DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Tatuaże
Autor Wiadomość
Aicha 

Imię: Aska
Wiek: 38
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 290
Skąd: Sainte Genevieve des Bois
Wysłany: 2015-04-30, 10:46   

To samo pomyslalam jak zobaczylam te zdjecia, po kiego tu foty z neta wklejac? Jak nie masz swoich to po co kopiujesz z google? Pff
 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-02, 20:11   

Kurne nie wiem jak mam zadziałać. Okazało się jak twierdzicie, że to nie dorobek twórcy (nawet jak się łamie REGULAMIN i się tu REKLAMUJE) czy tez swoje tatoo na ciele ale są to pokazywane z neta inne okazy. Ciekawe czy ma się na to by wstawiać facjatę zgodę facjanta czy anorektyczki. Do tego dwie aktywne pasjonatki mające do siebie kilkaset kilometrów mają zbliżone w micrym przedziale numery IP. Proszę więc by Asia i Pola określiły co jest ich twórczością (nie będę wątku usuwał bo dla mnie jest ciekawy) i te zdjęcia tylko zostaną w tym wątku. Reszta z netu pójdzie do kosza. Ciekawi mnie jedno: jak wygląda wzorek kobiety zgrabnej i powabnej (na piersiach czy brzuchu) w kwiecie wieku lat 20-stu. No i tej samej kobiety jak ma już lat 30-40 i dwójkę dzieci rodziła i jej z 20-30 kilogramów się przytyło. To chętnie zobaczę.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
bergman 

Imię: Tomasz
Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2015
Posty: 28
Skąd: Radzionków
Wysłany: 2015-05-02, 21:11   

jurasiga napisał/a:
Jak na razie u mnie jest to na ciele , dziś jadę po jeszcze ;-)

[url=http://img32.imagesh...pdi.jpg]Obrazek[/URL]

[url=http://img7.imagesha...468.jpg]Obrazek[/URL]

coś tam jeszcze jest na łydkach ale to później ;-)


ooo, Juras mam podobny w tym samym miejscu :mrgreen:
 
 
Luk_2_5 


Imię: Łukasz
Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 443
Skąd: Ponętów Górny Pierwszy
Wysłany: 2015-05-06, 10:10   

adamn napisał/a:
Ciekawi mnie jedno: jak wygląda wzorek kobiety zgrabnej i powabnej (na piersiach czy brzuchu) w kwiecie wieku lat 20-stu. No i tej samej kobiety jak ma już lat 30-40 i dwójkę dzieci rodziła i jej z 20-30 kilogramów się przytyło. To chętnie zobaczę.
Adam


Obawiam się że w chwili gdy to zobaczysz , będziesz żałował że to widziałeś , tak jak osoba która będzie na tym zdjęciu będzie żałowała że ma ten tatuaż :mrgreen:
 
 
Aicha 

Imię: Aska
Wiek: 38
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 290
Skąd: Sainte Genevieve des Bois
Wysłany: 2015-05-07, 09:43   

to ze kobieta ma dwojke dzieci nie znaczy ze ma przytyc 20 kilo lol i odpowiadam na pytanie wyglada tak samo bo majac dwojke dzieci nie przytylam 20kilo, sorry ale jak kobieta zachodzi w ciaze i ma podejscie ze moze jesc za dwoje no bo jest w ciazy i siedzi caly czas w lodowce to nie ma co sie dziwic ze przytyje te 20 czy nawet 30 kilo
 
 
 
Luk_2_5 


Imię: Łukasz
Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 443
Skąd: Ponętów Górny Pierwszy
Wysłany: 2015-05-07, 10:51   

ALe nikt tutaj nie pisze że te dodatkowe kg są wynikiem ciąży :-/ raczej chodziło o trzy czynniki niezależne od siebie: wiek, waga i ilość dzieci. Równi dobrze można byłoby podać przykład kogoś 20 lat starszego i 20 kg cięższego i efekt tatuażu tyłby tak samo zabawny :mrgreen:
 
 
Aicha 

Imię: Aska
Wiek: 38
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 290
Skąd: Sainte Genevieve des Bois
Wysłany: 2015-05-07, 13:01   

tak ale czlowiek nie tyje tylko w jednym miejscu, zeby tatuaz rozciagnelo to trzeba ze 100kg przytyc, no ale co sie dziwic jesli niektorzy sie wypowiadaja a dziare tylko na zdjeciu widzieli :mrgreen: :mrgreen:
Cytat:
adamn napisał/a:
Ciekawi mnie jedno: jak wygląda wzorek kobiety zgrabnej i powabnej (na piersiach czy brzuchu) w kwiecie wieku lat 20-stu. No i tej samej kobiety jak ma już lat 30-40 i dwójkę dzieci rodziła i jej z 20-30 kilogramów się przytyło. To chętnie zobaczę.
Adam
jak to nikt nie pisze o ciazy i rodzeniu dzieci? A Adam o czym napisal? No i pisze mialam tatuaz w wieku 19 czy 20 lat, teraz mam lat 30 urodzilam dwojke dzieci i co i g.... nic sie nie zmianilo ani waga ani wyglad tatuazu wiec na swoim doswiadczeniu odpowiadam Adamowi, proste i jasno opisane tak czy nie?
Ostatnio zmieniony przez Aicha 2015-05-07, 13:05, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-07, 13:28   

Luk_2_5 napisał/a:
20 lat starszego i 20 kg cięższego i efekt tatuażu tyłby tak samo zabawny

Zabawny to jest brak tolerancji części społeczeństwa na ,,inność" w wielu wielu aspektach , najlepiej jest wleźć do swej szuflady i szufladkować innych. Co do wyglądu tatuażu za dwadzieścia lat to jest to tylko i wyłącznie sprawa posiadacza , równie dobrze można powiedzieć że za dwadzieścia lat człowiek bez dziary będzie wyglądał równie groteskowo , czasu nikt nie oszuka , no chyba że ma kupę kasy na chirurgów plastycznych ale to nawet śmieszne nie jest tylko niesmaczne. :-)
pozdro....
Ostatnio zmieniony przez gienierator 2015-05-07, 13:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-07, 14:23   

Aśka już trochę żyję na tym świecie i Twój tatoo raczej się nie kwalifikuje w rozciąganie nawet przy 4 dzieci i karmieniu piersią. No ale skoro w tym wątku są pokazane tatoo w miejscach strategicznych dla karmiących co się rozciągają i im zostaje niekoniecznie jak się ma 100 kilo więcej czy 20. Te miejsca raczej są wrażliwe na poszerzenie to z wybacz ale za 20 lat dziecko na plaży owej tatuowanej może się zniesmaczyć a ona sama w futrze siedzieć będzie. Niekoniecznie muszę to być ja bo mi nic do tego, gdzie co i jak kto ma dziary. Można w tym wątku sobie kilka wybrać i powiększyć i zobaczyć co będzie jak się utyje. Zresztą w Niemczech jest wybitna co ma ich tyle, że już jej nic natury nie zostało na ciele.
Dlatego uważam, że jak coś się robi to trza to z głową a nie pod wpływem chwili czy mody środowiskowej.

dla przykładu 20 kilo więcej zostaje na ciele z tego co niżej będzie co?
http://ourtattoo.us/galer...biety,i782.html

pomijam dziary na biuście bo wtedy to już zniesmaczenie kompletne jak z miseczki A staje się F :-/
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Aicha 

Imię: Aska
Wiek: 38
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 290
Skąd: Sainte Genevieve des Bois
Wysłany: 2015-05-07, 14:46   

a skad Adam mozesz wiedziec czy ja mam tylko jeden tatuaz? :mrgreen: poza tym jeden drugim mozna zakryc ze nawet starego nie widac wiem co mowie ;-) a i raczej z miseczki A, F sie nie zrobi no chyba ze za pomoca cudownego silikonu, bo natura az tak nie zmienia piersi, no chyba ze jakis ewenement, co do mojego nowego tatuazu to w ciazy i tu ptrafi sie skora rosciagnac a nawet popekac i zostaja brzydkie rozstepy wiec idac tym tropem tatuaz tez powinien sie rozcianac... na szczescie mnie ominely te nieprzyjemne skutki uboczne ciazy, Gienek ma racje, najlepiej czlowieka zaszufladkowac po wygladzie, a niektorzy jeszcze maja poglady jak moja babcia ze ten kto ma tatuaz to kryminalista albo cpun... Przykre
Ostatnio zmieniony przez Aicha 2015-05-07, 14:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2015-05-07, 19:48   

Aicha napisał/a:
a niektorzy jeszcze maja poglady jak moja babcia ze ten kto ma tatuaz to kryminalista albo cpun... Przykre
Masz rację, sporo ludzi (szczególnie tych starszych) tak twierdzi, znam ten ból bo jestem miłośnikiem aut BMW i tylko takie kupuję, dużo ludzi twierdzi że jak jeździsz BMW to jesteś: dresem, łysym karkiem, piratem etc... :-/ a ja "ni ten ni ten" ;-)
Znam ludzi na "poziomie" z dziarami, mam kuzynkę modelkę która też ma tatuaże. Także niemożna wrzucać wszystkich do jednego wora...
Tatuaże podobają mnie się, ale nie na moim ciele ;-)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-07, 20:08   

Mnie nie chodzi o sam tatoo ale o to jakie ma treści i gdzie. Zwłaszcza tyczy to kobiet. Facet może się cały wyglancować bo to teraz w modzie. Zresztą kto by faceta oglądał? Do tego trzeba mieć smak na podniebieniu.
Inaczej zgaga.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2015-05-07, 20:17   

adamn napisał/a:
Mnie nie chodzi o sam tatoo ale o to jakie ma treści i gdzie. Zwłaszcza tyczy to kobiet. Facet może się cały wyglancować bo to teraz w modzie. Zresztą kto by faceta oglądał? Do tego trzeba mieć smak na podniebieniu.
Inaczej zgaga.
Adam
Facet wydziarany jest modny a kobieta nie?? Nie zgodzę się z Tobą. Tatuaż ze smakiem u kobiety jest sexy... yyy tzn kobieta jest sexy :->
Dobra, o gustach nie dyskutujmy... ;-)
Ostatnio zmieniony przez toommaszeek 2015-05-07, 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aicha 

Imię: Aska
Wiek: 38
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 290
Skąd: Sainte Genevieve des Bois
Wysłany: 2015-05-07, 22:04   

ladny tatuaz zdobi i kobiete i mezczyzne a jak sie babola zrobi to niewazne jakiej plci jest cialo ktore ta masakra pokrywa, kazdy ma swoj gust a ja sadze ze kobieta tez moze pieknie wygladac z tatuazem, Tomek co do BMw tez masz racje znam takich ludzi ktorzy jak widza goscia w BMw to takimi tekstami wala, przykre ale prawdziwe
 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-05-09, 16:48   

toommaszeek napisał/a:
adamn napisał/a:
Mnie nie chodzi o sam tatoo ale o to jakie ma treści i gdzie. Zwłaszcza tyczy to kobiet. Facet może się cały wyglancować bo to teraz w modzie. Zresztą kto by faceta oglądał? Do tego trzeba mieć smak na podniebieniu.
Inaczej zgaga.
Adam
Facet wydziarany jest modny a kobieta nie?? Nie zgodzę się z Tobą. Tatuaż ze smakiem u kobiety jest sexy... yyy tzn kobieta jest sexy :->
Dobra, o gustach nie dyskutujmy... ;-)
Tomek wczytaj się co napisałem?
No chyba, że się zgadzasz z tym jak kobieta robi sobie tatoo w miejscu, gdzie same ciało się winno bronić swym pięknem a do tego wali sobie wzorek co nawet w nocy się śni i czuje się niesmak. Tu nie ma miejsca na sexy ale o gustach się nie dyskutuje. Chyba, że się pije a wtedy wszystko się podoba.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13