DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
182 litry - Coś nowego, coś innego ;)
Autor Wiadomość
Luk_2_5 


Imię: Łukasz
Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 443
Skąd: Ponętów Górny Pierwszy
Wysłany: 2014-11-11, 15:56   

Na filmach wygląda rewelacyjnie , a na żywo efekt pewnie jest powalający , Gratuluję sukcesu ! ;-)
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-11, 16:00   

Czyli obalamy kolejny mit za sprawą Rafała, myślałem iż jest to zdecydowanie droższe i trudniejsze w utrzymaniu. Co do zerowej wiedzy to trochę, a nawet trochę więcej Sobie odjąłeś, wiedza z akwarystyki słodkowodnej na pewno się przydała w postaci chociażby doświadczenia. Wiem z pewnych źródeł, że sporo osób po sąsiedzku posoliło wodę, więc razem pewnie też było trochę łatwiej. A dyski jeszcze są jak mniemam.
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-11, 16:42   

Tak, na forum lubuskim dość aktywnie działało "lobby solniczkowe" z Wrocławia, które przekonywało, że to wcale nie takie trudne i drogie jak się przyjęło mówić. I jak to jest przedstawiane na forach o tematyce morskiej. Ja się nie odważyłem, ale oni z powodzeniem prowadzą akwaria morskie na wodzie kranowej. Patrząc na rozwój działu morskiego - ich działanie było bardzo skuteczne i potwierdza to, co mówili.
 
 
Luk_2_5 


Imię: Łukasz
Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 443
Skąd: Ponętów Górny Pierwszy
Wysłany: 2014-11-11, 17:26   

Kiedyś odlądałem ten film https://www.youtube.com/watch?v=8NHLxI11TiE i tak facet opowiada jak tanio założyć takie akwarium. Jak on tłumaczy to wydaje się w miarę proste ale chyba jednak aż ta nie jest ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9