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
xenon 
xenon


Imię: Piotr
Wiek: 47
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 109
Skąd: Nawojowa Góra
Wysłany: 2012-12-24, 14:48   

Ja wiem kiedy będzie koniec świata! - Kiedy Adam zacznie sprzedawać chore ryby :mrgreen: ;-)

Andrew i Gieniu gratulacje ;-)
 
 
pjotjek 

Imię: Piotr
Wiek: 34
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 18
Skąd: Konin
Wysłany: 2012-12-24, 15:12   

Koniec świata będzie jak skończy się kalendarz grudniów. teraz skończył się majów a zaczął kalendarz czerwców - więc jeszcze trochę przed nami :-D
 
 
 
miras55 


Imię: Mirosław
Wiek: 37
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Bochnia
Wysłany: 2012-12-24, 16:39   

Koniec świata będzie jak Pan Bóg zdecyduje moje zdanie , lub się sami się wykończymy .
_________________
Akwarystyka to moje życie !
pozdrawiam !
miras !
 
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2012-12-25, 12:19   Re: KONKURSY stałe na FORUM

Tak troszkę powyrywane z kontekstu
adamn napisał/a:
Mamy tez propozycję do zaakceptowania przez FORUM i proponujemy nobilitować Andrzeja i Eugeniusza za pomysły nietypowe

Gratuluje Panowie i proszę o więcej takich pomysłów :-)

adamn napisał/a:
Powstał by nowy dział, gdzie ONI by tworzyli, ustalali tematykę i zakres tematyczny i raczyli NAS swymi odkryciami. Jak się znajdą naśladowcy to jak dobrze będą z nimi żyli to kto wie? Może ich dopuszczą do twórczości?
Dział roboczo by się zwał:
EUREKA Andrzeja i Eugeniusza - do weryfikacji przez FORUM.

Adamie tutaj mam małe "ale" co z nazwą działu jeżeli Andrzej i Eugeniusz stwierdzą że jeszcze dopuszczają kogoś do swojej twórczości :?: Nazwa działu wtedy zmieni się na;
EUREKA Andrzeja i Eugeniusza i X
dojdzie jeszcze kolejny i znów zmiana nazwy na;
EUREKA Andrzeja i Eugeniusza i X i Y
Nie lepiej byłoby od razu dać nazwę taką "ogólną" coś w stylu:
Idealne rozwiązania
Nie to żebym miał "coś" do Andrzeja i Eugeniusza. Ich rozwiązania powalają mnie na kolana.
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-25, 12:23   

toommaszeek napisał/a:
Adamie tutaj mam małe "ale" co z nazwą działu jeżeli Andrzej i Eugeniusz stwierdzą że jeszcze dopuszczają kogoś do swojej twórczości Nazwa działu wtedy zmieni się na;

Póki co, więcej genialnych rozwiązań nie widać. A jeśli się pojawią, to nic nie stoi na przeszkodzie aby:
1. dopisywać kolejnych do nazwy działu.
2. stworzyć dział a w nim poddziały dla każdego z osobna.

Także w miarę rozwoju tego pomysłu wszystko jest możliwe.
 
 
Dino25 


Imię: Marek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 66
Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 287
Skąd: Legnica
Wysłany: 2012-12-25, 14:06   

Koniec świata 2045r
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-25, 22:19   

Szanowni FORUMOWICZE ponieważ dochodzą mnie słuchy o braku wyników odnośnie KONKURSU na koniec świata przeto chcę poinformować, że wygra ten co trafił w datę i w tym wskazanym roku będzie FAKTYCZNY koniec świata. Sądząc po tym jak Majowie się pomylili to trzeba czekać jakieś ... lat.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
ratafia 


Imię: Katarzyna
Pomogła: 4 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 309
Skąd: Nowy Dwór M
Wysłany: 2012-12-25, 22:37   

Na drugi dzień po końcu świata to możesz sobie wygraną, wiesz co? :-D

PS: Niby toto dorosłe a takie bzdury wypisują, i kobiety straszą.
Ostatnio zmieniony przez ratafia 2012-12-26, 03:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2012-12-26, 00:35   

adamn napisał/a:
Szanowni FORUMOWICZE ponieważ dochodzą mnie słuchy o braku wyników odnośnie KONKURSU na koniec świata

Nie dziwię się. Konkurs trochę bez sensu. Ale można posty ponabijać i takie tam inne ale chyba nie o to chodzi? Poza tym można wyłączyć zliczanie postów w tym dziale?

(ps. wg mnie , sztuczne bicie piany :-/ )
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-26, 06:47   

Więcek napisał/a:

Nie dziwię się. Konkurs trochę bez sensu. Ale można posty ponabijać i takie tam inne ale chyba nie o to chodzi? Poza tym można wyłączyć zliczanie postów w tym dziale?

(ps. wg mnie , sztuczne bicie piany :-/ )

Nikt nikomu nie kazał brać w nim udziału by statystyki podnosić.
Przedstawiono też dwa inne i jeden jest w trakcie na zdjęcie miesiąca grudnia.
Dokonano korekt organizacyjnych i te są już realizowane co chyba każdy co wchodzi na FORUM widzi.
Dokonano sprawdzenie silnika FORUM czy da radę czy nie i się nie udławi i zapcha z poczuciem przegrzanych odsłon w minucie :!:
Dało radę i jesteśmy spokojni o jego wydajność.
Ponieważ święta wtedy się zbliżały to radosną atmosferę chciano wprowadzić z poczuciem miłości bliźniego jak siebie samego. Chyba cały czas nie musi być sztywno i drętwo na tym FORUM?
Wykażcie trochę luzu a nie gderacie i gderacie. Gderać to ja stary tetryk mogę po świętach, że wszytko boli i ruszać się nie mam siły.
jak kto chce gderać, ze źle i ten tego to niech napisze watek w czym jest dobry.
Przykładowo Piotrek .. jest adminem chyba na jakimś FORUM z miedzią związanym i NAPISZ o tym
Kaśka jak ... od któregoś roku życia interesowała się rybami to .. też napisz swoje lata w akwarystyce lub cokolwiek innego. Znajdźcie działy (lub podajcie na priva gdzie temat ma być) i po kłopocie.
Tu nie będzie:
- gderania
- robienia po swojemu w dowolnym wymiarze a tak jak w REGULAMINIE
- podchodów nocnych pod kogokolwiek
MY tak to widzimy i tego się trzymamy. A ponieważ jesteśmy jeszcze nieopierzeni to są jakieś wpadki ale wszystko można naprowadzić na właściwe tory bez nieporozumień.
Adam
Rafał
Gienek
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
ratafia 


Imię: Katarzyna
Pomogła: 4 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 309
Skąd: Nowy Dwór M
Wysłany: 2012-12-26, 08:49   

Adam, jak Cię znam to tą miłość do siebie samego to potrafiła bym zrozumieć i nawet mi to od bidy pasuje.
Ale z tym bliźnim to jakoś nijak pojąć nie mogę.
No cóż cuda ponoć się zdarzają szczególnie w święta.
A może to nie cud?
Ludzie przecież się zmieniają, i tego bym sobie życzyła. :-D

Adam powyższe w żaden sposób nie bierz do siebie, to tylko tak żeby nie było sztywno i drętwo !!!!.

Pisać się nie boję i jeśli tylko będę miała czas to skrobnę i cokolwiek innego.
Dawno, dawno, temu obiecałam Ci, że tylko do pewnego działu nie będę się wtrącała a Kaśka słowa dotrzymuje.
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2012-12-26, 09:46   

Czuć że są Święta bo Adaś ludzkim głosem gada :mrgreen:
"Niech tu się stanie według słowa Twego" ;-)
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
endriu 

Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 26
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-12-26, 10:27   

tylko zmarli mają koniec świata :-> to jak dożyjemy to do następnego 2060r.


dane z http://www.se.pl/wydarzen..._list_container

Cytat:


Według przepowiedni Majów 21 grudnia 2012 r. miał nastąpić koniec trwającego ponad 5 tys. lat cyklu w ich kalendarzu. Majowie wierzyli, że po końcu jednego cyklu nastąpi kolejny, jednak w XX w. w ruchu New Age zrodziło się przekonanie, że koniec kalendarza Majów oznacza KONIEC ŚWIATA.

Cóż... Armagedon ominął Ziemię. Warto jednak wiedzieć, że to ostatnia data końca świata w najbliższym czasie. Innych terminów Apokalipsy prawdopodobnie wielu z nas już nie dożyje.


Więcej
http://www.se.pl/wydarzen..._list_container




WSZYSTKIE DATY KOŃCA ŚWIATA

2060 r. - ten rok uznawał za datę końca świata angielski fizyk, matematyk i astronom Isaac Newton, na podstawie badań Biblii.

3036 r. - Jan Latosz, polski astronom z zespołem astrologów, matematyków i filozofów obliczył, że koniec świata nastąpi w właśnie w XXXI wieku. Przepowiednię tę znaleziono w księdze z 1594 roku.

3044 r. - według przypuszczeń astronomów, kometa Swift-Tuttle może zderzyć się z Ziemią. Wcześniej prognozowano, że do tego kataklizmu może dojść już w sierpniu 2126 r. Jednak dokładniejsze obliczenia pokazały, że kometa minie wtedy Ziemię w bezpiecznej odległości, a ryzyko pojawi się niecałe tysiąc lat później.

3797 r. - jest to ostatnia wymieniana przez Nostradamusa data dotycząca jego przepowiedni. Według niektórych interpretacji ta data mogłaby wiązać się z końcem świata.

5079 r. - Baba Vanga, bułgarska jasnowidzka spodziewa się, że wtedy ludzkość przekroczy "granicę Wszechświata".



dane z http://pl.wikipedia.org/wiki/Koniec_%C5%9Bwiata


Cytat:
Koniec świata – potencjalny, różnie wyobrażany proces zakończenia istnienia czegoś. Jest on powszechnie związany z nauką, filozofią, religią i kulturą.

Określenie bywa też używane w znaczeniu miejsca odległego od cywilizacji. „Drugi koniec świata” to potoczne określenie antypodów.
Ostatnio zmieniony przez endriu 2012-12-26, 17:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Jimbim 


Imię: Łukasz
Wiek: 42
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 147
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 2012-12-26, 16:53   

2065
_________________
Pozdrawiam
Jimbim
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12