DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Książka
Autor Wiadomość
cdpkaktus 

Imię: Rafał
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-02-01, 16:38   

Książka dotarła , minusy to cena miękka oprawa oraz błędy literowe. Teraz o treści : głownie o "dzikich" tzn mniej więcej o dokonaniach hodowlanych , troszkę o naszych dyskach.... Nie wiem co mam jeszcze napisać bo w tej książce jest więcej zdjęć niż tekstu no ale to atlas ;-)
Na naszym forum w jednym poście jest więcej informacji niż w tej lekturze , więc niech sobie każdy sam odpowie na pytanie czy warto kupować ją za TAKĄ cenę .
Zastanawia mnie co powiecie na takie coś: lampa uv ma być włączona cały czas , gdyż nie niszczy ona w brew pozorom całej flory bakteryjnej....

To ma być włączona czy tylko w nagłych przypadkach ?
_________________
Pozdrawiam
Rafał
 
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-02-01, 17:53   

cdpkaktus napisał/a:
To ma być włączona czy tylko w nagłych przypadkach ?

Są dwie szkoły (Falenicka i Otwocka) ;-)
Ja , jak i większość ludków których znam należę do pierwszej ( tylko w razie ,,W")
pozdro...
 
 
cdpkaktus 

Imię: Rafał
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-02-01, 21:35   

właśnie zobaczyłem na alledrogo tego gniota normalnie jak czytam opis co zawarte w tym "czymś" to aż się prosi by napisać do kupujących ...

adamn, co z twoją powieścią?
_________________
Pozdrawiam
Rafał
 
 
 
stanek 

Imię: stanislaw
Wiek: 49
Dołączył: 05 Lut 2013
Posty: 10
Skąd: chorzow
Wysłany: 2013-02-07, 14:54   

moze kolego opiszesz swoje osiagniecia i doswiadczenia ? moze wydasz na ten temat ksiazke ? a wtedy ja napisze jaki to gniot......cala prawda o polakach....nic nie robia....a jak ktos cos robi to od razu krytyka......po prostu zalosne ! a jak chcesz podjac temat to zapraszam o ile masz cokolwiek do powiedzenia i jakiekolwiek doswiadczenia.......w co watpie bo gdyby tak bylo to zanegowalbys bledy w tresci ktore sa a nie ze ....okladka jest miekka itp......no ale to trzeba sie cos znac......... a co do innej wypowiedzi ze w pojedynczym poscie jest wiecej informacji/tresci niz w ksiazce to powiem krotko-zastanow sie kolego co piszesz bo sie po prostu osmieszasz.......
 
 
cdpkaktus 

Imię: Rafał
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-02-07, 18:23   

Nie mam takiego doświadczenia jak Ty kolego . Gniot dlatego że cena jest nie adekwatna do zawartości . Może się ośmieszam ale od tego jest forum by pisać , czytać i się uczyć , a wedle mego stwierdzenia , że w jednym poście ( bardziej chodziło o wątek ) jest więcej niż w tej książce ... to sorka ale podtrzymuję .
_________________
Pozdrawiam
Rafał
 
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2013-02-07, 18:39   

Rafał czy mógłbyś zrobić wyrywkowo skany książki :?: :?: Kilka by wystarczyło.
 
 
cdpkaktus 

Imię: Rafał
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-02-07, 18:53   

ok podaj str. od 11 do 70 reszta to fotki ( calosc ksiazki 197 str) , a i tak trafisz pewnie w strone z fotami ( między 11 a 70 )
_________________
Pozdrawiam
Rafał
 
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2013-02-07, 19:02   

18 33 100 155 178 jak źle trafiłem to wybierz coś sam coś od siebie, nie chodzi mi tylko o fotki ale też jak ona (książka) jest opisana
 
 
cdpkaktus 

Imię: Rafał
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 137
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-02-07, 19:06   

na pw daj maila to ci przeslę bo tak na forum skany to nie bardzo ;-)
_________________
Pozdrawiam
Rafał
 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7859
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-02-07, 19:41   

ZASADY na FORUM opisane w REGULAMINIE. Napisane że jest i na tym poprzestać proszę. A ewentualne pytania kierować do AUTORA na FORUM gdzie jest. I nie próbować tu łamać prawa AUTORSKIE.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 9