|
KONKURS na zdjęcie miesiąca SIERPNIA-WRZEĹNIA |
| Autor |
Wiadomość |
Ząbiak
Imię: Przemek
Pomógł: 3 razy Wiek: 40 Dołączył: 25 Lis 2012 Posty: 127 Skąd: New Ross, IRL
|
Wysłany: 2013-10-01, 00:38
|
|
|
| Nr. 5 |
_________________ Moje marzenie... Amazonia :) |
|
|
|
 |
MichałG

Imię: Michał
Wiek: 37 Dołączył: 01 Lut 2013 Posty: 105 Skąd: Skierniewice
|
Wysłany: 2013-10-01, 00:55
|
|
|
| Nr. 1 |
_________________ Chwilowe zawieszenie zabawy z Dyskowcami. |
|
|
|
 |
martam80
Imię: Marta
Wiek: 45 Dołączyła: 21 Lis 2012 Posty: 12 Skąd: Kostrzyn nad Odrą
|
Wysłany: 2013-10-01, 08:30
|
|
|
| Nr. 4 |
|
|
|
 |
adamn


Imię: Adam
Pomógł: 69 razy Wiek: 67 Dołączył: 19 Lis 2012 Posty: 7490 Skąd: Wrocław
|
Wysłany: 2013-10-01, 09:54
|
|
|
| nr 5 |
_________________ "Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 |
|
|
|
 |
Michurb
Michurb

Imię: Michał
Wiek: 44 Dołączył: 21 Lis 2012 Posty: 131 Skąd: Słupca-Golina
|
Wysłany: 2013-10-01, 10:43
|
|
|
| nr.4 |
_________________ Pozdrawiam Michał Urbaniak
Musi być źle ,aby później było dobrze |
|
|
|
 |
toommaszeek
Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy Wiek: 45 Dołączył: 25 Lis 2012 Posty: 1068 Skąd: Aleksandrów Kujawski
|
Wysłany: 2013-10-01, 18:24
|
|
|
| Nr. 6 |
_________________ Adam jest The Best |
|
|
|
 |
jab75
Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz Wiek: 26 Dołączył: 25 Lis 2012 Posty: 548 Skąd: PL
|
Wysłany: 2013-10-01, 19:18
|
|
|
| NR. 1 |
|
|
|
 |
pancake
tomala

Imię: Joasia
Wiek: 41 Dołączyła: 23 Gru 2012 Posty: 48 Skąd: dolnośląskie
|
Wysłany: 2013-10-01, 19:23
|
|
|
| nr 4 |
|
|
|
 |
cdpkaktus
Imię: Rafał
Wiek: 45 Dołączył: 21 Lis 2012 Posty: 135 Skąd: Ĺódź
|
Wysłany: 2013-10-01, 19:38
|
|
|
| nr. 6 |
_________________ Pozdrawiam
Rafał |
|
|
|
 |
kubamytab

Imię: kuba
Wiek: 41 Dołączył: 09 Sie 2013 Posty: 65 Skąd: Grodzisk Mazowiecki
|
Wysłany: 2013-10-01, 22:34
|
|
|
| nr 5 |
|
|
|
 |
Trev

Imię: Jurek
Wiek: 50 Dołączył: 13 Mar 2013 Posty: 116 Skąd: Kraków
|
Wysłany: 2013-10-02, 09:23
|
|
|
| nr 5 |
|
|
|
 |
alegumis [Usunięty]
|
Wysłany: 2013-10-02, 19:23
|
|
|
| NR 4 |
|
|
|
 |
pit80

Imię: Piotr
Wiek: 45 Dołączył: 28 Lis 2012 Posty: 46 Skąd: Opole
|
Wysłany: 2013-10-03, 10:26
|
|
|
| nr 4 |
_________________ Pozdrawiam
Piotr |
|
|
|
 |
Joshua
Imię: Grzegorz
Pomógł: 1 raz Wiek: 42 Dołączył: 26 Mar 2013 Posty: 96 Skąd: Czechowice-Dziedzice
|
Wysłany: 2013-10-03, 17:22
|
|
|
| nr 5 |
|
|
|
 |
ilo2

Imię: Rafał
Wiek: 51 Dołączył: 26 Lis 2012 Posty: 17 Skąd: podkarpacie
|
Wysłany: 2013-10-03, 20:07
|
|
|
| nr 5 |
_________________ akwa 1160l, porodówka 120l, sterylniak 120l |
|
|
|
 |
|
|