DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Morenicol Lernex Pro
Autor Wiadomość
Aicha 

Imię: Aska
Wiek: 38
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 290
Skąd: Sainte Genevieve des Bois
Wysłany: 2015-02-11, 13:23   

Cytat:
Jednak jesteście uparci i kasę lubicie wydawać. Jak znajdę czas wstawię przepis tani i skuteczny.

na jakies klotnie i bany masz czas a chwili na przepis nie masz? pfff

Cytat:
w starych przepisach wszystko było na tacy podane. Tylko trzeba było je dokładnie czytać.
bylo podane co nie znaczy ze dziala, a skoro MLP dziala to po co znow wracac do staroci? Ja moge powiedziec ze stosowalam chyba wszystkie Twoje przepisy Adam i zaden nie wybil nicieni i nie wciskaj mi ze cos zle zrobilam, bo trzymalam sie scisle przepisow, a MLP zalatwilo nicienie za pierwszym razem, po zastosowaniu pelnej kuracji, do tego piszesz ze lubimy kase wydawac, na pratel, levamol, drontal, aniprazol wydalam dobre kilka stow wiec coz to ma sie do 40E za litr MLP ktorym podzielilam sie z innymi...
 
 
 
chrobry 

Imię: bolesław
Wiek: 36
Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 16
Skąd: kraków
Wysłany: 2015-02-11, 13:45   

adamn napisał/a:
Przecież w starych przepisach na przywry czy nicienie był lek jaki polecałem. Było to jakieś 8 lat temu. A składnik czynny tego leku ma teraz MLP. A jaki tani?
Adam


Gwoli ścisłości, to nitroskanat polecali weterynarze. Ty go tylko podpiąłeś pod swoje przepisy.
Dziwny trafem nigdy nikomu nie napisałeś żeby nim przeprowadził leczenie.

Czyżbyś się bał, że uda mu się wyleczyć ryby? ;-)
 
 
mariuszg1 
Zoolog

Imię: Mariusz
Wiek: 48
Dołączył: 01 Sty 2013
Posty: 41
Skąd: Zamość --Galway
Wysłany: 2015-02-11, 15:43   

Zgadaza się ja też używałem przepisów od 1 do 8 i gówno z tego siana tylko wydałem kupę, nawet używałem podwójnych dawek. Nie stosowałem lopatolu.
Adam jeśli masz jakieś tajemnice swoje na temat leczenia to napisz i podziel się nimi z forumowiczami.
_________________

 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-11, 21:14   

chrobry napisał/a:

Gwoli ścisłości, to nitroskanat polecali weterynarze. Ty go tylko podpiąłeś pod swoje przepisy.
Dziwny trafem nigdy nikomu nie napisałeś żeby nim przeprowadził leczenie.

Czyżbyś się bał, że uda mu się wyleczyć ryby? ;-)

No i kolejny raz piszesz nieprawdę. Polecam stronę
http://discusforum.adamn....der=asc&start=0
gdzie są me stare przepisy prezentowane na forach od 2006 chyba roku. Ty wtedy miałeś naście lat. Na tym FORUM były od początku. No i jest tam wskazany środek - przepis nr 8. Ba nawet go polecałem. No ale Ty twierdzisz, że nie. Odpoczynek Cię nic nie nauczył. Co kto wybiera nie moja sprawa . jak nie potrafi czytać co i jak to co ja mogę. A jak ktoś sobie leczy w wodzie twardej lub zasadowej to sobie może tylko samopoczucie poprawić. Tysiące leczyło na wszystkich FORACH i było cacy a tu się okazuje, że jeden nie cacy. Masz Bolesławie kolejne słowne wskazanie.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
chrobry 

Imię: bolesław
Wiek: 36
Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 16
Skąd: kraków
Wysłany: 2015-02-12, 11:48   

Polska język, trudna język!

Cytat:
Dziwny trafem nigdy nikomu nie napisałeś żeby nim przeprowadził leczenie.


Jeżeli nadal nie rozumiesz co miałem przez to na myśli, to pokazuje i objaśniam!

Lek wymieniłeś?
- wymieniłeś
Poleciłeś komuś go gorąco?
- nie
Jakie leki polecałeś?
- aniprazol
- drontal
- pratel
Napisałeś komuś kiedykolwiek, ze Lopatol w Polsce wycofany z obrotu i trza by go z zagranicy ściągnąć po koleżeńsku?
- nie napisałeś
Dlaczego teraz o nim piszesz?
- bo sobie ludzie załatwili Morenicol, leczą i nie tracą ryb...we wiaderkach

Innymi słowy d... Ci się pali ;-)
 
 
wxdkrom 

Imię: Karol
Wiek: 48
Dołączył: 16 Gru 2014
Posty: 25
Skąd: Lipowa Gora
Wysłany: 2015-02-12, 20:53   

A co powiecie na taką mieszaninę

Levamisole 50mg/g
Flubendazole 4mg/g
Diflubenzuron 12mg/g
;-)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-12, 21:14   

chrobry napisał/a:

Poleciłeś komuś go gorąco?
- nie

Innymi słowy d... Ci się pali ;-)

:-/ a ostrzegałem wczoraj - a w przepisie numer 8 to co pisałem cytuję
"Ja szczególnie polecam tu trzy z wymienionych preparatów:
LOPATOL
PRATEL
PARATEX
"
Ponieważ kwalifikujesz się na recydywę i nic Cie wypoczynek nie nauczył i szukasz poklasku i zadymy to jutro Ci się wspomniany organ zapali. Dziś masz 3 a jutro do pełna na dwa miesiące. Co do że niby jest niedostępny to ile chcesz tyle masz. Nie problem.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
gfar 


Imię: Paweł
Wiek: 38
Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 126
Skąd: Krosno
Wysłany: 2015-02-12, 21:23   

Jak u Łukaszenki- zbyt duży postęp uznaje się za regres, a krzewiciela za wroga ludu :lol: Taka już widać dola niewrażliwych na cenzurę :roll:
Ostatnio zmieniony przez gfar 2015-02-12, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
roh 
Ryby z Amazonii to moja pasja

Imię: Roman
Pomógł: 2 razy
Wiek: 62
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 502
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2015-02-12, 21:41   

gfar napisał/a:
Jak u Łukaszenki- zbyt duży postęp uznaje się za regres, a krzewiciela za wroga ludu :lol: Taka już widać dola niewrażliwych na cenzurę :roll:

Czyżbyś chamstwo przyrównywał do krzewienia???Już się tego krzewienia naczytałem. jeden przepis starszy ode mnie i przemądrzalstwo, zero konstruktywności to ma być krzewienie??? hmmmmmmm może i tak staroświecki już jestem
 
 
darek68 
darek68

Imię: darek
Wiek: 55
Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 116
Skąd: wroclaw
Wysłany: 2015-02-12, 22:21   

Ponoć wszyscy mają ryby zdrowe a warczą do Adama aby przepisy wstawiał nakupią parchów a później warczą na człowieka ze jest be
 
 
gfar 


Imię: Paweł
Wiek: 38
Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 126
Skąd: Krosno
Wysłany: 2015-02-13, 07:17   

Chamstwo- chamstwem, a kłamstwo- kłamstwem i tyle w temacie. Niepotrzebnie się wtrąciłem, warczeć nie zamierzam anip rowokować, więc znikam. Klaszczcie sobie dalej nawzajem.
Ostatnio zmieniony przez gfar 2015-02-13, 08:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
roh 
Ryby z Amazonii to moja pasja

Imię: Roman
Pomógł: 2 razy
Wiek: 62
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 502
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2015-02-13, 09:50   

gfar napisał/a:
Chamstwo- chamstwem, a kłamstwo- kłamstwem i tyle w temacie. Niepotrzebnie się wtrąciłem, warczeć nie zamierzam anip rowokować, więc znikam. Klaszczcie sobie dalej nawzajem.

Mówisz co innego a robisz co innego--taka przywara.
I jeszcze najpierw piszesz krzewiciel, później kwitujesz chamstwo-chamstwem, kłamstwo-kłamstwem. Może dobrze, że się wtrącasz, ale rób to konstruktywnie. Tracisz wiarygodność.
Nigdzie nie przyklasnąłem Adamowi, że zablokował Bolesława. Jego cyrk jego tresura. Napisałem tylko ponownie co sądzę o kulturze "królewskiej"
 
 
roh 
Ryby z Amazonii to moja pasja

Imię: Roman
Pomógł: 2 razy
Wiek: 62
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 502
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2015-02-13, 09:50   

gfar napisał/a:
Chamstwo- chamstwem, a kłamstwo- kłamstwem i tyle w temacie. Niepotrzebnie się wtrąciłem, warczeć nie zamierzam anip rowokować, więc znikam. Klaszczcie sobie dalej nawzajem.

Mówisz co innego a robisz co innego--taka przywara.
I jeszcze najpierw piszesz krzewiciel, później kwitujesz chamstwo-chamstwem, kłamstwo-kłamstwem. Może dobrze, że się wtrącasz, ale rób to konstruktywnie. Tracisz wiarygodność.
Nigdzie nie przyklasnąłem Adamowi, że zablokował Bolesława. Jego cyrk jego tresura. Napisałem tylko ponownie co sądzę o kulturze "królewskiej"i twoich poglądach na tę kulturę
Ostatnio zmieniony przez roh 2015-02-13, 09:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aicha 

Imię: Aska
Wiek: 38
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 290
Skąd: Sainte Genevieve des Bois
Wysłany: 2015-02-13, 12:55   

Cytat:
Ponoć wszyscy mają ryby zdrowe a warczą do Adama aby przepisy wstawiał nakupią parchów a później warczą na człowieka ze jest be

czyli co znaczy ze kazdy musi kupowac ryby u Adama bo tylko On ma zdrowe? Chyba po to jest forum zeby pomagac rowniez w leczeniu tak czy sie myle? Nikt nie naklada obowiazku wklejac przepisow ale i nie kazdy musi kupowac ryb u Adama, jesli ma problem z rybami to pisze na forum chyba to normalne, czy znow jestem za glupia zeby cos zrozumiec? Skoro sie myle to powiedz mi od czego jest to forum? Chyba tylko od tego zeby Adam portfel sobie napelnil, bo na to wychodzi z Twojej wypowiedzi :roll:
Ostatnio zmieniony przez Aicha 2015-02-13, 13:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
gfar 


Imię: Paweł
Wiek: 38
Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 126
Skąd: Krosno
Wysłany: 2015-02-13, 13:00   

Dokładnie- Adama cyrk, może co chce i nie gospodarz tu mnie irytuje, a banda klakierów, żeby ich inaczej nie nazwać. I nie zaliczam Ciebie Romanie akurat do niej. Jak wytłuściłem powyżej błędem mym jest wyrażanie irytacji publiczne, od czego się już powstrzymam i życzę tematowi powrotu do głównego wątku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13