DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Stelaż pod baniaczek 360l
Autor Wiadomość
mazi 

Imię: Krzysiek
Wiek: 32
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 238
Skąd: Rbk
Wysłany: 2015-01-05, 21:47   

Ok wiec jakoś to opanuje ale dzięki za i odpowiedzi;)
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2015-01-05, 22:12   

jurasiga napisał/a:
obciążenie bliskie 500 kg
wody jakieś 350 kg szkło pewnie 50 kg i piasku 50 kg do tego korzenie z 5 kg , pokrywa i osprzęt ;-)
Zapomniałeś dodać 10 kilo na Twoje kabany :mrgreen:
mazi kombinujesz z belkami i nawet nie wiesz jak to wykończyć, zrób tak jak Juras Ci podpowiada, szafka z płyty wiórowej będzie Ci służyć i będzie to ładnie wyglądać.
Gotowa szafka daje większą gwarancję stabilności niż taka kratownica z którą sam nie wiesz jak sobie poradzić, co innego jakbyś wiedział co do czego.
Sam piszesz że dopiero co zrobiłeś remont, a tutaj prosisz się o kłopoty...
Pamiętaj chytry traci podwójnie, coś czuję że chcesz ślizgnąć się po kosztach...
 
 
darek-J
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-05, 22:30   

Ja mam wymurowane z cegły klinkierowej ;-) ;-) ;-) :-)
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-01-05, 22:34   

Jeśli nie wiesz jak się zabrać to chętnie pomogę w projektowaniu szafki.
pozdro...
Ostatnio zmieniony przez gienierator 2015-01-05, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mazi 

Imię: Krzysiek
Wiek: 32
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 238
Skąd: Rbk
Wysłany: 2015-01-05, 23:01   

Gienierator z zawodu projektant ta?:D nie no jakieś tam pomysły mam jak to zrobić. Znów takiej jakieś komplikacji przy tym nie będzie. A zanim to postawie w domu to dam jakieś obciążenie na to 400kg:p cos znajdę:D autem na to najade hahaha. A co do kosztów to Tomek nie ukrywam chce jechać po kosztach bo remont mnie wykosztowal a chciałbym juz mieć baniak postawiony a nie mam 600zl Abt Dax teraz na szafkę bo jeszcze sypialnie muszę zrobić:p
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-01-05, 23:09   

mazi napisał/a:
Gienierator z zawodu projektant ta?

Sorki ale chciałem dobrze ale jak sam nie wiesz co robisz to miłej zabawy , z mojej strony to tyle .
 
 
bosak 
Paletki są cudem natury


Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 782
Skąd: Muszyna
Wysłany: 2015-01-05, 23:15   

mazi napisał/a:
Gienierator z zawodu projektant ta?:
Cytat:
Jeśli nie wiesz jak się zabrać to chętnie pomogę w projektowaniu szafki.

pozdro...



mazi powiem krótko: ktoś chce Ci pomóc i doceń to bo następnym razem będziesz potrzebował pomocy i znów ktoś odwróci się plecami do Ciebie.

Gienek jest w tym dobry! Poczytaj o Jego dokonaniach:)
_________________
Paletki są cudem natury:)
Ostatnio zmieniony przez bosak 2015-01-05, 23:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mazi 

Imię: Krzysiek
Wiek: 32
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 238
Skąd: Rbk
Wysłany: 2015-01-05, 23:18   

Ale on mnie źle zrozumiał:) gienierator nie chodziło mi o to CZE niechce żebyś mi pomógł tylko po prostu zapytalem czy jesteś jakimś projektantem z zawodu czy cos;) a nie ze niechciabym twojej pomocy. Bo zastanawaolem się bardziej czy BD mnie to kosztować iles zl a nie żebyś się zgorszyl na mnie.. Ĺšle mnie zrozuniales;)

Przez to dalem tez emot ikonke ":D" abyś to odebrał z pol żartem
Ostatnio zmieniony przez mazi 2015-01-05, 23:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
bosak 
Paletki są cudem natury


Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 782
Skąd: Muszyna
Wysłany: 2015-01-05, 23:23   

Tak jest fachowcem i projektantem ze zmysłami architekta.
_________________
Paletki są cudem natury:)
 
 
 
mazi 

Imię: Krzysiek
Wiek: 32
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 238
Skąd: Rbk
Wysłany: 2015-01-05, 23:31   

No i takiej odpowiedzi oczekiealem, ale gieni. sieE chyba obraził;) jeżeli cie urazilem to skóry, ale tak jak wspominalem nie chciałem abyś to tak odebrał;) ja zawsze jestem otwarty na pomoc i chętnie jak umiem to tez pomoge. Ale pierwsze co myślałem ze cos muszę zapłacić za projekt bo jak to teraz bywa sam projekt tez cos kosztuje a jeżeli to kosztuje to juz ci mowie ze nie mam aktualnie kasy:p bo tak jak wspomnialem jestem wyplukany. A jeżeli z dobrego serca za tzw free to będę wdzięczny;)
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-01-05, 23:44   

mazi napisał/a:
Ale pierwsze co myślałem ze cos muszę zapłacić za projekt

Mazi , ty chyba kopa chcesz dostać ( wirtualnego bo za daleko) ;-)
Ja napisałem że pomogę a nie że wykonam projekt , czy jestem fachowcem , nie wiem ale zrobiłem już parę naście szafek rozmaitych akwariowych , meble kuchenne też obce mi nie są a jak mi odwali to robię baniak ze sklejki i testuję ile pożyje.
Nie jestem z tych bardzo obrażalskich ale i narzucanie się nie leży w mojej naturze , propozycja jak coś aktualna.
pozdro...
 
 
mazi 

Imię: Krzysiek
Wiek: 32
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 238
Skąd: Rbk
Wysłany: 2015-01-06, 07:47   

Ok gienierator ja tez niechce z nikim mieć konfliktów bo nie należeli do tych co ich szukają;) a myślałem ze to inaczej odbierzesz;p, gdybym wiedział to może inaczej bym te zdanie sklelil;p ale dobrze ze jest wytłumaczone o co chodziło i wszystko wróciło do normy;) ja tak chciałem się dowiedzieć czy w Realu po prostu zsjmujesz się czymś jak projektowanie architektura:) tylko tyle. Ok to jakbys mógł pomoc to na pw odezwac się?
 
 
mazi 

Imię: Krzysiek
Wiek: 32
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 238
Skąd: Rbk
Wysłany: 2015-02-15, 11:30   

Witam, po dluzszej ciszy polekku stawiam stelaz pod baniajk 360 . Deski kupilem wczoraj i pomalowalem, kupilem kofirmanty,klej do drzewa,katowniki. Dodaje zdj z stelazu i baniaka. Do stelazu dojda jeszcze deski poprzeczne ktore usztywnia stelaz. Co myslicie wystarczy taki stelaz na baniak? nie rabnie sie?:D No i mam nadzieje ze strop w domu tez wytrzyma , bo tu gdzie mieszkam byly szyny i wylewka, ja na to dalem styropian i 6cm wylewki i siatke zbrojeniowa, mysle ze to sie nie rabnie:D bo jeszcze jak dobrze pamietam to szyny szly wzdluz przedpokoju wiec baniak praktycznie bedzie siedzial na niej..

Ps stelaz robiony pod projekt gienieratora:] Tyle ze z deski a mial byc z plyty meblowej, nie dogadalem sie z gienieratorem;p Ale i tak wielkie dzieki Gienierator;]
 
 
darek68 
darek68

Imię: darek
Wiek: 55
Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 116
Skąd: wroclaw
Wysłany: 2015-02-15, 14:06   

wytrzyma spoko
 
 
mazi 

Imię: Krzysiek
Wiek: 32
Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 238
Skąd: Rbk
Wysłany: 2015-02-15, 14:24   

No tez jestem tego zdania,bo jednak drzewo dużo zmoże..;) a TP znów nie jest jakieś wielkie obciążenie kolo 400kg , a nie takie zbiorniki stoją na zwykłej wiórze i trzymia się:p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12