DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusje na temat statystyk forum itp.
Autor Wiadomość
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2013-07-21, 13:22   

adamn napisał/a:
Drugi Piotrek dla mnie FORUM ma myśleć i czuć się tak jak jeden dobrze naoliwiony organizm

To zajrzyj do mnie i zobacz jak taki organizm wygląda. Nie ma nic wielkiego na forum* a ludzie czują się jak jedna rodzina bez większych nakazów,zakazów czy ostrzeżeń. Atmosfera myślę że dobra i nikt większych pretensji nie ma.
No a tutaj musisz coś zrobić bo statystyki o których tak pisałeś zaczynają spadać a i coraz mniej wartościowych ludzi tu zagląda. Tak że przemyśl co nie co i z nowym tygodniem bierz się ostro do roboty. Pozdrawiam kolego.

* - ostatnio zmiany natury technicznej spowodowały utrudniony dostęp ale wszystko wraca do normy
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-21, 13:46   

Więcek napisał/a:
To zajrzyj do mnie i zobacz jak taki organizm wygląda. Nie ma nic wielkiego na forum* a ludzie czują się jak jedna rodzina bez większych nakazów,zakazów czy ostrzeżeń. Atmosfera myślę że dobra i nikt większych pretensji nie ma.

Piotrek, proszę Cię. Problemów nie ma bo i aktywność niewielka. Kilkoma forami już administrowałem, z doświadczeni wiem, że póki nie ma dużej aktywności na forum to i jest sielanka. Choć zdaje się i u Ciebie jak nieco aktywność wzrosła po ostatniej zoobotanice, to i zaczęło się robić nerwowo. Dział technika - ostatni post ponad dwa tygodnie temu, w biotopach od ponad 3 miesięcy nikt nic nie napisał. Jedynie na forum ogólnym, giełdzie i offtopie coś tam się dzieje (ale te kilka postów szału nie robi). Zdaję sobie sprawę, że teraz jest nie najlepszy okres (urlopy, wakacje). Ale spadek w statystykach zanotuje w tym okresie większość forów akwarystycznych, podobnie jak w roku ubiegłym, dwa czy trzy lata temu.
 
 
Dino25 


Imię: Marek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 66
Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 287
Skąd: Legnica
Wysłany: 2013-07-21, 14:39   

Widzisz Rafał ale na forum Piotrka (Więcka) panuje pełne zaufanie i nikt nikogo nigdy nie wystawił.I Piotrek nigdy nie powiedział do reszty forumowiczów że to jego forum a zawsze powtarzał że to forum wszystkich zalogowanych i nie tylko,a u Was podobno forum jest Twoje i Adama a reszta zalogowanych to kim są?To jakaś władza absolutna jest.Tu nie można administracji uwagi zwrócić bo zaraz jest afera a po co pytam?Przecież ja tej burdy nie zacząłem a wręcz chciałem uniknąć bo trochę lat żyję i wiem że z takiego czegoś nic dobrego nie wynika i z natury spokojny jestem ale do czasu.Nie wiem co zrobię jak mnie nie zbanujecie ale pewnie będę tu zaglądał bo wiele osób jest tu super i szkoda by było nie mieć z nimi kontaktu.Ja do Was tez nie czuje wielkiej urazy było minęło i trzeba wyciągnąć wnioski żeby na przyszłość się tak nie działo.Pozdrawiam Marek.

No niestety ale do forum miedziowego trochę temu forum brakuje.To nie znaczy że nie może być dobrze a w dużej mierze zależy to od administracji tego forum bo forumowicze są tutaj bardzo wartościowi.Administracja powinna zachecać do forum a nie od niego odpychać.
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2013-07-21, 22:45   

Rafał, nie chodzi o wytykanie błędów bo te były, są i będą zawsze. Czy to na moim czy to na Twoim czy też innym forum. Ale sam Adaś napisał że "do kwietnia forum było Wasze" a właśnie od kwietnia statystyki spadają i nie oszukuj(cie) siebie. Coś jest na rzeczy. I wcale nie jest to wina okresu urlopów.
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-21, 23:07   

Więcek napisał/a:
a właśnie od kwietnia statystyki spadają i nie oszukuj(cie) siebie. Coś jest na rzeczy.

A to ciekawe co piszesz. Aż zajrzałem do statystyk (nie pisze tutaj o statystykach dotyczących ilości postów, bo to wiadomo, że na starcie jest więcej, później się stabilizuje na określonym poziomie) odwiedzin forum. I co widzę? Znaczący wzrost był podczas kwietniowej awantury. Później ta liczba ustabilizowała się na poziomie zbliżonym do tego sprzed tych wydarzeń. Spadku liczby unikalnych odwiedzin nie widzę.
Co do spadku aktywności podczas sezonu urlopowego (mniej więcej od połowy czerwca do końca sierpnia) to prawie na każdym forum tak jest (w jednym roku udało mi się tego uniknąć dzięki konkursowi na najaktywniejszego użytkownika, który podbił statystyki). No może z wyjątkiem sytuacji, gdzie tej aktywności również poza tym okresem nie ma ;)
 
 
Dino25 


Imię: Marek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 66
Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 287
Skąd: Legnica
Wysłany: 2013-07-22, 07:14   

Rafał ja widzę że Wy z Adamem niereformowalni jesteście.Statystyki statystykami podczas tej burdy i poprzedniej to statystyki mocno w górę poszybowały ale chyba nie o takie statystyki chodzi.Widzisz parę postów do tyłu napisałeś że tylko ludzie niedorośli piszą o takich sprawach w temacie a nie na pw a ty co robisz w tej chwili.To jak ma się do tego odnieść normalny posłuszny forumowicz?Chyba tak "co wolno wojewodzie to nie tobie s...dzie".Droga administracjo zastanówcie się nad co przekazują Wam pozostali na tym forum i trochę pokory a będzie super forum.To ma być grupa przyjaciół która może na siebie liczyć,która sobie pomaga i dyskutuje o pasji jaką są paletki i tyle.Czy to aż tak dużo?

Pozdrawiam Marek.
 
 
Arek 

Imię: Arek
Wiek: 44
Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 235
Skąd: Dębówka
Wysłany: 2013-07-22, 07:20   

Witam
Ludziska dajcie już spokój taka wiocha się robi że szok :-x
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-22, 12:01   

Dino25 napisał/a:
Rafał ja widzę że Wy z Adamem niereformowalni jesteście.Statystyki statystykami podczas tej burdy i poprzedniej to statystyki mocno w górę poszybowały ale chyba nie o takie statystyki chodzi.Widzisz parę postów do tyłu napisałeś że tylko ludzie niedorośli piszą o takich sprawach w temacie a nie na pw a ty co robisz w tej chwili.To jak ma się do tego odnieść normalny posłuszny forumowicz?Chyba tak "co wolno wojewodzie to nie tobie s...dzie"

A co to Marku, już o statystykach forum sobie porozmawiać nie można?
 
 
Dino25 


Imię: Marek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 66
Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 287
Skąd: Legnica
Wysłany: 2013-07-22, 13:51   

Rafał można i teraz jest dobrze wiesz przecież o co mi chodzilo.Pozdrawiam.
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2013-07-22, 15:29   

Rafał, i tym oto sposobem wytłumaczyłeś dlaczego statystyki od kwietnia regularnie spadają. ;-)

Najwięcej nowych postów w miesiącach
Najwięcej nowych tematów w miesiącach
Najwięcej nowych użytkowników w miesiącach

Jest tak że każdy wie swoje i tyle,nikt nikogo nie przegada a w takim przypadku "nie ma o co kruszyć kopii".

A statystyki zawsze można sztucznie podbić, zwłaszcza ilość odwiedzin danego tematu.
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-22, 16:44   

Więcek napisał/a:
adamn napisał/a:
Drugi Piotrek dla mnie FORUM ma myśleć i czuć się tak jak jeden dobrze naoliwiony organizm

To zajrzyj do mnie i zobacz jak taki organizm wygląda. Nie ma nic wielkiego na forum* a ludzie czują się jak jedna rodzina bez większych nakazów,zakazów czy ostrzeżeń. Atmosfera myślę że dobra i nikt większych pretensji nie ma.
No a tutaj musisz coś zrobić bo statystyki o których tak pisałeś zaczynają spadać a i coraz mniej wartościowych ludzi tu zagląda. Tak że przemyśl co nie co i z nowym tygodniem bierz się ostro do roboty. Pozdrawiam kolego.

* - ostatnio zmiany natury technicznej spowodowały utrudniony dostęp ale wszystko wraca do normy

Myślę i myślę i co mam powiedzieć?
powiek kolejno od serca co je dzięki Tobie otworzyłem dawno temu na tym FORUM jak to FORUM założone prze Rafała i mnie zostało oddane we władanie WAM każdemu z osobna i w całości.

w kwietniu radziłeś mi tak (jak afera z brudami z innego forum miała to FORUM rozwalić od środka bo wtedy cena sąsiedniego co z niego brudy mieliśmy prać z ponad 25 tysięcy spadła na pysk do 7312 zł a naszego wtedy rodzinnego do 2663 zł za domenę wzrosła od "0".
Wtedy napisałeś w
http://discusforum.adamn....ighlight=#15325
Więcek napisał/a:
Adam, czyń swoją powinność. Prowadząc forum są dwie drogi albo dyktatura albo anarchia.

Piotrek i co? Dobrze, że nie wziąłem sobie to do serca i próbowałem po dobroci (dając niezliczoną ilość szans na skorygowanie swych postaw) a nie po dyktaturze ale jak wiadomo nawet FAKTY w oczęta nie przemawiały bo rodzina się magią tłumu w amoku wykazała. Dlatego też Piotrze od pewnego czasu są następujące świętości by nuie było dysktatury jak też anarchii:
- REGULAMIN
- ZASADY

i trzeba je przestrzegać. Tam jest wszystko czytelnie dla laika napisane. Dopóki będzie tu pisanie o rybach akwarystyce i pasjach to nikomu włos z głowy nie spadnie. Jak zaczną się podjazdowe przepychanki to nie ma zmiłuj.


Więcek napisał/a:

To zajrzyj do mnie i zobacz jak taki organizm wygląda.

:shock:
Patrzę i widzę to:
Twe FORUM (bo piszesz zajrzyj do mnie) działa od ponad trzech lat a moje i Rafała czasowo odebrane ogółowi co do samodzielności bo nie dorósł działa 8 miesięcy

Twoje FORUM odwiedziło już
Twoi użytkownicy napisali 45,117 postów w 2,215 wątkach.
Miałeś odsłon 9802
Mamy 587 zarejestrowanych użytkowników.

Nasze wzięte w ajencję na dziś ma napisanych 18963 postów, tematów 1031
Mamy 600 zarejestrowanych użytkowników i odwiedzono je już już 198972 razy.
Pomnóż to Piotrek przez 4 i zobacz, gdzie będziemy (a zapewniam Cię, że będziemy) w tm czasie co ty ;-)
I teraz pytanie: w czym jesteście lepsi? Z czego brać przykład?
Wy macie różnorodne łatwiej do opanowania gremium ludzi co wszelakie aspekty akwarystyki i nie tylko prezentują. Tu jest specyficzny temat przewodni dyskowce, gdzie każdy jak uzyskał 2 małe krzywe w tarle to już się za znawcę uważa i niczym go nie przekonasz.

"Jedna rodzina"
to już zostało ustalone, że tu nie wypaliła i na razie tego terminu nie ma. Jestem ja i Rafał i FORUM z członkami gdzie ma być właściwie obsługiwane i jest.

"Statystyki o których tak pisałeś zaczynają spadać" - gdyby mnie statystyki interesowały to bym Rafałowi kazał na początku tak jak inne fora zrobić tak by go jakieś tam U-booty czy booty czy robaki nawet nocą przeglądały by statystyki zawyżać. U nas jest tak, że jak ktoś włazi z jednego komputera to nie liczy każdego wejścia a tylko JEDNO. To komu to o statystyki chodzi? Mi i Rafałowi? Łatwo to sprawdzić jak jest tam, gdzie teraz spada wszystko na łeb na szyję kolejny już raz i na dziś wycena nie 25 tysi a 2330 zł. Nawet im nie pomogli CI co na własną prośbę nasze FORUM opuścili i byli sprawcami zadymy kwietniowej. Gdyby mi też Piotrek na statystykach zależało to już w kwietniu by wróciły na swe miejsce działy - HITY - tematy wiadome:
- CHOROBY
- MIKROSKOP

To byś zobaczył jak wyglądają statystyki. Nie 100000 wejść w trzy miesiące (jak teraz od kwietnia) a znacznie więcej. Ile to jest to dowiesz się TY i reszta FORUM we wrześniu po urlopach.


"coraz mniej wartościowych ludzi tu zagląda." - ciekawe stwierdzenie? Trzeba się zastanowić co dla kogo jest wartościowego.
Jeśli dla Ciebie wartościowym forumowiczem jest ten co szuka zaczepki, jątrzy czy też opluwa licząc na bezkarność jak na innych forach. Łamie nagminnie REGULAMIN i ZASADY z jakimi się zapoznawał i je w czasie REJESTRACJI AKCEPTOWAŁ to bierz ich do siebie Piotrze. Ja dla takich nie widzę tu miejsca teraz i w przyszłości puki to FORUM trwa.

Teraz TY Piotrze przemyśl to co napisałem i powodzenia w działaniu. Ale już więcej takich rad jak te z kwietnia o dyktaturze mu już nie dawaj. To tak jak jeden dziś napisał TAK i chciał by mu działy odblokować co było równoznaczne z końcem pisania na FORUM.
Tu każdy ma wiedzieć:
- gdzie jest
- dlaczego jest na DiscusForum. adamn.pl
- co sobą prezentuje rejestrując się
- co wyniesie z FORUM w czasie jego bytności
- co zostawi na FORUM dla jego rozkwitu
- czego
chce się dowiedzieć
- czego mu tu brakuje a by chciał by było.

Adam

Dino25 napisał/a:
Widzisz Rafał ale na forum Piotrka (Więcka) panuje pełne zaufanie i nikt nikogo nigdy nie wystawił.I Piotrek nigdy nie powiedział do reszty forumowiczów że to jego forum a zawsze powtarzał że to forum wszystkich zalogowanych i nie tylko,a u Was podobno forum jest Twoje i Adama a reszta zalogowanych to kim są?To jakaś władza absolutna jest.Tu nie można administracji uwagi zwrócić bo zaraz jest afera a po co pytam?Przecież ja tej burdy nie zacząłem a wręcz chciałem uniknąć bo trochę lat żyję i wiem że z takiego czegoś nic dobrego nie wynika i z natury spokojny jestem ale do czasu.Nie wiem co zrobię jak mnie nie zbanujecie ale pewnie będę tu zaglądał bo wiele osób jest tu super i szkoda by było nie mieć z nimi kontaktu.Ja do Was tez nie czuje wielkiej urazy było minęło i trzeba wyciągnąć wnioski żeby na przyszłość się tak nie działo.Pozdrawiam Marek.

No niestety ale do forum miedziowego trochę temu forum brakuje.To nie znaczy że nie może być dobrze a w dużej mierze zależy to od administracji tego forum bo forumowicze są tutaj bardzo wartościowi.Administracja powinna zachęcać do forum a nie od niego odpychać.

Już kilka razy pisałem w kilku wątkach dlaczego teraz FORUM nie jest WASZE i kolejny raz napisałem wyżej specjalnie dla Ciebie.
Władzę absolutną (dyktaturę) to mnie próbował wcisnąć Piotrek czego dowody wyżej. Dziękuję sam dam sobie radę. Wystarczy czytać REGULAMIN i go przestrzegać.
Czego brakuje? Wiem czasu i braku kłód pod kopytka walonych zza węgła.
No i niech każdy z siebie Rejtana nie robi by mu władować BANA bo na to trzeba sobie dobrze zasłużyć i zapracować. Nie ma NIC za NIC. Tak więc się nie wychylaj i nie prowokuj bo ja niespotykanie spokojny człowiek jestem.

Mniemam, że już ostatni raz jaki musiałem zmitrężyć napisaniu i powielaniu tego co już niejeden raz pisałem. No ale tak to jest jak się nie czyta całości FORUM a wpada tu okazjonalnie.

I jeszcze jedno. Niech sobie nikt nie myśli, że ja i Rafał jako administracja tego FORUM na publiczne insynuacje nie będziemy odpowiadali na ogóle a na priva. Tu nic po cichu nie zostanie załatwione. A co do Marka to tak:
- ryby jak dostałeś to nie wyraziłeś cienia niepokoju, że coś nie tak a tylko powiedziałeś, że już jedzą i trochę porysowane.
- za dwa dni już ryb nie miałeś bo je wymieniłeś na brązy. Po kiego towar felerny wymieniałeś na pełnowartościowy?
- skoro ktoś je chciał to brał je świadomie i dla niego były warte wymiany a że je koty jak zaraz napisano zżarły to do mnie pretensje? Spytać kota czy m u smakowały.
- ani jednym słowem w tym wątku czy też poprzez maila i telefon nie powiedziałeś, że chcesz wymienić czy zwrócić towar bo Ci się nie widzi.
- według mego stanu wiedzy ryby jakie dostałeś wystarczyło tylko karmić i problem by się sam rozwiązał (kształt i oczy jak w opisach)
W tym wątku wszyscy co się wypowiadali i dolewali oliwy do ognia nie powinni się odzywać bo TEMAT nie taki i nie było pytanie następującego:
dostałem ryby od adaman i jaka jest WASZA opinie i dlaczego - Fakty

Na nic nie trzeba już odpowiadać jak chcecie mieć sielankę :idea:
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Dino25 


Imię: Marek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 66
Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 287
Skąd: Legnica
Wysłany: 2013-07-22, 17:49   

Adam za co ja wymieniłem brązy od Czarnego to jest moja sprawa te 2 ryby to był tylko dodatek a co z nimi Czarny zrobił to wszyscy wiemy. Ty widzę jeszcze nie masz dość i drążysz temat a później piszesz ze inni burdy wszczynają.Ja Ci już raz napisałem i czy to nie może dotrzeć do Ciebie? to powiem to jeszcze raz te ryby się do niczego nie nadawały i że ich nie reklamowałem a po co pytam?.Przecież Ty do dzisiaj uważasz ze były super.Adam ja to przeboleję bo naprawdę jestem daleki od tego aby burdy wszczynać a ty dążysz do tego żeby Ci gorzką prawdę w oczy sadzić.Powiedziałem już więcej takich ryb nikomu nie sprzedawaj a jak już się chcesz pozbyć to daj w prezencie jak kto będzie chciał i będzie super i nikt do nikogo pretensji nie będzie miał i to wszystko na ten temat.To czy ja reklamowałem ryby czy wymieniałem to tylko podtekst tej sprawy i nie chowaj się za tym bo po co?Mi tym nic nie wytłumaczysz i nie przekonasz mnie że wszystko było cacy.Moja wina w tym była taka ze kupiłem ryby i tyle, nawet pierwszego posta o wyglądzie tych ryb nie napisałem bo zauważyli to inni na tym forum więc o co chodzi?I dajmy już temu spokój po co dalej ciągnąć.Pozdrawiam.
Juz raz przepraszałem wszystkich za tą burdę z mojego powodu.Robię to jeszcze raz bo naprawdę wielu ludzi tu cenięPrzepraszam.Marek
Ostatnio zmieniony przez Dino25 2013-07-22, 17:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2013-07-22, 18:55   

Adaś, wyliczać i kręcić ja tez potrafię.
adamn napisał/a:
Dlatego też Piotrze od pewnego czasu są następujące świętości by nuie było dysktatury jak też anarchii:
- REGULAMIN
- ZASADY
i trzeba je przestrzegać.
Piszesz że tylko regulamin i zasady więc to nic innego jak dyktatura. No ale radząc Tobie nie sądziłem że sobie weźmiesz słowa aż tak do serca.


adamn napisał/a:
Twe FORUM (bo piszesz zajrzyj do mnie) działa od ponad trzech lat a moje i Rafała czasowo odebrane ogółowi co do samodzielności bo nie dorósł działa 8 miesięcy

Twoje FORUM odwiedziło już
MIałes patrzeć na "organizm" forum a nie na statystyki odwiedzin bo te w jeden dzionek można wywindować.

adamn napisał/a:
I teraz pytanie: w czym jesteście lepsi? Z czego brać przykład?
Czy ja powiedziałem że jesteśmy w czymś lepsi?

adamn napisał/a:
Miałeś odsłon 9802
Nie policzyłeś że tylko Twój wątek był wyświetlany ponad 64,680. Gratuluję. ;-)

adamn napisał/a:
Tu jest specyficzny temat przewodni dyskowce,
Tym bardziej powinno być łatwiej.

adamn napisał/a:
gdyby mnie statystyki interesowały
Gdyby Cię nie interesowały to byś tak nie wspominał ostatnimy czasy np.
http://discusforum.adamn....r=asc&start=225


adamn napisał/a:
Ale już więcej takich rad jak te z kwietnia o dyktaturze mu już nie dawaj.
adamn napisał/a:
Władzę absolutną (dyktaturę) to mnie próbował wcisnąć Piotrek czego dowody wyżej.
Adaś , ale to nie na mnie hitler "za plecami"wołają. Najwidoczniej jest inaczej.

adamn napisał/a:
W tym wątku
Z tego wszystkiego nawet nie zauważyłeś kolego że posty zostały wydzielone ;-)

adamn napisał/a:
No ale tak to jest jak się nie czyta całości FORUM a wpada tu okazjonalnie.
No tak jest i niestety tak będzie. Dlatego Adaś ja już podziękuję, dowiedziałem się czego chciałem, powiedziałem co miałem do powiedzenia i dlatego wątek można zamknąć. Widzimy się we Wrześniu.
Czas na zimne,schłodzone.
Pozdrawiam.
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
Ostatnio zmieniony przez Więcek 2013-07-22, 19:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-23, 12:53   

Piotrek mocnych słów używasz i porównań za pleców. Każdy jest tu z własnej woli i ja nikogo na siłę nie trzymam. Jak się komuś nie widzi REGULAMIN i ZASADY tego FORUM to po kiego się REJESTROWAĆ. No chyba nie po to jak w tym wątku

http://discusforum.adamn....p?p=20536#20536

I jeszcze jedno wskazałeś wątek z eksperymentem, gdzie wyraźnie piszę co i jak. FORUM z działami zamknięte było chyba z miesiąc całe. Powiedz m i który taki administrator na necie sobie na to pozwolił??? Do dziś dwa działy są niedostępne (już trzy miesiące) to, gdzie TY tu widzisz, że mi zależy na statystykach. Ty pomyśl co by było, gdyby wszystko było otwarte.
Piotrek nie prowokuj tym porównaniem bo każę Ci przedstawić FAKTY (zgodnie z REGULAMINEM i ZASADAMI) a wtedy by ciężko było zapewniam Cię. Pamiętajcie to FORUM nie jest jak inne to FORUM ma mieć i ma to coś czego, gdzie indziej nie ma.

Na koniec serwowane przyrównanie jakie zastosowałeś Piotrze to chyba historia jest Ci obca jak kratery na księżycu. No i tym co tak sobie forują. Wymieniony nie dawał szansy i nie widział co się wokoło dzieje. Ja i Rafał wiemy i szansę niejeden i nieraz każdy dostaje i będzie dostawał. A dowody i FAKTY na FORUM w działach dostępnych czy też usuniętych by nie było, że ktoś coś dostał i jest święty i niewinny jak łza. A administracja jest fee. Ocknijcie się. Nie będzie na tym FORUM tego co mają w swej ofercie inne FORA i tym żyją.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2013-07-23, 15:57   

adamn napisał/a:
mocnych słów używasz i porównań za pleców.
Mówię tylko com zasłyszał i nie wciskaj mi że ja Cię tak porównałem. Ty zawsze byleś dla ,mnie Adam (kiedyś Pan Adam) i niech tak zostanie.

adamn napisał/a:
Powiedz m i który taki administrator na necie sobie na to pozwolił???
Nie wiem, ale myślę że żaden. Pierwszy nie ma z czym experymentować a drugiemu by się nie chciało. Każde forum jest inne i każde ma inne cele postawione czyli priorytety się zmieniają w każdym przypadku.


I na koniec. Cały ten wątek można podsumować takim oto zdaniem.
adamn napisał/a:
Każdy jest tu z własnej woli i ja nikogo na siłę nie trzymam. (...) Ocknijcie się. Nie będzie na tym FORUM tego co mają w swej ofercie inne FORA i tym żyją.


W ten dzień wszystkim zdrówka życzę a zwłaszcza sobie. Pozdrawiam.
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11