DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Wędkarstwo dokonania FORUMOWICZÓW
Autor Wiadomość
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-10, 11:18   

Klayman napisał/a:
bibel7 napisał/a:
A zdjęcie z Raisonem ktoś ma,no pytam tylllko


Paweł, ze mną też ma dużo osób zdjęcie ale tak od razu się tym nie chwalą ;-)


Jakbyś był kilkukrotnym Mistrzem Świata i Europy (indywidualnie i drużynowo), to ja bym się pochwalił.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-10, 11:42   

Byłem dwu krotnym mistrzem juniorów i jednokrotnym vicemistrzem juniorów pomorza ... ale od 89' nie brałem udziału w zawodach bo ... mi się nie chce ;-)

Uznałem, że wędkarstwo ma byc przyjemnością a nie sposobem na życie.
 
 
wojkamyk 

Imię: Wojtek
Wiek: 61
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 27
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-10, 12:29   

Ja natomiast chciałbym przy okazji swojej pasji[wędkarstwo] czerpać zyski i z tego żyć. Mam kolegów których miejscem pracy jest rzeka , kanały i jeziora . Niestety niewielu się to udaje . Podobnie jest z akwarystyką , nie chiałbyś zajmować sie tylko dyskowcami i mieć z tego chleb .Pozdrawiam Wojtek
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-10, 12:46   

Kochanieńcy jak nikt nie pisał do wczoraj to cisza i spokój a dziś co? Trzy strony muszę czytać i jakieś podchody analizować. Dlatego ustalamy co następuje:
- primo ponieważ każdy kto łapie w Polsce musi mieć pozwolenia i kartę wędkarską ważną (wyjątek stawy prywatne) i tam nie ma zapisu co z rybami robić (brać czy wypuszczać) to każdy ma wolną wolę i teksty o miskach czy czym innym zostawić sobie na spotkania nad woda. Jeden lubi jeść ryby inny nie i takie ma prawo. Ważne by czerpać z tego przyjemność nawet jak g... się złapie.
Co do zdjęć to nie pisać kto co i jak a tylko chwalić trzeba, że członkowie tego FORUM spod ogona nie wyleźli i obracają się wśród ludzi o podobnej pasji wędkarstwa.
Ja jak trzeba też na jutro mogę mieć zdjęcie z Raisonem. Dziś go widziałem na ulicy Tęczowej we Wrocławiu i chyba kilka dni tam zabawi ;-)
To nie chwalenie a dzielenie się pasją. Pisać o dokonaniach i myślę, że wiadomo kto też się z nami pasją podzieli w szerszej wypowiedzi.

Zresztą polak co to sumy do Ebro w chyba 1976 roku przewiózł w butelce też z tego żyje do dziś dnia. A jakie ryby luzie tam łapią i walą z całego świata? Jedn lubi wędkarstwo i dyskowce a drugi seks i taniec na rurze. Wolny wybór i nam nic do tego.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-10, 13:58   

adamn napisał/a:
lubi wędkarstwo i dyskowce a drugi seks i taniec na rurze


Lubie wszystko co napiałeś pod warunkiem, że tego ostatniego nie muszę wykonywac osobiście ;-)

Jeśli stawy to rybka ze stawu ...
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-10, 14:15   

adamn napisał/a:


Zresztą polak co to sumy do Ebro w chyba 1976 roku przewiózł w butelce też z tego żyje do dziś dnia.


Małe sprostowanie.

Sumy przywiózł Niemiec. Złowił je w okolicznym stawku i zawiózł na Ebro. Po 10 latach od wpuszczenia zdaje się, złowił pierwszego 1,5m, a wywiózł kijanki.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-10, 14:19   

Też taką historię jak Łukasz znam ... Polakom można wiele przypisywać ale do sumów w Ebro przyznaje się Niemiec ;-)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-10, 17:10   

Łukasz napisał/a:


Małe sprostowanie.

Sumy przywiózł Niemiec. Złowił je w okolicznym stawku i zawiózł na Ebro. Po 10 latach od wpuszczenia zdaje się, złowił pierwszego 1,5m, a wywiózł kijanki.

nie sprostowanie a co podałem to FAKT. Do Ebro sumy i inne karpie sandacze ...przewiózł polski Niemiec. Był ichtiologiem a staw miał koło swego domu.
Można to sprawdzić co mówię. Film ze trzy razy oglądałem i słuchałem a nie tylko sumy w oczach i na kiju miałem :mrgreen: Może lata mi się pomieszały bo to mało istotne. Gość robi filmy i przynęty na Ebro. Było to na Discavery z Z.H.
Nasi są wszędzie :!:
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-10, 17:30   

Może i tak. Dla mnie to Niemiec :)
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-10, 17:37   

Widzę, że wszyscy oglądamy Polowanie na Wodne Potwory ;-)
 
 
tatakuby1 

Imię: Piotr
Wiek: 42
Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 16
Skąd: Głogów
Wysłany: 2013-01-10, 18:14   

To kiedy ktoś w końcu pokaże jakąś wielką rybę? :mrgreen:
 
 
bibel7 


Imię: Paweł
Pomógł: 1 raz
Wiek: 44
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 252
Skąd: Luboń
Wysłany: 2013-01-10, 19:18   

A to karpicki z poznańskiej malty ,trening przed mistrzostwami europy.Brały jak płotki niezła jazda.
_________________
Pozdrawiam Paweł
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-10, 19:32   

Niby nie mój, ale się pochwalę, że są takie ryby jeszcze w naszych wodach ... 103 cm a jam Ci był szyprem na tej łajbie ... ;-)
 
 
mario939
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-10, 22:10   

bibel7 napisał/a:
A to karpicki z poznańskiej malty ,trening przed mistrzostwami europy.Brały jak płotki niezła jazda.


szkoda ryb :-/ :-x :-/ :-x
Trening treningiem ,można było to wypuszczać :-(
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-10, 23:06   

Co Wy się czepiacie zdjęć?!

Czemu nikt nie napisze:
- jak żeś pierunie takiego klocka na tyczkę wytargał?
- jaki sprzęt
- jaka zanęta
- jaki zestaw
- jaka żyłka
- jaka ....

Ty Mario bez urazy, ale Twoje fotki ryb wołają o pomstwe do nieba - ryba sztywna wyłożona na reklamówce z biedry (czy innego), to jest jawna kpina w biedne oczy me!

Ja tego nie komentuję, bo każdy robi jak uważa - wziąłeś ryby? WZIĄŁEŚ!! Masz do tego prawo! Ale nie czepiaj się fotki z rybami gdzie ich mnogo, bo to jest jawny przejaw hejteryzmu i zazdrości.

Łukasz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9