DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
koszulki z logo forum
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7466
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-02-04, 10:21   

Uważam tak:
- koszuli czarne by dla każdego kto NAS zobaczy w koszulce było jasne jakie ciemne i nieodkryte możliwości w NAS jeszcze drzemią ;-)
- będzie też jasne, że białe falki na rybie to niewinność jaka NAS wszystkich cechuje i pokora w tym co RAZEM robimy dla WSZYSTKICH bez wyjątku. Trochę jak odkrywana po trochu karta tworząca historię
- oczywiście wariant 2 bo dyskowiec chyba każdemu siedzi i leży w sercu a nie w okolicach organów wewnętrznych chyba, że trza go leczyć wtedy i jedno i drugie razem
- FORUMOWICZ w koszulce to nie choinka świąteczna i nie musi być oznakowany z przodu jak i z tyłu. Dla mnie z przodu jak będzie to i tak wielki zaszczyt. A w plecy NAM nikt nie musi strzelać (jak do tarczy) i każdemu służymy pomocą i radą. Dwójki raczej na plecach nie czuję. Przed nikim nie musimy uciekać by mieć logo na plecach. Ale zrobicie jak większość ustali.

Dziękuję wszystkim w imieniu ADMINISTRACJI za czynny udział w pracach i cenne propozycję ;-)
A co do samochodu to może nalepki foliowe na szybę od środka klejone :?: Oczywiście takie same jak koszulkowe

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-04, 10:24   

Mam odpowiedź w sprawie koszulek.

Przy 50 sztukach cena jest naprawdę fajna.
Czarne koszulki Fruit of the loom 195g (a więc grube) z dwukolorowym nadrukiem wykonanym metodą sitodruku (biały + czerwony) - na piersi mniejszy, na plechach większy - kosztowały nas będą 26 zł + koszty transportu. Cena moim zdaniem bardzo dobra.

Długopisy - ok. 2 zł sztuka.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-04, 10:29   

A czy jakaś personalizacja koszulek będzie możliwa? Czyli np szacowne logo (rewelacyjne jak dla mnie) i nick, jaki sobie nadaliśmy. Wiem, że sprawdza się to np na zlotach, gdzie później każdy widzi, kto jest kto. Wiem, że wtedy to raczej popularna "prasowanka" ale może o czymś takim też pomyśleć ?!
 
 
Ryszard
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-04, 10:31   

A tylko z przodu ?
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-04, 10:33   

Jak sitodruk to wszystkie jednakowe.
A naprasować sobie można samodzielnie samą nazwę użytkownika, jak ktoś będzie miał ochotę - wydaje mi się, że tak byłoby najsensowniej.Z dwóch powodów: będą to dużo niższe koszty i nadruk na koszulkach będzie trwalszy.

Oczywiście koszty można jeszcze obniżyć i zamówić koszulki o mniejszej gramaturze, ale według mnie nie ma to sensu - te koszulki są naprawdę dobrej jakości.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-04, 10:43   

Na gramaturze nie oszczędzajmy. Koszulka musi być dobrej jakości. Takie jest moje zdanie. Czy zapłacimy 20 zł czy 26 to już dużej różnicy nie ma.
 
 
Ryszard
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-04, 10:55   

Chyba nie powinnismy oszczedzac na jakosci , jesli mamy ja miec przez kolejnych kilka lat. Nauczylem sie tego na narzedziach , kto tanio kupuje ten 2 razy wydaje.
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 59
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 894
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-02-04, 11:04   

Czyli co?? wariant 2 bez bazgrania po plecach?????
pozdro...
ps. sprawą personalizacji mogę się pośrednio zająć , tzn. jak się nazbiera grono pragnące
personalizacji to ja obrobię w krzywych i jakoś porozsyłam wraz z instrukcją jak doprasować aby było dobrze. będzie to pewnie parę złociszów od personalizacji kosztować. ( dosłownie parę)
ps2. co do gramatury to nie oszczędzać , najmilej wspominam koszulki 210g , no może
poza dniami słonecznymi przy 30°c w cieniu. ;-)
 
 
alex 


Imię: Ola
Wiek: 53
Dołączyła: 06 Sty 2013
Posty: 362
Skąd: Jenin k/Gorzowa Wlkp
Wysłany: 2013-02-04, 11:34   

Też jestem za wariantem nr 2. Gramatura jak najwyższa.
 
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 59
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 894
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-02-04, 12:09   

A może jeśli wariant 2 to koszulki typu Polo????
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 548
Skąd: PL
Wysłany: 2013-02-04, 12:12   

Wariant nr. 2 super . Naklejki moga byc w 2 wersjach . Na busa musi byc zewnetrzna .
 
 
esox 

Imię: Radek
Wiek: 56
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 126
Skąd: Turek
Wysłany: 2013-02-04, 12:19   

Raczej nie polo. T shirt będzie bardziej uniwersalny.
A może jeżeli byłaby odpowiednia liczba chętnych, to zrobić i wzór nr 1 i wzór nr 2. Ja, przy takiej cenie wziąłbym jedną taką i jedną taką.
Cena dobra a za przesyłkę płacimy tylko raz.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-04, 12:27   

Dla mnie M, zwykłego, dobrego T-shirta i jakby dało się zrobić tą personalizację, Gienku będę wdzięczny ! ;-)

I może dla zamawiających Warszawiaków i bliskich okolic wysłać jedną przesyłką wszystko, jakoś tu się podzielimy :-) a koszty przesyłki niższe będą.

PS wzór 2 tylko znaczek na przodzie.
Ostatnio zmieniony przez 2013-02-04, 13:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
darek-J
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-04, 13:40   

wzór nr.2 T-shirta (M) naklejka na samochód obojętnie czy na zewnątrz czy od wewnątrz. :)
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-04, 16:21   

Cena którą podałem (26 zł) jest ceną z nadrukiem dwukolorowym dużym z tyłu i małym z przodu czarnej koszulce t-shirt. Myślę, że tak jest ok.
Rozmiarówka: S - XXL. Jeśli większe rozmiary będą potrzebne, to już będzie trzeba brać zamiast Fruit of the Loom koszulki firmy Stedman (niewielka dopłata).

Gienek, przeniesiesz tą kropkę?

Trzeba najpierw ustalić JEDEN wzór. Możliwości są cztery:
1. Mały nadruk na piersi + duży na plecach
2. Mały nadruk na piersi
3. Duży nadruk z przodu
4. Duży nadruk na plecach

Od tego zacznijmy. Wieczorem zrobię w nowym wątku ankietę i w ciągu kilku dni ustalimy wzór. I dopiero wówczas zaczniemy zbierać zamówienia na koszulki.

Jak z jednym się uporamy, zajmiemy się drugim (naklejki, długopisy) bo tak tylko bałagan się robi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11