DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe ryby z gratisami
Autor Wiadomość
bosak 
Paletki są cudem natury


Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 782
Skąd: Muszyna
Wysłany: 2015-07-09, 22:07   Nowe ryby z gratisami

Dziś trafiły do mnie nowe ryby od Adamiak Robert, Adamiak zoo Radomsko-
8 szt blue cobalt (a co wyrośnie???) i....pomijając fakt, że 2 szt przyszły z wadami skrzeli to jeszcze gratisy...
co to wisi z płetw odbytowych z każdego promienia praktycznie u każdej?
Ktoś wie?

Tu film owych ryb:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BFksCaxqSSw&feature=youtu.be[/youtube] i trochę zdjęć.
_________________
Paletki są cudem natury:)
 
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2015-07-09, 22:38   

To trza być debilem co by ryby kupować do hodowli wysyłkowo i twierdzić jeszcze że mają wade promieni . a jak je łapał to się mogły połamać .

to tak samo jak zakupić ryby od ciebie nba przecenie lub na zamówienie 2 cm bo szybko schodzą i fachowe doradztwo jak ty nawet nie wiesz jak metro podać ryba tylko wypisujesz do kolesia czy tak można . Hahahahah hodowca co ryb nie widzi do mnożenia i potem płacze , to już nie pierwszy raz , tak samo było z Adamem . Był widział i płakał że go adam oszukał hahahaha przestań człowieku się upokarzać i robić z siebie jeszcze większego debila jak jesteś . Teraz znowu napisz mejla do Adama że cię obraziłem leć z podwiniętym ogonem i płaczemn że ktoś ci prawdę o tobie powiedział tak samo jak do Anki z Df napisałeś hahahahha

co Ty nie wiesz że ja wiem gdzie i do kogo płaczesz człowieku taką pi...ę. jak ty wszyscy wyśmiewają
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2015-07-09, 22:40   

Adam nie dzwoń do mnie nie ma sensu wal bana i tyle bęę miał spokuj od tego debila . Na df już nie pisze bo chłopaki się z niego wyśmiewali . to płacze jaka ciota z niego tu u ciebie .
Było miło ale się skończyło . usuń wszystko co związane jest ze mną i po sprawie , jak to za mało to ci wyśle to na priw czy na mejla czy gdzie tam se chcesz ale zrób to
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7859
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-07-12, 22:23   

jurasiga napisał/a:
To trza być debilem ...

QWszystko ma swe granice. Co jest i jaka kultura na DF to mi leci jak deszcz po rynnie co właśnie za oknem pada. Tu ma być przestrzegany REGULAMIN i ZASADY. Kto się nie potrafi dostosować to musi się liczyć z konsekwencjami.
Masz Juras kolejne 1 ostrzeżenie. Widać zapomniałeś jakie kiedyś padła miałeś co to tasiemce jak pociąg z nich wyłaziły. Ba i nie tylko one. Tamte nawet lilipucimi kabanami nie miały być nazwane. Ciekawe czemu wtedy taki mundry nie byłeś jak je sobie sprawiałeś.


Teraz tak:
ryby mają:
- wady skrzeli
- wady płetw
- heteroplolariozę
- nicienie
- ergasilus
Inaczej ryby to dno. Oddać i po sprawie. Na drugi raz czytac FORUM jak się ryby kupuje.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
bosak 
Paletki są cudem natury


Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 782
Skąd: Muszyna
Wysłany: 2015-07-12, 23:37   

adamn napisał/a:
Oddać i po sprawie.

tu problem bo twierdzą ze towar nie podlega okresowi zwrotu 14 dni.
Zażądałem zwrotu znacznych kosztów. A ryby cóż...
w kibel nie wpuszczę.
Wyleczę, bo może komuś kiedyś się spodobają.
_________________
Paletki są cudem natury:)
 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7859
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-07-14, 21:04   

To przykład wątku, gdzie winno się korzystać z WIEDZY zawartej na FORUM przykładowo
http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=36
a korzysta się z czego innego i potem spija się kwaśne mleko.
Tak to ja mogłem lata świetlne robić jak nie było internetu i tylu wiadomości co na tym FORUM. Wtedy ja miałem miętkie serce a twardą d.... No ale czemu inni chcą iść moją droga jak mają wszystko na tacy podane to ja naprawdę nie wiem.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wesoły 

Imię: stefan
Wiek: 44
Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-14, 21:23   

Może zrobić taki mały test i kupić ryby z kilku hodowli , wszystkie dać do osobnych zbiorników z odpowiednimi warunkami , gołe akwarium sprzęt wysterylizowany i nie leczyć tylko zapewnić im odpowiednie warunki , i wtedy będzie wiadomo kto jakie ryby oferuje , oczywiście ryby nie kupowane wysyłkowo tylko osobiście , żeby nie było nie domówień.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7859
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-07-16, 19:35   

No to dawaj i rób ten test.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wesoły 

Imię: stefan
Wiek: 44
Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-16, 21:37   

Ja to cienki bolek jestem jeszcze w temacie ale są tu już specjaliści którzy próbują stworzyć jakąś tam swoją hodowle i dysponują większą ilością zbiorników , ale popełniają ciągle ten sam błąd , więc może raz a porządnie osobiście kupić i sprawdzić.

Oczywiście jak już się podszkolę w teorii to przyjdzie czas na praktykę i chętnie przytulę ryby z pewnego źródła (sprawdzonego) , mam chyba już swój typ , ale jak piszę jeszcze cienki jestem ;-)
 
 
bosak 
Paletki są cudem natury


Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 782
Skąd: Muszyna
Wysłany: 2015-07-21, 21:28   

a teraz co w gów.. piszczy?

cóż to jest to największe. Pow 100x. Jeszcze z tym się nie spotkałem
Poza tym:
wiciowce
zupa bakteryjna
W skrzela aż strach zaglądać. Choć w 30 stopniach to wolno oddychają.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_oHg8VW6sdc&feature=em-upload_owner[/youtube]
_________________
Paletki są cudem natury:)
Ostatnio zmieniony przez bosak 2015-07-21, 21:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7859
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-07-22, 21:34   

Ĺšle jest pokazane powiększenie. Nie 100 a więcej musi być bo to protoopalinoza. No i czemu tasiemca nie wstawiłeś? Przez internet to sobie można książki kupować. Co od oddawania to chyba w prawie naszym jest zapis co do tego jak się coś kupuje z wysyłką. Proponuję zobaczyć paragraf i podesłać gościowi.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
bosak 
Paletki są cudem natury


Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 782
Skąd: Muszyna
Wysłany: 2015-07-27, 18:43   

szkoda się z nimi babrać :oops:
Czas na utylizację- mają za wiele przypadłości a sprzedający nie uznaje reklamacji twierdząc, że daje gwarancję jedynie na to że ryby dotrą żywe. Śmiech na sali z Pana Adamiaka!
Sprawa u rzecznika praw konsumentów.
_________________
Paletki są cudem natury:)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11