DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Kto wie kim jest toster
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-11-04, 14:47   Kto wie kim jest toster

Kto mnie zaskoczy kim jest toster dostanie 10 dorosłych dyskowców odmiany naturalnej

Konkurs trwa do czasu jak mnie ktoś zaskoczy i okaże się to świntą prawdą popartą dowodami.
Każdy się może raz wypowiedzieć
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
bosman213 

Imię: Marcin
Wiek: 40
Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 442
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2016-11-04, 17:18   

Brat bosaka :mrgreen:
_________________
"Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie"
Albert Einstein
 
 
Marcin12 


Imię: Marcin
Wiek: 43
Dołączył: 20 Lut 2016
Posty: 276
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 2016-11-04, 17:25   

Przecie to brat bosaka

Toster Toster z: Marcin Tołścik.
1 wrzesień ·

no i zostałem wujkiem, wczoraj na światło dzienne przyszedł bratanek Mikołaj :)
P.S. Dla niewtajemniczonych, wszystko z nim w porządku, to wcześniaczek 33 tydz. 1.99kg 47cm, nie mógł dłużej czekać i już jest :D
Zdjęcie użytkownika Toster Toster.

tekst z profilu z facebook toster toster zdjęć nie chce kopiować

Toster Toster udostępnił post użytkownika Marcin Tołścik.


Marcin Tołścik
7 grudzień 2014 ·

SPRZEDAM PALETKI Z WŁASNEJ HODOWLI W DOBREJ CENIE- JAK JESTES ZAINTERESOWANY TO PISAĆ NA MAILA tasak100@interia.pl
rzadko jestem na FB.
7 grudzień 2014 ·
Marcin Tołścik
7 grudzień 2014 ·

a to z profilu Marcin Tołsik
SPRZEDAM PALETKI Z WŁASNEJ HODOWLI W DOBREJ CENIE- JAK JESTES ZAINTERESOWANY TO PISAĆ NA MAILA tasak100@interia.pl
rzadko jestem na FB.
Ostatnio zmieniony przez Marcin12 2016-11-04, 17:57, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
witek112 


Imię: Wojtek
Wiek: 49
Dołączył: 17 Sie 2014
Posty: 524
Skąd: Hrubieszów
Wysłany: 2016-11-04, 20:31   

Na skrinie jest dwóch braci ,a tak w ogóle TOSTER to BOSAK czyli Marcin TOŁŚĆIK , :mrgreen:
_________________
Robota raz odłożona, z czasem odkłada się sama.
Wojtek
 
 
bosman213 

Imię: Marcin
Wiek: 40
Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 442
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2016-11-04, 23:48   

Zapewne bosak będąc w okresie banicji zarejestrował siebie jako brata na forum lub już nie będąc banitą, żeby mieć po kryjomu dziurkę, przez którą będzie mógł się wśliznąć na forum. Brat raczej paleciarzem nie jest bo myślę, że wzmianka by była jakaś z jego strony.
_________________
"Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie"
Albert Einstein
 
 
tomforest 

Imię: tomasz
Wiek: 53
Dołączył: 16 Mar 2013
Posty: 12
Skąd: bystrzyca
Wysłany: 2016-11-05, 17:43   

Tak jak w załączniku TOSTER dostał bana ,a chcąc jeszcze pomieszać na forum zarejestrował się jako Artur (niewinny brat pewnie nic nie wie) i jak to bywa młody głosu nie ma , występuje w czterech osobach -to jest gość ,a na złość pewnie mają jeden komputer.
 
 
witek112 


Imię: Wojtek
Wiek: 49
Dołączył: 17 Sie 2014
Posty: 524
Skąd: Hrubieszów
Wysłany: 2016-11-05, 17:48   

Jak prawdziwy kryminał ,akcja zaczyna się rozkręcać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Robota raz odłożona, z czasem odkłada się sama.
Wojtek
Ostatnio zmieniony przez witek112 2016-11-05, 17:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-11-06, 06:49   

dziś EPILOG
Jaki kryminał to zabawa w podchody. Od początku pisałem kto jest kto bo nie można inaczej.
Skoro ktoś dostaje odpoczynek od FORUM (macie dokłądnie kiedy bosak dostał na grzbiet i do kiedy)
http://discusforum.adamn....ighlight=#40612
dnia 2015-04-15, 09:54 i nie może włazić na FORUM to jak tu się rejestruje pod skradzione dane brata ale w profilu jest IP i HOST skąd nadaje (nie musi pisać posta nawet jednego by go zidentyfikować). Ba w historii przeglądanych stron są zapisy kiedy i co przeglądał a to już prościzna. Od początku znałem, (i nie tylko jego ale też innych) kto ma dwa konta czy też więcej jak niektórzy. Kwestią czasu było kiedy mi się cierpliwość skończy. Obserwacja i czekanie tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że bosak to toster bo jak pierwszy miał bana to drugi się od razu logował po nawet kilkumiesięcznej przerwie i pierwsze co patrzył to wiadome tematy. No a przegięciem pały było jak płeć zmienił a ja tradycjonalista jestem. Człek przewidywalny jest i swych przyzwyczajeń i naleciałości nie zmieni. No a jak scan DO brata zrobił (w nocy mu podebrał bo w nocy pisał jak brat spał) i dalej się chciał bawić w chowanego to co ja mogłem? No ale już zostaliście oczyszczeni z człeka co nawet brakuje słów na określenie tego co prezentuje.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2016-11-06, 06:56   

Wytłumacz mi ktoś jak można być taką sz......ą jak ten d....l . Zero szacunku juz nie dla ludzi ale dla samego siebie . I un będzie coś o honorze pisał :evil:
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-11-06, 07:13   

Juras nie nerwuj się są inne fora gdzie łon jest i tam niech się z nim męczą. Nie łon pierwszy i nie ostatni. Są od tego specjaliści ale nie zawsze mogą pomóc.
To se ne wrati. I Juras daj se spokój już z przeszłością bo nie chodzi o to by zdeptać już upadłego jak prezentuje postawy jak określone w nicach
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Christian 

Imię: Krystian
Wiek: 67
Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 38
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2016-11-07, 18:36   

Juras, ale nie będziesz klynkoł.
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2016-11-07, 19:00   

Nie wiem. Coś Ci s się nie podoba to napisz to w prost bo coś mi się zdaje .....
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
Christian 

Imię: Krystian
Wiek: 67
Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 38
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2016-11-08, 09:22   

Widzę, że jesteś nerwowy rocznik, a ja jestem po Twojej stronie. Jeżeli Cię uraziłem, to b. przepraszam.
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2016-11-08, 11:30   

Jestem nerwowy na punkcie tego kogoś ,, czegoś,, więc sorki jeśli tak mnie odebraleś . Myślę że nie będę już musiał klynkać przy kolejnych odsłonach tego czegoś ,,kogoś ,, . Pozdrawiam i jeszcze raz sorki jeśli mnie źle zrozumiałeś
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-11-08, 14:14   

A mówią że akwarium uspakaja
Jerzy usiądz zrób drinka popatrz na swoje piękne akwarium z kabanami i zapomnij o temacie a lepiej się poczujesz
no ale jak zrobisz to już Twoja sprawa
_________________
Duduś
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12