DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycja zmian w regulaminie - ankieta
Autor Wiadomość
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-06, 19:40   Propozycja zmian w regulaminie - ankieta

W związku z tym, że w jednym dziale nagminnie łamany jest pewien zapis regulaminu, chciałbym zasięgnąć Waszej opinii w tej sprawie.

Chodzi o ten zapis:
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
4. Forum to nie śmietnik a€“ jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. €No właśnie!€, €žZgadzam się z powyższym, nie zamieszczaj go. Uzasadnij swoje zdanie. Posty nic nie wnoszące do tematu będą usuwane bez ostrzeżenia.


i o to co dzieje się w Galerii. Galeria jest działem specyficznym, gdzie wystawiający swój zbiornik chciałby zobaczyć opinie o nim, konstruktywną krytykę, rady. Wiele wpisów wygląda tak:
"Super ryby"
"Piękne akwarium"

itp.

Jak nie trudno się zorientować, łamią one zamieszczony wyżej punkt regulaminu. W związku z tym pytanie do Was:
Czy:
1. Dział Galeria wyłączamy z tego punktu regulaminu
2. Przestrzegamy tego zapisu również w dziale Galeria i usuwamy takie nic nie wnoszące do tematu posty.

Mile widziane uzasadnienie swojego wyboru, aczkolwiek nie jest to wymóg konieczny ;) Zapraszam do dyskusji.
 
 
marek2222 
Marek

Imię: Marek
Wiek: 48
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 14
Skąd: Ĺťydowo
Wysłany: 2012-12-06, 19:49   

Rafał żebyś tylko nie zapuścił się w kozi róg i nie usuwał tylko takich wpisów ponieważ na nic innego nie będziesz miał czasu.
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-06, 19:52   

Marku, jak zdecydujecie że pilnujemy porządku w Galerii, to nie skończy się tylko na usuwaniu bo za recydywę polecą ostrzeżenia. Jedno, drugie i nie będzie potrzeby usuwania ;)
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2012-12-06, 20:20   

Jak wiesz sam jestem adminem i powiem Ci że : Jeśli ktoś pokazuje w galerii swoje akwa i prosi o komentarz lub jak pisałeś konstruktywną krytykę, rady a ktoś pisze "Super ryby" lub "Piękne akwarium" to jest to komentarz i nie można nikomu tego zabronić. Jak napisze jednym zdaniem "Mi się nie podoba" to tez nie będzie można tego usunąć.
A nie możesz napisać paragrafu np: "Komentując akwarium zobowiązujesz się uzasadnić swoją wypowiedz" bo tym nowi akwaryści będą pisać bzdury.
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-06, 20:59   

Rozumiem, że dwa głosy za opcją 1, tak? Co na to reszta?
 
 
Maniek 

Imię: Mariusz
Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 447
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2012-12-06, 21:03   

Podzielam zdanie Piotrka i zgadzam sie. Lepiej napisać że ładne niż jakieś bzdury wypisywać, byle by coś napisać pozdr.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-06, 21:26   

Piotrek ma rację. Także jestem i byłem modem na kilku forach i w galerii nie ma co ściemniać tylko pisać jeśli się podoba to to wystarczy, jeśli nie i ma się uwagi, to warto napisac dlaczego.
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-06, 21:38   

Moim skromnym zdaniem dział galeria powinien być wyłączony z punktu regulaminu
o nie pisaniu postów nic nie wnoszących bo skoro ktoś wystawia zbiornik
to wpisy w stylu ( podoba mi się lub kicha lub coś w tym stylu) są jakąś subiektywną ale recenzją zbiornika a po to chyba ktoś się chwali baniakiem żeby sprawdzić jakie wrażenie dany baniak robi.
pozdro....
ps. oczywiście opcja nr.1
Ostatnio zmieniony przez gienierator 2012-12-07, 08:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ryszard
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-06, 22:02   

Uwazam , ze wlasnie tego rodzaju komentarze w temacie galeria sa odpowiednie i powinno to zostac jak jest . Nie dajmy sie zwariowac , forum - kazde ma taki dzial i jak do tej pory nikomu takie i podobne nikomu nie zaszkodzily . A tak apropo co mozna wiecej napisac ? Ladne ryby , akwa super , ogolnie moje marzenie , jesli mi sie podoba . Jesli nie to dajemy krytyke typu: wyrzuc te kamienie , wiecej roslin aby rybcie mialy swoje zaciszne miejsca . Tego rodzaju komentarze nawet negatywne sa rowniez krotkie i konkretne .
 
 
mg72 


Imię: MIREK
Wiek: 51
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 135
Skąd: wysocko wielkie
Wysłany: 2012-12-07, 00:05   

opcja 1
 
 
Mirek06 


Imię: Mirek
Wiek: 50
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 237
Skąd: Ciechów (dolnośląskie)-PL
Wysłany: 2012-12-07, 00:18   

opcja 1
_________________
Pozdrowienia!!!
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-07, 06:43   

jak się wypowie co najmniej 10 to podejmiemy decyzję i wprowadzimy stosowne zmiany w zapisach.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
krawiecm 

Imię: Marcin
Wiek: 44
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 88
Skąd: Wołczyn
Wysłany: 2012-12-07, 07:13   

Opcja 1
Zgadzam się kolegami
_________________
Marcin
 
 
pjotjek 

Imię: Piotr
Wiek: 34
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 18
Skąd: Konin
Wysłany: 2012-12-07, 09:25   

Nr 1
 
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-07, 10:02   

No to pierwsze 10 głosów za opcją numer 1 już mamy. Jeśli nic się nie zmieni (czytaj: nie pojawi się więcej głosów za opcją nr 2 niż za 1) to wieczorem wprowadzone będą zmiany w regulaminie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 10